Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
omega369
Posts: 9579
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#9376 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Sve kontam, izuzev tih laznih prijatelja, ko su oni?
mond
Posts: 1359
Joined: 24/10/2010 20:45

#9377 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Interesantno da je ovo izašlo večeras poslije slabog rezultata i pred revanš u kupu iako je mail naslovljen na 05.03. a vjerovatno poslan dan dva prije.
Vjerujem Rožmanu kada kaže da nas se "kanali" sa svih strana, tanki jesmo bez izgovora, ali opet smo večeras nešto svježiji izgledali i pokazali zube.
Boga pitaj šta se sve radi iza kulisa, a kada su pare u pitanju ne vjerujem samom sebi.
Nikada nisam mirisao kapitena. Hinjavac i zmija je ono što ja znam, za ovo što se piše nemam pojma, al kad se sjetim slike sa Keljmendijem sve opcije su otvorene.
U kupu dabogda šćeri, al sportski se nadati.
Trenera nema smisla mijenjati. Istrpit, sve drugo je amaterski.
Paradox76
Posts: 175
Joined: 08/04/2023 23:12

#9378 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Paradox76 »

Ako ima i mrva istine u ovim pričama oko Ziljkica, klub je uradio pravu stvar.
Fakat je lik od dolaska Rozmana nestao na terenu.

Sjećam se slično je bilo i sa Stojcevom i njegovim menadžerom, kao i otmicom u Beogradu.
Javna je tajna da su mnogi reketaši nanjušili prvo pare od Tana, sad od Mirvica i da su na mnoge načine pokušali izvuci novac od njih.
Da li je to uticalo na loše rezultate, ako je istina, sigurno da jeste.
Jedino sloga svih navijača FKS ovo može spriječiti.
Podržati klub, stručni štab i igrače.
User avatar
omega369
Posts: 9579
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#9379 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Ma ne znam, sve mi to djeluje nekako preuvelicano. Igraci isadose heroji, igrali pod prijetnjama i ucjenama. Prosto tesko za povjerovati.

Ono, beganovic bi kao bolje igrao da nije bilo toga, ili anicic :-) :-)
Paradox76
Posts: 175
Joined: 08/04/2023 23:12

#9380 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Paradox76 »

omega369 wrote: 09/03/2024 23:49 Ma ne znam, sve mi to djeluje nekako preuvelicano. Igraci isadose heroji, igrali pod prijetnjama i ucjenama. Prosto tesko za povjerovati.

Ono, beganovic bi kao bolje igrao da nije bilo toga, ili anicic :-) :-)
Slažem se, kod nas uvijek teorije zavjere.
Ali fakat je čudan toliki pad forme u svih igrača, niko ne žali sto se gubi, svima svejedno, dovoljno je vidjeti face u naših igrača.
Svima se dešavaju krize rezultata, nije to ništa novo u svijetu fudbala.
Nešto ne štima, iz aviona se vidi.
last mohicans
Posts: 12288
Joined: 09/08/2012 23:19

#9381 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Paradox76 wrote: 09/03/2024 23:41 Ako ima i mrva istine u ovim pričama oko Ziljkica, klub je uradio pravu stvar.
Fakat je lik od dolaska Rozmana nestao na terenu.

Sjećam se slično je bilo i sa Stojcevom i njegovim menadžerom, kao i otmicom u Beogradu.
Javna je tajna da su mnogi reketaši nanjušili prvo pare od Tana, sad od Mirvica i da su na mnoge načine pokušali izvuci novac od njih.
Da li je to uticalo na loše rezultate, ako je istina, sigurno da jeste.
Jedino sloga svih navijača FKS ovo može spriječiti.
Podržati klub, stručni štab i igrače.
Tako je, u srijedu svi na AFH, ja iftarim tamo, aBd, u inat dušmanima, Gici, sandzama i ostalim dušmanima, na svim stranama gdje ih ima. Večeras se vidjelo da su momcima skinuti okovi, svima nam je bilo sumnjivo. Slina je pobjegla u NP, obrisala društvene kanale. Jebo li ga kosica, rundo i sav ostali šljam koji se pokušava dokopati kluba.
last mohicans
Posts: 12288
Joined: 09/08/2012 23:19

#9382 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

omega369 wrote: 09/03/2024 23:49 Ma ne znam, sve mi to djeluje nekako preuvelicano. Igraci isadose heroji, igrali pod prijetnjama i ucjenama. Prosto tesko za povjerovati.

Ono, beganovic bi kao bolje igrao da nije bilo toga, ili anicic :-) :-)
I meni djeluje nestvarno, ali, unese ti se razdor, smutnja, ķazu da su prijetnje išle od igrača do Rozmana, onda izgubis i samopouzdanje, mozda i trener počne griješiti (očito jeste jer je mijenjao sastave) možda je sumnjao na pojednice, ali hajde ti igraj, radi svakodnevni posao uz prijetnje, negativnu atmosferu i sl. Nismo mi večeras proigrali kao Barsa, ali je odnos totalno bio drugačiji. Imamo mi rupa. u sistemu, ali sve je tuknulo na nešto više. Ne može biti da 20 igrača ispadne iz forme povratkom s priprema. A mala slina je od jesenas izgubila kompas, te povrijeđen, te ovo, ono..Nije apsolutni krivac za sve, ali jeste pokretač kola nizbrdo.
detroit-mercy
Posts: 16185
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9383 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by detroit-mercy »

Kladionicari u igri, al nije valjda da vam neko iz Merike mora crtat neke stvari :skoljka: pa valjda carsija zna sve. Otjerani je zlo vec duze vremena. Rozman je dobar trener, ostalo ce vrijeme pokazati.
User avatar
ZonFon
Posts: 2136
Joined: 17/11/2013 01:58

#9384 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Ako igraci, strucni stab i njihove porodice ne budu zasticeni i fizickim osiguranjem nece se nista promjeniti.

Legalan nacin rjesavanja problema je ukljuciti policiju i prijaviti reketarenje a drugi nelegalni je da Mirvic plati reket mafiji.
mond
Posts: 1359
Joined: 24/10/2010 20:45

#9385 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Bivši kapiten. Poserem onog ko ga je postavio za kapitena.
Ali_G
Posts: 4649
Joined: 02/03/2002 00:00

#9386 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ali_G »

Meni samo nije jasno da neko reketira Mirvica, a ovaj to trpi.
Pa jbt ulazes milione i ucjenjuje te Ziljkic.
Pa americka ambasada jedva ceka da im se javi njihov gradjanin.
Ne kontam
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#9387 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Upravi, stručnom štabu i igračima treba dati podršku.
Paradox76
Posts: 175
Joined: 08/04/2023 23:12

#9388 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Paradox76 »

Suspenzija Ziljkica od strane kluba, danas sporazumni prekid saradnje i njegova izjava o svim dešavanjima jasno pokazuje da su sve price koje kruže vjerovatno istina.

Puna podrška klubu, stručnom štabu i igračima.

U inat svim dušmanina, “legendama” i lešinarima oko kluba.

Dosta više !!!
mond
Posts: 1359
Joined: 24/10/2010 20:45

#9389 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Naš klub u srijedu igra novu utakmicu, a protivnik Sarajevu u revanš susretu četvrtfinala Kupa BiH bit će banjalučki Borac. Prvi meč u Banjaluci okončan je rezultatom 0:0, pa se imamo pravo nadati dobroj partiji naših momaka i prvoj proljetnoj pobjedi, koja bi u velikoj mjeri skinula pritisak sa naših igrača i stručnog štaba.

Pritisak koji ovaj put u velikoj mjeri ne dolazi od naših navijača, jer oni su i pored jako lošeg rezultatskog niza pokazali veće strpljenje nego inače, već od određenih grupa koje imaju interese u slabljenju kluba i njegove samostalnosti, a koje će pokušati i navijače, barem one manje upućene, pridobiti na svoju stranu.

Jako dobro smo svjesni da rezultati koje klub bilježi u proljetnom dijelu sezone nisu u skladu sa našim očekivanjima i sa renomeom kluba, niti onim što nam je obećano i najavljeno. Međutim, moramo kao navijači Sarajeva uvijek biti u stanju sagledati širu sliku i shvatiti da dobar dio odgovornosti ne leži samo na stručnom štabu i igračima, već i na vanjskim faktorima.

U dobronamjernost Hordi zla i njihovu spremnost da po svaku cijenu zaštite FK Sarajevo naši navijači ne trebaju sumnjati, a još manje trebaju sumnjati oni koji na svakom koraku podmeću nogu našem klubu. Nemojte misliti da nismo svjesni pod kakav pritisak stavljate naš stručni štab i igrače vašim prijetnjama i ucjenama. Nemojte misliti da će vam to proći i da ćete uspjeti u vašim nečasnim namjerama. Nemojte misliti da velika većina navijača Sarajeva toga nije već postala svjesna, ako i nije bila do ovog saopštenja. Nemojte misliti da ste dovoljno moćni da možete rušiti stabilnost ovog kluba naočigled tolikog broja njegovih navijača. Jer, Sarajevo će biti, sve drugo će proći.

Pozivamo sve navijače da u srijedu dođu i pruže veliku podršku našem klubu, našem stručnom štabu i igračima protiv Borca. Kao što dobro znate, tribina istok zatvorena je za gledaoce, a svako onaj ko želi kroz 90 minuta pjesmom i gromoglasnim navijanjem dati podršku, dobrodošao je na sjever. Oni koji budu željeli Sarajevo bodriti sa zapada trebali bi imati na umu značaj ove utakmice, i značaj istinske podrške našoj ekipi u momentu koji može biti presudan, ne samo za ovu sezonu, nego i za skoriju budućnost kluba.

Vremena za ocjenu njene uspješnosti svakako će biti, naš klub nažalost sada vodi važniju bitku, u kojoj je ekipi potrebno da svako od nas bude na njenoj strani.

Pokaži da si na strani Sarajeva i djelima, a ne samo riječima, budi 12. igrač našeg tima u srijedu i pomozi da na kraju zajedno slavimo.
UNFKS

Manje više sve rečeno
Anquilla
Posts: 2424
Joined: 25/04/2016 19:31

#9390 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Objasnio Ziljkic, nema sta.

Zbog ovog "objasnjenja", vjerujem da su one nevjerovatne price bar djelimicno istinite.
last mohicans
Posts: 12288
Joined: 09/08/2012 23:19

#9391 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Iako sam ja ovdje prvi potencirao priču s drugog foruma, drago mi je da se pokazalo tačnim, da prava istina izađe na vidjelo, iako je to bilo na štetu mog tima. Kepeca nisam simpatisao od samog starta, a posebno njegovu laznu empatiju i privrženost klubu. Smrada izbrisati iz anala kluba, proglasiti ga statističkom greškom. Nadam se da je velika muslimančina, Allaha mi, se odrekala onoga što ga ne slijeduje od finansija. Za zatvora i degeneka je, a ne da govnu klub plaća masne pare za razdor i rušenje kluba. U srijedu pokazati snagu u inat svim dušmanima kojih nije malo.
svi u napad
Posts: 1883
Joined: 14/10/2012 14:40

#9392 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by svi u napad »

Klub se mora podrzati u ovim teskim trenucima. Kao sto je neko ranije pisao ni meni iskreno nije jasno sta gazda zeli od kluba. Njemu neko mora lijepo objasniti da pored njegovih interesa (pranje love, preprodaja igraca, kladara i dr.) postoje i interesi navijaca i istorija kluba tj. da klub mora osvajati i trofeje shodno svom renomeu a ujedno i na taj nacin zaradom vece sume love. Klub kao sto je nas klub mora prije svega imati jaku upravu jer kad imate jake profesionalce u svom zanatu onda ce se to prenjeti i na teren i igru. Gazda i uprava moraju napraviti plan i raditi po tom planu. Posto je macak/gazda vani onda morate zaista imati jako strucne ljude koji rade svoj posao kao da je gazda tu a ne kao sada misevi kolo vode. Mi smo imali dva jako dobra trenera (Marinovic i Dudic) koje smo otjerali jer nismo imali plan niti strpljenja. Prva direktorica je bila vanzemaljac za ovu drugu i otjerana je a ova ljubavnica se sakrila u cosak i dalje igra glavnu ulogu. Rozman je solidan trener ali to je druga liga trenera i po mom kriteriju je on iza spomenutog dvojca i Husa. Meni je smijesno nase izvodjenje kornera i ranije sam pisao da bi nama trebalo zabraniti kornere. Jucer su bili extra smijesni i prilikom jednog izvodjenja nas igrac dodaje loptu protivniku direktno. Pored nemanja veznog igraca koji organizuje igru mi imamo jako slabu odbranu sto pokazuje broj primljenih golova. Nasi bekovi (posebno Durakovic) su spori i kad uz to imate Anicica i Soldu koji su takodjer spori dobijete to sto sad imate (pogledajte Hebibivicev gol gdje stariji covjek Hebib pobjegne odmornom svjezem Durakovicu i kapitenu). Jedini extra igrac pozadi je Djurickovic.
Po mom misljenju najslabija karika u klubu je direktor/seljacic Ibricic koji je ucestvovao u tjeranju nekoliko kvalitetnih igraca ostavljajuci slabije. Znam ja da su tu gazda i trener imali udjela ali on se morao suprostaviti tome jer porediti Vrancica i Matanovica, te Baltu sa drugim veznjacima (izuzev Buljubasica) je smijesno. Meni je ne shvatljivo da mi imamo samo Buljubasica koji je dijete kluba (jucer bio daleko najbolji) u konkurenciji za prvih 11 iako nasi juniori postizu dobre rezultate. To je jos jedan od pokazatelja da smo na krivom kolosjeku. Pogledajte samo ko su nam bili kapiteni u zadnje 2-3 godine.
Dakle ukratko: posto je gazda vani pronaci 2 extra profesionalca tj. 2 direktora extra klase. Jedan za sportski segment i jedan za upravu. Zatim oni sjednu sa gazdom i trenerom i naprave plan rada za 4 godine gdje trener navede sta ce uraditi za ispunjenje zahtjeva koje su postavili gazda i sportski direktor. Na kraju drage Horde vi se predstavljate da najvise volite klub od sviju. Ako je to tacno onda prestanite sa tim sranjima jer vidite sta nam dusmani rade i kako nas kaznjavaju. Usporedite Borac i nas. Ne dozvolite da inflitatori namecu ideje koje stete klubu. Vi tj. velika vecina vas je uvijek bila uz klub i sprijecite inflitatore da vas povedu u pogresnom smjeru. Klub je najvazniji. Zivjeli.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1499
Joined: 25/07/2015 14:13

#9393 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Anquilla wrote: 10/03/2024 11:28 Objasnio Ziljkic, nema sta.

Zbog ovog "objasnjenja", vjerujem da su one nevjerovatne price bar djelimicno istinite.
Gdje ima dima, ima i vatre. Sigurno je nešto istina, ali bojim se da to nije jedini problem. Mi igramo loše, sa Ziljkićem i bez njega.
Na stranu da malo govno nikad nije ni trebao biti u klubu.
S kime se Mirvić druži, koga sponzoriše. Ne možeš s đavolom tikve saditi, a da ti ne pucaju po glavi.
chino
Posts: 690
Joined: 21/11/2002 00:00

#9394 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by chino »

Dobro, može li memo napisati šta je radio Ziljkić. Sve neke tajne, ko da je Pentagon :-)
Anquilla
Posts: 2424
Joined: 25/04/2016 19:31

#9395 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

chino wrote: 10/03/2024 12:59 Dobro, može li memo napisati šta je radio Ziljkić. Sve neke tajne, ko da je Pentagon :-)
Napisao je @last mohicans na prethodnoj stranici.
El_comadante
Posts: 8063
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#9396 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by El_comadante »

Znači mi smo 5. i prvu utakmicu igramo protiv 8. na tabeli jesam li dobro skontao? To je trenutno Željo.
User avatar
Maharadza
Posts: 16738
Joined: 30/01/2013 15:13

#9397 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Hajde da vidimo to u srijedu prvo kako će igrati nakon što je eto otklonjena svaka "smetnja" kako tvrde....i da se razumijemo, malog sandžokana nafuranog nikada nisam gotivio i volio bih da je još onda zajedno sa čičkovim uljem dobio nogu. Mada ne vjerujem ni ovome Mirviću sekunde...ostavio Aylah i nakon svih protesta i bojkota... :skoljka:
User avatar
Logovan
Posts: 94848
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9398 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Vozdra Ziljkiću!

Neka je otišao pa sve i da nije istina za one prijetnje i ostalo.
User avatar
Logovan
Posts: 94848
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9399 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

SVI NA KOŠEVO!

Image
UDHZSA
Posts: 50
Joined: 18/02/2015 22:28

#9400 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by UDHZSA »

Sve mi je jasno osim toga sta u klubu jos radi i pita se ajla alimanovic?
Hajde sto nas je direktor blago receno slagao za nju, i kada vratim film i neke stvari povezem, cickovo ulje je doslo pomocu ajle i ovih polu mafijoza sa kojima se i mirvic slikao na ilidzi.
Sam je levat uvukao mafiju u klub kada je glumio neki inat najvatrenijim navijacima.
U ovoj prici niko nije ispravan osim nas navijaca koji sve ovo trpimo.
Post Reply