Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9551 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Jimmy McNulty wrote:
HAVANA wrote:
Jimmy McNulty wrote:Ma nek Radovan sutra buregdžinicu otvori kraj kuće mi, boli me više kurac.
Mene noga,vrat,uho,ruka...Za kurac bi lako.
Boli i mene noga ponekad, sumnjaju doktori da sam fasovao giht ili artritis bakterijskom infekcijom kad me ujeo ker na ulici. Probude me nekad bolovi koliki budu i onda me možeš samo jebat idućih 7 dana, šepam ko da mi je 87 a ne 27.

:bih:
Ja gurnem cepic voltaren u guzicu i na poso.Probaj i ti.
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9552 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

HAVANA wrote:
512MB wrote:
HAVANA wrote:Sad je i nezamislivo da dijete raste u bih? :-) Mi smo bas ludi,zamisli rastu nam djeca u bih.Oj matero
Nezamislivo je vracat dijete u BiH kad si vec na zapadu.
Sto? Mojim bilo 5 mjeseci i 5 godina.Sad jedna na fakultetu a druga u srednjoj.Nikakvih problema,super drustvo,muzicka,sport,skola,raja,familija...Nezamislivo smo sretni sto smo sve uradili kako jesmo.
Dajgle ovo, moja sestra zivi dole. Za uslove dole mogu reci da imaju jako dobar zivot, oboje imaju dobre poslove, imovinu, ljetovanja. Djeca isto tako, sportovi, raja, familija, zavrsavaju na srecu dobre fakultete.
Ali hoce da idu vani, zapeli i nema druge. Djeca hodala po Evropi, dolazili kod nas ovdje, vladaju dobro jezicima. I samo im je jedno sto prije se ispaliti.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9553 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9554 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Sace insomnia rec klepi trodon. :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9555 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
pusti ba Havanu :-)

ja odgovorih kad cemo kafenisat a ti ništa :(
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9556 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

insomnia78 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
insomnia78 wrote:Jebo majku cojk bi reko to sve po Parizima i Londonima odraslo. Pa citave su generacije odrasle u ratu pa sta nam fali. Djetetu ce bolje biti medju svojima pa i da ima manje nego da ima sve a nema sa kime progovoriti. Vi konda ne znate kakva su djeca po skolama. Zamisli kad dovedes vec firmirano dijete koje ne zna jezik u drzavu u kojoj ni ti ne znas nikoga. Htio ne htio valja mu sa Mahmudima, Arslanima, i Ibrahimom. Svabe ga sigurno nece zvati na rodjendane i ostale gluposti
"medju svojima" :-)

danas se porodice sa djecom sele u vise drzava , a ti digao frku radi jedne hipoteticke selidbe djeteta :lol:
Bgt kolko si ih ti odhranila?
pa ti si sad rastavljen, znaci, djete je odgaja majka :) tvojoj je tek 5 godina , a niste kosntanto zajedno :)
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9557 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
Nikada ali nikada ja to nisam rekao.Ja samo reagujem na provokacije.Uzasnih stvari ovde ima,ali i fenomenalnih.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9558 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
Ma nece bolan. Ja smijem ruku dati da neko sad dodje i kadze hajmo u Njemacku osam od deset bi ih naslo opravdanje
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9559 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
Nikada ali nikada ja to nisam rekao.Ja samo reagujem na provokacije.Uzasnih stvari ovde ima,ali i fenomenalnih.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9560 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

muha_sa wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
pusti ba Havanu :-)

ja odgovorih kad cemo kafenisat a ti ništa :(
pa to sa te ja pitalal, a zovnut cemo HAVANU na kafu, to ne zelim propustiti :D :kiss:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9561 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
Nikada ali nikada ja to nisam rekao.Ja samo reagujem na provokacije.Uzasnih stvari ovde ima,ali i fenomenalnih.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9562 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
Ma nece bolan. Ja smijem ruku dati da neko sad dodje i kadze hajmo u Njemacku osam od deset bi ih naslo opravdanje
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9563 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
Nikada ali nikada ja to nisam rekao.Ja samo reagujem na provokacije.Uzasnih stvari ovde ima,ali i fenomenalnih.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9564 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
Nikada ali nikada ja to nisam rekao.Ja samo reagujem na provokacije.Uzasnih stvari ovde ima,ali i fenomenalnih.
muha i ja smo te pozvali na kafu :kiss:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9565 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Sta se ovo nagovorih 4 puta :shock: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9566 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
pa ti kronicno ponavljas da je sve dobro u BiH :D
Nikada ali nikada ja to nisam rekao.Ja samo reagujem na provokacije.Uzasnih stvari ovde ima,ali i fenomenalnih.
nekla ba--procitali smo, šta ponavljaš :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9567 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:Sace insomnia rec klepi trodon. :lol:
A sta ce drugo. A u BiH do dzaba. Udaraju ko nece
Ovdje moras kopati i rukama i nogama da ti daju. Ja se povrjedio na poslu dao mi kutiju nekakav miks trodona i paracetamola. Ubio je za dan ipo :lol:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#9568 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zrakomlat »

detroit-mercy wrote:]
Dajgle ovo, moja sestra zivi dole. Za uslove dole mogu reci da imaju jako dobar zivot, oboje imaju dobre poslove, imovinu, ljetovanja. Djeca isto tako, sportovi, raja, familija, zavrsavaju na srecu dobre fakultete.
Ali hoce da idu vani, zapeli i nema druge. Djeca hodala po Evropi, dolazili kod nas ovdje, vladaju dobro jezicima. I samo im je jedno sto prije se ispaliti.
Kokuzluk ih tjera, što bi rekao jedan uvaženi forumaš prije nego što je otišao na kavijar.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9569 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
Sta ja? ja kazem svima da idu. Vratiti se mogu uvijek, to je fakt.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9570 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Connaisseur Karlin wrote: pa ti si sad rastavljen, znaci, djete je odgaja majka :) tvojoj je tek 5 godina , a niste kosntanto zajedno :)
Eto znas ti i ko mi dijete odgaja i kako. Mozda je dijete sa mnom, mozda ja i zena iako razvedeni zivimo zajedno iz hiljadu drugih razloga? No koliko si ih ti odgojila pa tako samouvjereno pricas?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9571 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

insomnia78 wrote:
Connaisseur Karlin wrote: pa ti si sad rastavljen, znaci, djete je odgaja majka :) tvojoj je tek 5 godina , a niste kosntanto zajedno :)
Eto znas ti i ko mi dijete odgaja i kako. Mozda je dijete sa mnom, mozda ja i zena iako razvedeni zivimo zajedno iz hiljadu drugih razloga? No koliko si ih ti odgojila pa tako samouvjereno pricas?
pa mozes pisati sto god zelis na forumu , besmisleno je da mi se opravdavas sa mogucim opcijama , danas nije tvoj dan Fransoa :kiss:

naavno da je besmisleno pisati da ti ne bi smetalo da tvoje djete raste u BiH, a istovremeno nisi ni spomenuo da ti zelis ppovratak u BiH :-)
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9572 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

pustopoljina wrote:
HAVANA wrote:Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita :serbo:
Sta ja? ja kazem svima da idu. Vratiti se mogu uvijek, to je fakt.
Ma svakom na volju i to je to.Jebo suplju.Kad mi se islo otiso,kad mi se vracalo,vratio se.I to je to. :autic:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9573 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Malo je ovo supacki sto se vazda covjeku petljate u privatne stvari i spominjete mu zenu i dijete.De vi malo o sebi,mi budale ne krijemo nista pa nam krv pocnete pit.
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#9574 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by espn »

Bosnu je od 2013. do danas napustilo 150 hiljada ljudi i napustice je jos toliko.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#9575 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

Ja sam sjedio na parama ali nisam znao. Gledam prodaje lik na piku Škodu za 26.000, oldtimer do Boga, moj stari je u malo lošijem stanju prodao za 300 maraka 2007. Došlo mi da ga skakavcem izbodem zbog te prodaje.
Post Reply