A nije sumnjivo to da je tada "slučajno" u sat vremena planulo u Tuzli, Sarajevu, Zenici i Mostaru,.. ili ovo danas da blokiraju istovremeno bitne saobraćajnice a da nema sagovornika kao da i nije cilj dogovor i sporazum nego haos.piupiu wrote:Ne znam. Nekako mi je sumnjivo, nevjerovatno to što se od 2014. svaki protest oštro i na prvu prišije FahrU, penzioneri, borci, doktori, Mahir... sve je Fahro, bauk FahrA kruži nad Sarajevom. Pa ako ove jadnike neko podržava, i on je Fahrin. A identična je retorika ko 2014. - 'huligani', 'narkomani', 'Fahrini plaćenici'... I ja sam Fahrin plaćenik. Svaki dan prodjem pored ovih jadnika, nekad popričam s njima. To je sve jad i bijeda. Očajno, bezubo, nikakvo, da ne nabrajam odakle. Šta rade ti ljudi tamo zadnjih 7-8-9 mjeseci? Moguće je da su izmanipulisani, ali je neosporno da su jadni i nikakvi i da tamo sjede mjesecima. Dobro je rek'o JT, ovo je klasna borba, ali preko njihovih ledja.General War wrote:![]()
Nevjerovatan je bezobrazluk ovih ovdje, uporno im se prica jedna prica a oni vrte svoje pa svoje...toranj se ugrijao od trolanja, do Gusinja se vidi
Blokada puteva
-
Ci-Nick
- Posts: 6884
- Joined: 15/03/2015 17:38
#951 Re: Blokada puteva
-
kiligonzales
- Posts: 5797
- Joined: 01/12/2016 10:32
- Contact:
#952 Re: Blokada puteva
svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#953 Re: Blokada puteva
ZavrsenoO'zone wrote:Mogli ste malo na PPinsomnia78 wrote:Znam jednog Peltu, ali on je sifra ziva. Kleca na jednu nogu.channel10 wrote: Haman da jesmo. Znas Peltu Midhata?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#954 Re: Blokada puteva
Ne znam stvarno. Fin je bio, posten, nije bio bezobrazan. Ono covjek za pohvaliti.Jimmy McNulty wrote:Samir?channel10 wrote: Ne znam majke mi, ali je potpuno isti kao i ovaj sto je sluzio sa mnom. Jbg, da se bar sjecam imena.
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#955 Re: Blokada puteva
Vidi patkovica SDA bota.
Kao ovi nisu barci a ovi uhljebi iz organizacija jesu.
Jebem li mu rod i porod
Kao ovi nisu barci a ovi uhljebi iz organizacija jesu.
Jebem li mu rod i porod
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#956 Re: Blokada puteva
Trebali su opkoliti zgradu Vlade i drzati ih kao taoce. Nema izaci iz zgrade dok se ne rijesi pitanje boraca. Rat stao prije 20 godina, a zbog mafije posteni ljudi su na dnu egzistencije. Kad kazes demobilisani borac kao da si rekao prosjak.
- SmokingMan
- Posts: 22546
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#957 Re: Blokada puteva
Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo. 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#958 Re: Blokada puteva
Gledam ove ljude...ne bih da dusu grijesim, ali ljudi nisu bas u glavu dobriSmokingMan wrote:Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo.
- mayab
- Posts: 30844
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#959 Re: Blokada puteva
Ok, ali sta to ima sa uzimanjem taoca u vidu nedužnih građana i putnika!kiligonzales wrote:svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
Ili su toliko ograničenog mozga!
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#960 Re: Blokada puteva
e ovakvi danas čitav dan kukaju kako ne mogu na skijanje na Vlašićzenit dozic wrote:Vidi patkovica SDA bota.
Kao ovi nisu barci a ovi uhljebi iz organizacija jesu.
Jebem li mu rod i porod
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#961 Re: Blokada puteva
Samir je bio 100%channel10 wrote: Ne znam stvarno. Fin je bio, posten, nije bio bezobrazan. Ono covjek za pohvaliti.
To je taj najstariji.
Sad ću ti poslat sliku na pp pa reci griješim li.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#962 Re: Blokada puteva
Ovo su priprosti ljudi nisu građanska elita ali doduše oni su u ratu i povukli najvišeskafiskafsnjak wrote:Gledam ove ljude...ne bih da dusu grijesim, ali ljudi nisu bas u glavu dobriSmokingMan wrote:Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo.
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#963 Re: Blokada puteva
Oni koji su im obećali, nisu blokirani. Oni koji nemaju veze s tim blokirani su. Možda to.sandra01 wrote:Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#964 Re: Blokada puteva
Najzalosnije i jeste sto se manipulise najvise ovim prostim ljudima koji su i najvise najebali i u ratu a i poslije rataO'zone wrote:Ovo su priprosti ljudi nisu građanska elita ali doduše oni su u ratu i povukli najvišeskafiskafsnjak wrote:Gledam ove ljude...ne bih da dusu grijesim, ali ljudi nisu bas u glavu dobriSmokingMan wrote:Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#965 Re: Blokada puteva
upravo tako.mayab wrote:Ok, ali sta to ima sa uzimanjem taoca u vidu nedužnih građana i putnika!kiligonzales wrote:svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
Ili su toliko ograničenog mozga!
-
bossnjak
- Posts: 557
- Joined: 27/12/2013 14:24
#966 Re: Blokada puteva
Podržavam proteste od onih nije bilo hajra nikakvog.
100% podržavam.
Nije ni narod jadna majku u svoj toj priči.
100% podržavam.
Nije ni narod jadna majku u svoj toj priči.
Last edited by bossnjak on 28/02/2018 23:51, edited 1 time in total.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#967 Re: Blokada puteva
hoćemo li ikad vidjeti proteste pred centralama stranaka, ili ličnim nekretninama njihovih lidera? naravno da nećemo. jer znaju da bi tad stvarno dobili degenek i zatvor. nego se jedna neslužbena grana vlasti svađa s drugom službenom, preko leđa onih koji nisu nijedna...
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#969 Re: Blokada puteva
IZMANIPULISANI!mayab wrote:Ok, ali sta to ima sa uzimanjem taoca u vidu nedužnih građana i putnika!kiligonzales wrote:svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
Ili su toliko ograničenog mozga!
KAKO NE VIDE DA 100 % NEDUŽNOM NARODU NANOSE ŠTETU!?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#970 Re: Blokada puteva
Istina.., na njihovoj sam strani ali ovo nema smisla. Idi jbt blokiraj kuce, vikendice i zgrade idiota na vlasti, a ne ovako obican narodO'zone wrote:Ovo su priprosti ljudi nisu građanska elita ali doduše oni su u ratu i povukli najvišeskafiskafsnjak wrote:Gledam ove ljude...ne bih da dusu grijesim, ali ljudi nisu bas u glavu dobriSmokingMan wrote:Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo.
-
kiligonzales
- Posts: 5797
- Joined: 01/12/2016 10:32
- Contact:
#971 Re: Blokada puteva
Zato sto su gradjani najveci krivci svojim netalasanjem u zemlji gdje se nepravda prebija preko njihovih ledja.mayab wrote:Ok, ali sta to ima sa uzimanjem taoca u vidu nedužnih građana i putnika!kiligonzales wrote:svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
Ili su toliko ograničenog mozga!
Sve se u BiH svelo na ono sit gladnog ne vidi, kome je dobro, boli ga neka stvar kome je lose i to ti je to.
A nema kategorije u drustvu kojoj je dobro osim ovih sto sisaju budzet i na konopcu su stranaka.
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#972 Re: Blokada puteva
Evo sad fađa kaze da izdvajaju 200 miliona za tih 1600 udruzenja. I da nije po zakonu
da se objavi registar. I kao da je spreman na pregovore ali nista od ukidanja placanja i objave registra. Vec ih u startu odjebo a kao spreman na pregovore 
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#973 Re: Blokada puteva
nek' protestuju pred centralom SDA, federalnim parlamentom... ovako bezze ispašta običan narod
-
Benjo34
- Posts: 2208
- Joined: 21/01/2018 00:49
#974 Re: Blokada puteva
Ljudi traže obustavu finansiranja boračkih organizacija. Normalno da će se uhljebi borit da se to ne desi. Zapravo sve sam više siguran da ovo i jesu oni što su najgore prošli a dobili karinu. Kad vidim samo ko je u čaršiji dobitnik zlatnog ljiljana, smuči mi se, a nije dalje od zgrade opcine mrdno. Fuj.
A kad je u Februaru bilo onda se govorilo " Huligani, valja nam to obnovit"
Sad se Fadil ispiša svima po zdravim razumu.
A kad je u Februaru bilo onda se govorilo " Huligani, valja nam to obnovit"
Sad se Fadil ispiša svima po zdravim razumu.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#975 Re: Blokada puteva
Ne ulazim u dio o manipuliranju u ovom slučaju jer nemam dokaza. Što se mene tiče kažem opet nema tih para da bi večeras bio vani i landarao po magistrali.supercali wrote: Najzalosnije i jeste sto se manipulise najvise ovim prostim ljudima koji su i najvise najebali i u ratu a i poslije rata
