Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9601 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Vratite Zviza ociju vam. On je bio kralj ovih prica. Kae sjedimo nas par. Dvojica iz legije stranaca, trojica iz Marinaca, rodezijski specijalci... :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9602 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

Connaisseur Karlin wrote: pa nisma se jednom selila, naravno da nije , o perioda u SAD, ja sma jedna period opet zjvla u EU, pa u tri razne drzave u SAD

jedva cekam :kiss: od poznatog okruzenja me uravo to najvise nerivra, poznato i dosadno je biti u istom okruzenju :-D

vecina osoba upravo jesu robovi vlastitog okruzenja, komforne zone :)
Ta sam...naviknes na lica, kulise...vozis na autopilotu..

Jedino, nekad, kontam kako bi bilo lijepo zivjeti na moru u nekoj zemlji koja ima dobru hranu...
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#9603 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by DzordzHodzic »

Da nije zviz jedan od ovih aktuelnih bombasa
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9604 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

animals wrote:
mirsek wrote: Sto sam navalio na njega, sto je fin, lijepo diskutuje, ne provocira i elokventan je pa me puca ljubomora, eto sto... :zjev:
Koliko ti imas godina, zivota ti..i gdje zivis..
Zivim u lijepo uredjenom podrumu, imam puno godina, sto pitas i kakve to veze sa tim sto imam nesto protiv insomnijinog nacina komunikacije sa drugim forumasima ?
Last edited by mirsek on 21/03/2019 22:53, edited 1 time in total.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#9605 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

512MB wrote:Dje je Melburn :D
Otiso na termin pa na pizzu, mozes mislit njegove sreće i ponosa kad večeras naruči veliku mexicanu, domaće pivo i ostavi konobaru dvije marke. Ima da ova sirotilja umre od zavisti kad vide koliko je on uspio u životu.
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#9606 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

512MB wrote:Dje je Melburn :D
Skija na Vlasicu , valjda..
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9607 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

pustopoljina wrote:Ne znam fakat...hepek treba neko ukljuciti.
Pa kako je u kontekstu?
Kakve veze ima bracno stanje i imas li jedno ili dvoje djece sa prostom izjavom da mozes zamisliti da ti dijete raste u bosni?
kako nem vezea, kazes da mozes zmaisliti svoje djetet da odrasta u BiH, a istovremeno ne mozes zamisliti sebe u toj istoj BiH , kuzis :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9608 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

DzordzHodzic wrote:Da nije zviz jedan od ovih aktuelnih bombasa
Ma nije on bi odma napo bosnjake kako se otimaju za socijalu
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#9609 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote: pa nisma se jednom selila, naravno da nije , o perioda u SAD, ja sma jedna period opet zjvla u EU, pa u tri razne drzave u SAD

jedva cekam :kiss: od poznatog okruzenja me uravo to najvise nerivra, poznato i dosadno je biti u istom okruzenju :-D

vecina osoba upravo jesu robovi vlastitog okruzenja, komforne zone :)
Ta sam...naviknes na lica, kulise...vozis na autopilotu..

Jedino, nekad, kontam kako bi bilo lijepo zivjeti na moru u nekoj zemlji koja ima dobru hranu...
Nikad mi nece biti jasno sto ljudi bi zeljeli zivjeti na moru..
otici, odmoriti, okupati se..ali cijelu godinu bi poludio..
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9610 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote: pa nisma se jednom selila, naravno da nije , o perioda u SAD, ja sma jedna period opet zjvla u EU, pa u tri razne drzave u SAD

jedva cekam :kiss: od poznatog okruzenja me uravo to najvise nerivra, poznato i dosadno je biti u istom okruzenju :-D

vecina osoba upravo jesu robovi vlastitog okruzenja, komforne zone :)
Ta sam...naviknes na lica, kulise...vozis na autopilotu..

Jedino, nekad, kontam kako bi bilo lijepo zivjeti na moru u nekoj zemlji koja ima dobru hranu...
dodjes kod mene na kafu :thumbup: :kiss: i kad si ljuta na mene, bujrum opet :-D
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9611 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

512MB wrote:Dje je Melburn :D
Meni cudno da se melburn i radio sarajevo javljaju u bliskim intervalima a i price su im slicne. :D
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#9612 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

Jimmy McNulty wrote:
512MB wrote:Dje je Melburn :D
Otiso na termin pa na pizzu, mozes mislit njegove sreće i ponosa kad večeras naruči veliku mexicanu, domaće pivo i ostavi konobaru dvije marke. Ima da ova sirotilja umre od zavisti kad vide koliko je on uspio u životu.
Ma ostavi klinac..to mu je jos jedno pivo..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9613 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Connaisseur Karlin wrote:
pustopoljina wrote:Ne znam fakat...hepek treba neko ukljuciti.
Pa kako je u kontekstu?
Kakve veze ima bracno stanje i imas li jedno ili dvoje djece sa prostom izjavom da mozes zamisliti da ti dijete raste u bosni?
kako nem vezea, kazes da mozes zmaisliti svoje djetet da odrasta u BiH, a istovremeno ne mozes zamisliti sebe u toj istoj BiH , kuzis :)
A dje sam ja to reko? Ta nece dijete samo valjda ziviti?
Mozda cekam da zaradil prvi milion ko Havana
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#9614 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by DzordzHodzic »

insomnia78 wrote:
DzordzHodzic wrote:Da nije zviz jedan od ovih aktuelnih bombasa
Ma nije on bi odma napo bosnjake kako se otimaju za socijalu
Sta kaze kupio familiji u bosni kombi al dzaba stoji, nece niko da radi :lol:
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#9615 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

mirsek wrote:
512MB wrote:Dje je Melburn :D
Meni cudno da se melburn i radio sarajevo javljaju u bliskim intervalima a i price su im slicne. :D
Vjerovatno i jesu jedna osoba..
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9616 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

insomnia78 wrote:Vratite Zviza ociju vam. On je bio kralj ovih prica. Kae sjedimo nas par. Dvojica iz legije stranaca, trojica iz Marinaca, rodezijski specijalci... :lol:
Men je zakon bila prica kako mu je buraz glavni broker skandinavije i da je mEleone zgrto... i jos ona da je sarajevski aerodrom izgradjen na didovoj mu parceli :oops:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9617 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

DzordzHodzic wrote:
insomnia78 wrote:
DzordzHodzic wrote:Da nije zviz jedan od ovih aktuelnih bombasa
Ma nije on bi odma napo bosnjake kako se otimaju za socijalu
Sta kaze kupio familiji u bosni kombi al dzaba stoji, nece niko da radi :lol:
Ma jednostavno je bio kralj te spike
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#9618 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

Ma djes banovati takvog lika...
mislim, grihota..
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9619 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

animals wrote:
pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote: pa nisma se jednom selila, naravno da nije , o perioda u SAD, ja sma jedna period opet zjvla u EU, pa u tri razne drzave u SAD

jedva cekam :kiss: od poznatog okruzenja me uravo to najvise nerivra, poznato i dosadno je biti u istom okruzenju :-D

vecina osoba upravo jesu robovi vlastitog okruzenja, komforne zone :)
Ta sam...naviknes na lica, kulise...vozis na autopilotu..

Jedino, nekad, kontam kako bi bilo lijepo zivjeti na moru u nekoj zemlji koja ima dobru hranu...
Nikad mi nece biti jasno sto ljudi bi zeljeli zivjeti na moru..
otici, odmoriti, okupati se..ali cijelu godinu bi poludio..
Ne znam ali ja kad ga vidim, ko da mi ko sut u venu rokne.I nikad mi ne dosadi,nista me ne boli,pase mi jednostavno.Kud me kija u splitu ne zanese.Sad bi na forumu viko...a jeben ti gospu a jes lipo u splitu :-D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9620 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

insomnia78 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
pustopoljina wrote:Ne znam fakat...hepek treba neko ukljuciti.
Pa kako je u kontekstu?
Kakve veze ima bracno stanje i imas li jedno ili dvoje djece sa prostom izjavom da mozes zamisliti da ti dijete raste u bosni?
kako nem vezea, kazes da mozes zmaisliti svoje djetet da odrasta u BiH, a istovremeno ne mozes zamisliti sebe u toj istoj BiH , kuzis :)
A dje sam ja to reko? Ta nece dijete samo valjda ziviti?
Mozda cekam da zaradil prvi milion ko Havana
Fransoa, a sto zena kaze na takvu ideju :D
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9621 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

mirsek wrote:
512MB wrote:Dje je Melburn :D
Meni cudno da se melburn i radio sarajevo javljaju u bliskim intervalima a i price su im slicne. :D
Svaka slicnost je slucajna :oops:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9622 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

Connaisseur Karlin wrote:
pustopoljina wrote:Ne znam fakat...hepek treba neko ukljuciti.
Pa kako je u kontekstu?
Kakve veze ima bracno stanje i imas li jedno ili dvoje djece sa prostom izjavom da mozes zamisliti da ti dijete raste u bosni?
kako nem vezea, kazes da mozes zmaisliti svoje djetet da odrasta u BiH, a istovremeno ne mozes zamisliti sebe u toj istoj BiH , kuzis :)
Zenska glavo..kako mislis ne mozes sebe zamisliti?
-ne mozes sebe zamisliti jer je za tvoj rezon toliko grozno, ono ti ne mozes zivjeti ali dijete bi poslao ili
- ne mozes sebe zamisliti jer su se stvari iskomplikovale, pustio si korijenje, stvorio neki svoj svijet dijete ti se tu rodilo i boli ga briga za tvojim duhovima, ima svoje potrebe (ne glede hrane u vrticu, nego emocionalne,)...
Lako je, ljubavi, kad si sam i nikom nista ne dugujes, nikom se ne pravdas...cim je tu ukljucen jos neko, stvari vise nisu tako kako cemo-lako cemo.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#9623 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zrakomlat »

512MB wrote:Dje je Melburn :D
Noćno skijanje u garmišpartenrkirhenu
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9624 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

DzordzHodzic wrote:
insomnia78 wrote:
DzordzHodzic wrote:Da nije zviz jedan od ovih aktuelnih bombasa
Ma nije on bi odma napo bosnjake kako se otimaju za socijalu
Sta kaze kupio familiji u bosni kombi al dzaba stoji, nece niko da radi :lol:
:shock: Ja znam lika koji je fakat to uradio.I fakat stoji.Hoce meni da ga uda.On u italiji.Nije valjda on :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9625 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Connaisseur Karlin wrote:
Fransoa, a sto zena kaze na takvu ideju :D
Zar je to ideja?
Post Reply