Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#951 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Sad ima djevojku, a kad je treb'o da se valja sa Avom, tad ni slucajno nije bilo price o djevojKi. Doktorat mu djevojka sprema bre, doktorat, e znas ti sta je to, bre. :lol: :lol:

Kako plitak lik, isuse ranjeni. :dance:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#952 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

nevena k'o da ne postoji u ovom pregledu dana :D
pepe le frr
Posts: 57
Joined: 13/12/2009 14:47

#953 Re: Veliki Brat 2013

Post by pepe le frr »

Ovaj kretino Uroš je fakat govno prema ovoj jadnoj praznoglavoj Avi, žao mi jadnice.Kako joj Uroš reče- prestani gledati u mene ko u Boga-
Što je sebi umislio da je veliki j...č
Ako ga Vendi ne spusti neće niko...kad ona krene sa "infantilni ovo-ono" hahahahhahahh...
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#954 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

dusa_raskopuša wrote:Sad ima djevojku, a kad je treb'o da se valja sa Avom, tad ni slucajno nije bilo price o djevojKi. Doktorat mu djevojka sprema bre, doktorat, e znas ti sta je to, bre. :lol: :lol:

Kako plitak lik, isuse ranjeni. :dance:
On misli da jos uvijek ima djevojku
http://www.hellomagazin.rs/sanja-dimitr ... -okoncana/
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#955 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Nije ni Ava puno bolja od zubatog Cipiripija, prefrigrana tuka. Pogledajte malo i članke o njon po hrvatskim novinama, suđeno joj za iznudu para od nekog profesora koji se popalio na nju.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#957 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ma Ava mi je ono - no comment, jos ce mi Urosa biti zao kako mu se na kosti natovarila...
Meni su blizanci najsimpaticniji so far...
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#959 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Klanovi se polako stvaraju, biće interesantno…
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#960 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Vendi: ''Zasto su se svi razbjezali?''
Milic: ''Prepali se tebe''
Vendi: ''A kako se Ava nije prepala?''
Milic: ''Ma kaakvi, ona ti je Surviver prezivjela'' :D :D :D
arminem
Posts: 100
Joined: 17/02/2012 16:27

#961 Re: Veliki Brat 2013

Post by arminem »

http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html EVO BN uživo /VB, ovo ide do jutra kako sam upratio :D
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#962 Re: Veliki Brat 2013

Post by lijan »



zakonpera
Posts: 345
Joined: 27/10/2011 13:45

#963 Re: Veliki Brat 2013

Post by zakonpera »

da da Pocijepo bi je ko mraz boraniju
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#964 Re: Veliki Brat 2013

Post by Mustang1 »

A jest ta Soraja ogavna u pm .. Sta je to tako strasno i u tijelu i u faci :(
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#965 Re: Veliki Brat 2013

Post by sumirprimus »

al juĆe ukljućim se poslje posla oko 7?mešćini,onaj ćelavac ćetalj i po otvoreno,o lobanji,otadjbinskom ww2 ratu ,a poće milic o politici ptiućice cvrkuću... cccc
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#966 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

Da hoće ovi iz Emotiona pustit tigrove u kuću. :lol:

Ili još barem dvije Vendi. :lol: Majke mi, do ovog realityja nisam čuo za nju. Kad sam u tražilicu ukucao njeno ime, shvatio sam da je jedna njena fotka kružila netom. :lol:

Ne znam, ali volio bih još jednu budaletinu tipa Mace, da im kulturno i nekulturno yebe majku i da izađe iz kuće. :lol:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#967 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sta mi radi sindja
jel joj vlazna...

...kosa? :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#968 Re: Veliki Brat 2013

Post by sumirprimus »

nek uđe štukan ko šta prićaju, em je štukan je je biJo u arbih makar i heftu makar poslje i razguliJo,samo da onim rudimentarcima cepa dušu i telo... :evil:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#969 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sumirprimus wrote:nek uđe štukan ko šta prićaju, em je štukan je je biJo u arbih makar i heftu makar poslje i razguliJo,samo da onim rudimentarcima cepa dušu i telo... :evil:
nemoj stukana, prenijece sindi hepatitis c, ko onomad onoj misici, pa eto belaja. :x
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#970 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

Otkud to da đaFe ulazi u kuću? :?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#971 Re: Veliki Brat 2013

Post by sumirprimus »

ćapri... koja danima traje :D

nek Him prenese i sidojlu,samo nek udari na otaĐbince..bem ti sou program i rialiti kad ne mere proc bRez cetnicizma...
Opalaopa12
Posts: 147
Joined: 17/03/2013 04:39

#972 Re: Veliki Brat 2013

Post by Opalaopa12 »

Ko to treba uci , koji Fedja je u pitanju ?

Aha , evo vidim gore ste napisali , izvinjavam se :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#973 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

zasto ja uvijek upalim tv kad maja pljuje po nekom?

kaze boban ne stavljaj me u usta a ona njemu znamo svi sta ti stavljas u usta...i evo jos traje.. ona je idiot a on i dalje kulturan
cak je top rekao da je samu sebe prevazisla kol'ko je nisko to sto je govorila
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#974 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

VenomousV wrote:zasto ja uvijek upalim tv kad maja pljuje po nekom?
Zato sto nikad ne prestaje pljuvati :D
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#975 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

:lol:
S njom ne možeš kulturno, majke mi. :? Dugo veći odron nije dobio ovoliko medijske pažnje. :roll: Ali kako se na kraju izvlači, to je za ne povjerovati. "Ne znam ni jednu pjesmu od Vendi, Baje...", a kad Top reče da on zna i baci neki refren, onda ona okrenu ploču i reče da Baja ima dobrih pjesama. Pa kako znaš, ako si maločas rekla da ne znaš. Da ovo nije Ekrem u ženskom tijelu? :lol:
Locked