Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9526 Re: Serie A

Post by Point. »

Muhamed Đakmić wrote:
Point. wrote:
mali_milojica wrote:Nemam pojma o cemu pricate,ali zapalo mi za oko.
Prvo kaze Lacio klub seljaka,dva posta kasnije kaze samo bogatasi i guzonje navijali za Lacio i njih bilo 15%
:-)
Lacio osnovali fasisti 1900,a oni se pojavili 20 godina kasnije :roll:
Nego,imate li vi kakav domaci klub da navijate,jbl vas rimljani :D ?
Pogubio se frajer totalno. Ma kakav domaci klub, imao sam doduse, dok nisu postali cetnicki klub. :)
Pa Borac je četnički koliko i Lazio :D
Ne jebi dzoge :mrgreen:
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#9527 Re: Serie A

Post by vejza00 »

najveca tuga u toj prici sto su osnovali romu prije 90god da pariraju klubovima sa sjevera, i jos uvijek cekaju na to :place: ....al nema veze, samo sabura :mrgreen:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9528 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Point. wrote:
Romanista 101% wrote:Nvijaci su jedno, klub je drugo.

kazes navijaci jedno a klub drugo a igraci? pogledaj ponasanje igraca tog lazia i sve ce biti jasno, kakvi navijaci takvi i igraci kao i sam klub lazio


Di Canio

Image
Image
Image

Radu

Image

Zarate

Image
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9529 Re: Serie A

Post by Point. »

Eh jesi naso Di Canio igro 2 sezone, otjeran nakon tih kontroverzi, a ako su Radu i Zarate neki fasisti onda je i Tare i Onazi i Lotito i Dino Zoff :mrgreen:
Ovo ti je saluto romano, da je neki fasisticki pozdra dobili bi zestoke kazne od Saveza, a koliko znamo nisu. Dzaba se bolan fatas za slamku spasa. :)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9530 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

ne fatam se ja vec upravo ti, a ovo su dokazi o onome sto sam vec ranije postovao i sto se vec znalo o tvom malom klubu :)
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9531 Re: Serie A

Post by Point. »

AS Corropoli :lol:

Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti :lol: , sad su seljaci sad elita :lol: klub fasista a AS Corropoli osnovali fasisti, klub Rimljana a osnovo ga frajer koji nije ni rimljanin, navijaci stari rimljani a a klub navijaju imigranti :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#9532 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovom Zarateu baš na faci vidiš da veze nema zašto je digao ruku :mrgreen:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9533 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Point. wrote:AS Corropoli :lol:

Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti :lol: , sad su seljaci sad elita :lol: klub fasista a AS Corropoli osnovali fasisti, klub Rimljana a osnovo ga frajer koji nije ni rimljanin, navijaci stari rimljani a a klub navijaju imigranti :lol:

jedino sto ti je jos ostalo su ti smajliji i nista vise, nisam ti ja kriv sto si izabrao pogresan klub, ne mozemo svi biti isti jbg.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9534 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

AmiĐa_Idriz wrote:Ovom Zarateu baš na faci vidiš da veze nema zašto je digao ruku :mrgreen:

nevin kao Madona
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9535 Re: Serie A

Post by Point. »

Romanista 101% wrote:
Point. wrote:AS Corropoli :lol:

Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti :lol: , sad su seljaci sad elita :lol: klub fasista a AS Corropoli osnovali fasisti, klub Rimljana a osnovo ga frajer koji nije ni rimljanin, navijaci stari rimljani a a klub navijaju imigranti :lol:

jedino sto ti je jos ostalo su ti smajliji i nista vise, nisam ti ja kriv sto si izabrao pogresan klub, ne mozemo svi biti isti jbg.
Nisam ti ja kriv sto ti klub kojim se dices nema nikakve veze sa Rimom i zahvali se Benitu sto ti je stvorio magicu. Hajde kad As Corropoli osvoji neki evropski pehar (zamisljeno je da budete veliki jbg :D ) pa onda da nastavimo diskusiju. :run:
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9536 Re: Serie A

Post by Point. »

AmiĐa_Idriz wrote:Ovom Zarateu baš na faci vidiš da veze nema zašto je digao ruku :mrgreen:
Govorio je poslije da nema pojma sta znaci ovo ni ko je Benito. On ako zna glavni grad Argentine ubij me. :D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9537 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Point. wrote:
Romanista 101% wrote:
Point. wrote:AS Corropoli :lol:

Ma nema, dokazi su ti jaki ko celik silni. Iznio si niz nebuloza, mislio sam sa si ozbiljniji forumas. Sta kaze, Lazio osnovali fasisti :lol: , sad su seljaci sad elita :lol: klub fasista a AS Corropoli osnovali fasisti, klub Rimljana a osnovo ga frajer koji nije ni rimljanin, navijaci stari rimljani a a klub navijaju imigranti :lol:

jedino sto ti je jos ostalo su ti smajliji i nista vise, nisam ti ja kriv sto si izabrao pogresan klub, ne mozemo svi biti isti jbg.
Nisam ti ja kriv sto ti klub kojim se dices nema nikakve veze sa Rimom i zahvali se Benitu sto ti je stvorio magicu. Hajde kad As Corropoli osvoji neki evropski pehar (zamisljeno je da budete veliki jbg :D ) pa onda da nastavimo diskusiju. :run:


ne moram se zahvaljivati Benitu, za taj dio su laziali zaduzeni ;-)
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9538 Re: Serie A

Post by Point. »

Kako si nezahvalan, moras biti zahvalan idejnom tvorcu i ocu AS Corropolija. Niko ne bira oca, jbg. :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9539 Re: Serie A

Post by Logovan »

Feghouli u Romi?
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9540 Re: Serie A

Post by Point. »

Danas Lazio slavi 117 godina. Masala!
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9541 Re: Serie A

Post by Logovan »

Point. wrote:Danas Lazio slavi 117 godina. Masala!
Hoće li biti dernek večeras? :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9542 Re: Serie A

Post by Point. »

Logovan wrote:
Point. wrote:Danas Lazio slavi 117 godina. Masala!
Hoće li biti dernek večeras? :mrgreen: :mrgreen:
Hoce, haj bujrum na rostilj i masline. :D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9543 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

lazio i RS slave isti dan rodjendan, ima tu logike
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9544 Re: Serie A

Post by Logovan »

Point. wrote:
Logovan wrote:
Point. wrote:Danas Lazio slavi 117 godina. Masala!
Hoće li biti dernek večeras? :mrgreen: :mrgreen:
Hoce, haj bujrum na rostilj i masline. :D
Možda naletim, hvala. :D :D
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#9545 Re: Serie A

Post by Vidal89 »

Sead Kolasinac novi igrac Juventusa! :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#9546 Re: Serie A

Post by Charuga »

Perišić opet donosi 3 boda Interu, ovaj put minutu ranije nego prošlo kolo.

EDIT: Ipak Eder udara pečat.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#9547 Re: Serie A

Post by Artest »

Gledah prvo poluvrijeme, Liljani ubili brasno u vidno grohnuloj staroj dami. Strucnjak Allegri krenuo s vezom Sturaro-Marchisio-Khedira. :-)

Mali Chiesin igra za Fiorentinu?!

Helem, ovaj juventus je uzasno jalova, nemocna ekipa. Vidjelo se to jos od Lyona. Zavise o trenutku inspiracije Dybale, Pjanica i Higuaina. Doduse :cry: , nije to ni tako lose, ako govorimo o okruzenju Serije A, par titula su uzeli na inspiraciju Tevezlije i Pirla.

Ipak, ovaj juventus je puno ranjiviji.

#RomasampiJon#believe :zoka:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#9548 Re: Serie A

Post by House »

trpaj. :D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9549 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

strasna tekma :thumbup:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#9550 Re: Serie A

Post by House »

kakav promašaj :pisnuo:
Post Reply