Kako plitak lik, isuse ranjeni.
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#951 Re: Veliki Brat 2013
Sad ima djevojku, a kad je treb'o da se valja sa Avom, tad ni slucajno nije bilo price o djevojKi. Doktorat mu djevojka sprema bre, doktorat, e znas ti sta je to, bre.
Kako plitak lik, isuse ranjeni.
Kako plitak lik, isuse ranjeni.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#952 Re: Veliki Brat 2013
nevena k'o da ne postoji u ovom pregledu dana 
-
pepe le frr
- Posts: 57
- Joined: 13/12/2009 14:47
#953 Re: Veliki Brat 2013
Ovaj kretino Uroš je fakat govno prema ovoj jadnoj praznoglavoj Avi, žao mi jadnice.Kako joj Uroš reče- prestani gledati u mene ko u Boga-
Što je sebi umislio da je veliki j...č
Ako ga Vendi ne spusti neće niko...kad ona krene sa "infantilni ovo-ono" hahahahhahahh...
Što je sebi umislio da je veliki j...č
Ako ga Vendi ne spusti neće niko...kad ona krene sa "infantilni ovo-ono" hahahahhahahh...
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#954 Re: Veliki Brat 2013
On misli da jos uvijek ima djevojkudusa_raskopuša wrote:Sad ima djevojku, a kad je treb'o da se valja sa Avom, tad ni slucajno nije bilo price o djevojKi. Doktorat mu djevojka sprema bre, doktorat, e znas ti sta je to, bre.![]()
![]()
Kako plitak lik, isuse ranjeni.
http://www.hellomagazin.rs/sanja-dimitr ... -okoncana/
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#955 Re: Veliki Brat 2013
Nije ni Ava puno bolja od zubatog Cipiripija, prefrigrana tuka. Pogledajte malo i članke o njon po hrvatskim novinama, suđeno joj za iznudu para od nekog profesora koji se popalio na nju.
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#956 Re: Veliki Brat 2013
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#957 Re: Veliki Brat 2013
Ma Ava mi je ono - no comment, jos ce mi Urosa biti zao kako mu se na kosti natovarila...
Meni su blizanci najsimpaticniji so far...
Meni su blizanci najsimpaticniji so far...
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#958 Re: Veliki Brat 2013
Top, Ava i Soraja vode - zanimljivoacademy46 wrote:http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#959 Re: Veliki Brat 2013
Klanovi se polako stvaraju, biće interesantno…
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#960 Re: Veliki Brat 2013
Vendi: ''Zasto su se svi razbjezali?''
Milic: ''Prepali se tebe''
Vendi: ''A kako se Ava nije prepala?''
Milic: ''Ma kaakvi, ona ti je Surviver prezivjela''

Milic: ''Prepali se tebe''
Vendi: ''A kako se Ava nije prepala?''
Milic: ''Ma kaakvi, ona ti je Surviver prezivjela''
-
arminem
- Posts: 100
- Joined: 17/02/2012 16:27
#961 Re: Veliki Brat 2013
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html EVO BN uživo /VB, ovo ide do jutra kako sam upratio 
-
zakonpera
- Posts: 345
- Joined: 27/10/2011 13:45
#963 Re: Veliki Brat 2013
da da Pocijepo bi je ko mraz boraniju
-
Mustang1
- Posts: 29958
- Joined: 29/12/2010 17:31
#964 Re: Veliki Brat 2013
A jest ta Soraja ogavna u pm .. Sta je to tako strasno i u tijelu i u faci 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#965 Re: Veliki Brat 2013
al juĆe ukljućim se poslje posla oko 7?mešćini,onaj ćelavac ćetalj i po otvoreno,o lobanji,otadjbinskom ww2 ratu ,a poće milic o politici ptiućice cvrkuću... cccc
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#966 Re: Veliki Brat 2013
Da hoće ovi iz Emotiona pustit tigrove u kuću.
Ili još barem dvije Vendi.
Majke mi, do ovog realityja nisam čuo za nju. Kad sam u tražilicu ukucao njeno ime, shvatio sam da je jedna njena fotka kružila netom.
Ne znam, ali volio bih još jednu budaletinu tipa Mace, da im kulturno i nekulturno yebe majku i da izađe iz kuće.
Ili još barem dvije Vendi.
Ne znam, ali volio bih još jednu budaletinu tipa Mace, da im kulturno i nekulturno yebe majku i da izađe iz kuće.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#967 Re: Veliki Brat 2013
sta mi radi sindja
jel joj vlazna...
...kosa?
jel joj vlazna...
...kosa?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#968 Re: Veliki Brat 2013
nek uđe štukan ko šta prićaju, em je štukan je je biJo u arbih makar i heftu makar poslje i razguliJo,samo da onim rudimentarcima cepa dušu i telo... 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#969 Re: Veliki Brat 2013
nemoj stukana, prenijece sindi hepatitis c, ko onomad onoj misici, pa eto belaja.sumirprimus wrote:nek uđe štukan ko šta prićaju, em je štukan je je biJo u arbih makar i heftu makar poslje i razguliJo,samo da onim rudimentarcima cepa dušu i telo...
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#970 Re: Veliki Brat 2013
Otkud to da đaFe ulazi u kuću? 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#971 Re: Veliki Brat 2013
ćapri... koja danima traje 
nek Him prenese i sidojlu,samo nek udari na otaĐbince..bem ti sou program i rialiti kad ne mere proc bRez cetnicizma...
nek Him prenese i sidojlu,samo nek udari na otaĐbince..bem ti sou program i rialiti kad ne mere proc bRez cetnicizma...
-
Opalaopa12
- Posts: 147
- Joined: 17/03/2013 04:39
#972 Re: Veliki Brat 2013
Ko to treba uci , koji Fedja je u pitanju ?
Aha , evo vidim gore ste napisali , izvinjavam se
Aha , evo vidim gore ste napisali , izvinjavam se
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#973 Re: Veliki Brat 2013
zasto ja uvijek upalim tv kad maja pljuje po nekom?
kaze boban ne stavljaj me u usta a ona njemu znamo svi sta ti stavljas u usta...i evo jos traje.. ona je idiot a on i dalje kulturan
cak je top rekao da je samu sebe prevazisla kol'ko je nisko to sto je govorila
kaze boban ne stavljaj me u usta a ona njemu znamo svi sta ti stavljas u usta...i evo jos traje.. ona je idiot a on i dalje kulturan
cak je top rekao da je samu sebe prevazisla kol'ko je nisko to sto je govorila
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#974 Re: Veliki Brat 2013
Zato sto nikad ne prestaje pljuvatiVenomousV wrote:zasto ja uvijek upalim tv kad maja pljuje po nekom?
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#975 Re: Veliki Brat 2013
S njom ne možeš kulturno, majke mi.
