Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#9451 Re: Serie A

Post by avetinja »

Mogao sam hajrovati prošli put kad si prognozirao, da sam bio pametan. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9452 Re: Serie A

Post by Logovan »

Pokušaj sad, imaš šansu. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9453 Re: Serie A

Post by Point. »

Vrijeme je da najstariji rimski klub zgazi ovu fuziju malenih klubova osnovanu u Corropoliju, poznatu kao ASS Roma.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#9454 Re: Serie A

Post by avetinja »

Logovan wrote:Pokušaj sad, imaš šansu. :lol:
Vjeruj mi, kuću na tvoje prognoze, samo da ne idu praznici. :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9455 Re: Serie A

Post by Logovan »

avetinja wrote:
Logovan wrote:Pokušaj sad, imaš šansu. :lol:
Vjeruj mi, kuću na tvoje prognoze, samo da ne idu praznici. :lol:
Ima da budeš pun k'o brod, ako me budeš pratio šta prognoziram. :D
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#9456 Re: Serie A

Post by Šveđanin »

Bio sam u Rimu i kako sam vec pisao na forumu, ne mogu se odati utisku da je Lazio po svemu manji od Rome. Od same setnje gradom, pricanja sa narodom, medija, svega...

Ne govori cijelu sliku, ali govori i ovo dosta:

Roma - 8,3 miliona navijaca na fejsbuku.
Lazio 720 000.

Instagram:

Roma - 870 000
Lazio - 130 000

Bio sam na utakmicama, bio i u oba klupska shopa i od Rome je sve to za stepenicu iznad.

Ovako na prvu, rekao bih da po popularnosti Lazio nije ni blizu. Mozda 30-70, kao u Srbiji Partizan - CZ.
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9457 Re: Serie A

Post by Point. »

Tolika razlika nije. Prema nekim statistikama Roma ima oko 2 400 000 navijaca, Lazio 1 800 000.
Cinjenica da je Roma ima vise navijaca u Rimu je da su sastavljeni od 7 razlicitih klubova i da Lazio nije izabrao gradske boje pri osnivanju 27 godina ranije, nego grcke u znak olimpijade i olimpijskih vrijednosti.
Kad odu Dzeko, Sharaf i Salah iz Rome, brojka na FB ce se prepoloviti. :)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#9458 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Oni Egipćani baš nisu normalni na FB. Tu su negdje sa nama :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#9459 Re: Serie A

Post by Velkoski »

igr'o sam crveni!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#9460 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Ispoštovaće te De Rossi ili pak Lula sa druge strane :mrgreen:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#9461 Re: Serie A

Post by ganjeta »

Roma-Lazio ima li neki link za mob?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22623
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#9462 Re: Serie A

Post by SmokingMan »

Strotman je jeftini meksički glumac.

Šteta što Edin nije dao gol. :-?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22623
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#9463 Re: Serie A

Post by SmokingMan »

SmokingMan wrote:Strotman je jeftini meksički glumac.

Šteta što Edin nije dao gol. :-?
Trpanje se nastavlja. :izet:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#9464 Re: Serie A

Post by Partijaner »

Trpaj fasiste.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#9465 Re: Serie A

Post by vicious »

Uff kako ih izvrti Radja [emoji38]
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9466 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

avetinja wrote:Je l' vas strah?
:lol:


zao mi Point.a :D uvijek se napali, a na kraju kad izgube bude primoran da se sam banuje na par sedmica


Ninja&Strot. :thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#9467 Re: Serie A

Post by avetinja »

Romanista 101% wrote:
avetinja wrote:Je l' vas strah?
:lol:


zao mi Point.a :D uvijek se napali, a na kraju kad izgube bude primoran da se sam banuje na par sedmica
Namještaljka.
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9468 Re: Serie A

Post by Point. »

Romanista 101% wrote:
avetinja wrote:Je l' vas strah?
:lol:


zao mi Point.a :D uvijek se napali, a na kraju kad izgube bude primoran da se sam banuje na par sedmica


Ninja&Strot. :thumbup:
Nisam ja mis ko vi, nema te danima pred derbi pa poslije general.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9469 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Point. wrote:
Romanista 101% wrote:
avetinja wrote:Je l' vas strah?
:lol:


zao mi Point.a :D uvijek se napali, a na kraju kad izgube bude primoran da se sam banuje na par sedmica


Ninja&Strot. :thumbup:
Nisam ja mis ko vi, nema te danima pred derbi pa poslije general.

hehe, ma ima mene ali nije vise ovo zanimljivo :D 52-36 u pobjedama, pred Romom su tek velike utakmice ovo je bilo zagrijavanje ;-)
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#9470 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

od ovih manjih klubova jedino roma sa laziem izlazi lagano na kraj, atalanta uzima bodove kad hoće, strahuje se kući od peskare. a kad ova prigradska nejac dođe bez srkleta ikakvog se dobije
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9471 Re: Serie A

Post by Point. »

Oh evo nam i Admira. Ko misevi poslije kise. Drzi se ti duplog sport foruma i te djecurlije.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#9472 Re: Serie A

Post by avetinja »

Nije Roma loš klub. Nije ni nešto dobar u usporedbi sa Juventusom, Milanom i Interom, ali nikada ne bih mogao navijati za njih zbog prošlosti.
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#9474 Re: Serie A

Post by Capajebo »

Romanista 101% wrote: Image
:mrgreen:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9475 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Image
Kerusa :izet:
Post Reply