Maraschino wrote:Hafis wrote:Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.
Svaka mu je k'o iz musafa
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
Opet nista o djeci u ''crnoj legiji'' nego o onima koji to osudjuju.
Eto ne treba obracati paznju na to i osudjivati. To ce samo od sebe proci.
Ako se korov sam unistava i ovo ce.

Govorim o fratru. Čovjek je lijepo objasnio o čemu se radilo. E sad, tko će shvatit shvatit će, tko neće, i ne mora.
Btw. Naziva ekipe - sramota. Krkanska posla, seljakluk s dna kace. Samo, ne može se zbog glupog poteza nekog plitkoumnog lika koji je dao naziv toj ekipi, potezati čitave neumjesne definicije jednog naroda. Ljeti se ovdje održavaju na desetine raznoraznih turnira, pogotovo u nogometu, i ovakvo se nešto nije nikada dešavalo.
Ali eto, dobro je došlo ...kao snijeg, da zvjeri otkriju tragove i ispucaju mržnju iz sebe.