Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#9351 Re: Serie A
Mene zanima da li bi ovakva trenerska imena prihvatila sada klupu sarajeva recimo I da pare nisu problem sto se tice trenerske plate
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9352 Re: Serie A
Ma i lici, prosle sezone je nakon prvog kola napustio Marselj.ultima_palabra wrote:Ne liči mi na Bielsu da pogazi riječ. Ovo su nešto Lotito i Tare zasrali.
Ponudili su Simone Inzaghiju klupu. Stas, kad je Lotito odbio Sampiolija, izradio Prandellija i izradjen od El Loca, moze ovu sicu jedino privuci. Simone mije drag, al izgorice na klupi ko buraz mu.groove wrote:steta.
sad sigurno dolazi neko tipa walter zenga.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#9353 Re: Serie A
Italijani su prevaranti uvijek, a trenutno su još bez para. Lazio ima nerealne ambicije spram uslova koje nudi i igračima i trenerima. Ako je Lotito Bielsi obećao jedno pred potpis, a drugo mu dao nakon potpisa, on je dovoljno lud da sutradan ode. A Lotito je spreman napraviti upravo nešto takvo.
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9354 Re: Serie A
Vidjecemo sta novi dan donosi, niti se oglasavaju ni jedan ni drugi. Kad se sastave dva ludjaka tesko tu ima hajra, ali nisam ocekivao dva dana poslije potpisa da ce se gaucho uhvatiti noge. Vjerujem da mu je obecan posao selektora Argentine.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#9355 Re: Serie A
pa on za proslu sezonu uopste nije imao ugovor i opet je usao u sezonu.Point. wrote:Ma i lici, prosle sezone je nakon prvog kola napustio Marselj.ultima_palabra wrote:Ne liči mi na Bielsu da pogazi riječ. Ovo su nešto Lotito i Tare zasrali.
i tamo nekakve budale vode klub.
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9356 Re: Serie A
Ja mislim da je imao ugovor ali ih sve poslao u qurac krasni kad je vidio sa kakvom ekipom raspolaze.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9358 Re: Serie A
Jebiga buraz ne razumijem svabski.
Jutros se oglasio Bielsa, kaze da su mu do 5 Jula bila obecana cetiri nova igraca i poslije toga jos tri. Do 6 Jula jos niko nije bio gotov i on se osjecao izdanim od strane Lotita i poslon ih u 3 pm. Lotito ga tuzi za 50 miliona €.
Znao sam da ce supci Lotito i Tare zasrati, ipak su oni do sada birali trenere bez karaktera i svoje ja, koji bi pristali na bilo sta samo da budu vidjeni na klupi Lazija. Ipak Bielsa, iako lud ko struja, ima svoje principe rada. Kaze meni trebaju igraci sada da ih treniram na pripremama, ne trebaju mi krajem Augusta transferim. I razumijem ga.
Nista onda od ove sezone, iako je izgledalo obecavajajuce. Doce Inzaghi, amater, ispusice do decembra, Tare ce dovesti jos jednog albanca i to je to. Jebo mu Ajeti mater.
Jutros se oglasio Bielsa, kaze da su mu do 5 Jula bila obecana cetiri nova igraca i poslije toga jos tri. Do 6 Jula jos niko nije bio gotov i on se osjecao izdanim od strane Lotita i poslon ih u 3 pm. Lotito ga tuzi za 50 miliona €.
Znao sam da ce supci Lotito i Tare zasrati, ipak su oni do sada birali trenere bez karaktera i svoje ja, koji bi pristali na bilo sta samo da budu vidjeni na klupi Lazija. Ipak Bielsa, iako lud ko struja, ima svoje principe rada. Kaze meni trebaju igraci sada da ih treniram na pripremama, ne trebaju mi krajem Augusta transferim. I razumijem ga.
Nista onda od ove sezone, iako je izgledalo obecavajajuce. Doce Inzaghi, amater, ispusice do decembra, Tare ce dovesti jos jednog albanca i to je to. Jebo mu Ajeti mater.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9359 Re: Serie A
koji levatski klub
kad je vidio gdje dosao pobjego glavom bez obzira
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9362 Re: Serie A
Toj trojici u sredini uopšte ne treba dvogled.
- insaneinthebrain
- Posts: 25558
- Joined: 12/08/2013 12:51
#9363 Re: Serie A
upravo, treba im teleskop

- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#9364 Re: Serie A
Logo, fakat nekad preduboko analiziras stvari. 
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9365 Re: RE: Re: Serie A
Ma ne bi im ja nista davao, ne treba im.insaneinthebrain wrote:upravo, treba im teleskop![]()
- aveos
- Posts: 1763
- Joined: 28/02/2012 08:42
#9367 Re: Serie A

Slucajno naleti na ovu sliku na facebooku,..strasan tim..
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9371 Re: Serie A
To je početak utrke, ali na kraju Bolt, odnosno Juventus pobjegne još više.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9372 Re: Serie A
Milan je zapravo Lucia Kimani?

-
bosanska senzacija
- Posts: 2065
- Joined: 14/02/2011 09:48
#9373 Re: Serie A
Inter bi, ako De Bur to sve fino poslozi, mogao biti ozbiljan konkurent Juveu.
-
lorente
- Posts: 507
- Joined: 20/07/2013 03:04
#9374 Re: Serie A
oni su svake godine ozbiljna konkurencija, koja zavrsi na minus 20bosanska senzacija wrote:Inter bi, ako De Bur to sve fino poslozi, mogao biti ozbiljan konkurent Juveu.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#9375 Re: Serie A
Forza Milan.
Valjda izbore EL ove godine
Valjda izbore EL ove godine






