Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9576 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca wrote:Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke
Daj ba. Nisi fratra nikada uživo vidio.
Drž' se svog faha, tj. hodža. Kad budemo o njima raspravljali, imat ćeš glavnu riječ. U to se kužim k'o u kvantnu fiziku, tj. koliko i ti u franjevački red.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#9577 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Svaka mu je k'o iz musafa :thumbup:
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
Haj' sto je onom fratru nejebica progorila mozak, al' sta tebi dokazanom jebacu presretacu jebe koncepciju pa si skroz zglajzo?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9578 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Fudo387 wrote:
Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Svaka mu je k'o iz musafa :thumbup:
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
Haj' sto je onom fratru nejebica progorila mozak, al' sta tebi dokazanom jebacu presretacu jebe koncepciju pa si skroz zglajzo?
A jebat ga. Ne pitaš se koliki sam broj vas ovdje educirao. Jebote, niste se razumjeli u ništa osim himbera, bureka i Džeke, a danas mashallah evo diplite čak i o franjevcima.
I to mi je hvala :-?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#9579 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Hafis wrote:
Fudo387 wrote:
Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Svaka mu je k'o iz musafa :thumbup:
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
Haj' sto je onom fratru nejebica progorila mozak, al' sta tebi dokazanom jebacu presretacu jebe koncepciju pa si skroz zglajzo?
A jebat ga. Ne pitaš se koliki sam broj vas ovdje educirao. Jebote, niste se razumjeli u ništa osim himbera, bureka i Džeke, a danas mashallah evo diplite čak i o franjevcima.
I to mi je hvala :-?
Ti si momak, samo materijal za neku budalastu gangu.
Kakva edukacija.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9580 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Svaka mu je k'o iz musafa :thumbup:
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
Opet nista o djeci u ''crnoj legiji'' nego o onima koji to osudjuju.

Eto ne treba obracati paznju na to i osudjivati. To ce samo od sebe proci. :-)

Ako se korov sam unistava i ovo ce. :izet:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9581 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Maraschino wrote:
Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Svaka mu je k'o iz musafa :thumbup:
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
Opet nista o djeci u ''crnoj legiji'' nego o onima koji to osudjuju.

Eto ne treba obracati paznju na to i osudjivati. To ce samo od sebe proci. :-)

Ako se korov sam unistava i ovo ce. :izet:
Govorim o fratru. Čovjek je lijepo objasnio o čemu se radilo. E sad, tko će shvatit shvatit će, tko neće, i ne mora.

Btw. Naziva ekipe - sramota. Krkanska posla, seljakluk s dna kace. Samo, ne može se zbog glupog poteza nekog plitkoumnog lika koji je dao naziv toj ekipi, potezati čitave neumjesne definicije jednog naroda. Ljeti se ovdje održavaju na desetine raznoraznih turnira, pogotovo u nogometu, i ovakvo se nešto nije nikada dešavalo.
Ali eto, dobro je došlo ...kao snijeg, da zvjeri otkriju tragove i ispucaju mržnju iz sebe.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#9582 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Hafis wrote:Govorim o fratru. Čovjek je lijepo objasnio o čemu se radilo. E sad, tko će shvatit shvatit će, tko neće, i ne mora.
Vjerodostojnije bi bilo da je napisao, ljudi ja sam corav, ne vidim dobro, podvalili mi majice.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9583 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

To VI trebate prvi osuditi a krkan je svako ko poslije toga komentarise.
Jos to ne vidjeh.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#9584 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

Hafis wrote:
Maraschino wrote:
Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Svaka mu je k'o iz musafa :thumbup:
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
Opet nista o djeci u ''crnoj legiji'' nego o onima koji to osudjuju.

Eto ne treba obracati paznju na to i osudjivati. To ce samo od sebe proci. :-)

Ako se korov sam unistava i ovo ce. :izet:
Govorim o fratru. Čovjek je lijepo objasnio o čemu se radilo. E sad, tko će shvatit shvatit će, tko neće, i ne mora.

Btw. Naziva ekipe - sramota. Krkanska posla, seljakluk s dna kace. Samo, ne može se zbog glupog poteza nekog plitkoumnog lika koji je dao naziv toj ekipi, potezati čitave neumjesne definicije jednog naroda. Ljeti se ovdje održavaju na desetine raznoraznih turnira, pogotovo u nogometu, i ovakvo se nešto nije nikada dešavalo.
Ali eto, dobro je došlo ...kao snijeg, da zvjeri otkriju tragove i ispucaju mržnju iz sebe.
Ma ja, neshvacena fratarska dusica, samo predao nagradu, nema taj pojma o ustasama i legiji. :D
I opet drugi krivi,a jadni napaceni uljudbenici "nit luk jeli ni luk mirisali", kao onomad na koncertu podrske 'askoj sestorki.
Novak20
Posts: 15235
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#9585 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

spreca wrote:Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke
Koji su bili oni fratri što su ubijeni u Fojnici ?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9586 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Maraschino wrote:
Opet nista o djeci u ''crnoj legiji'' nego o onima koji to osudjuju.

Eto ne treba obracati paznju na to i osudjivati. To ce samo od sebe proci. :-)

Ako se korov sam unistava i ovo ce. :izet:
Govorim o fratru. Čovjek je lijepo objasnio o čemu se radilo. E sad, tko će shvatit shvatit će, tko neće, i ne mora.

Btw. Naziva ekipe - sramota. Krkanska posla, seljakluk s dna kace. Samo, ne može se zbog glupog poteza nekog plitkoumnog lika koji je dao naziv toj ekipi, potezati čitave neumjesne definicije jednog naroda. Ljeti se ovdje održavaju na desetine raznoraznih turnira, pogotovo u nogometu, i ovakvo se nešto nije nikada dešavalo.
Ali eto, dobro je došlo ...kao snijeg, da zvjeri otkriju tragove i ispucaju mržnju iz sebe.
ZnaĆi...

Zvrijeri pune mrznje smo mi sto kazemo da nije ok djecu oblaciti kao jebenu Crnu Legiju?

A fratar je slucajni prolaznik? Mada mu slika crkva stoji na plakatu manifestacije? :-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9587 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Novak20 wrote:
spreca wrote:Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke
Koji su bili oni fratri što su ubijeni u Fojnici ?
isti kao oni u ahmicima heliodromu itd
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#9588 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by ultima_palabra »

seln wrote:Nakurcen neki fratar. Da nije iz Hercegovine?
Saopćenje u stilu "svi ste vi smradovi, pederi i šupci, ali ja sam vjernik pa vam opraštam" :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9589 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Maraschino wrote:
Opet nista o djeci u ''crnoj legiji'' nego o onima koji to osudjuju.

Eto ne treba obracati paznju na to i osudjivati. To ce samo od sebe proci. :-)

Ako se korov sam unistava i ovo ce. :izet:
Govorim o fratru. Čovjek je lijepo objasnio o čemu se radilo. E sad, tko će shvatit shvatit će, tko neće, i ne mora.

Btw. Naziva ekipe - sramota. Krkanska posla, seljakluk s dna kace. Samo, ne može se zbog glupog poteza nekog plitkoumnog lika koji je dao naziv toj ekipi, potezati čitave neumjesne definicije jednog naroda. Ljeti se ovdje održavaju na desetine raznoraznih turnira, pogotovo u nogometu, i ovakvo se nešto nije nikada dešavalo.
Ali eto, dobro je došlo ...kao snijeg, da zvjeri otkriju tragove i ispucaju mržnju iz sebe.
ZnaĆi...

Zvrijeri pune mrznje smo mi sto kazemo da nije ok djecu oblaciti kao jebenu Crnu Legiju?

A fratar je slucajni prolaznik? Mada mu slika crkva stoji na plakatu manifestacije? :-)
turnir je odrzan povodom crkvenog praznika Petrov dana.....a fratar nezna koji je dan....prazik?....ovi juzni su gori od istocnih ali su i puno naivniji
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9590 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca wrote:
Novak20 wrote:
spreca wrote:Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke

Koji su bili oni fratri što su ubijeni u Fojnici ?
isti kao oni u ahmicima heliodromu itd
Koliko znam niti jedan fratar nije poginuo u Ahmićima niti je bio zatočen u heliodromu.

DakleM zgubidane, pošto vidim da se razumiješ u podjelu fratara, kojoj su vrsti fratara pripadali oni pobijeni u Fojnici?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9591 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Pa ko je pobijen u Ahmicima i ostalim logorima?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9592 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca wrote:Pa ko je pobijen u Ahmicima i ostalim logorima?
A tko je ubijen u Grabovici?

Jebo ga ti Zgubidane, pitao sam te kojoj su vrsti fratara pripadali oni pobijeni u Fojnici. vidim da si gore napravio njihovu podjelu na tipove, pa ne znam u koju si skupinu one nesretnike svrstao?
Hajde, sad se vadi i kreni o konvojima i južnjacima :zzzz:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9593 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

O konvojima nam ti nesto reci....jesi rasprodo sve?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9594 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca wrote:O konvojima nam ti nesto reci....jesi rasprodo sve?
U koju si vrstu svrstao one pobijene fratre u Fojnici? Jesi li u ustaske crnolegijske ili u crnokoshuljacke fratare juznjacke?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9595 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Svaka mu je k'o iz musafa :thumbup:
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
A vi opet navikli na one fratre sto su u WW2 blagosovili kame.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9596 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Rekoh ja da je ovo posao za policiju i sigurnosne sluzbe. Kao poreski obveznik, zelim da se drzava pozabavi ovim radikalnim elementima. Bolje preventivno djelovati, prije no sto naprave neko zlo.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9597 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca wrote:Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke
I još nešto zgubidane nepismeni. Ne piše se frAtare već fratre. Jebo te, u kojem si ti brlogu tu osnovnu završio.
K'o da ti je je maternji jezik predavao pomoćnik tesara, u slobodno vrijeme kad nije na skeli :lol:
Jebo te, koji slučajevi. Ja mislio ova vrsta izumrla, ali kurac...žilavo je to i tvrdoglavo.
Last edited by Hafis on 04/07/2017 10:08, edited 1 time in total.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9598 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Novak20 wrote:
spreca wrote:Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke
Koji su bili oni fratri što su ubijeni u Fojnici ?
Vjerovatno isti kao i oni sto su zivi zapaljeni u Banjaluci.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9599 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

seln wrote:
Novak20 wrote:
spreca wrote:Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke
Koji su bili oni fratri što su ubijeni u Fojnici ?
Vjerovatno isti kao i oni sto su zivi zapaljeni u Banjaluci.
Moguće.
I gdje bi ih ti svrstao po Zgubidanovoj klasifikaciji: u ustaske crnolegijske ili u crnokoshuljacke fratare juznjacke
User avatar
SaraFina
Posts: 24394
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#9600 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafisaga, kurs hrvatskog bi trebao otvoriti na drugom podforumu. Pa tamo opismenjavaj.
Post Reply