Ma znam da je nasima ljudima more ko Gospe..
cim dodjem dole, umjesto kako si, pitaju me ..
di si bio na moru..
htio ne htio, moram otici, zbog ugleda
pa fino, osoba nije nikad izjavila da se zeli vratiti u BiHpustopoljina wrote:Zenska glavo..kako mislis ne mozes sebe zamisliti?Connaisseur Karlin wrote:kako nem vezea, kazes da mozes zmaisliti svoje djetet da odrasta u BiH, a istovremeno ne mozes zamisliti sebe u toj istoj BiH , kuzispustopoljina wrote:Ne znam fakat...hepek treba neko ukljuciti.
Pa kako je u kontekstu?
Kakve veze ima bracno stanje i imas li jedno ili dvoje djece sa prostom izjavom da mozes zamisliti da ti dijete raste u bosni?
-ne mozes sebe zamisliti jer je za tvoj rezon toliko grozno, ono ti ne mozes zivjeti ali dijete bi poslao ili
- ne mozes sebe zamisliti jer su se stvari iskomplikovale, pustio si korijenje, stvorio neki svoj svijet dijete ti se tu rodilo i boli ga briga za tvojim duhovima, ima svoje potrebe (ne glede hrane u vrticu, nego emocionalne,)...
Lako je, ljubavi, kad si sam i nikom nista ne dugujes, nikom se ne pravdas...cim je tu ukljucen jos neko, stvari vise nisu tako kako cemo-lako cemo.
Ma ne mogu biti ljuta na tebe, ili bar ne dugoConnaisseur Karlin wrote:dodjes kod mene na kafupustopoljina wrote:Ta sam...naviknes na lica, kulise...vozis na autopilotu..Connaisseur Karlin wrote: pa nisma se jednom selila, naravno da nije , o perioda u SAD, ja sma jedna period opet zjvla u EU, pa u tri razne drzave u SAD
jedva cekamod poznatog okruzenja me uravo to najvise nerivra, poznato i dosadno je biti u istom okruzenju
![]()
vecina osoba upravo jesu robovi vlastitog okruzenja, komforne zone
Jedino, nekad, kontam kako bi bilo lijepo zivjeti na moru u nekoj zemlji koja ima dobru hranu...![]()
i kad si ljuta na mene, bujrum opet
Nisam sad siguran jesul na Mexikani gljiveJimmy McNulty wrote:Otiso na termin pa na pizzu, mozes mislit njegove sreće i ponosa kad večeras naruči veliku mexicanu, domaće pivo i ostavi konobaru dvije marke. Ima da ova sirotilja umre od zavisti kad vide koliko je on uspio u životu.512MB wrote:Dje je Melburn
Franosa, to je tvoja ideja, i kao takva, se ostati iskljucivo ideja , spusti se na Zemljuinsomnia78 wrote:Zar je to ideja?Connaisseur Karlin wrote:
Fransoa, a sto zena kaze na takvu ideju
to reci mojim prijatlejima, koji su otisli van , a isti su su izgubli, muza, sina , brata, sestru u ratuMelbourne_Australia wrote:Velikoj vecini ljudi ovdje na forumu koji zive vani, rat je bio brat....To je kraj price na ovoj temi....
pustopoljina wrote:Ma ne mogu biti ljuta na tebe, ili bar ne dugoConnaisseur Karlin wrote:dodjes kod mene na kafupustopoljina wrote: Ta sam...naviknes na lica, kulise...vozis na autopilotu..
Jedino, nekad, kontam kako bi bilo lijepo zivjeti na moru u nekoj zemlji koja ima dobru hranu...![]()
i kad si ljuta na mene, bujrum opet
Pusti patetiku...To nema veze sa mojim komentarom....Znas ti dobro sta sam ja htio reci, kani se te price...Connaisseur Karlin wrote:to reci mojim prijatlejima, koji su otisli van , a isti su su izgubli, muza, sina , brata, sestru u ratuMelbourne_Australia wrote:Velikoj vecini ljudi ovdje na forumu koji zive vani, rat je bio brat....To je kraj price na ovoj temi....
Fransoainsomnia78 wrote:Mon dieu
A ti si ispalio u Australiju iz ceznje za tudjinomMelbourne_Australia wrote:Velikoj vecini ljudi ovdje na forumu koji zive vani, rat je bio brat....To je kraj price na ovoj temi....
To ima veze sa vodom,sirinom i zen-om.animals wrote:pustopoljina wrote:Ta sam...naviknes na lica, kulise...vozis na autopilotu..Connaisseur Karlin wrote: pa nisma se jednom selila, naravno da nije , o perioda u SAD, ja sma jedna period opet zjvla u EU, pa u tri razne drzave u SAD
jedva cekamod poznatog okruzenja me uravo to najvise nerivra, poznato i dosadno je biti u istom okruzenju
![]()
vecina osoba upravo jesu robovi vlastitog okruzenja, komforne zone
Jedino, nekad, kontam kako bi bilo lijepo zivjeti na moru u nekoj zemlji koja ima dobru hranu...
Nikad mi nece biti jasno sto ljudi bi zeljeli zivjeti na moru..
otici, odmoriti, okupati se..ali cijelu godinu bi poludio..
HAVANA wrote:DzordzHodzic wrote:Sta kaze kupio familiji u bosni kombi al dzaba stoji, nece niko da radiinsomnia78 wrote: Ma nije on bi odma napo bosnjake kako se otimaju za socijaluJa znam lika koji je fakat to uradio.I fakat stoji.Hoce meni da ga uda.On u italiji.Nije valjda on
Eh..kad smo mladi bili..pustopoljina wrote: To ima veze sa vodom,sirinom i zen-om.
Meni more nije najljepse u julu i augustu, nego. Npr sad...
Zrak mirisi drugacije, sve je sire i svjetlije i ljeska i srebri i sve u tebi nekako poravna.
Isto, kao kad smo bili mladi, sjedili na "betonu" i gledali niz unu...huci, sjaji...sve ti poravna.
pustopoljina wrote: To ima veze sa vodom,sirinom i zen-om.
Meni more nije najljepse u julu i augustu, nego. Npr sad...
Zrak mirisi drugacije, sve je sire i svjetlije i ljeska i srebri i sve u tebi nekako poravna.
Isto, kao kad smo bili mladi, sjedili na "betonu" i gledali niz unu...huci, sjaji...sve ti poravna.

Mogu i sad.Kad mi dojadi legnem i brojim sisarke.Il odem na pivu.Hladnu.Zilet.animals wrote:Eh..kad smo mladi bili..pustopoljina wrote: To ima veze sa vodom,sirinom i zen-om.
Meni more nije najljepse u julu i augustu, nego. Npr sad...
Zrak mirisi drugacije, sve je sire i svjetlije i ljeska i srebri i sve u tebi nekako poravna.
Isto, kao kad smo bili mladi, sjedili na "betonu" i gledali niz unu...huci, sjaji...sve ti poravna.
di me nadje..mogao sam provesti citavu godinu u vodi i na suncu..
Oduvijek mu bila želja da vidi kengura u prirodnom staništu...kad je vidio kae yebo ti ovo što bih se ja vraćao u Saraj'vo pa da ga gledam samo u Pionirskoj... I tako ostane.512MB wrote:A ti si ispalio u Australiju iz ceznje za tudjinomMelbourne_Australia wrote:Velikoj vecini ljudi ovdje na forumu koji zive vani, rat je bio brat....To je kraj price na ovoj temi....
Pa vas dvojica ste isti tip ljudi, ko da ste braca... samo slucajnost vas je postavila na suprotne strane na ovoj temi.512MB wrote:A ti si ispalio u Australiju iz ceznje za tudjinomMelbourne_Australia wrote:Velikoj vecini ljudi ovdje na forumu koji zive vani, rat je bio brat....To je kraj price na ovoj temi....
Džaba pričati francuzu i australcu. Džaba.Connaisseur Karlin wrote:radims sa strucnjacima iz Sjeverne i Zapadne Evrope, svi traze Zelenu Kartu , zasto nisu ostali u svojim razvijenim drzavamainsomnia78 wrote: Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo![]()
ne odlazi se u svijet iskljucivo radi losih uslova kao sto je primjer sa BiH stanovnistvom
Jesi li ti lud ili se praviš lud? U ambasadi se čeka na red godina i po kada sam ja zadnji put gledao, sada je možda i 2 godine. I ti kažeš 80% ljudi bi našlo izgovor. Momčino, ljudi već sad hoće da odu, njih 80%, ali neda švabija to tako. Oni to na kapaljku puštaju.insomnia78 wrote:Ma nece bolan. Ja smijem ruku dati da neko sad dodje i kadze hajmo u Njemacku osam od deset bi ih naslo opravdanjeHAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita
E ti ces nekome reci ko je kakav..O jadna majko, hajde pokriji se i vrati se na spavanje...ultima_palabra wrote:Pa vas dvojica ste isti tip ljudi, ko da ste braca... samo slucajnost vas je postavila na suprotne strane na ovoj temi.512MB wrote:A ti si ispalio u Australiju iz ceznje za tudjinomMelbourne_Australia wrote:Velikoj vecini ljudi ovdje na forumu koji zive vani, rat je bio brat....To je kraj price na ovoj temi....
Forumasakonjislav wrote:Jesi li ti lud ili se praviš lud? U ambasadi se čeka na red godina i po kada sam ja zadnji put gledao, sada je možda i 2 godine. I ti kažeš 80% ljudi bi našlo izgovor. Momčino, ljudi već sad hoće da odu, njih 80%, ali neda švabija to tako. Oni to na kapaljku puštaju.insomnia78 wrote:Ma nece bolan. Ja smijem ruku dati da neko sad dodje i kadze hajmo u Njemacku osam od deset bi ih naslo opravdanjeHAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita
Izgubio bi ti i ruke i noge i život da se tako za prave kladiš.