Bakir moze samo nuditi svoju ili Sebijinu guzicustakasa wrote:Davo je Bakirov babo, nudice i Bakir. A vi likujte
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#9376 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
Obi Wan Bosnian
- Posts: 946
- Joined: 02/02/2017 16:37
#9377 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Bakirov babo je davao sve južno od Prozora i zapadno od Neretve. Vjerujem da je ta ponuda i danas na stolu ali...malo mačku teleća glavastakasa wrote:Davo je Bakirov babo, nudice i Bakir. A vi likujte
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#9378 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma to su bila beznadežna vremena, svašta se nudilo i razgovaralo, danas je situacija umnogome drugačija.Obi Wan Bosnian wrote:Bakirov babo je davao sve južno od Prozora i zapadno od Neretve. Vjerujem da je ta ponuda i danas na stolu ali...malo mačku teleća glavastakasa wrote:Davo je Bakirov babo, nudice i Bakir. A vi likujte
Apropro HDZ-a, HDZ svašta priča pa je tako govorio da se 2018. godine izbori neće moći održati pa im iz CIK-a i OHR-a, OSCE-a i Američke ambsade začepiše usta da se izbori moraju i mogu održati. Nakon ove pljuske sada pričaju da se izborni rezultati neće moći sprovesti...iduće ko zna šta je kada im opet spucaju pljusku.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#9379 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pustili smo ih da sebi izaberu "legitimnig " predstavnika u nadi da nece raditi protiv bosnjaka i u prvom redu protiv bosne i hercegovine
Sada su pokazali svoje pravo lice i mi smo iz toga naucili , znam da Cirilicar nece dobiti drugi mandat ....
Sada su pokazali svoje pravo lice i mi smo iz toga naucili , znam da Cirilicar nece dobiti drugi mandat ....
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#9380 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
More, more... ali malta ce da bude na Kobiljoj Glavi.Haris.ba wrote:
Ja se nadam da će i Sarajevo biti u toj Čovketovoj regiji. Pa da se lijepo odvojimo od Tuzle, pa i fiskalno - da nas više ne krive da ih pljačkamo.
Znam i Alfons da se slaže.
- Haris.ba
- Posts: 35289
- Joined: 08/09/2005 20:08
#9381 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hrvati hoce Stup u entitet? Moze. Zajedno sa Ilidzom.seln wrote:More, more... ali malta ce da bude na Kobiljoj Glavi.Haris.ba wrote:
Ja se nadam da će i Sarajevo biti u toj Čovketovoj regiji. Pa da se lijepo odvojimo od Tuzle, pa i fiskalno - da nas više ne krive da ih pljačkamo.
Znam i Alfons da se slaže.
Eto. Ne moraju gradske opcine.
Ilidza Stolni grad.
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9382 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Davala je i men jedna starka prije 10 godina a ja se necko, sad je kasno za kajanjaObi Wan Bosnian wrote:Bakirov babo je davao sve južno od Prozora i zapadno od Neretve. Vjerujem da je ta ponuda i danas na stolu ali...malo mačku teleća glavastakasa wrote:Davo je Bakirov babo, nudice i Bakir. A vi likujte
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#9383 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Haris.ba wrote:Hrvati hoce Stup u entitet? Moze. Zajedno sa Ilidzom.seln wrote:More, more... ali malta ce da bude na Kobiljoj Glavi.Haris.ba wrote:
Ja se nadam da će i Sarajevo biti u toj Čovketovoj regiji. Pa da se lijepo odvojimo od Tuzle, pa i fiskalno - da nas više ne krive da ih pljačkamo.
Znam i Alfons da se slaže.
Eto. Ne moraju gradske opcine.
Ilidza Stolni grad.

- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#9384 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Moja dobra prijateljica je hrvatica i završila je fakultet u Sarajevu i danas je jako uspješna u svom poslu i puno je postigla sama svojim trudom, zalaganjem i znanjem. Ona se osipa na Dragana Čovića i HDZ i sve slične. Po Draganu Čoviću ona nije hrvatica, jer živi u Sarajevu i ne podržava njegovu fašističko zločinačku stranku, niti podržava ublehu zvanu HNS.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9385 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Klasičan primjer asimilacije. Doturi mi njen mobilni, da je probam nekako preobratitiBetter Man wrote:Moja dobra prijateljica je hrvatica i završila je fakultet u Sarajevu i danas je jako uspješna u svom poslu i puno je postigla sama svojim trudom, zalaganjem i znanjem. Ona se osipa na Dragana Čovića i HDZ i sve slične. Po Draganu Čoviću ona nije hrvatica, jer živi u Sarajevu i ne podržava njegovu fašističko zločinačku stranku, niti podržava ublehu zvanu HNS.
,
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9386 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
gotovo je sad u kapelicu i 100 puta oce nasH i zdravo marija i siba preko ledja...Hafis wrote:Klasičan primjer asimilacije. Doturi mi njen mobilni, da je probam nekako preobratitiBetter Man wrote:Moja dobra prijateljica je hrvatica i završila je fakultet u Sarajevu i danas je jako uspješna u svom poslu i puno je postigla sama svojim trudom, zalaganjem i znanjem. Ona se osipa na Dragana Čovića i HDZ i sve slične. Po Draganu Čoviću ona nije hrvatica, jer živi u Sarajevu i ne podržava njegovu fašističko zločinačku stranku, niti podržava ublehu zvanu HNS.Možda baš i nije sve izgubljeno.
,

- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#9387 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ite kako pita. Hrvati Tuzle, Zenice, Bihaca u najvecem broju glasaju za HDZ.stakasa wrote:Saka jada, zrtvovani prije 25 godina, i sami znaju da ih niko nista ne pitaMaraschino wrote:Samo se vi zezajte a Cova je ljut.![]()
p.s. sta cekaju ovi Hrvati sto su jos uvjek na okupiranim podrucjima?
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9388 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Zašto. ima sve predispozicije da jednoga dan bude članica predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Treba je u Želje Smućka je na obuku 
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9389 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
A jebo ga ti, što mu polomi priču. Taman se čoek ufurao, i meni već suza zaiskrila u oku.Maraschino wrote:Ite kako pita. Hrvati Tuzle, Zenice, Bihaca u najvecem broju glasaju za HDZ.stakasa wrote:Saka jada, zrtvovani prije 25 godina, i sami znaju da ih niko nista ne pitaMaraschino wrote:Samo se vi zezajte a Cova je ljut.![]()
p.s. sta cekaju ovi Hrvati sto su jos uvjek na okupiranim podrucjima?
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#9390 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Sada opet, sta da radimo sa tim Hrvatima koje je Cova halalio?Hafis wrote:A jebo ga ti, što mu polomi priču. Taman se čoek ufurao, i meni već suza zaiskrila u oku.Maraschino wrote:
Ite kako pita. Hrvati Tuzle, Zenice, Bihaca u najvecem broju glasaju za HDZ.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9391 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:Zašto. ima sve predispozicije da jednoga dan bude članica predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Treba je u Želje Smućka je na obuku

samo obuka na hum klececi i poljubiti krst casni... ostalo je sve pickim dim
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9392 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa ne može im biti gore, može im biti samo bolje.Maraschino wrote:Sada opet, sta da radimo sa tim Hrvatima koje je Cova halalio?Hafis wrote:A jebo ga ti, što mu polomi priču. Taman se čoek ufurao, i meni već suza zaiskrila u oku.Maraschino wrote:
Ite kako pita. Hrvati Tuzle, Zenice, Bihaca u najvecem broju glasaju za HDZ.
Ako se matica izbori za svoj ravnopravniji status u ovoj zemlji (pričamo o izbornom zakonu, valjda me pratiš?) kako se to može lošije odraziti na nekog Hrvata, recimo od onih 20 što živi u Kalesiji??
Mislim, ta priča je toliko tanka da i ti sam u nju ne vjeruješ, ali je u političkom trendu kao alibi za izbjegavanje pravednijeg rješenja.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#9393 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Onih 20 iz Kalesije su prvi petkom na Dzumi.......posaljite i onih iz Sirokog, Gruda , Ljubuskog.....oni su najbolji za asimilaciju 
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#9394 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Bolje ce biti samo poslije Covica. Sve drugo vodi u nastavak etnickog ciscenja...mislim humanog po HDZ-u.Hafis wrote:Pa ne može im biti gore, može im biti samo bolje.Maraschino wrote:Sada opet, sta da radimo sa tim Hrvatima koje je Cova halalio?Hafis wrote: A jebo ga ti, što mu polomi priču. Taman se čoek ufurao, i meni već suza zaiskrila u oku.
I ti pricas pricu i mantras Coviceve zelje a znas da od toga nema nista.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9395 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma jest to, ali ne treba ni zanemariti Željkovu svestranost glede poznavanja ponude alkoholnih pića u birtijama na području KS, (žestice posebno) a nije mu za odbaciti ni njegov doista autentičan smisao za humor.pici wrote:samo obuka na hum klececi i poljubiti krst casni... ostalo je sve pickim dimHafis wrote:Zašto. ima sve predispozicije da jednoga dan bude članica predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Treba je u Želje Smućka je na obuku
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9396 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ne bih personilizirao stvar na imena. I poslije Ćovića doći će drugi Ćović, jednostavno imamo problem. I slažem se: od svega ovoga nema ništa. Pod tim ne mislim samo na ''hrvatski problem'', mislim općenito na ovo društvo koje će ostati trajno smrznuto u nekom političkom konfliktu, što opet pogoduje određenim kategorijama ljudi.Maraschino wrote:Bolje ce biti samo poslije Covica. Sve drugo vodi u nastavak etnickog ciscenja...mislim humanog po HDZ-u.Hafis wrote:Pa ne može im biti gore, može im biti samo bolje.Maraschino wrote: Sada opet, sta da radimo sa tim Hrvatima koje je Cova halalio?
I ti pricas pricu i mantras Coviceve zelje a znas da od toga nema nista.
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9397 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
najboljše kod Ćirila u zamak kod Radobolje, em čist zrak em bazeni i smokve...Hafis wrote:Ma jest to, ali ne treba ni zanemariti Željkovu svestranost glede poznavanja ponude alkoholnih pića u birtijama na području KS, (žestice posebno) a nije mu za odbaciti ni njegov doista autentičan smisao za humor.pici wrote:samo obuka na hum klececi i poljubiti krst casni... ostalo je sve pickim dimHafis wrote:Zašto. ima sve predispozicije da jednoga dan bude članica predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Treba je u Želje Smućka je na obuku
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#9398 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Budimo realni, smanjimo apetite.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9399 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Eh, jebo te, i ti bi tu dao, ne bi te ni morali pitatipici wrote:najboljše kod Ćirila u zamak kod Radobolje, em čist zrak em bazeni i smokve...Hafis wrote:Ma jest to, ali ne treba ni zanemariti Željkovu svestranost glede poznavanja ponude alkoholnih pića u birtijama na području KS, (žestice posebno) a nije mu za odbaciti ni njegov doista autentičan smisao za humor.pici wrote: samo obuka na hum klececi i poljubiti krst casni... ostalo je sve pickim dim
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9400 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa to i jest politička tržnica. Jedni su ponudili cijenu, možda i previsoku. A ovi drugi se još zbrajaju i prekontavaju, ali se trenutno prave nezainteresirani za deal.Maraschino wrote:Budimo realni, smanjimo apetite.
