Mislim da Kaplan, Mašić, Desnica, Šanko, Lijan, Mikulić, Trhulj i ostali nemaju ni pameti ni znanja ni iskustva ni vizije da bi bili u stanju kreirati bilo kakvu smislenu strategiju za izlazak Federacije iz trenutne ekonomske krize, i to je tragično.potres_mozga wrote:Ima li za tebe Bansky iko da valja u novoj vladi?Banksy wrote:
![]()
Da tragedija bude veća, postoji desetine vještih, sposobnih, inteligentnih, obrazovanih, iskusnih, pismenih kadrova, a sve redom ljevičari, građanska opcija, koji bi sigurna sam bili spremni staviti se na raspolaganje i pomoći sadašnjoj vlasti i pogurati koliko mogu.
Ima takvih ljudi, i starih i mladih, koliko hoćeš, i u samom SDP-u i oko njega.
Nažalost, takvim pametnim glavama je teško manipulisati i vrtiti ih kako tebi odgovara. Zato je Lagumdžija odabrao onu pociju: nesposobni, a podobni, njemu lojani, mislim da je to već svima jasno. Vidjećemo gdje će nas ta strategija odvesti.
Pare iz javnih preduzeća možeš ispumpavati i puniti njima budžet samo određeno, kratko vrijeme. Šta će biti nakon toga, u jesen, nek nam bog pomogne.
