U tom slucaju jos vise jegolman wrote:Ja sam mislio na kraj sezone,a ne samo na ovo kolo..
i reci i nama šta ti je toliko smiješno da se i mi smijemo
Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#9401 Re: Serie A
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#9402 Re: Serie A
ima autobus za Jagomirrelativno84 wrote:U tom slucaju jos vise jegolman wrote:Ja sam mislio na kraj sezone,a ne samo na ovo kolo..
i reci i nama šta ti je toliko smiješno da se i mi smijemo![]()
![]()
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#9403 Re: Serie A
Od kad su posjete, ako budem dobar s vremenom da ti navratimgolman wrote:ima autobus za Jagomir
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#9404 Re: Serie A
Tek je počelo prvenstvo,srešćemo se mi još na ovoj temi,samo nemoj da bježišrelativno84 wrote:Od kad su posjete, ako budem dobar s vremenom da ti navratimgolman wrote:ima autobus za Jagomir
...bićeš ti dobar s vremenom..tamo imaš vremena koliko hoćeš
obuku ti pidžamu i gledaš Juve do mile volje
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#9405 Re: Serie A
Bar sam na ovoj temi redovan, tako da nema brige hocu li biti tugolman wrote:Tek je počelo prvenstvo,srešćemo se mi još na ovoj temi,samo nemoj da bježiš![]()
...bićeš ti dobar s vremenom..tamo imaš vremena koliko hoćeš
obuku ti pidžamu i gledaš Juve do mile volje
- Hame_
- Posts: 7605
- Joined: 31/08/2007 21:42
- Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
- Contact:
#9406 Re: Edin Džeko
Temperamentom su br.1 u Evropi 
- BayrakTB
- Posts: 142
- Joined: 19/09/2016 01:36
#9407 Re: Serie A
HNL-u se na areni daje prednost nad Serijom A i Milanom u udarnom večernjem terminu... na šta je spao calcio...
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9408 Re: Serie A
Pa svaka tv kuca ce prednost dati svome nacionalnom prvenstvu.BayrakTB wrote:HNL-u se na areni daje prednost nad Serijom A i Milanom u udarnom večernjem terminu... na šta je spao calcio...
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9409 Re: Serie A
Montella & Milan 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9410 Re: Serie A
Dje si ti gledoBayrakTB wrote:HNL-u se na areni daje prednost nad Serijom A i Milanom u udarnom večernjem terminu... na šta je spao calcio...
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9411 Re: Serie A
Ljajic voli da zabija merdasima

- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#9412 Re: Serie A
Bra'o Dzeko care, kako mu je lijepo sezona krenula, samo neka ovako nastavi.
Roma dva boda iza lidera tabele trenutno. Nije lose, al' mora bolje.
Inter prop'o k'o kauc.
Roma dva boda iza lidera tabele trenutno. Nije lose, al' mora bolje.
Inter prop'o k'o kauc.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#9414 Re: Serie A
Ozenjen covjek zna da ima smisla ono sto Ciro radi. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9415 Re: Serie A
Pjanic i Lulic po asistencija 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#9416 Re: Serie A
Dzeko gubi.Tomahawk11 wrote:Pjanic i Lulic po asistencija
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9417 Re: Serie A
Joj Serije A, ko nekad bh Premijer liga....gosti na mrtvoj nuli 
Edit: samo sto napisah, strasni Crotone me demantova kod Firenze
Edit: samo sto napisah, strasni Crotone me demantova kod Firenze
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9418 Re: Serie A
Odlicba noc nasih na cizmi. Dzeko 2 gola, Pjanic gol, Lulic dvije asistencije. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9419 Re: Serie A
Pjanic i asistenciju.Point. wrote:Odlicba noc nasih na cizmi. Dzeko 2 gola, Pjanic gol, Lulic dvije asistencije.
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9420 Re: Serie A
Ubicemo grcku sirotinju sakama i nogama.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#9421 Re: Serie A
Polako, da ih ne ureknemo.Point. wrote:Ubicemo grcku sirotinju sakama i nogama.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#9422 Re: Serie A

Red je malo osladiti se
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9424 Re: Serie A
I tako Frank de Boer dobi nogu iz Intera nakon citavih 85 dana. Ovaj klub postaje veca smijurija od Palerma.
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#9425 Re: Serie A
Point. wrote:I tako Frank de Boer dobi nogu iz Intera nakon citavih 85 dana. Ovaj klub postaje veca smijurija od Palerma.

Misliš ovo?

