Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9576 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:Malo je ovo supacki sto se vazda covjeku petljate u privatne stvari i spominjete mu zenu i dijete.De vi malo o sebi,mi budale ne krijemo nista pa nam krv pocnete pit.
pa ti i on pisete sve o sebi na forumu, a potom napisete nelogicnosti , i mi to moramo prihavtiti kao nesto logicno :-) :lol:
Last edited by Connaisseur Karlin on 21/03/2019 22:28, edited 1 time in total.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9577 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

Connaisseur Karlin wrote:
pa mozes pisati sto god zelis na forumu , besmisleno je da mi se opravdavas sa mogucim opcijama , danas nije tvoj dan Fransoa :kiss:

naavno da je besmisleno pisati da ti ne bi smetalo da tvoje djete raste u BiH, a istovremeno nisi ni spomenuo da ti zelis ppovratak u BiH :-)
A ti? Ostajes li u usa ili dizes sidro? Kuda tebe zelja vuce?
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#9578 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by DzordzHodzic »

HAVANA wrote:Malo je ovo supacki sto se vazda covjeku petljate u privatne stvari i spominjete mu zenu i dijete.De vi malo o sebi,mi budale ne krijemo nista pa nam krv pocnete pit.
Jebi ga znas i sam da je forum pun pacijenata, mozda da malo smanjite sa tim privatnim stvarima, cisto radi se sebe
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9579 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
pa mozes pisati sto god zelis na forumu , besmisleno je da mi se opravdavas sa mogucim opcijama , danas nije tvoj dan Fransoa :kiss:

naavno da je besmisleno pisati da ti ne bi smetalo da tvoje djete raste u BiH, a istovremeno nisi ni spomenuo da ti zelis ppovratak u BiH :-)
A ti? Ostajes li u usa ili dizes sidro? Kuda tebe zelja vuce?
dizem sidro :kiss: ja sam u US dosla radi skolovanja i rada u obalsti koja ne postoji na brdovitom Balkanu :-D
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9580 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

insomnia78 wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
Ma nece bolan. Ja smijem ruku dati da neko sad dodje i kadze hajmo u Njemacku osam od deset bi ih naslo opravdanje
Ode ruka, al dobro, nafulo si se ti za medalje, nista novo. :bih:
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9581 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Malo je ovo supacki sto se vazda covjeku petljate u privatne stvari i spominjete mu zenu i dijete.De vi malo o sebi,mi budale ne krijemo nista pa nam krv pocnete pit.
pa ti i on pisete sve o sebi na forumu, a potom napisete nelogicnosti , i mi to moramo prihavtiti kao nesto logicno :-) :lol:
Insomnija ne pise, izletilo mu samo par stvari i to jest problem, sve kao zna iz prve ruke i sve ismijava ali kad treba objasniti sta to zna on uglavnom samo kaze " eto de ti reci kako je ako nije ovako, je necu objasnjavati ".
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9582 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Evo i primarijusa. Lika koji nema ni jedno svoje iskustvo. “Pise na googlu, lindekinu, kazu ljudi”
Gori sam ja sto se prepucavam sa vama. Eto hajte, dokle ste
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#9583 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

Letu stuke, letu avijoni... :D
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#9584 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by DzordzHodzic »

Do cerika
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#9585 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

Kad oni vrijedjaju na nekom licnom nivou onnda ok, bio je isprovociran, bla bla, kad njih vrijedjas onda nije uredu, halo jeste li normalni imate li kocnicu :oops: Ma hajde bogati...
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9586 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

insomnia78 wrote:Evo i primarijusa. Lika koji nema ni jedno svoje iskustvo. “Pise na googlu, lindekinu, kazu ljudi”
Gori sam ja sto se prepucavam sa vama. Eto hajte, dokle ste
Ti si najgori, ali si ovisan o forumu, nema veze, kad zbog mojih prijava dobijes trajni ban bices mi zahvalan jer sam ti pomogao. :thumbup:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9587 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

DzordzHodzic wrote:
HAVANA wrote:Malo je ovo supacki sto se vazda covjeku petljate u privatne stvari i spominjete mu zenu i dijete.De vi malo o sebi,mi budale ne krijemo nista pa nam krv pocnete pit.
Jebi ga znas i sam da je forum pun pacijenata, mozda da malo smanjite sa tim privatnim stvarima, cisto radi se sebe
Sto? Da se pretvaram il sta? Stojim iza svake svoje rijeci,nemam razloga da ista krijem pa ni ko sam i sta sam.Uvijek pisem o sebi ili o stvarima koje znam iz iskustva.O cemu cu drugo,da nako serem ofrlje? Mnogi olako spominju neciju porodicu,djecu...a svoje kriju,nista im ne znas.Cega se boje? Svojih izbora,stvarnog stanja,cega?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9588 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

Connaisseur Karlin wrote:
pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
pa mozes pisati sto god zelis na forumu , besmisleno je da mi se opravdavas sa mogucim opcijama , danas nije tvoj dan Fransoa :kiss:

naavno da je besmisleno pisati da ti ne bi smetalo da tvoje djete raste u BiH, a istovremeno nisi ni spomenuo da ti zelis ppovratak u BiH :-)
A ti? Ostajes li u usa ili dizes sidro? Kuda tebe zelja vuce?
dizem sidro :kiss: ja sam u US dosla radi skolovanja i rada u obalsti koja ne postoji na brdovitom Balkanu :-D
I? Kuda poslije usa?
Je li te frka napustiti poznato okruzenje?
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#9589 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

mirsek wrote:
insomnia78 wrote:Evo i primarijusa. Lika koji nema ni jedno svoje iskustvo. “Pise na googlu, lindekinu, kazu ljudi”
Gori sam ja sto se prepucavam sa vama. Eto hajte, dokle ste
Ti si najgori, ali si ovisan o forumu, nema veze, kad zbog mojih prijava dobijes trajni ban bices mi zahvalan jer sam ti pomogao. :thumbup:
A sta si ti navalio na covjeka..
da nema njega ; Havane i jos par forumasa, bilo bi sranje od foruma..
pusti ljude nek pisu..
User avatar
512MB
Posts: 11207
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9590 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

zrakomlat wrote:
detroit-mercy wrote:]
Dajgle ovo, moja sestra zivi dole. Za uslove dole mogu reci da imaju jako dobar zivot, oboje imaju dobre poslove, imovinu, ljetovanja. Djeca isto tako, sportovi, raja, familija, zavrsavaju na srecu dobre fakultete.
Ali hoce da idu vani, zapeli i nema druge. Djeca hodala po Evropi, dolazili kod nas ovdje, vladaju dobro jezicima. I samo im je jedno sto prije se ispaliti.
Kokuzluk ih tjera, što bi rekao jedan uvaženi forumaš prije nego što je otišao na kavijar.
Content fali, content.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9591 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:
DzordzHodzic wrote:
HAVANA wrote:Malo je ovo supacki sto se vazda covjeku petljate u privatne stvari i spominjete mu zenu i dijete.De vi malo o sebi,mi budale ne krijemo nista pa nam krv pocnete pit.
Jebi ga znas i sam da je forum pun pacijenata, mozda da malo smanjite sa tim privatnim stvarima, cisto radi se sebe
Sto? Da se pretvaram il sta? Stojim iza svake svoje rijeci,nemam razloga da ista krijem pa ni ko sam i sta sam.Uvijek pisem o sebi ili o stvarima koje znam iz iskustva.O cemu cu drugo,da nako serem ofrlje? Mnogi olako spominju neciju porodicu,djecu...a svoje kriju,nista im ne znas.Cega se boje? Svojih izbora,stvarnog stanja,cega?
Otprilično tako
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9592 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

HAVANA wrote:
DzordzHodzic wrote:
HAVANA wrote:Malo je ovo supacki sto se vazda covjeku petljate u privatne stvari i spominjete mu zenu i dijete.De vi malo o sebi,mi budale ne krijemo nista pa nam krv pocnete pit.
Jebi ga znas i sam da je forum pun pacijenata, mozda da malo smanjite sa tim privatnim stvarima, cisto radi se sebe
Sto? Da se pretvaram il sta? Stojim iza svake svoje rijeci,nemam razloga da ista krijem pa ni ko sam i sta sam.Uvijek pisem o sebi ili o stvarima koje znam iz iskustva.O cemu cu drugo,da nako serem ofrlje? Mnogi olako spominju neciju porodicu,djecu...a svoje kriju,nista im ne znas.Cega se boje? Svojih izbora,stvarnog stanja,cega?
Pa koliko sam upratio niko nije spominjao neciju djecu bez konteksta price ili sam to profulio :?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9593 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

pustopoljina wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
pustopoljina wrote:
A ti? Ostajes li u usa ili dizes sidro? Kuda tebe zelja vuce?
dizem sidro :kiss: ja sam u US dosla radi skolovanja i rada u obalsti koja ne postoji na brdovitom Balkanu :-D
I? Kuda poslije usa?
Je li te frka napustiti poznato okruzenje?
pa nisma se jednom selila, naravno da nije , o perioda u SAD, ja sma jedna period opet zjvla u EU, pa u tri razne drzave u SAD

jedva cekam :kiss: od poznatog okruzenja me uravo to najvise nerivra, poznato i dosadno je biti u istom okruzenju :-D

vecina osoba upravo jesu robovi vlastitog okruzenja, komforne zone :)
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9594 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

animals wrote:
mirsek wrote:
insomnia78 wrote:Evo i primarijusa. Lika koji nema ni jedno svoje iskustvo. “Pise na googlu, lindekinu, kazu ljudi”
Gori sam ja sto se prepucavam sa vama. Eto hajte, dokle ste
Ti si najgori, ali si ovisan o forumu, nema veze, kad zbog mojih prijava dobijes trajni ban bices mi zahvalan jer sam ti pomogao. :thumbup:
A sta si ti navalio na covjeka..
da nema njega ; Havane i jos par forumasa, bilo bi sranje od foruma..
pusti ljude nek pisu..
Sto sam navalio na njega, sto je fin, lijepo diskutuje, ne provocira i elokventan je pa me puca ljubomora, eto sto... :zjev:
Last edited by mirsek on 21/03/2019 22:47, edited 1 time in total.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9595 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

Ne znam fakat...hepek treba neko ukljuciti.
Pa kako je u kontekstu?
Kakve veze ima bracno stanje i imas li jedno ili dvoje djece sa prostom izjavom da mozes zamisliti da ti dijete raste u bosni?
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#9596 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by DzordzHodzic »

HAVANA wrote:
DzordzHodzic wrote:
HAVANA wrote:Malo je ovo supacki sto se vazda covjeku petljate u privatne stvari i spominjete mu zenu i dijete.De vi malo o sebi,mi budale ne krijemo nista pa nam krv pocnete pit.
Jebi ga znas i sam da je forum pun pacijenata, mozda da malo smanjite sa tim privatnim stvarima, cisto radi se sebe
Sto? Da se pretvaram il sta? Stojim iza svake svoje rijeci,nemam razloga da ista krijem pa ni ko sam i sta sam.Uvijek pisem o sebi ili o stvarima koje znam iz iskustva.O cemu cu drugo,da nako serem ofrlje? Mnogi olako spominju neciju porodicu,djecu...a svoje kriju,nista im ne znas.Cega se boje? Svojih izbora,stvarnog stanja,cega?
Ako ti mislis da je u redu samo tako dijelit privatne stvari sa stotinama nepoznatih internet ljudi onda ok
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#9597 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

mirsek wrote: Sto sam navalio na njega, sto je fin, lijepo diskutuje, ne provocira i elokventan je pa me puca ljubomora, eto sto... :zjev:
Koliko ti imas godina, zivota ti..i gdje zivis..
User avatar
512MB
Posts: 11207
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9598 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Dje je Melburn :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9599 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

mirsek wrote:
insomnia78 wrote:Evo i primarijusa. Lika koji nema ni jedno svoje iskustvo. “Pise na googlu, lindekinu, kazu ljudi”
Gori sam ja sto se prepucavam sa vama. Eto hajte, dokle ste
Ti si najgori, ali si ovisan o forumu, nema veze, kad zbog mojih prijava dobijes trajni ban bices mi zahvalan jer sam ti pomogao. :thumbup:
Ti covjece boziji nemas ni kednu informaciju iz licnog iskustva. Svaka ti je iz druge, trece, cetvrte ruke. Cito, cuo, pric’o ti cojk
PS: to bi moglo da mi Chmoljo nije amidzic
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9600 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

512MB wrote:Dje je Melburn :D
Guzi severinu na bijambarama.
Post Reply