Connaisseur Karlin wrote:
al' bas svaki put me ljubis kad ovo kazem, kao , eto ja sam protiv sarajlija![]()
![]()
![]()
dajte ljudi, uzobiljite se
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- muha_sa
- Posts: 140393
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9526 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9527 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
pa to se podrazumijeva, ne pravimo se ludizrakomlat wrote:Nisi RS ni spomenula nego maltretiranje povratnika i muslimanasvim ostalim mjestima u BiH osim SarajevaConnaisseur Karlin wrote:opa, nisa znala, da je trolanje pisanje o maltertiranju povrantika u RS u BiHzrakomlat wrote:![]()
U čemu je kvaka kod te fore koju provlačiš da je u BiH normala živjeti samo u Sarajevu, a da u svim drugim gradovima maltetiraju povratnike iz dijaspore a muslimane generalno, nebitno jesu li povratnici?
Ako je trolanje, nemoj radije, ide ti ko vicevi eurosmijehu na temi vic dana![]()
a ni "rodjene sarajlije" nisu bas lijepo docekale "dosljle" , to je opet drugi oblik disiminacije
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#9528 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
512MB wrote:mirsek wrote:Jes al ne po sviranju, vec po opisu ljepote zivljenja u BIH koja je romanticarsko-idealisticka, ali nerealna za vecinu stanovnika.HAVANA wrote: Ja sam sretan amo me prepoznaju po tome.
- muha_sa
- Posts: 140393
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9529 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
za Karlinku gineminsomnia78 wrote:Ljubi, ljubi al glavu ne gubimuha_sa wrote:došo da poljubim Karlinkuinsomnia78 wrote:Evo i dida da zakuha
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9530 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
a vama obojici slajem pusice iz burzujske Istre512MB wrote:Dobro ba i ti i Peljesac, supak i sirotilja Jadrana, mi sa Hvara vam se smijemoHAVANA wrote:A bas mi fino majke mi.Znas sta je novo? Odo sutra na peljesac malo,vino,gitara...
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#9531 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Toliko smo grozni da nam evo gledam deklarisani cetnik drzi 4 pekare i ubija pare u po sarajeva.Jebo nas otac nasmijeseni...Connaisseur Karlin wrote:pa to se podrazumijeva, ne pravimo se ludizrakomlat wrote:Nisi RS ni spomenula nego maltretiranje povratnika i muslimanasvim ostalim mjestima u BiH osim SarajevaConnaisseur Karlin wrote:
opa, nisa znala, da je trolanje pisanje o maltertiranju povrantika u RS u BiH![]()
![]()
a ni "rodjene sarajlije" nisu bas lijepo docekale "dosljle" , to je opet drugi oblik disiminacije
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9532 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
kad cemo na kafumuha_sa wrote:za Karlinku gineminsomnia78 wrote:Ljubi, ljubi al glavu ne gubimuha_sa wrote:
došo da poljubim Karlinku
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#9533 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Connaisseur Karlin wrote:pa to se podrazumijeva, ne pravimo se ludizrakomlat wrote:Nisi RS ni spomenula nego maltretiranje povratnika i muslimanasvim ostalim mjestima u BiH osim SarajevaConnaisseur Karlin wrote:[
opa, nisa znala, da je trolanje pisanje o maltertiranju povrantika u RS u BiH![]()
![]()
a ni "rodjene sarajlije" nisu bas lijepo docekale "dosljle" , to je opet drugi oblik disiminacije
Kako se to podrazumjeva maltretiranje muslimana u svim drugim dijelovima BiH osim Sarajeva
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9534 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jebo majku cojk bi reko to sve po Parizima i Londonima odraslo. Pa citave su generacije odrasle u ratu pa sta nam fali. Djetetu ce bolje biti medju svojima pa i da ima manje nego da ima sve a nema sa kime progovoriti. Vi konda ne znate kakva su djeca po skolama. Zamisli kad dovedes vec firmirano dijete koje ne zna jezik u drzavu u kojoj ni ti ne znas nikoga. Htio ne htio valja mu sa Mahmudima, Arslanima, i Ibrahimom. Svabe ga sigurno nece zvati na rodjendane i ostale gluposti
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#9535 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Haj da ti prodam stan u puli,potkrovlje,ko dusha?Connaisseur Karlin wrote:a vama obojici slajem pusice iz burzujske Istre512MB wrote:Dobro ba i ti i Peljesac, supak i sirotilja Jadrana, mi sa Hvara vam se smijemoHAVANA wrote:A bas mi fino majke mi.Znas sta je novo? Odo sutra na peljesac malo,vino,gitara...
- muha_sa
- Posts: 140393
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9536 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Connaisseur Karlin wrote:kad cemo na kafumuha_sa wrote:
za Karlinku ginem
vazda i uvijek
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9537 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
sto zelis reci, da vam je to OK !?HAVANA wrote:Toliko smo grozni da nam evo gledam deklarisani cetnik drzi 4 pekare i ubija pare u po sarajeva.Jebo nas otac nasmijeseni...Connaisseur Karlin wrote:pa to se podrazumijeva, ne pravimo se ludizrakomlat wrote: Nisi RS ni spomenula nego maltretiranje povratnika i muslimanasvim ostalim mjestima u BiH osim Sarajeva![]()
a ni "rodjene sarajlije" nisu bas lijepo docekale "dosljle" , to je opet drugi oblik disiminacije
- muha_sa
- Posts: 140393
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9538 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
tastatura sve podnosiinsomnia78 wrote:Jebo majku cojk bi reko to sve po Parizima i Londonima odraslo. Pa citave su generacije odrasle u ratu pa sta nam fali. Djetetu ce bolje biti medju svojima pa i da ima manje nego da ima sve a nema sa kime progovoriti. Vi konda ne znate kakva su djeca po skolama. Zamisli kad dovedes vec firmirano dijete koje ne zna jezik u drzavu u kojoj ni ti ne znas nikoga. Htio ne htio valja mu sa Mahmudima, Arslanima, i Ibrahimom. Svabe ga sigurno nece zvati na rodjendane i ostale gluposti
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#9539 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Muha...mi smo tako uvijek govorili...brzim za novi, bio u krupi...muha_sa wrote:Bosanski Novipustopoljina wrote: Ti znas da se povratnici vecinom vracaju na teritoriju gdje je njihova etnija u vecini?
Mozemo sad razvuci o zali sto je tako, ali tako je...
Sa mamine strane-did- njegovi svi su iz novog...znaci, sva ta strana ili je u svedskoj ili njemackoj ili americi...ili su kupili zemlju i kuce po bihacu/krupi/ otoci i tu se "vratili".
E da..jedan se vratio bas u novi...
2x mu bombu bacali...djeca mu studiraju u federaciji, mogao se vratiti na zapad, al' nije mogao on tamo izdrzati...ugl. i danas je u novom, i navratimo kad idemo preko kostajnice kod njih.
Bosanska Krupa
Bosanska Otoka
Ne izostavljam ja bosanski gdje treba.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#9540 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma nek Radovan sutra buregdžinicu otvori kraj kuće mi, boli me više kurac.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9541 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ne zelim stan u potkrovlju, hvalaHAVANA wrote:Haj da ti prodam stan u puli,potkrovlje,ko dusha?Connaisseur Karlin wrote:a vama obojici slajem pusice iz burzujske Istre512MB wrote: Dobro ba i ti i Peljesac, supak i sirotilja Jadrana, mi sa Hvara vam se smijemo
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#9542 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ispadoh ja najgora fukara sa okolinom MakarskeHAVANA wrote:Haj da ti prodam stan u puli,potkrovlje,ko dusha?Connaisseur Karlin wrote:a vama obojici slajem pusice iz burzujske Istre512MB wrote: Dobro ba i ti i Peljesac, supak i sirotilja Jadrana, mi sa Hvara vam se smijemo
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#9543 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Mene noga,vrat,uho,ruka...Za kurac bi lako.Jimmy McNulty wrote:Ma nek Radovan sutra buregdžinicu otvori kraj kuće mi, boli me više kurac.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9544 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
"medju svojima"insomnia78 wrote:Jebo majku cojk bi reko to sve po Parizima i Londonima odraslo. Pa citave su generacije odrasle u ratu pa sta nam fali. Djetetu ce bolje biti medju svojima pa i da ima manje nego da ima sve a nema sa kime progovoriti. Vi konda ne znate kakva su djeca po skolama. Zamisli kad dovedes vec firmirano dijete koje ne zna jezik u drzavu u kojoj ni ti ne znas nikoga. Htio ne htio valja mu sa Mahmudima, Arslanima, i Ibrahimom. Svabe ga sigurno nece zvati na rodjendane i ostale gluposti
danas se porodice sa djecom sele u vise drzava , a ti digao frku radi jedne hipoteticke selidbe djeteta
- muha_sa
- Posts: 140393
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9545 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sve ok--al je sad drugi vakatpustopoljina wrote:Muha...mi smo tako uvijek govorili...brzim za novi, bio u krupi...muha_sa wrote:Bosanski Novipustopoljina wrote: Ti znas da se povratnici vecinom vracaju na teritoriju gdje je njihova etnija u vecini?
Mozemo sad razvuci o zali sto je tako, ali tako je...
Sa mamine strane-did- njegovi svi su iz novog...znaci, sva ta strana ili je u svedskoj ili njemackoj ili americi...ili su kupili zemlju i kuce po bihacu/krupi/ otoci i tu se "vratili".
E da..jedan se vratio bas u novi...
2x mu bombu bacali...djeca mu studiraju u federaciji, mogao se vratiti na zapad, al' nije mogao on tamo izdrzati...ugl. i danas je u novom, i navratimo kad idemo preko kostajnice kod njih.
Bosanska Krupa
Bosanska Otoka
Ne izostavljam ja bosanski gdje treba.
zato mjenjaj naviku--Bosanski Novi i Bosanska Krupa
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#9546 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Boli i mene noga ponekad, sumnjaju doktori da sam fasovao giht ili artritis bakterijskom infekcijom kad me ujeo ker na ulici. Probude me nekad bolovi koliki budu i onda me možeš samo jebat idućih 7 dana, šepam ko da mi je 87 a ne 27.HAVANA wrote:Mene noga,vrat,uho,ruka...Za kurac bi lako.Jimmy McNulty wrote:Ma nek Radovan sutra buregdžinicu otvori kraj kuće mi, boli me više kurac.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#9547 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Hocu, samo zbog tebe...iako stedim svaku rijec kad pisem s moba.
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#9548 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zasto opet brinete tudju brigu? Ja,insomnia,pustopoljina...nismo nikada rekli da niko ne treba da ide i da je sve bajno,ni ovde ni tamo.Zasto uvijek vi objasnjavate nekome kako je ovo ovde kurac? Eto vas,idite,ostanite gdje ste...Svako ima jedan motiv otici za ili protiv...danas velka faca sutra opet kita 
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#9549 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma ima par nikova koji uvijek idu nepotrebno iz krajnosti u krajnost, bilo kakva da je tema, koja onda ode u qrz, uglavnom priču okrenu da se piše o forumašima i njihovim detaljima iz privatnog života a ne o samoj temi.insomnia78 wrote:Jebo majku cojk bi reko to sve po Parizima i Londonima odraslo. Pa citave su generacije odrasle u ratu pa sta nam fali. Djetetu ce bolje biti medju svojima pa i da ima manje nego da ima sve a nema sa kime progovoriti. Vi konda ne znate kakva su djeca po skolama. Zamisli kad dovedes vec firmirano dijete koje ne zna jezik u drzavu u kojoj ni ti ne znas nikoga. Htio ne htio valja mu sa Mahmudima, Arslanima, i Ibrahimom. Svabe ga sigurno nece zvati na rodjendane i ostale gluposti
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9550 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Bgt kolko si ih ti odhranila?Connaisseur Karlin wrote:"medju svojima"insomnia78 wrote:Jebo majku cojk bi reko to sve po Parizima i Londonima odraslo. Pa citave su generacije odrasle u ratu pa sta nam fali. Djetetu ce bolje biti medju svojima pa i da ima manje nego da ima sve a nema sa kime progovoriti. Vi konda ne znate kakva su djeca po skolama. Zamisli kad dovedes vec firmirano dijete koje ne zna jezik u drzavu u kojoj ni ti ne znas nikoga. Htio ne htio valja mu sa Mahmudima, Arslanima, i Ibrahimom. Svabe ga sigurno nece zvati na rodjendane i ostale gluposti![]()
danas se porodice sa djecom sele u vise drzava , a ti digao frku radi jedne hipoteticke selidbe djeteta

