Da evo postavim pitanje i ovdje, a ako ste čitali na onom drugom podforumu i ne da vam se čitati, slobodno preskočite.. Ja moram pitati pošto mi niko ne odgovara
Elem, poklopile mi se neke stvari i ja sebi uzeh, protivno svim savjetima, jednog dedu, odnosno Mercedesa w123...
Da je u najboljem stanju, nije, ima dosta toga što treba na njemu poraditi, prvenstveno kada je u pitanju kozmetika, ali polako, tako sam nekako i zamislio, uzeti auto i onda ga polako sređivati. Dovezao me od Bosanske Krupe do Sarajeva bez problema, malo vozikanja ovdje po gradu i osim što je lijen ko' Choloepus hoffmanni iliti dvoprsti ljenjivac (200D), ja sam zadovoljan. Poslužiti će za ono za što je namijenjen.
E sada pitanje... Htio bih prvo da malo sredim mehaniku, kočnice, stajni trap, ulje, filteri i ostale stvari kako bi bio siguran da imam sigurno auto. Trebao bih preporuku mehaničara na području Sarajeva koji bi imao živaca da se bakće sa ovim, pošto u "većim" servisima baš i nisu spremni da gube dan na radu na njemu ili kako mi čovjek reče, to je prestaro za nas, tu pola dana možeš izgubiti na odvrtanju jednog šarafa, bolje ti to odvezi nekom majstoru koji ima onako garažu u mahali i koji će to htjeti.
Pa je li ima neka preporuka za mehaničara koji bi se htio baviti dedom od 36 godina?
Hvala!