Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#9451 Re: Serie A
Mogao sam hajrovati prošli put kad si prognozirao, da sam bio pametan. 
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9452 Re: Serie A
Pokušaj sad, imaš šansu. 
- Point.
- Posts: 33511
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9453 Re: Serie A
Vrijeme je da najstariji rimski klub zgazi ovu fuziju malenih klubova osnovanu u Corropoliju, poznatu kao ASS Roma.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#9454 Re: Serie A
Vjeruj mi, kuću na tvoje prognoze, samo da ne idu praznici.Logovan wrote:Pokušaj sad, imaš šansu.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9455 Re: Serie A
Ima da budeš pun k'o brod, ako me budeš pratio šta prognoziram.avetinja wrote:Vjeruj mi, kuću na tvoje prognoze, samo da ne idu praznici.Logovan wrote:Pokušaj sad, imaš šansu.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#9456 Re: Serie A
Bio sam u Rimu i kako sam vec pisao na forumu, ne mogu se odati utisku da je Lazio po svemu manji od Rome. Od same setnje gradom, pricanja sa narodom, medija, svega...
Ne govori cijelu sliku, ali govori i ovo dosta:
Roma - 8,3 miliona navijaca na fejsbuku.
Lazio 720 000.
Instagram:
Roma - 870 000
Lazio - 130 000
Bio sam na utakmicama, bio i u oba klupska shopa i od Rome je sve to za stepenicu iznad.
Ovako na prvu, rekao bih da po popularnosti Lazio nije ni blizu. Mozda 30-70, kao u Srbiji Partizan - CZ.
Ne govori cijelu sliku, ali govori i ovo dosta:
Roma - 8,3 miliona navijaca na fejsbuku.
Lazio 720 000.
Instagram:
Roma - 870 000
Lazio - 130 000
Bio sam na utakmicama, bio i u oba klupska shopa i od Rome je sve to za stepenicu iznad.
Ovako na prvu, rekao bih da po popularnosti Lazio nije ni blizu. Mozda 30-70, kao u Srbiji Partizan - CZ.
- Point.
- Posts: 33511
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9457 Re: Serie A
Tolika razlika nije. Prema nekim statistikama Roma ima oko 2 400 000 navijaca, Lazio 1 800 000.
Cinjenica da je Roma ima vise navijaca u Rimu je da su sastavljeni od 7 razlicitih klubova i da Lazio nije izabrao gradske boje pri osnivanju 27 godina ranije, nego grcke u znak olimpijade i olimpijskih vrijednosti.
Kad odu Dzeko, Sharaf i Salah iz Rome, brojka na FB ce se prepoloviti.
Cinjenica da je Roma ima vise navijaca u Rimu je da su sastavljeni od 7 razlicitih klubova i da Lazio nije izabrao gradske boje pri osnivanju 27 godina ranije, nego grcke u znak olimpijade i olimpijskih vrijednosti.
Kad odu Dzeko, Sharaf i Salah iz Rome, brojka na FB ce se prepoloviti.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9458 Re: Serie A
Oni Egipćani baš nisu normalni na FB. Tu su negdje sa nama 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#9459 Re: Serie A
igr'o sam crveni!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9460 Re: Serie A
Ispoštovaće te De Rossi ili pak Lula sa druge strane 
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#9461 Re: Serie A
Roma-Lazio ima li neki link za mob?
- SmokingMan
- Posts: 22623
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#9462 Re: Serie A
Strotman je jeftini meksički glumac.
Šteta što Edin nije dao gol.
Šteta što Edin nije dao gol.
- SmokingMan
- Posts: 22623
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#9463 Re: Serie A
Trpanje se nastavlja.SmokingMan wrote:Strotman je jeftini meksički glumac.
Šteta što Edin nije dao gol.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#9464 Re: Serie A
Trpaj fasiste.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#9465 Re: Serie A
Uff kako ih izvrti Radja [emoji38]
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9466 Re: Serie A
avetinja wrote:Je l' vas strah?
zao mi Point.a
Ninja&Strot.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#9467 Re: Serie A
Namještaljka.Romanista 101% wrote:avetinja wrote:Je l' vas strah?![]()
zao mi Point.auvijek se napali, a na kraju kad izgube bude primoran da se sam banuje na par sedmica
- Point.
- Posts: 33511
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9468 Re: Serie A
Nisam ja mis ko vi, nema te danima pred derbi pa poslije general.Romanista 101% wrote:avetinja wrote:Je l' vas strah?![]()
zao mi Point.auvijek se napali, a na kraju kad izgube bude primoran da se sam banuje na par sedmica
Ninja&Strot.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9469 Re: Serie A
Point. wrote:Nisam ja mis ko vi, nema te danima pred derbi pa poslije general.Romanista 101% wrote:avetinja wrote:Je l' vas strah?![]()
zao mi Point.auvijek se napali, a na kraju kad izgube bude primoran da se sam banuje na par sedmica
Ninja&Strot.
hehe, ma ima mene ali nije vise ovo zanimljivo
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#9470 Re: Serie A
od ovih manjih klubova jedino roma sa laziem izlazi lagano na kraj, atalanta uzima bodove kad hoće, strahuje se kući od peskare. a kad ova prigradska nejac dođe bez srkleta ikakvog se dobije
- Point.
- Posts: 33511
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9471 Re: Serie A
Oh evo nam i Admira. Ko misevi poslije kise. Drzi se ti duplog sport foruma i te djecurlije.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#9472 Re: Serie A
Nije Roma loš klub. Nije ni nešto dobar u usporedbi sa Juventusom, Milanom i Interom, ali nikada ne bih mogao navijati za njih zbog prošlosti.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#9474 Re: Serie A
Romanista 101% wrote:


