Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9401 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

Melbourne_Australia wrote:Detroit je obicna rupa..Ali rupcina na kvadrat.,I ti pises pametujes...Pitao sam te odakle si inace?? Jer takvima je svugdje bolje samo da nisu u rodnom mjestu....Ti si tipicni primjer ...Hajde sad furaj,,
Smanji malo dozivljaj, bice ti nesto. Moze ti plava/plemicka krv uzavreti :mrgreen:
Pola Sarajeva se iselilo i dan danas se iseljava a ti pricas o nekim rupama :-).
Imovina mi je u M.Hadzijahica :-?
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#9402 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by japin_mutapi »

melburn je bakirovac 100%
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9403 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restoran tri put godisnje :-D
Last edited by 512MB on 21/03/2019 20:26, edited 1 time in total.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9404 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

mali_balon wrote:Ma ovaj koala je kolirani zviz da jebe rak raka....samo iz zviza je moglo isteci ovolika kolicina zitkog proljeva
Ja ovo govorim odavno, ovaj neuki stil pisanja i ne povezane recenice to dokazuju - ee cuj gdje nije sve bio i radio, Melburn, Danska, Berlin, Spanija, Detroit :D
Last edited by 512MB on 21/03/2019 20:28, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9405 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Ma ka kav Zviz. On je bio jedinstven.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9406 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

insomnia78 wrote:Ma ka kav Zviz. On je bio jedinstven.
Zviz 100%, procitaj njegove stare postove. Smijem se kladit...
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9407 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla. :lol:
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9408 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Melbourne_Australia wrote:Detroit je obicna rupa..Ali rupcina na kvadrat.,I ti pises pametujes...Pitao sam te odakle si inace?? Jer takvima je svugdje bolje samo da nisu u rodnom mjestu....Ti si tipicni primjer ...Hajde sad furaj,,
Nego, uce li vas interpunkciji u Sarajevu dole? :oops:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9409 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

konjislav wrote:
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla. :lol:
Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9410 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

512MB wrote:
Melbourne_Australia wrote:Detroit je obicna rupa..Ali rupcina na kvadrat.,I ti pises pametujes...Pitao sam te odakle si inace?? Jer takvima je svugdje bolje samo da nisu u rodnom mjestu....Ti si tipicni primjer ...Hajde sad furaj,,
Nego, uce li vas interpunkciji u Sarajevu dole? :oops:
Normalne ljude uče, a snobove australskog tipa ne baš. To je previše nisko za njih, da ih tome uče.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9411 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

konjislav wrote:
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla. :lol:
Ima smisla, kako da ne. Ma jebo Melburn, odes u restoran, istrosis se, i jos zderes pod strahom da ce te crnci i arapi silovat i kucu ti opjackat :oops:
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9412 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

insomnia78 wrote:
konjislav wrote:
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla. :lol:
Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
Da, zato sam i rekao da ima smisla, čak još i stavio ruku na srce.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9413 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

insomnia78 wrote:
konjislav wrote:
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla. :lol:
Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
Bi li ti svoje dijete vratio u BiH da su primanja bolja?
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9414 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

512MB wrote:
konjislav wrote:
512MB wrote:Melburn se vratio u BiH jer se more najest ko mazga za 30 kermi, u Melburnu vidi restorana tri put godisnje:-D
Da, on je lično priznao da u Melbourneu da izađeš u restoran da jedeš, treba ti 100 dolara, to ti je oko 120 - 130 maraka. U bosni se njih trojica mogu 4, haman 5 ubiti za te pare u Milkmanu.
Bolje se ubijati svaki dan sa rajom, nego jednom sedmično otići u restoran u Melbourneu. Ruku na srce, dobra mu je ta matematika, ima smisla. :lol:
Ima smisla, kako da ne. Ma jebo Melburn, odes u restoran, istrosis se, i jos zderes pod strahom da ce te crnci i arapi silovat i kucu ti opjackat :oops:
Vala je bih ni ja mogao živjeti u strahu da me arapi siluju dok ja jedem za 100 dolara u restoranu, a u isto vrijeme drugi mi obijaju i pljačkaju kuću.
I ja bih se vratio u Sarajevo. :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9415 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

insomnia78 wrote: Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
radims sa strucnjacima iz Sjeverne i Zapadne Evrope, svi traze Zelenu Kartu , zasto nisu ostali u svojim razvijenim drzavama :)

ne odlazi se u svijet iskljucivo radi losih uslova kao sto je primjer sa BiH stanovnistvom :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9416 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

512MB wrote:[
Bi li ti svoje dijete vratio u BiH da su primanja bolja?[/quote]
Moje djete je rodjeni ovdje a bi sto ne bi. Nije ni ovdje bas zdrava sredina za djecu
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9417 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Connaisseur Karlin wrote:
insomnia78 wrote: Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
radims sa strucnjacima iz Sjeverne i Zapadne Evrope, svi traze Zelenu Kartu , zasto nisu ostali u svojim razvijenim drzavama :)

ne odlazi se u svijet iskljucivo radi losih uslova kao sto je primjer sa BiH stanovnistvom :)
Pa ko prica o svijetu. Jasno sam napisao da mislim na BH dijasporu
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9418 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

insomnia78 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
insomnia78 wrote: Pa zar nije bolje? U jednom je u pravu. Da su primanja u BiH bolja jedno 90% dijaspore bi se vratilo. U stvari ne bi ni otislo
radims sa strucnjacima iz Sjeverne i Zapadne Evrope, svi traze Zelenu Kartu , zasto nisu ostali u svojim razvijenim drzavama :)

ne odlazi se u svijet iskljucivo radi losih uslova kao sto je primjer sa BiH stanovnistvom :)
Pa ko prica o svijetu. Jasno sam napisao da mislim na BH dijasporu
pa prije BiH dijapsore je postojala Jugo dijsapora , odlazilo se radi niza razlicitih razloga :)
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9419 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

insomnia78 wrote: Moje djete je rodjeni ovdje a bi sto ne bi. Nije ni ovdje bas zdrava sredina za djecu
Pa ok, ja svoje ne bi ni u ludilu, masa drugih stvari bi se trebala mijenjat osim primanja...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9420 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Mahom radi siromastva
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9421 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

insomnia78 wrote: Moje djete je rodjeni ovdje a bi sto ne bi. Nije ni ovdje bas zdrava sredina za djecu
pa preseli se u sigurniji dio FRA ili drug dio grada :D to su moji uradili u FRA :-D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9422 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

insomnia78 wrote:Mahom radi siromastva
a jos vise iz politicikih razloga ;-) isto kao i danas :)
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9423 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Jebat ga, i ja sam iz politickih razloga (rat)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9424 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Connaisseur Karlin wrote:
insomnia78 wrote: Moje djete je rodjeni ovdje a bi sto ne bi. Nije ni ovdje bas zdrava sredina za djecu
pa preseli se u sigurniji dio FRA ili drug dio grada :D to su moji uradili u FRA :-D
Nema to veze sa tim. Pogledaj koliko djece nestane bez traga, bide silovano, opljackano, ubijeno...
Vodi u skolu, vodi iz skole, u park, iz parka.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9425 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Connaisseur Karlin wrote:
insomnia78 wrote:Mahom radi siromastva
a jos vise iz politicikih razloga ;-) isto kao i danas :)
Ma kurac.
Post Reply