Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Point.
- Posts: 33506
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9576 Re: Serie A
Samo dokazuje koliko su defanzivno nadmocniji talijani svima u Evropi.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#9578 Re: Serie A
Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#9580 Re: Serie A
sad je li pioli trener za titule, to je druga stvar.Muhamed Đakmić wrote:Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
volio bih da gasperiniju daju opet sansu.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#9581 Re: Serie A
Što ne bi bio? Ako mu se daju uslovi, jeste.groove wrote:sad je li pioli trener za titule, to je druga stvar.Muhamed Đakmić wrote:Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
volio bih da gasperiniju daju opet sansu.
Bolji je trener od Mancinija bez ikakve sumnje, a kad je Mancini mogao osvajati titule, može i ovaj.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#9582 Re: Serie A
Ma ne vidim ja to tako... bare bare sa Napolijem, Laziom i Milanom. Roma je malo ispred, Juve da ne govorim.Muhamed Đakmić wrote:Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#9583 Re: Serie A
Sve zavisi od situacije... Schuster je osvojio Primeru sa Realom, a Ancelotti nije,Muhamed Đakmić wrote:Što ne bi bio? Ako mu se daju uslovi, jeste.groove wrote:sad je li pioli trener za titule, to je druga stvar.Muhamed Đakmić wrote:Inter je sastavio stvarno dobru ekipu, da su bili od početka sezone ozbiljni, sada bi se komotno borili za titulu s Juventusom.
volio bih da gasperiniju daju opet sansu.
Bolji je trener od Mancinija bez ikakve sumnje, a kad je Mancini mogao osvajati titule, može i ovaj.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#9584 Re: Serie A
Roma nije ispred, samo je Juventus ispred.
Pa Joao Mario, Gagliardini i Brozović su svi bolji igrači od svih Juventusovih veznjaka osim Pjanića i Marchisia. Ostali klubovi se ne mogu ni porediti.
Isto tako, Icardi je vrhunski napadač, odbrana je solidna, fali možda jedno zaista vrhunsko krilo umjesto Candreve i to je to. A imaju i solidnu širinu.
Pa Joao Mario, Gagliardini i Brozović su svi bolji igrači od svih Juventusovih veznjaka osim Pjanića i Marchisia. Ostali klubovi se ne mogu ni porediti.
Isto tako, Icardi je vrhunski napadač, odbrana je solidna, fali možda jedno zaista vrhunsko krilo umjesto Candreve i to je to. A imaju i solidnu širinu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9586 Re: Serie A
Ne bi vala bio sudija u Italiji za milion mjesečno
Sto dobi Perisic crveni, ne upratih fino?
Sto dobi Perisic crveni, ne upratih fino?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#9587 Re: Serie A
Mahao Ricoliju prstom,i na tečnom rvatskom krenuo abecednim redom po ženskoj femeliji,ali ga ovaj prekinuAmiĐa_Idriz wrote:Ne bi vala bio sudija u Italiji za milion mjesečno![]()
Sto dobi Perisic crveni, ne upratih fino?
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#9588 Re: Serie A
Neko bi rekao sta glumi majmuna ovaj hmmrelativno84 wrote:
-
lorente
- Posts: 507
- Joined: 20/07/2013 03:04
#9589 Re: Serie A
Samo malo provocira malene kineze...DonEmir wrote:Neko bi rekao sta glumi majmuna ovaj hmmrelativno84 wrote:
-
lorente
- Posts: 507
- Joined: 20/07/2013 03:04
#9590 Re: Serie A
Pa kralju klanjam ti seeMuhamed Đakmić wrote:Roma nije ispred, samo je Juventus ispred.
Pa Joao Mario, Gagliardini i Brozović su svi bolji igrači od svih Juventusovih veznjaka osim Pjanića i Marchisia. Ostali klubovi se ne mogu ni porediti.
Isto tako, Icardi je vrhunski napadač, odbrana je solidna, fali možda jedno zaista vrhunsko krilo umjesto Candreve i to je to. A imaju i solidnu širinu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9591 Re: Serie A
Bruka i sramotaMOSALJOZE wrote:Mahao Ricoliju prstom,i na tečnom rvatskom krenuo abecednim redom po ženskoj femeliji,ali ga ovaj prekinuAmiĐa_Idriz wrote:Ne bi vala bio sudija u Italiji za milion mjesečno![]()
Sto dobi Perisic crveni, ne upratih fino?
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#9592 Re: Serie A
Pojma ti nemaš ba, daješ nekakve paušalne ocjene.lorente wrote:Pa kralju klanjam ti seeMuhamed Đakmić wrote:Roma nije ispred, samo je Juventus ispred.
Pa Joao Mario, Gagliardini i Brozović su svi bolji igrači od svih Juventusovih veznjaka osim Pjanića i Marchisia. Ostali klubovi se ne mogu ni porediti.
Isto tako, Icardi je vrhunski napadač, odbrana je solidna, fali možda jedno zaista vrhunsko krilo umjesto Candreve i to je to. A imaju i solidnu širinu.![]()
Ko je bolji veznjak od ove trojice, Lemina i Sturaro? Rincon?
Inter je sa još dva prava igrača na istom nivou kao Juventus.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#9594 Re: Serie A
DonEmir wrote:Neko bi rekao sta glumi majmuna ovaj hmm

- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#9595 Re: Serie A
Khedira.Muhamed Đakmić wrote: [Ko je bolji veznjak od ove trojice, Lemina i Sturaro? Rincon?
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#9596 Re: Serie A
A ziv je @donvito, umro nije
#pipitapraviargentinac
#pipitapraviargentinac
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#9597 Re: Serie A
Debeli majmun.relativno84 wrote:DonEmir wrote:Neko bi rekao sta glumi majmuna ovaj hmm
- Logovan
- Posts: 102838
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9598 Re: Serie A
Prije: pravi Argentinac.
Sada: debeli majmun.
Sada: debeli majmun.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#9599 Re: Serie A
Pipita oploditelj napolitanske nejaciDonEmir wrote:Debeli majmun.izvali ga xa 95mil eura a 30 godina

- insaneinthebrain
- Posts: 25540
- Joined: 12/08/2013 12:51
#9600 Re: Serie A
posra se higuain po don kiti, hajd ti na sluzbeni put i ne vracaj se do iduce zime


