Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9376 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

stakasa wrote:Davo je Bakirov babo, nudice i Bakir. A vi likujte
Bakir moze samo nuditi svoju ili Sebijinu guzicu
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#9377 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

stakasa wrote:Davo je Bakirov babo, nudice i Bakir. A vi likujte
Bakirov babo je davao sve južno od Prozora i zapadno od Neretve. Vjerujem da je ta ponuda i danas na stolu ali...malo mačku teleća glava
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#9378 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Obi Wan Bosnian wrote:
stakasa wrote:Davo je Bakirov babo, nudice i Bakir. A vi likujte
Bakirov babo je davao sve južno od Prozora i zapadno od Neretve. Vjerujem da je ta ponuda i danas na stolu ali...malo mačku teleća glava
Ma to su bila beznadežna vremena, svašta se nudilo i razgovaralo, danas je situacija umnogome drugačija.

Apropro HDZ-a, HDZ svašta priča pa je tako govorio da se 2018. godine izbori neće moći održati pa im iz CIK-a i OHR-a, OSCE-a i Američke ambsade začepiše usta da se izbori moraju i mogu održati. Nakon ove pljuske sada pričaju da se izborni rezultati neće moći sprovesti...iduće ko zna šta je kada im opet spucaju pljusku.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9379 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Pustili smo ih da sebi izaberu "legitimnig " predstavnika u nadi da nece raditi protiv bosnjaka i u prvom redu protiv bosne i hercegovine
Sada su pokazali svoje pravo lice i mi smo iz toga naucili , znam da Cirilicar nece dobiti drugi mandat .... :bih:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9380 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Haris.ba wrote:
Ja se nadam da će i Sarajevo biti u toj Čovketovoj regiji. Pa da se lijepo odvojimo od Tuzle, pa i fiskalno - da nas više ne krive da ih pljačkamo.

Znam i Alfons da se slaže.
More, more... ali malta ce da bude na Kobiljoj Glavi. :D
User avatar
Haris.ba
Posts: 35289
Joined: 08/09/2005 20:08

#9381 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Haris.ba »

seln wrote:
Haris.ba wrote:
Ja se nadam da će i Sarajevo biti u toj Čovketovoj regiji. Pa da se lijepo odvojimo od Tuzle, pa i fiskalno - da nas više ne krive da ih pljačkamo.

Znam i Alfons da se slaže.
More, more... ali malta ce da bude na Kobiljoj Glavi. :D
Hrvati hoce Stup u entitet? Moze. Zajedno sa Ilidzom.

Eto. Ne moraju gradske opcine.

Ilidza Stolni grad.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9382 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Obi Wan Bosnian wrote:
stakasa wrote:Davo je Bakirov babo, nudice i Bakir. A vi likujte
Bakirov babo je davao sve južno od Prozora i zapadno od Neretve. Vjerujem da je ta ponuda i danas na stolu ali...malo mačku teleća glava
Davala je i men jedna starka prije 10 godina a ja se necko, sad je kasno za kajanja :)
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9383 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Haris.ba wrote:
seln wrote:
Haris.ba wrote:
Ja se nadam da će i Sarajevo biti u toj Čovketovoj regiji. Pa da se lijepo odvojimo od Tuzle, pa i fiskalno - da nas više ne krive da ih pljačkamo.

Znam i Alfons da se slaže.
More, more... ali malta ce da bude na Kobiljoj Glavi. :D
Hrvati hoce Stup u entitet? Moze. Zajedno sa Ilidzom.

Eto. Ne moraju gradske opcine.

Ilidza Stolni grad.
Image
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#9384 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Better Man »

Moja dobra prijateljica je hrvatica i završila je fakultet u Sarajevu i danas je jako uspješna u svom poslu i puno je postigla sama svojim trudom, zalaganjem i znanjem. Ona se osipa na Dragana Čovića i HDZ i sve slične. Po Draganu Čoviću ona nije hrvatica, jer živi u Sarajevu i ne podržava njegovu fašističko zločinačku stranku, niti podržava ublehu zvanu HNS.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9385 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Better Man wrote:Moja dobra prijateljica je hrvatica i završila je fakultet u Sarajevu i danas je jako uspješna u svom poslu i puno je postigla sama svojim trudom, zalaganjem i znanjem. Ona se osipa na Dragana Čovića i HDZ i sve slične. Po Draganu Čoviću ona nije hrvatica, jer živi u Sarajevu i ne podržava njegovu fašističko zločinačku stranku, niti podržava ublehu zvanu HNS.
Klasičan primjer asimilacije. Doturi mi njen mobilni, da je probam nekako preobratiti 8) Možda baš i nije sve izgubljeno.

,
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9386 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
Better Man wrote:Moja dobra prijateljica je hrvatica i završila je fakultet u Sarajevu i danas je jako uspješna u svom poslu i puno je postigla sama svojim trudom, zalaganjem i znanjem. Ona se osipa na Dragana Čovića i HDZ i sve slične. Po Draganu Čoviću ona nije hrvatica, jer živi u Sarajevu i ne podržava njegovu fašističko zločinačku stranku, niti podržava ublehu zvanu HNS.
Klasičan primjer asimilacije. Doturi mi njen mobilni, da je probam nekako preobratiti 8) Možda baš i nije sve izgubljeno.

,
gotovo je sad u kapelicu i 100 puta oce nasH i zdravo marija i siba preko ledja...

Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9387 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

stakasa wrote:
Maraschino wrote:Samo se vi zezajte a Cova je ljut. :oops:

p.s. sta cekaju ovi Hrvati sto su jos uvjek na okupiranim podrucjima? :D
Saka jada, zrtvovani prije 25 godina, i sami znaju da ih niko nista ne pita
Ite kako pita. Hrvati Tuzle, Zenice, Bihaca u najvecem broju glasaju za HDZ.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9388 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Zašto. ima sve predispozicije da jednoga dan bude članica predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Treba je u Želje Smućka je na obuku :)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9389 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Maraschino wrote:
stakasa wrote:
Maraschino wrote:Samo se vi zezajte a Cova je ljut. :oops:

p.s. sta cekaju ovi Hrvati sto su jos uvjek na okupiranim podrucjima? :D
Saka jada, zrtvovani prije 25 godina, i sami znaju da ih niko nista ne pita
Ite kako pita. Hrvati Tuzle, Zenice, Bihaca u najvecem broju glasaju za HDZ.
A jebo ga ti, što mu polomi priču. Taman se čoek ufurao, i meni već suza zaiskrila u oku.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9390 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Hafis wrote:
Maraschino wrote:
Ite kako pita. Hrvati Tuzle, Zenice, Bihaca u najvecem broju glasaju za HDZ.
A jebo ga ti, što mu polomi priču. Taman se čoek ufurao, i meni već suza zaiskrila u oku.
Sada opet, sta da radimo sa tim Hrvatima koje je Cova halalio? :D
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9391 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:Zašto. ima sve predispozicije da jednoga dan bude članica predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Treba je u Želje Smućka je na obuku :)
Image

samo obuka na hum klececi i poljubiti krst casni... ostalo je sve pickim dim :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9392 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Maraschino wrote:
Hafis wrote:
Maraschino wrote:
Ite kako pita. Hrvati Tuzle, Zenice, Bihaca u najvecem broju glasaju za HDZ.
A jebo ga ti, što mu polomi priču. Taman se čoek ufurao, i meni već suza zaiskrila u oku.
Sada opet, sta da radimo sa tim Hrvatima koje je Cova halalio? :D
Pa ne može im biti gore, može im biti samo bolje.
Ako se matica izbori za svoj ravnopravniji status u ovoj zemlji (pričamo o izbornom zakonu, valjda me pratiš?) kako se to može lošije odraziti na nekog Hrvata, recimo od onih 20 što živi u Kalesiji??
Mislim, ta priča je toliko tanka da i ti sam u nju ne vjeruješ, ali je u političkom trendu kao alibi za izbjegavanje pravednijeg rješenja.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9393 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Onih 20 iz Kalesije su prvi petkom na Dzumi.......posaljite i onih iz Sirokog, Gruda , Ljubuskog.....oni su najbolji za asimilaciju :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9394 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Hafis wrote:
Maraschino wrote:
Hafis wrote: A jebo ga ti, što mu polomi priču. Taman se čoek ufurao, i meni već suza zaiskrila u oku.
Sada opet, sta da radimo sa tim Hrvatima koje je Cova halalio? :D
Pa ne može im biti gore, može im biti samo bolje.
Bolje ce biti samo poslije Covica. Sve drugo vodi u nastavak etnickog ciscenja...mislim humanog po HDZ-u.

I ti pricas pricu i mantras Coviceve zelje a znas da od toga nema nista.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9395 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote:Zašto. ima sve predispozicije da jednoga dan bude članica predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Treba je u Želje Smućka je na obuku :)
samo obuka na hum klececi i poljubiti krst casni... ostalo je sve pickim dim :bih:
Ma jest to, ali ne treba ni zanemariti Željkovu svestranost glede poznavanja ponude alkoholnih pića u birtijama na području KS, (žestice posebno) a nije mu za odbaciti ni njegov doista autentičan smisao za humor.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9396 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Maraschino wrote:
Hafis wrote:
Maraschino wrote: Sada opet, sta da radimo sa tim Hrvatima koje je Cova halalio? :D
Pa ne može im biti gore, može im biti samo bolje.
Bolje ce biti samo poslije Covica. Sve drugo vodi u nastavak etnickog ciscenja...mislim humanog po HDZ-u.

I ti pricas pricu i mantras Coviceve zelje a znas da od toga nema nista.
Ne bih personilizirao stvar na imena. I poslije Ćovića doći će drugi Ćović, jednostavno imamo problem. I slažem se: od svega ovoga nema ništa. Pod tim ne mislim samo na ''hrvatski problem'', mislim općenito na ovo društvo koje će ostati trajno smrznuto u nekom političkom konfliktu, što opet pogoduje određenim kategorijama ljudi.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9397 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:
Hafis wrote:Zašto. ima sve predispozicije da jednoga dan bude članica predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Treba je u Želje Smućka je na obuku :)
samo obuka na hum klececi i poljubiti krst casni... ostalo je sve pickim dim :bih:
Ma jest to, ali ne treba ni zanemariti Željkovu svestranost glede poznavanja ponude alkoholnih pića u birtijama na području KS, (žestice posebno) a nije mu za odbaciti ni njegov doista autentičan smisao za humor.
najboljše kod Ćirila u zamak kod Radobolje, em čist zrak em bazeni i smokve...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9398 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Budimo realni, smanjimo apetite.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9399 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote:
pici wrote: samo obuka na hum klececi i poljubiti krst casni... ostalo je sve pickim dim :bih:
Ma jest to, ali ne treba ni zanemariti Željkovu svestranost glede poznavanja ponude alkoholnih pića u birtijama na području KS, (žestice posebno) a nije mu za odbaciti ni njegov doista autentičan smisao za humor.
najboljše kod Ćirila u zamak kod Radobolje, em čist zrak em bazeni i smokve...
Eh, jebo te, i ti bi tu dao, ne bi te ni morali pitati :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9400 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Maraschino wrote:Budimo realni, smanjimo apetite.
Pa to i jest politička tržnica. Jedni su ponudili cijenu, možda i previsoku. A ovi drugi se još zbrajaju i prekontavaju, ali se trenutno prave nezainteresirani za deal.
Post Reply