Na 1:04 je najaci dio...hahhahaha...kakvi ludaci...
Irak
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
- ioannes
- Posts: 3056
- Joined: 26/02/2013 14:31
#9602 Re: ISIS zauzeo Mosul
Halifa se javio ,
kaže Bagdad i Kerbala su sljedeći
kaže Bagdad i Kerbala su sljedeći
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#9603 Re: ISIS zauzeo Mosul
ovaj isis je zajeban do bola
moraće ameri opet ratovati
moraće ameri opet ratovati
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#9604 Re: ISIS zauzeo Mosul
Otprilike kako bjezanija izgleda:sumirprimus wrote:neko ovde laze opako...
sinoc na cnnu kazu njih dvjestotinjak isilovaca/terorista kako god,rastjeralo par hiljada irackih policajaca i vojnika,medju njima i naka golden divizn... 200 ljudi pa nisu kiborzi.
a i izbjelgice,svi pobjegli,mislim vojno sposobni haj zene djeca,starci,al ovo je sramota...
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#9605 Re: ISIS zauzeo Mosul
Jasta ce...ovo ide na ruku americi, iran se zabavio o svom jadu, sirija...japin_mutapi wrote:ovaj isis je zajeban do bola
moraće ameri opet ratovati
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9606 Re: ISIS zauzeo Mosul
nesto mi zao iracana.gledam one sto su se evakuirali helikopterima,ramadi pao oni se ljube sretni sto su zivu glavu izvukli.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#9607 Re: ISIS zauzeo Mosul
Rend Pol nahvalio Kurde, rekao da ih treba naoruzati i dati im drzavu, da su dobri borci za razliku od irackih picoka...
http://www.youtube.com/watch?t=261&v=GO5upA64Wlg
Tako ce na kraju i biti. Nezavisni Kurdistan je neminovnost. Erbil je vec sada jaci od Bagdada. Ne moze jaci ostati pod sapom slabijeg...
Apelujem na Pravdaju da glasa za Pola.
http://www.youtube.com/watch?t=261&v=GO5upA64Wlg
Tako ce na kraju i biti. Nezavisni Kurdistan je neminovnost. Erbil je vec sada jaci od Bagdada. Ne moze jaci ostati pod sapom slabijeg...
Apelujem na Pravdaju da glasa za Pola.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
-
Haman
- Posts: 922
- Joined: 03/04/2014 18:27
#9609 Re: ISIS zauzeo Mosul
Sve je ovo dobro namjesteno. Sadam je imao bolju armiju koja je porazena za 3 dana a nestala za 7 dana. Ove pustaju jer oni sve sto rade, rade u cilju kompromitacije islama a to je nekima i stalo. Iz tog razloga nista se ne cini da se ovo zlo istrijebi. Kad odrade svoje a to ce dugo potrajati mozda im dozvole da formiraju sviju drzavu zla u koju ce svi upirati prstom u cilju daljnjeg siranja islamofobije.
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#9610 Re: ISIS zauzeo Mosul
Mainstream mediji su označili otpor snaga u borbi protiv ISISA kao „sektaški“ te pokušavaju usporediti i izjednačiti Šiitske „milicije“ kao jednako loše i lošije od ISISA. Mainstream mediji još ne poznaju tu veliku tragediju i šta se dogodilo tijekom Kamp Speicher masakra. Irački političar, Mish’an al-Jubori, je izjavio: “Neki od glavnih časnika kampa naredili su kadetima da imaju odmor od 15 dana i da odu svojim obiteljima, sa civilnom odjećom. Dok su išli po autocesti u potrazi za autobusom da ih odvede u blizinu Bagdada., dva autobusa koje je vozio sin od Sabawi Ibrahim al-Tikritija (Sadam Husseinov polubrat), su se zaustavila u blizini njih sa 10 naoružanih ljudi unutar njih. Oni su rekli kadetima da su iz arapskih plemena Tikrita, i rekli sui m da ih slijede dok ne pronađu autobuse koji će ih prebaciti do Bagdada. Umjesto toga, nekoliko autobusa s članovima ISISA ih je kidnapovalo do Al-Qusour Al-Re’asiya regiji (Predsjednička palača), gdje su počinili masakr".


- ioannes
- Posts: 3056
- Joined: 26/02/2013 14:31
#9611 Re: ISIS zauzeo Mosul
zajebanti se pojavili na Tripadvisoru
a Management luksuznog Hotela u Mosulu odgovara

a Management luksuznog Hotela u Mosulu odgovara
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#9612 Re: ISIS zauzeo Mosul
Nema većeg zajebanta od Obame.
Ali ovaj dio mi je ono baš
SAD razmatra slanje oružja za kontraofanzivu protiv ISIL-a
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/sa ... rotiv-isil
Ali ovaj dio mi je ono baš
SAD razmatra slanje više oružja i ubrzanu obuku sunitskih plemena u okviru planova za preuzimanje Ramadija od ISIL-a.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#9614 Re: ISIS zauzeo Mosul
sta je smijesno? Ubrzali su obuku kurda i FSA dodali koji TOW i vidi li se rezultat u Siriji?asurbanipal wrote:Nema većeg zajebanta od Obame.
SAD razmatra slanje oružja za kontraofanzivu protiv ISIL-a
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/sa ... rotiv-isil
Ali ovaj dio mi je ono baš![]()
SAD razmatra slanje više oružja i ubrzanu obuku sunitskih plemena u okviru planova za preuzimanje Ramadija od ISIL-a.
- skupljac_zeljeza
- Posts: 10259
- Joined: 12/10/2014 01:12
#9615 Re: ISIS zauzeo Mosul
ISIL-ovci se rasipaju oružjem i moraju Ameri im dopuniti preko ovih plemena koje će ISIL rastjerati kao golubove. Taj scenario se pokazao uspješan prije par dana pa što ne bi opet.General War wrote: sta je smijesno? Ubrzali su obuku kurda i FSA dodali koji TOW i vidi li se rezultat u Siriji?
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#9616 Re: ISIS zauzeo Mosul
Sve je uspjesnije nego da ameri za njih ginu plus i koji dolar kapne...reversna pacifikacija, zatrpaj ih oruzjem dok im se samima ne ogadi.skupljac_zeljeza wrote:ISIL-ovci se rasipaju oružjem i moraju Ameri im dopuniti preko ovih plemena koje će ISIL rastjerati kao golubove. Taj scenario se pokazao uspješan prije par dana pa što ne bi opet.General War wrote: sta je smijesno? Ubrzali su obuku kurda i FSA dodali koji TOW i vidi li se rezultat u Siriji?
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
-
lokalni_razdjevicar
- Posts: 675
- Joined: 06/02/2013 10:33
#9618 Re: ISIS zauzeo Mosul
primamljivo
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#9619 Re: ISIS zauzeo Mosul
lokalni_razdjevicar wrote:primamljivo
Pogotovo ona sa kebabom
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#9620 Re: ISIS zauzeo Mosul
Sta je ovo? Soho? Nigdje nijedne zene.
Raj za vashke i pedere.
EDIT: A kebab glavna atrakcija.
- dragma
- Posts: 3761
- Joined: 19/02/2014 16:24
- Location: Ja nisam odavle
- Vozim: Pješe
#9621 Re: ISIS zauzeo Mosul
Ovakvim...lokalni_razdjevicar wrote:primamljivo
- JohnnyS
- Posts: 17483
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#9622 Re: ISIS zauzeo Mosul
Boga ti dragog...
SAD intervenira svom snagom u inozemstvu - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
SAD ne intervenira svom snagom u inozemstvu (kao sad protiv ISIL-a) - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
Kulturna verzija: Još se nije rodio ko je narodu ugodio.
Narodna verzija: Rđavu kurcu i dlaka smeta.
SAD intervenira svom snagom u inozemstvu - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
SAD ne intervenira svom snagom u inozemstvu (kao sad protiv ISIL-a) - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
Kulturna verzija: Još se nije rodio ko je narodu ugodio.
Narodna verzija: Rđavu kurcu i dlaka smeta.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9623 Re: ISIS zauzeo Mosul
JohnnyS wrote:Boga ti dragog...
SAD intervenira svom snagom u inozemstvu - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
SAD ne intervenira svom snagom u inozemstvu (kao sad protiv ISIL-a) - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
Kulturna verzija: Još se nije rodio ko je narodu ugodio.
Narodna verzija: Rđavu kurcu i dlaka smeta.
Nista ne bi bilo sporno da se potonji ne busaju u prsa kako vode boj junacki kontra ISIS-a.
- JohnnyS
- Posts: 17483
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#9624 Re: ISIS zauzeo Mosul
salik79 wrote:JohnnyS wrote:Boga ti dragog...
SAD intervenira svom snagom u inozemstvu - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
SAD ne intervenira svom snagom u inozemstvu (kao sad protiv ISIL-a) - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
Kulturna verzija: Još se nije rodio ko je narodu ugodio.
Narodna verzija: Rđavu kurcu i dlaka smeta.
Nista ne bi bilo sporno da se potonji ne busaju u prsa kako vode boj junacki kontra ISIS-a.
Tko i gdje? S obzirom da pratim američki tisak nisam stekao dojam da su nešto pretjerano ratoborno nastrojeni (a pratim baš mainstream medije kojih se Marić i njegovi forumski istomišljenici groze) pogotovo u usporedbi s prethodnim ratnim pohodima. Ja da sam Amer bio bih vrlo vjerojatno izolacionist tako da bi mi i ovaj oskudni angažman bio too much.
- ioannes
- Posts: 3056
- Joined: 26/02/2013 14:31
#9625 Re: ISIS zauzeo Mosul
U biti se radi o tome da samo pokupe govna koja su izasrali.... Ali da nisu srali nebi ih ni morali kupiti, niti bi ostali morali gazati po njimaJohnnyS wrote:Boga ti dragog...
SAD intervenira svom snagom u inozemstvu - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
SAD ne intervenira svom snagom u inozemstvu (kao sad protiv ISIL-a) - ljevičari, anarhisti, rusofili, homofobi, komunjare i ini kmeče i seru po Americi bespućima internetske zbiljnosti.
Kulturna verzija: Još se nije rodio ko je narodu ugodio.
Narodna verzija: Rđavu kurcu i dlaka smeta.
