Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Ci-Nick
Posts: 6884
Joined: 15/03/2015 17:38

#951 Re: Blokada puteva

Post by Ci-Nick »

piupiu wrote:
General War wrote::thumbup:
Nevjerovatan je bezobrazluk ovih ovdje, uporno im se prica jedna prica a oni vrte svoje pa svoje...toranj se ugrijao od trolanja, do Gusinja se vidi :roll:
Ne znam. Nekako mi je sumnjivo, nevjerovatno to što se od 2014. svaki protest oštro i na prvu prišije FahrU, penzioneri, borci, doktori, Mahir... sve je Fahro, bauk FahrA kruži nad Sarajevom. Pa ako ove jadnike neko podržava, i on je Fahrin. A identična je retorika ko 2014. - 'huligani', 'narkomani', 'Fahrini plaćenici'... I ja sam Fahrin plaćenik. Svaki dan prodjem pored ovih jadnika, nekad popričam s njima. To je sve jad i bijeda. Očajno, bezubo, nikakvo, da ne nabrajam odakle. Šta rade ti ljudi tamo zadnjih 7-8-9 mjeseci? Moguće je da su izmanipulisani, ali je neosporno da su jadni i nikakvi i da tamo sjede mjesecima. Dobro je rek'o JT, ovo je klasna borba, ali preko njihovih ledja.
A nije sumnjivo to da je tada "slučajno" u sat vremena planulo u Tuzli, Sarajevu, Zenici i Mostaru,.. ili ovo danas da blokiraju istovremeno bitne saobraćajnice a da nema sagovornika kao da i nije cilj dogovor i sporazum nego haos.
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#952 Re: Blokada puteva

Post by kiligonzales »

House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#953 Re: Blokada puteva

Post by insomnia78 »

O'zone wrote:
insomnia78 wrote:
channel10 wrote: Haman da jesmo. Znas Peltu Midhata?
Znam jednog Peltu, ali on je sifra ziva. Kleca na jednu nogu.
Mogli ste malo na PP
Zavrseno :thumbup:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#954 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

Jimmy McNulty wrote:
channel10 wrote: Ne znam majke mi, ali je potpuno isti kao i ovaj sto je sluzio sa mnom. Jbg, da se bar sjecam imena.
Samir?
Ne znam stvarno. Fin je bio, posten, nije bio bezobrazan. Ono covjek za pohvaliti.
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#955 Re: Blokada puteva

Post by zenit dozic »

Vidi patkovica SDA bota.
Kao ovi nisu barci a ovi uhljebi iz organizacija jesu.
Jebem li mu rod i porod
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#956 Re: Blokada puteva

Post by plain vanilla »

Trebali su opkoliti zgradu Vlade i drzati ih kao taoce. Nema izaci iz zgrade dok se ne rijesi pitanje boraca. Rat stao prije 20 godina, a zbog mafije posteni ljudi su na dnu egzistencije. Kad kazes demobilisani borac kao da si rekao prosjak.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22546
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#957 Re: Blokada puteva

Post by SmokingMan »

Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo. :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#958 Re: Blokada puteva

Post by skafiskafsnjak »

SmokingMan wrote:Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo. :lol:
Gledam ove ljude...ne bih da dusu grijesim, ali ljudi nisu bas u glavu dobri
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#959 Re: Blokada puteva

Post by mayab »

kiligonzales wrote:
House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.
Ok, ali sta to ima sa uzimanjem taoca u vidu nedužnih građana i putnika!
Ili su toliko ograničenog mozga!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#960 Re: Blokada puteva

Post by Velkoski »

zenit dozic wrote:Vidi patkovica SDA bota.
Kao ovi nisu barci a ovi uhljebi iz organizacija jesu.
Jebem li mu rod i porod
e ovakvi danas čitav dan kukaju kako ne mogu na skijanje na Vlašić :mrgreen:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#961 Re: Blokada puteva

Post by Jimmy McNulty »

channel10 wrote: Ne znam stvarno. Fin je bio, posten, nije bio bezobrazan. Ono covjek za pohvaliti.
Samir je bio 100% :)
To je taj najstariji.
Sad ću ti poslat sliku na pp pa reci griješim li.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#962 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

skafiskafsnjak wrote:
SmokingMan wrote:Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo. :lol:
Gledam ove ljude...ne bih da dusu grijesim, ali ljudi nisu bas u glavu dobri
Ovo su priprosti ljudi nisu građanska elita ali doduše oni su u ratu i povukli najviše
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#963 Re: Blokada puteva

Post by zrakomlat »

sandra01 wrote:Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
Oni koji su im obećali, nisu blokirani. Oni koji nemaju veze s tim blokirani su. Možda to.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#964 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

O'zone wrote:
skafiskafsnjak wrote:
SmokingMan wrote:Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo. :lol:
Gledam ove ljude...ne bih da dusu grijesim, ali ljudi nisu bas u glavu dobri
Ovo su priprosti ljudi nisu građanska elita ali doduše oni su u ratu i povukli najviše
Najzalosnije i jeste sto se manipulise najvise ovim prostim ljudima koji su i najvise najebali i u ratu a i poslije rata
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#965 Re: Blokada puteva

Post by House »

mayab wrote:
kiligonzales wrote:
House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.
Ok, ali sta to ima sa uzimanjem taoca u vidu nedužnih građana i putnika!
Ili su toliko ograničenog mozga!
upravo tako.
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#966 Re: Blokada puteva

Post by bossnjak »

Podržavam proteste od onih nije bilo hajra nikakvog.
100% podržavam.
Nije ni narod jadna majku u svoj toj priči.
Last edited by bossnjak on 28/02/2018 23:51, edited 1 time in total.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#967 Re: Blokada puteva

Post by JThomas »

hoćemo li ikad vidjeti proteste pred centralama stranaka, ili ličnim nekretninama njihovih lidera? naravno da nećemo. jer znaju da bi tad stvarno dobili degenek i zatvor. nego se jedna neslužbena grana vlasti svađa s drugom službenom, preko leđa onih koji nisu nijedna...
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#969 Re: Blokada puteva

Post by bogoljub »

mayab wrote:
kiligonzales wrote:
House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.
Ok, ali sta to ima sa uzimanjem taoca u vidu nedužnih građana i putnika!
Ili su toliko ograničenog mozga!
IZMANIPULISANI!
KAKO NE VIDE DA 100 % NEDUŽNOM NARODU NANOSE ŠTETU!?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#970 Re: Blokada puteva

Post by skafiskafsnjak »

O'zone wrote:
skafiskafsnjak wrote:
SmokingMan wrote:Ostaju do neispunjenja njihovih zahtjeva,bravo. :lol:
Gledam ove ljude...ne bih da dusu grijesim, ali ljudi nisu bas u glavu dobri
Ovo su priprosti ljudi nisu građanska elita ali doduše oni su u ratu i povukli najviše
Istina.., na njihovoj sam strani ali ovo nema smisla. Idi jbt blokiraj kuce, vikendice i zgrade idiota na vlasti, a ne ovako obican narod
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#971 Re: Blokada puteva

Post by kiligonzales »

mayab wrote:
kiligonzales wrote:
House wrote:nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
svako ko je obespravljen treba ustati i stati odlucno uz borce trazeci svoja prava.
Ok, ali sta to ima sa uzimanjem taoca u vidu nedužnih građana i putnika!
Ili su toliko ograničenog mozga!
Zato sto su gradjani najveci krivci svojim netalasanjem u zemlji gdje se nepravda prebija preko njihovih ledja.

Sve se u BiH svelo na ono sit gladnog ne vidi, kome je dobro, boli ga neka stvar kome je lose i to ti je to.

A nema kategorije u drustvu kojoj je dobro osim ovih sto sisaju budzet i na konopcu su stranaka.
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#972 Re: Blokada puteva

Post by zenit dozic »

Evo sad fađa kaze da izdvajaju 200 miliona za tih 1600 udruzenja. I da nije po zakonu :mrgreen: da se objavi registar. I kao da je spreman na pregovore ali nista od ukidanja placanja i objave registra. Vec ih u startu odjebo a kao spreman na pregovore :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#973 Re: Blokada puteva

Post by House »

nek' protestuju pred centralom SDA, federalnim parlamentom... ovako bezze ispašta običan narod
Benjo34
Posts: 2208
Joined: 21/01/2018 00:49

#974 Re: Blokada puteva

Post by Benjo34 »

Ljudi traže obustavu finansiranja boračkih organizacija. Normalno da će se uhljebi borit da se to ne desi. Zapravo sve sam više siguran da ovo i jesu oni što su najgore prošli a dobili karinu. Kad vidim samo ko je u čaršiji dobitnik zlatnog ljiljana, smuči mi se, a nije dalje od zgrade opcine mrdno. Fuj.
A kad je u Februaru bilo onda se govorilo " Huligani, valja nam to obnovit"
Sad se Fadil ispiša svima po zdravim razumu.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#975 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

supercali wrote: Najzalosnije i jeste sto se manipulise najvise ovim prostim ljudima koji su i najvise najebali i u ratu a i poslije rata
Ne ulazim u dio o manipuliranju u ovom slučaju jer nemam dokaza. Što se mene tiče kažem opet nema tih para da bi večeras bio vani i landarao po magistrali.
Locked