Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 33506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9576 Re: Serie A

Post by Point. »

Samo dokazuje koliko su defanzivno nadmocniji talijani svima u Evropi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#9577 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Odlicna utakmica u Torinu :thumbup: :thumbup:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#9578 Re: Serie A

Post by Muhamed Đakmić »

Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#9579 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Dobar Inter :thumbup:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#9580 Re: Serie A

Post by groove »

Muhamed Đakmić wrote:Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
sad je li pioli trener za titule, to je druga stvar.
volio bih da gasperiniju daju opet sansu.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#9581 Re: Serie A

Post by Muhamed Đakmić »

groove wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
sad je li pioli trener za titule, to je druga stvar.
volio bih da gasperiniju daju opet sansu.
Što ne bi bio? Ako mu se daju uslovi, jeste.

Bolji je trener od Mancinija bez ikakve sumnje, a kad je Mancini mogao osvajati titule, može i ovaj.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#9582 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Muhamed Đakmić wrote:Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
Ma ne vidim ja to tako... bare bare sa Napolijem, Laziom i Milanom. Roma je malo ispred, Juve da ne govorim.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#9583 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Muhamed Đakmić wrote:
groove wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
sad je li pioli trener za titule, to je druga stvar.
volio bih da gasperiniju daju opet sansu.
Što ne bi bio? Ako mu se daju uslovi, jeste.

Bolji je trener od Mancinija bez ikakve sumnje, a kad je Mancini mogao osvajati titule, može i ovaj.
Sve zavisi od situacije... Schuster je osvojio Primeru sa Realom, a Ancelotti nije,
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#9584 Re: Serie A

Post by Muhamed Đakmić »

Roma nije ispred, samo je Juventus ispred.

Pa Joao Mario, Gagliardini i Brozović su svi bolji igrači od svih Juventusovih veznjaka osim Pjanića i Marchisia. Ostali klubovi se ne mogu ni porediti.

Isto tako, Icardi je vrhunski napadač, odbrana je solidna, fali možda jedno zaista vrhunsko krilo umjesto Candreve i to je to. A imaju i solidnu širinu.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9585 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#9586 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne bi vala bio sudija u Italiji za milion mjesečno :mrgreen:


Sto dobi Perisic crveni, ne upratih fino?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#9587 Re: Serie A

Post by MOSALJOZE »

AmiĐa_Idriz wrote:Ne bi vala bio sudija u Italiji za milion mjesečno :mrgreen:


Sto dobi Perisic crveni, ne upratih fino?
Mahao Ricoliju prstom,i na tečnom rvatskom krenuo abecednim redom po ženskoj femeliji,ali ga ovaj prekinu :oops:
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#9588 Re: Serie A

Post by DonEmir »

relativno84 wrote:Image
Neko bi rekao sta glumi majmuna ovaj hmm
lorente
Posts: 507
Joined: 20/07/2013 03:04

#9589 Re: Serie A

Post by lorente »

DonEmir wrote:
relativno84 wrote:Image
Neko bi rekao sta glumi majmuna ovaj hmm
Samo malo provocira malene kineze...
lorente
Posts: 507
Joined: 20/07/2013 03:04

#9590 Re: Serie A

Post by lorente »

Muhamed Đakmić wrote:Roma nije ispred, samo je Juventus ispred.

Pa Joao Mario, Gagliardini i Brozović su svi bolji igrači od svih Juventusovih veznjaka osim Pjanića i Marchisia. Ostali klubovi se ne mogu ni porediti.

Isto tako, Icardi je vrhunski napadač, odbrana je solidna, fali možda jedno zaista vrhunsko krilo umjesto Candreve i to je to. A imaju i solidnu širinu.
Pa kralju klanjam ti see :D :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#9591 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

MOSALJOZE wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Ne bi vala bio sudija u Italiji za milion mjesečno :mrgreen:


Sto dobi Perisic crveni, ne upratih fino?
Mahao Ricoliju prstom,i na tečnom rvatskom krenuo abecednim redom po ženskoj femeliji,ali ga ovaj prekinu :oops:
Bruka i sramota :oops: sa Ricolijeve strane naravno tako prekidati covjeka u sred govora ccc
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#9592 Re: Serie A

Post by Muhamed Đakmić »

lorente wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Roma nije ispred, samo je Juventus ispred.

Pa Joao Mario, Gagliardini i Brozović su svi bolji igrači od svih Juventusovih veznjaka osim Pjanića i Marchisia. Ostali klubovi se ne mogu ni porediti.

Isto tako, Icardi je vrhunski napadač, odbrana je solidna, fali možda jedno zaista vrhunsko krilo umjesto Candreve i to je to. A imaju i solidnu širinu.
Pa kralju klanjam ti see :D :D
Pojma ti nemaš ba, daješ nekakve paušalne ocjene.

Ko je bolji veznjak od ove trojice, Lemina i Sturaro? Rincon?

Inter je sa još dva prava igrača na istom nivou kao Juventus.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9593 Re: Serie A

Post by relativno84 »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9594 Re: Serie A

Post by relativno84 »

DonEmir wrote:Neko bi rekao sta glumi majmuna ovaj hmm
Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#9595 Re: Serie A

Post by Tito_i_Partija »

Muhamed Đakmić wrote: [Ko je bolji veznjak od ove trojice, Lemina i Sturaro? Rincon?
Khedira. :wink:
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#9596 Re: Serie A

Post by Mohamad Sissoko »

A ziv je @donvito, umro nije :lol:
#pipitapraviargentinac :mrgreen:
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#9597 Re: Serie A

Post by DonEmir »

relativno84 wrote:
DonEmir wrote:Neko bi rekao sta glumi majmuna ovaj hmm
Image
Debeli majmun. :izet: izvali ga xa 95mil eura a 30 godina :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 102838
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9598 Re: Serie A

Post by Logovan »

Prije: pravi Argentinac. :izet:

Sada: debeli majmun. :izet:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9599 Re: Serie A

Post by relativno84 »

DonEmir wrote:Debeli majmun. :izet: izvali ga xa 95mil eura a 30 godina :izet:
Pipita oploditelj napolitanske nejaci :izet:
Image
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25540
Joined: 12/08/2013 12:51

#9600 Re: Serie A

Post by insaneinthebrain »

posra se higuain po don kiti, hajd ti na sluzbeni put i ne vracaj se do iduce zime :lol: :lol:
Post Reply