Pokusao je sa mnom, pa sam na kraju ja njega opismenjavao na hrvatskom.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9601 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#9602 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Davno je moja rahmetli nena rekla "koza krepaje, a rep u nebo dize"...Hafis wrote:A jebat ga. Ne pitaš se koliki sam broj vas ovdje educirao. Jebote, niste se razumjeli u ništa osim himbera, bureka i Džeke, a danas mashallah evo diplite čak i o franjevcima.Fudo387 wrote:Haj' sto je onom fratru nejebica progorila mozak, al' sta tebi dokazanom jebacu presretacu jebe koncepciju pa si skroz zglajzo?Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.
Svaka mu je k'o iz musafa![]()
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
I to mi je hvala
tako i nas homo universalis podno Huma...
iako je ocigledno samo velika labrnja bez icega iza toga, uz to jos i pritisnut godinama, toliko se qurci i busa u sasusena staracka prsa, taman da pomislis "evo, bog poslao Isusa po drugi put".
Te ono jebac, te ono doktor, pa profesor, pa se razabire u sve, od politike do ribolova...
Znam da nasi Krajisnici vole malo omahnuti kad pricaju o sebi, ali ovaj zderac rastike je zajebao sve.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9603 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jebo te, lik spucao u guzicu godina k'o isusovo magare, a još ga nije naučilo kako se mjenjaju imenice po padežima.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Jebo majku, ako itko ovdje zaslužio zlatnog ljiljana, taj sam.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9604 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Daj ne vrijedjaj covjeka na vjerskoj osnovi!seln wrote: Davno je moja rahmetli nena rekla "koza krepaje, a rep u nebo dize"...
tako i nas homo universalis podno Huma...
iako je ocigledno samo velika labrnja bez icega iza toga, uz to jos i pritisnut godinama, toliko se qurci i busa u sasusena staracka prsa, taman da pomislis "evo, bog poslao Isusa po drugi put".
Te ono jebac, te ono doktor, pa profesor, pa se razabire u sve, od politike do ribolova...
Znam da nasi Krajisnici vole malo omahnuti kad pricaju o sebi, ali ovaj zderac rastike je zajebao sve.
Svi znamo da je Dragan Covic Isus Krist, a ne doktor Dado!
- ovo_malo_duse
- Posts: 3251
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#9605 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Franjevci Bosne srebrene su oduvjek podrzavali Drzavu Bosnu u svim njenim oblicima. Krivousti i ovi juzni su probali ubaciti Domikance a u kamenjaru su i uspjeli u tome.
Tako da do Mostara vise nigdje nemas "Fra" sve su "Don". U jednoj od zupa u kamenjaru su cak imali i sukob prije par godina kad su zazidali vrata crkve.
Ne nasjedajte na ove kamenjarske podvale gdje pojedinacne ispade kriminalnih dijelova Armije pokusava izjednaciti sa planiranim i sistematskim zlocinima Zlocinackog poduhvata. To mu je i cilj. Mi smo svoje zlocince nismo slavili niti im koncete pravili . Dok smo mi ove nase krimose osudli oni ce svoje svecima uciniti. Cekaj samo dok pomru ima da uskrsne sveti Praljak Mostaran. Sve u skladu s Europejskim vrijednostima.
Tako da do Mostara vise nigdje nemas "Fra" sve su "Don". U jednoj od zupa u kamenjaru su cak imali i sukob prije par godina kad su zazidali vrata crkve.
Ne nasjedajte na ove kamenjarske podvale gdje pojedinacne ispade kriminalnih dijelova Armije pokusava izjednaciti sa planiranim i sistematskim zlocinima Zlocinackog poduhvata. To mu je i cilj. Mi smo svoje zlocince nismo slavili niti im koncete pravili . Dok smo mi ove nase krimose osudli oni ce svoje svecima uciniti. Cekaj samo dok pomru ima da uskrsne sveti Praljak Mostaran. Sve u skladu s Europejskim vrijednostima.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#9606 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafizaga zaboli me kako se zovu.....zovi kako hoces isti curac
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9607 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Sta, nije ti dovoljna braniteljska sadaka, vec bi i onih 350KM mjesecno za ljiljane?Hafis wrote:Jebo te, lik spucao u guzicu godina k'o isusovo magare, a još ga nije naučilo kako se mjenjaju imenice po padežima.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Jebo majku, ako itko ovdje zaslužio zlatnog ljiljana, taj sam.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9608 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Halo, delegat. Predizborne govore čuvaj za oktoMbarovo_malo_duse wrote:Franjevci Bosne srebrene su oduvjek podrzavali Drzavu Bosnu u svim njenim oblicima. Krivousti i ovi juzni su probali ubaciti Domikance a u kamenjaru su i uspjeli u tome.
Tako da do Mostara vise nigdje nemas "Fra" sve su "Don". U jednoj od zupa u kamenjaru su cak imali i sukob prije par godina kad su zazidali vrata crkve.
Ne nasjedajte na ove kamenjarske podvale gdje pojedinacne ispade kriminalnih dijelova Armije pokusava izjednaciti sa planiranim i sistematskim zlocinima Zlocinackog poduhvata. To mu je i cilj. Mi smo svoje zlocince nismo slavili niti im koncete pravili . Dok smo mi ove nase krimose osudli oni ce svoje svecima uciniti. Cekaj samo dok pomru ima da uskrsne sveti Praljak Mostaran. Sve u skladu s Europejskim vrijednostima.
Iz koje firme vam je ovaj
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9609 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Covjek je tabor imam u Crnoj Legiji!Hafis wrote:Halo, delegat. Predizborne govore čuvaj za oktoMbarovo_malo_duse wrote:Franjevci Bosne srebrene su oduvjek podrzavali Drzavu Bosnu u svim njenim oblicima. Krivousti i ovi juzni su probali ubaciti Domikance a u kamenjaru su i uspjeli u tome.
Tako da do Mostara vise nigdje nemas "Fra" sve su "Don". U jednoj od zupa u kamenjaru su cak imali i sukob prije par godina kad su zazidali vrata crkve.
Ne nasjedajte na ove kamenjarske podvale gdje pojedinacne ispade kriminalnih dijelova Armije pokusava izjednaciti sa planiranim i sistematskim zlocinima Zlocinackog poduhvata. To mu je i cilj. Mi smo svoje zlocince nismo slavili niti im koncete pravili . Dok smo mi ove nase krimose osudli oni ce svoje svecima uciniti. Cekaj samo dok pomru ima da uskrsne sveti Praljak Mostaran. Sve u skladu s Europejskim vrijednostima.![]()
Iz koje firme vam je ovaj
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9610 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Tata nije nikada marke tražio od ove države, ali ni od druge. Halal svakome, meni ne treba.Alfons Kauders wrote:Sta, nije ti dovoljna braniteljska sadaka, vec bi i onih 350KM mjesecno za ljiljane?Hafis wrote:Jebo te, lik spucao u guzicu godina k'o isusovo magare, a još ga nije naučilo kako se mjenjaju imenice po padežima.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Jebo majku, ako itko ovdje zaslužio zlatnog ljiljana, taj sam.
- SaraFina
- Posts: 24392
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#9611 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
U prednosti si. Ne pika se.Alfons Kauders wrote:Pokusao je sa mnom, pa sam na kraju ja njega opismenjavao na hrvatskom.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Ti završio KŠC Franjo Kluz, a Hafisaga komunističko čeljade. Kad on išao krajem sedamdesetih u srednju nije bilo KŠC. Ja, ja!
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9612 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ne bih želio ovom prigodom ispasti netaktičan, ali obzirom na vašu savitljivu pojavnost gospojice Sarafina, usudio sam se pomisliti da predstavljamo savršeni par. Ukoliko mislite isto, ne vidim zapreka našoj sreći. Sve priznajem.SaraFina wrote:U prednosti si. Ne pika se.Alfons Kauders wrote:Pokusao je sa mnom, pa sam na kraju ja njega opismenjavao na hrvatskom.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Ti završio KŠC Franjo Kluz, a Hafisaga komunističko čeljade. Kad on išao krajem sedamdesetih u srednju nije bilo KŠC. Ja, ja!
Last edited by Hafis on 04/07/2017 10:25, edited 1 time in total.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9613 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ja ba! Nosio one mahrame, srp i cekic na kapici, i bio Titin pionir!SaraFina wrote:U prednosti si. Ne pika se.Alfons Kauders wrote:Pokusao je sa mnom, pa sam na kraju ja njega opismenjavao na hrvatskom.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Ti završio KŠC Franjo Kluz, a Hafisaga komunističko čeljade. Kad on išao krajem sedamdesetih u srednju nije bilo KŠC. Ja, ja!
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#9614 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
pitaj ove iz UZP ili Cirila mozda ima jos neku crnu kosuljuHafis wrote:Jebo te, lik spucao u guzicu godina k'o isusovo magare, a još ga nije naučilo kako se mjenjaju imenice po padežima.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Jebo majku, ako itko ovdje zaslužio zlatnog ljiljana, taj sam.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9615 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nije ni tebi bilo lako s fesićem na glaviAlfons Kauders wrote:Ja ba! Nosio one mahrame, srp i cekic na kapici, i bio Titin pionir!SaraFina wrote:U prednosti si. Ne pika se.Alfons Kauders wrote:
Pokusao je sa mnom, pa sam na kraju ja njega opismenjavao na hrvatskom.
Ti završio KŠC Franjo Kluz, a Hafisaga komunističko čeljade. Kad on išao krajem sedamdesetih u srednju nije bilo KŠC. Ja, ja!
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9616 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/bo ... aze/267526Sveučilišna klinička bolnica (SKB) Mostar morat će osobi inicijala A.P. isplatiti 20.000 maraka, plus kamate i troškove sudskog postupka, zbog greške počinjene tokom operacije 2003. godine.
Epilog je to višegodišnjeg sudskog postupka koji je 41-godišnji muškarac pokrenuo protiv mostarske bolnice u kojoj su mu ljekari na operaciji u utrobi zašili hirurške makaze, koje je nesretni pacijent "nosio" punih devet godina (2003. – 2012.) proživljavajući teške zdravstvene tegobe
Doktore, treba li kakijeh metal detektora poslat iz Gracanice?
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9617 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Crven fesic u Dragana moga,Hafis wrote:Nije ni tebi bilo lako s fesićem na glaviAlfons Kauders wrote:Ja ba! Nosio one mahrame, srp i cekic na kapici, i bio Titin pionir!SaraFina wrote: U prednosti si. Ne pika se.
Ti završio KŠC Franjo Kluz, a Hafisaga komunističko čeljade. Kad on išao krajem sedamdesetih u srednju nije bilo KŠC. Ja, ja!
joj nano, nanice!

- SaraFina
- Posts: 24392
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#9618 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Naravno! Nije govorio škare, nego makaze itd itd. I daj se ti jarane u šezdesetim prebaci na ovaj novohrvatski, sa srpskohrvatskog!Alfons Kauders wrote:Ja ba! Nosio one mahrame, srp i cekic na kapici, i bio Titin pionir!SaraFina wrote: U prednosti si. Ne pika se.
Ti završio KŠC Franjo Kluz, a Hafisaga komunističko čeljade. Kad on išao krajem sedamdesetih u srednju nije bilo KŠC. Ja, ja!
A moraš. Nedaj bože da dobiju kanal, na hr, titlovan bi morao biti u Hercegovini svima ispod 98' godišta
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9619 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjackespreca wrote:pitaj ove iz UZP ili Cirila mozda ima jos neku crnu kosuljuHafis wrote:Jebo te, lik spucao u guzicu godina k'o isusovo magare, a još ga nije naučilo kako se mjenjaju imenice po padežima.SaraFina wrote:Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Jebo majku, ako itko ovdje zaslužio zlatnog ljiljana, taj sam.
Zgubidane, ako ništa danas si nešto novo iz pravopisa naučio pod stare dane.
I ubuduće slobodno pitaj.
Nije sramota biti nepismen i neobrazovan, sramota je ne pitati druge koji se u to razumiju.
P.S.
Stvarno sam za zlatnog ljiljana. I to za doprinos širenju međureligijskog i međuetničkog dijaloga, s posebnim aspektom na opismenjavanje odraslih osoba.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9620 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jel ovo iz muzeja handžar divizije.Alfons Kauders wrote:Crven fesic u Dragana moga,Hafis wrote:Nije ni tebi bilo lako s fesićem na glaviAlfons Kauders wrote:
Ja ba! Nosio one mahrame, srp i cekic na kapici, i bio Titin pionir!
joj nano, nanice!
Moj prijatelj veg dugi niz godina skuplja sve stare vojne uniforme, oznake, opremu, i ima nekoliko takvih primjeraka.
- SaraFina
- Posts: 24392
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#9621 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Daj Hafise, pišeš čisti srpsohrvatski. Nemoj da u HNS prijavim. Ti si istaknut kadar stožerne stranke. Kakvo opismenjavanje. Treba ti tečaj hrvatskog 
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9622 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Treba njemu tecaj iz mnogo toga. 
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9623 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Oh, baš mi je drago da ste to zamijetili. Samo prave žene na prvi pogled uoče romantične i strastvene muškarce kao što sam ja. Već vidim kako trčimo zelenim livadama, prepunim kamilice a vjetar nam raspliće kose. U stvari, moja frizura je izrazito muška radi naglašavanja markantnosti preplanulog lica, ali bi se zato sigurno vijorila vaša kovrčava kosa gospojice Sarafina, uredno oprana šamponom od koprive s dodatkom balzama, dva u jedan.SaraFina wrote:Daj Hafise, pišeš čisti srpsohrvatski. Nemoj da u HNS prijavim. Ti si istaknut kadar stožerne stranke. Kakvo opismenjavanje. Treba ti tečaj hrvatskog
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#9624 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Vidiš, moje pitanje je bilo upućeno liku koji priča u množini pod kojom on podrazumijeva ko zna šta, a najvjerovatnije mišljenje svog naroda ili većine forumaša. Usput, generalno prosipa mržnju i šovinizam.seln wrote:Vjerovatno isti kao i oni sto su zivi zapaljeni u Banjaluci.Novak20 wrote:Koji su bili oni fratri što su ubijeni u Fojnici ?spreca wrote:Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke
FratAre moramo dijeliti........Ne znam zašto tebe tangira moje pitanje osim ako ne razmišljaš kao spreca.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9625 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Neka ba, pustite sad politiku. Mislim da je Sarafina na pola već zbarena 
