Uh, bas cu se zabrinuti sto gasite BHRT, ne mogu ti opisati koliko. Sta kazes? "Sad necete vise nikakve TV!"Hafis wrote:Jebo te treći knal. Sad nećete više nikakve TV, kad se ne znate sekati po pravilima. Ono čudo ionako gledaju još samo likovi koji od antene imaju viljušku ili kakvu deblju žicu.Alfons Kauders wrote:Ah sto volim na sabahu zakuhat to je cudo jedno.Hafis wrote:Đes' analitiĆar
I šta kažu, nema tko voditi Šeset minuta![]()
60 minuta je zastarjeli format... Koga vise boli kurac za TV? Eto vam treci kanal, isto kao da vam damo profil na MySpace ili stranicu na Geocities. Moremo vam podijelit i par stotina gramofona, posto se ne kontate u ovu tehnologiju 21. stoljeca.
NVZ vas uzima na netu i daleko od ociju javnosti, a jos niste ni poceli kontati kako.
Nego, de mi malo dataljnjije raščlani tu fratarsku antipatriJotsku urotu ?
Ja je nikad nisam ni imao.
Tako da mi tvoje "Sad necete vise nikakve TV!" vise zvuci kao "sad vise SDA necete placati 8.5KM mjesecno" ili "bjezi mi iz avlije dok ti nisam iznijeo bocu rakije i mezu"


