Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Melbourne_Australia wrote:Detroit je obicna rupa..Ali rupcina na kvadrat.,I ti pises pametujes...Pitao sam te odakle si inace?? Jer takvima je svugdje bolje samo da nisu u rodnom mjestu....Ti si tipicni primjer ...Hajde sad furaj,,
Smanji malo dozivljaj, bice ti nesto. Moze ti plava/plemicka krv uzavreti
Pola Sarajeva se iselilo i dan danas se iseljava a ti pricas o nekim rupama .
Imovina mi je u M.Hadzijahica
mali_balon wrote:Ma ovaj koala je kolirani zviz da jebe rak raka....samo iz zviza je moglo isteci ovolika kolicina zitkog proljeva
Ja ovo govorim odavno, ovaj neuki stil pisanja i ne povezane recenice to dokazuju - ee cuj gdje nije sve bio i radio, Melburn, Danska, Berlin, Spanija, Detroit
Last edited by 512MB on 21/03/2019 20:28, edited 1 time in total.
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla.
Melbourne_Australia wrote:Detroit je obicna rupa..Ali rupcina na kvadrat.,I ti pises pametujes...Pitao sam te odakle si inace?? Jer takvima je svugdje bolje samo da nisu u rodnom mjestu....Ti si tipicni primjer ...Hajde sad furaj,,
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla.
Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
Melbourne_Australia wrote:Detroit je obicna rupa..Ali rupcina na kvadrat.,I ti pises pametujes...Pitao sam te odakle si inace?? Jer takvima je svugdje bolje samo da nisu u rodnom mjestu....Ti si tipicni primjer ...Hajde sad furaj,,
Nego, uce li vas interpunkciji u Sarajevu dole?
Normalne ljude uče, a snobove australskog tipa ne baš. To je previše nisko za njih, da ih tome uče.
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla.
Ima smisla, kako da ne. Ma jebo Melburn, odes u restoran, istrosis se, i jos zderes pod strahom da ce te crnci i arapi silovat i kucu ti opjackat
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla.
Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
Da, zato sam i rekao da ima smisla, čak još i stavio ruku na srce.
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla.
Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
Bi li ti svoje dijete vratio u BiH da su primanja bolja?
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla.
Ima smisla, kako da ne. Ma jebo Melburn, odes u restoran, istrosis se, i jos zderes pod strahom da ce te crnci i arapi silovat i kucu ti opjackat
Vala je bih ni ja mogao živjeti u strahu da me arapi siluju dok ja jedem za 100 dolara u restoranu, a u isto vrijeme drugi mi obijaju i pljačkaju kuću.
I ja bih se vratio u Sarajevo.