Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#9427 Re: Serie A
Odlicna ekipa.groove wrote:atalanta & gasperini
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9428 Re: Serie A
Lazio i Simone Inzaghi. 
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#9431 Re: Serie A
Kakva Roma i bakraci...Prije ce Leverkusen uzet Bundesku.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9432 Re: Serie A
Kakva je kita ovaj Icardi sviju mi
šta kae, 100 miliona klauzula
Milan
ima ova ekipa nešto posebno u sebi.
Milan
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9433 Re: Serie A
Kakva tekma na San Siru. Nek jos neko kaze da je Serie A negledljiva, nakon dosadluka Arsenala, Liverpula i Uniteda u razvikanoj EPL.
PS. Ovi dresovi Milana su uzasni. Nista gore nego kad imas ove brezde naprijed, a nazad jednobojno, posebno crna boja. Katastrofa.
PS. Ovi dresovi Milana su uzasni. Nista gore nego kad imas ove brezde naprijed, a nazad jednobojno, posebno crna boja. Katastrofa.
Last edited by Point. on 20/11/2016 22:51, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9434 Re: Serie A
100 miliona, ali feninga.AmiĐa_Idriz wrote:Kakva je kita ovaj Icardi sviju mišta kae, 100 miliona klauzula
![]()
Milanima ova ekipa nešto posebno u sebi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9435 Re: Serie A
E jebi ga sad ako Liverpool igra dosadan fudbal.Point. wrote:Kakva tekma na San Siru. Nek jos neko kaze da je Serie A gledljiva, nakon dosadluka Arsenala, Liverpula i Uniteda u razvikanoj EPL.
PS. Ovi dresovi Milana su uzasni. Nista gore nego kad imas ove brezde naprijed, a nazad jednobojno, posebno crna boja. Katastrofa.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#9436 Re: Serie A
I meni to bi čudno da spomenu Liverpool među dosadnim utakmicama.
Inter zasluženo do boda, odlična utakmica ...
Inter zasluženo do boda, odlična utakmica ...
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9437 Re: Serie A
Pod Liverpul sam mislio na onu dosadusu protiv Uniteda.AmiĐa_Idriz wrote:E jebi ga sad ako Liverpool igra dosadan fudbal.Point. wrote:Kakva tekma na San Siru. Nek jos neko kaze da je Serie A gledljiva, nakon dosadluka Arsenala, Liverpula i Uniteda u razvikanoj EPL.
PS. Ovi dresovi Milana su uzasni. Nista gore nego kad imas ove brezde naprijed, a nazad jednobojno, posebno crna boja. Katastrofa.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9438 Re: Serie A
Inter zaslužio bar bod, ako ne i više...bili su bolji rival veceras, a dva puta gubili
I da se konacno složim jednom i sa Pointom
odlicna utakmica
pravi derbi.
I da se konacno složim jednom i sa Pointom
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#9439 Re: Serie A
I ona Sampdoria - Sassuolo je bila ludnica
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#9440 Re: Serie A
kad je sassuolo postigao drugi gol, ja sam ugasio prenosAzrail wrote:I ona Sampdoria - Sassuolo je bila ludnica
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#9441 Re: Serie A
Može li kakav stream/IPTV za tekmu Roma-Pescara? 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9442 Re: Serie A
SmokingMan wrote:Može li kakav stream/IPTV za tekmu Roma-Pescara?
http://mamahd.com/roma-live-stream2-1.html
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#9443 Re: Serie A
Blagodarim!Romanista 101% wrote:SmokingMan wrote:Može li kakav stream/IPTV za tekmu Roma-Pescara?
http://mamahd.com/roma-live-stream2-1.html
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#9444 Re: Serie A
Odlican clanak o ultrasima u Italiji (prvenstveno Juve). Malo je podugacak, al' vrijedi procitat'.
https://www.theguardian.com/world/2016/ ... l-the-game
https://www.theguardian.com/world/2016/ ... l-the-game
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9446 Re: Serie A
avetinja wrote:Samo da Lazio ugazi Romu.
hoce, kao i zadnji put 1:4
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#9447 Re: Serie A
Bilo pa prošlo. Je l' vas strah?
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9448 Re: Serie A
Biće x.avetinja wrote:Samo da Lazio ugazi Romu.
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9450 Re: Serie A
Vidjet ćeš.


