Ne jebi dzogeMuhamed Đakmić wrote:Pa Borac je četnički koliko i LazioPoint. wrote:Pogubio se frajer totalno. Ma kakav domaci klub, imao sam doduse, dok nisu postali cetnicki klub.mali_milojica wrote:Nemam pojma o cemu pricate,ali zapalo mi za oko.
Prvo kaze Lacio klub seljaka,dva posta kasnije kaze samo bogatasi i guzonje navijali za Lacio i njih bilo 15%
Lacio osnovali fasisti 1900,a oni se pojavili 20 godina kasnije
Nego,imate li vi kakav domaci klub da navijate,jbl vas rimljani?
Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9526 Re: Serie A
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#9527 Re: Serie A
najveca tuga u toj prici sto su osnovali romu prije 90god da pariraju klubovima sa sjevera, i jos uvijek cekaju na to
....al nema veze, samo sabura 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9528 Re: Serie A
Point. wrote:Romanista 101% wrote:Nvijaci su jedno, klub je drugo.
kazes navijaci jedno a klub drugo a igraci? pogledaj ponasanje igraca tog lazia i sve ce biti jasno, kakvi navijaci takvi i igraci kao i sam klub lazio
Di Canio



Radu

Zarate

- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9529 Re: Serie A
Eh jesi naso Di Canio igro 2 sezone, otjeran nakon tih kontroverzi, a ako su Radu i Zarate neki fasisti onda je i Tare i Onazi i Lotito i Dino Zoff
Ovo ti je saluto romano, da je neki fasisticki pozdra dobili bi zestoke kazne od Saveza, a koliko znamo nisu. Dzaba se bolan fatas za slamku spasa.
Ovo ti je saluto romano, da je neki fasisticki pozdra dobili bi zestoke kazne od Saveza, a koliko znamo nisu. Dzaba se bolan fatas za slamku spasa.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9530 Re: Serie A
ne fatam se ja vec upravo ti, a ovo su dokazi o onome sto sam vec ranije postovao i sto se vec znalo o tvom malom klubu 
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9531 Re: Serie A
AS Corropoli
Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti
, sad su seljaci sad elita
klub fasista a AS Corropoli osnovali fasisti, klub Rimljana a osnovo ga frajer koji nije ni rimljanin, navijaci stari rimljani a a klub navijaju imigranti 
Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9532 Re: Serie A
Ovom Zarateu baš na faci vidiš da veze nema zašto je digao ruku 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9533 Re: Serie A
Point. wrote:AS Corropoli![]()
Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti, sad su seljaci sad elita
klub fasista a AS Corropoli osnovali fasisti, klub Rimljana a osnovo ga frajer koji nije ni rimljanin, navijaci stari rimljani a a klub navijaju imigranti
jedino sto ti je jos ostalo su ti smajliji i nista vise, nisam ti ja kriv sto si izabrao pogresan klub, ne mozemo svi biti isti jbg.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9534 Re: Serie A
AmiĐa_Idriz wrote:Ovom Zarateu baš na faci vidiš da veze nema zašto je digao ruku
nevin kao Madona
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9535 Re: Serie A
Nisam ti ja kriv sto ti klub kojim se dices nema nikakve veze sa Rimom i zahvali se Benitu sto ti je stvorio magicu. Hajde kad As Corropoli osvoji neki evropski pehar (zamisljeno je da budete veliki jbgRomanista 101% wrote:Point. wrote:AS Corropoli![]()
Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti, sad su seljaci sad elita
klub fasista a AS Corropoli osnovali fasisti, klub Rimljana a osnovo ga frajer koji nije ni rimljanin, navijaci stari rimljani a a klub navijaju imigranti
jedino sto ti je jos ostalo su ti smajliji i nista vise, nisam ti ja kriv sto si izabrao pogresan klub, ne mozemo svi biti isti jbg.
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9536 Re: Serie A
Govorio je poslije da nema pojma sta znaci ovo ni ko je Benito. On ako zna glavni grad Argentine ubij me.AmiĐa_Idriz wrote:Ovom Zarateu baš na faci vidiš da veze nema zašto je digao ruku
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9537 Re: Serie A
Point. wrote:Nisam ti ja kriv sto ti klub kojim se dices nema nikakve veze sa Rimom i zahvali se Benitu sto ti je stvorio magicu. Hajde kad As Corropoli osvoji neki evropski pehar (zamisljeno je da budete veliki jbgRomanista 101% wrote:Point. wrote:AS Corropoli![]()
Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti, sad su seljaci sad elita
klub fasista a AS Corropoli osnovali fasisti, klub Rimljana a osnovo ga frajer koji nije ni rimljanin, navijaci stari rimljani a a klub navijaju imigranti
jedino sto ti je jos ostalo su ti smajliji i nista vise, nisam ti ja kriv sto si izabrao pogresan klub, ne mozemo svi biti isti jbg.) pa onda da nastavimo diskusiju.
ne moram se zahvaljivati Benitu, za taj dio su laziali zaduzeni
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9538 Re: Serie A
Kako si nezahvalan, moras biti zahvalan idejnom tvorcu i ocu AS Corropolija. Niko ne bira oca, jbg. 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9539 Re: Serie A
Feghouli u Romi?
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9540 Re: Serie A
Danas Lazio slavi 117 godina. Masala!
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9541 Re: Serie A
Hoće li biti dernek večeras?Point. wrote:Danas Lazio slavi 117 godina. Masala!
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9542 Re: Serie A
Hoce, haj bujrum na rostilj i masline.Logovan wrote:Hoće li biti dernek večeras?Point. wrote:Danas Lazio slavi 117 godina. Masala!![]()
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9543 Re: Serie A
lazio i RS slave isti dan rodjendan, ima tu logike
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9544 Re: Serie A
Možda naletim, hvala.Point. wrote:Hoce, haj bujrum na rostilj i masline.Logovan wrote:Hoće li biti dernek večeras?Point. wrote:Danas Lazio slavi 117 godina. Masala!![]()
-
Vidal89
- Posts: 1012
- Joined: 18/01/2013 02:26
#9545 Re: Serie A
Sead Kolasinac novi igrac Juventusa! 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#9546 Re: Serie A
Perišić opet donosi 3 boda Interu, ovaj put minutu ranije nego prošlo kolo.
EDIT: Ipak Eder udara pečat.
EDIT: Ipak Eder udara pečat.
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#9547 Re: Serie A
Gledah prvo poluvrijeme, Liljani ubili brasno u vidno grohnuloj staroj dami. Strucnjak Allegri krenuo s vezom Sturaro-Marchisio-Khedira.
Mali Chiesin igra za Fiorentinu?!
Helem, ovaj juventus je uzasno jalova, nemocna ekipa. Vidjelo se to jos od Lyona. Zavise o trenutku inspiracije Dybale, Pjanica i Higuaina. Doduse
, nije to ni tako lose, ako govorimo o okruzenju Serije A, par titula su uzeli na inspiraciju Tevezlije i Pirla.
Ipak, ovaj juventus je puno ranjiviji.
#RomasampiJon#believe
Mali Chiesin igra za Fiorentinu?!
Helem, ovaj juventus je uzasno jalova, nemocna ekipa. Vidjelo se to jos od Lyona. Zavise o trenutku inspiracije Dybale, Pjanica i Higuaina. Doduse
Ipak, ovaj juventus je puno ranjiviji.
#RomasampiJon#believe
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9549 Re: Serie A
strasna tekma 
