Poboljsava vise od jedne vrste apetita (ako je u smjesi sa raznim orasastim plodovima) bona, a sad koje, to je vec tema za neku drugu emisiju.cendlerbing wrote:Med poboljšava apetit. Da ga redovno uzimam, bila bih ko bure.
Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#951 Re: Friendzone
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#952 Re: Friendzone
Trico, dosta reklamiranja oraSa. 
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#953 Re: Friendzone
Ima neki kolac cini mi se orahnjaca se zove, eee. Odose svi u otocendlerbing wrote:Trico, dosta reklamiranja oraSa.
Edit: naso slike nake, sve me jeza fata kad se sjetim kako su fine
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#954 Re: Friendzone
Napravi bajadere. To je njammm. 
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#955 Re: Friendzone
Cini se previse slatkocendlerbing wrote:Napravi bajadere. To je njammm.
Ne volim previse slatke kolace, ubi zgaravica
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#956 Re: Friendzone
Čuj žgaravica...đuturume. Uzmeš jedan komadić i dosta.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#957 Re: Friendzone
Aha, jastaradi jedan komadic. Ja to odmah 300 grama pojedem, racunam ko tisuc kalorija, ha jacendlerbing wrote:Čuj žgaravica...đuturume. Uzmeš jedan komadić i dosta.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#958 Re: Friendzone
Hajde Chandlerovko daj profil. Mozes i na pp ako ne zelis javno da postavljas.beni-bu-man wrote:ajmo instagram profilXavier1 wrote:
Koliko tog tvog prati ljudi na instagramu?
ko izda pizda
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#959 Re: Friendzone
Hajde dok se nisi udebljala od oraha

- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#960 Re: Friendzone
Xavier1 wrote:
Hajde Chandlerovko daj profil. Mozes i na pp ako ne zelis javno da postavljas.
Stipu ba cendlericu, budi gentleman i zivotu
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#961 Re: Friendzone
Xavier zar je to toliko teskobeni-bu-man wrote:Xavier1 wrote:
Hajde Chandlerovko daj profil. Mozes i na pp ako ne zelis javno da postavljas.
Stipu ba cendlericu, budi gentleman i zivotu
https://www.instagram.com/der_dicke_jedi_master/
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#962 Re: Friendzone
Hehe, imam jednog jarana, visok jak krupan, ima zajeban pogled i cim udje fakat ispuni prostoriju, pojava i po, I tako sjedim sa nekim prijateljicama govorim sad ce mi jaran, kad on dodje ... jedna odmah odlijepila, suta me ispod stola ... reko navali. Prica ona sa njim prica, on nesta prica, ona prica on prica ... I ode on, osta ona ... sa komentarom - "Jao zali Boze ... kakav frajer, samo da ne progovara ..."cendlerbing wrote: Stvarno si urnebesan, majke mi.![]()
Izašla sam par puta sa jednim momkom, isto ovako crn, bradat, lijep i nabildan i pošto obično imam predrasude prema takvim muškarcima, začudila se što je još i kulturan i pametan.
Mislim, vjerovatno mi nećeš vjerovati, ali nekako nam komunikacija nije išla i...džaba sve.
Ponekad, kad nekog sa strane pogledaš i ovlaš poznaješ, djeluje ti kao da nema šanse da bi ti prišao a kamoli da bi ga odbila, ali...desi se.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#963 Re: Friendzone
a vi pojebaste sve što hoda, jadan on 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#964 Re: Friendzone
Vidi Krstea što se našo, pa nisi ti baš toliki 
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#965 Re: Friendzone
Dobar si. Lijepo u Svabskoj.beni-bu-man wrote:Xavier zar je to toliko teskobeni-bu-man wrote:Xavier1 wrote:
Hajde Chandlerovko daj profil. Mozes i na pp ako ne zelis javno da postavljas.
Stipu ba cendlericu, budi gentleman i zivotu
https://www.instagram.com/der_dicke_jedi_master/
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#966 Re: Friendzone
Nisam znao da je Sarajevo u "Svabskoj"Xavier1 wrote:
Dobar si. Lijepo u Svabskoj.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#967 Re: Friendzone
Mislio sam zbog imena da si tamo.beni-bu-man wrote:Nisam znao da je Sarajevo u "Svabskoj"Xavier1 wrote:
Dobar si. Lijepo u Svabskoj.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#968 Re: Friendzone
kani se shuplje i meci profil, mozda koja zagrizeXavier1 wrote:Mislio sam zbog imena da si tamo.beni-bu-man wrote:Nisam znao da je Sarajevo u "Svabskoj"Xavier1 wrote:
Dobar si. Lijepo u Svabskoj.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#969 Re: Friendzone
Ne zanimam ja nikoga. Chandlerovku cekamo. 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#970 Re: Friendzone
sta je imamo cekat, jedino na kafu kad se snjom dogovrim tad je uvijek moram cekatXavier1 wrote:Ne zanimam ja nikoga. Chandlerovku cekamo.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#971 Re: Friendzone
Ozenio se pa I on zigu. Zajebana mu zena, ja jednom dosao po njega, hos' samnom - hocu, I sjeda na motor kad eto zene ..Velkoski wrote:a vi pojebaste sve što hoda, jadan on
- Gdje ces?
- S' jaranom malo ...
- Silazi!
- Ma samo na kafu ...
- Neces nigdje, silazi!
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#973 Re: Friendzone
..jes' to zabranio pristup instagramu...beni-bu-man wrote:Xavier zar je to toliko teskobeni-bu-man wrote:Xavier1 wrote:
Hajde Chandlerovko daj profil. Mozes i na pp ako ne zelis javno da postavljas.
Stipu ba cendlericu, budi gentleman i zivotu
https://www.instagram.com/der_dicke_jedi_master/
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#974 Re: Friendzone
Hajte vi, jebo FatuRamzess Veliki wrote:Ozenio se pa I on zigu. Zajebana mu zena, ja jednom dosao po njega, hos' samnom - hocu, I sjeda na motor kad eto zene ..Velkoski wrote:a vi pojebaste sve što hoda, jadan on
- Gdje ces?
- S' jaranom malo ...
- Silazi!
- Ma samo na kafu ...
- Neces nigdje, silazi!
![]()
![]()
Zivota mi ...
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#975 Re: Friendzone
normala, valja imat muda i pritisnut follow da bi gledao/la slikemoonca wrote:..jes' to zabranio pristup instagramu...beni-bu-man wrote:
https://www.instagram.com/der_dicke_jedi_master/
