Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#9351 Re: Serie A

Post by supercali »

Mene zanima da li bi ovakva trenerska imena prihvatila sada klupu sarajeva recimo I da pare nisu problem sto se tice trenerske plate
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9352 Re: Serie A

Post by Point. »

ultima_palabra wrote:Ne liči mi na Bielsu da pogazi riječ. Ovo su nešto Lotito i Tare zasrali.
Ma i lici, prosle sezone je nakon prvog kola napustio Marselj.
groove wrote:steta.
sad sigurno dolazi neko tipa walter zenga.
Ponudili su Simone Inzaghiju klupu. Stas, kad je Lotito odbio Sampiolija, izradio Prandellija i izradjen od El Loca, moze ovu sicu jedino privuci. Simone mije drag, al izgorice na klupi ko buraz mu.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#9353 Re: Serie A

Post by Muhamed Đakmić »

Italijani su prevaranti uvijek, a trenutno su još bez para. Lazio ima nerealne ambicije spram uslova koje nudi i igračima i trenerima. Ako je Lotito Bielsi obećao jedno pred potpis, a drugo mu dao nakon potpisa, on je dovoljno lud da sutradan ode. A Lotito je spreman napraviti upravo nešto takvo.
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9354 Re: Serie A

Post by Point. »

Vidjecemo sta novi dan donosi, niti se oglasavaju ni jedan ni drugi. Kad se sastave dva ludjaka tesko tu ima hajra, ali nisam ocekivao dva dana poslije potpisa da ce se gaucho uhvatiti noge. Vjerujem da mu je obecan posao selektora Argentine.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#9355 Re: Serie A

Post by groove »

Point. wrote:
ultima_palabra wrote:Ne liči mi na Bielsu da pogazi riječ. Ovo su nešto Lotito i Tare zasrali.
Ma i lici, prosle sezone je nakon prvog kola napustio Marselj.
pa on za proslu sezonu uopste nije imao ugovor i opet je usao u sezonu.
i tamo nekakve budale vode klub.
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9356 Re: Serie A

Post by Point. »

Ja mislim da je imao ugovor ali ih sve poslao u qurac krasni kad je vidio sa kakvom ekipom raspolaze.
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9358 Re: Serie A

Post by Point. »

Jebiga buraz ne razumijem svabski.

Jutros se oglasio Bielsa, kaze da su mu do 5 Jula bila obecana cetiri nova igraca i poslije toga jos tri. Do 6 Jula jos niko nije bio gotov i on se osjecao izdanim od strane Lotita i poslon ih u 3 pm. Lotito ga tuzi za 50 miliona €.

Znao sam da ce supci Lotito i Tare zasrati, ipak su oni do sada birali trenere bez karaktera i svoje ja, koji bi pristali na bilo sta samo da budu vidjeni na klupi Lazija. Ipak Bielsa, iako lud ko struja, ima svoje principe rada. Kaze meni trebaju igraci sada da ih treniram na pripremama, ne trebaju mi krajem Augusta transferim. I razumijem ga.

Nista onda od ove sezone, iako je izgledalo obecavajajuce. Doce Inzaghi, amater, ispusice do decembra, Tare ce dovesti jos jednog albanca i to je to. Jebo mu Ajeti mater.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9359 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

:lol:

koji levatski klub :lol:

kad je vidio gdje dosao pobjego glavom bez obzira :D :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9360 Re: Serie A

Post by Logovan »

Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9361 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Image
:D
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9362 Re: Serie A

Post by Logovan »

Toj trojici u sredini uopšte ne treba dvogled.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25558
Joined: 12/08/2013 12:51

#9363 Re: Serie A

Post by insaneinthebrain »

upravo, treba im teleskop :izet: :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#9364 Re: Serie A

Post by Tito_i_Partija »

Logo, fakat nekad preduboko analiziras stvari. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9365 Re: RE: Re: Serie A

Post by Logovan »

insaneinthebrain wrote:upravo, treba im teleskop :izet: :D
Ma ne bi im ja nista davao, ne treba im.
User avatar
spree
Posts: 8675
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#9366 Re: Serie A

Post by spree »

Image
vito javi se :D
User avatar
aveos
Posts: 1763
Joined: 28/02/2012 08:42

#9367 Re: Serie A

Post by aveos »

Image


Slucajno naleti na ovu sliku na facebooku,..strasan tim.. :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#9368 Re: Serie A

Post by supercali »

Evo jedna iz batigrada
Image
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9369 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9370 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Image
:D
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9371 Re: Serie A

Post by Logovan »

To je početak utrke, ali na kraju Bolt, odnosno Juventus pobjegne još više.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#9372 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Milan je zapravo Lucia Kimani?





:mrgreen:
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#9373 Re: Serie A

Post by bosanska senzacija »

Inter bi, ako De Bur to sve fino poslozi, mogao biti ozbiljan konkurent Juveu.
lorente
Posts: 507
Joined: 20/07/2013 03:04

#9374 Re: Serie A

Post by lorente »

bosanska senzacija wrote:Inter bi, ako De Bur to sve fino poslozi, mogao biti ozbiljan konkurent Juveu.
oni su svake godine ozbiljna konkurencija, koja zavrsi na minus 20
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#9375 Re: Serie A

Post by F&N »

Forza Milan.
Valjda izbore EL ove godine :roll:
Post Reply