Ako malo bolje pogledas pravilnik o tehnickom pregledu vozila i listu uredjaja za pregled prilikom tehnickog pregleda vozila ... vidio bi da ta vozila ne trebaju proci tehnicki pregled. Ali... teorija je jedno, a praksa drugo.NediM17 wrote:Takvima ne bih dao da prodju tehnicki.amar1994 wrote:smetljaridgL_ wrote:
I jos cu ti reci samo se zaviri po parkinzima po gradu... Na svakom imas fleku sto od ulja motornog, sto od serva ili antifriza... Raja tako vozi... Nekome ne smeta.....
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
preludezalude
- Posts: 7008
- Joined: 07/03/2012 00:09
#9326 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9327 Re: Pitamo Mehanicare ?
Naka pucnjava na Otesu... Znal iko jel ziv bitanga? 
-
esso_sa
- Posts: 2107
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#9328 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bitanga je sa istocne strane rijeke Dobrinje, sto ce reci da je u AzicimadgL_ wrote:Naka pucnjava na Otesu... Znal iko jel ziv bitanga?
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9329 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitangi crkla svirena
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9330 Re: Pitamo Mehanicare ?
ne zalazim ja po tim birtijama gdje sjede klosari ,dudlaĆi i pucaĆi...
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9331 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ta ja znam ja konto u kruznom ti otkazala svirenabitanga_sa_otesa wrote:ne zalazim ja po tim birtijama gdje sjede klosari ,dudlaĆi i pucaĆi...
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9332 Re: Pitamo Mehanicare ?
Huh, laknulo mi jebitanga_sa_otesa wrote:ne zalazim ja po tim birtijama gdje sjede klosari ,dudlaĆi i pucaĆi...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9333 Re: Pitamo Mehanicare ?
vjerujem...dgL_ wrote: Huh, laknulo mi je))
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9334 Re: Pitamo Mehanicare ?
Joj jesam se da kazem uzjebo s ovim obd citacem , stavio danas i gledam
, da ne vjerujes kako raste temperatura zraka na usisu , ci mse uspori ili stoji duze npr. u guzvi 
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#9335 Re: Pitamo Mehanicare ?
commendatore wrote:bitangi crkla svirena
*arane, ne rekne se sVirena.commendatore wrote:Ta ja znam ja konto u kruznom ti otkazala svirenabitanga_sa_otesa wrote:ne zalazim ja po tim birtijama gdje sjede klosari ,dudlaĆi i pucaĆi...
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9337 Re: Pitamo Mehanicare ?
arane ako se svira onda je svirenaDzontra_Volta wrote:commendatore wrote:bitangi crkla svirena*arane, ne rekne se sVirena.commendatore wrote:Ta ja znam ja konto u kruznom ti otkazala svirenabitanga_sa_otesa wrote:ne zalazim ja po tim birtijama gdje sjede klosari ,dudlaĆi i pucaĆi...
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#9338 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo ti sviraj na sVireni.commendatore wrote:arane ako se svira onda je svirenaDzontra_Volta wrote:commendatore wrote:bitangi crkla svirena
*arane, ne rekne se sVirena.![]()
![]()
![]()
naĆi tako se rEKNE reknem te u gooz
![]()

- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#9339 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sirena je ono iz vode, nit **bat nit na rostilj bacit.
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#9340 Re: Pitamo Mehanicare ?
basicm wrote:Sirena je ono iz vode, nit **bat nit na rostilj bacit.
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#9341 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sirena je rijec stranog porijekla i dolazi od rijeci horn, sto na engleskom znaci sVirena!

- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9342 Re: Pitamo Mehanicare ?
morska kravamad_max_ba wrote:basicm wrote:Sirena je ono iz vode, nit **bat nit na rostilj bacit.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9343 Re: Pitamo Mehanicare ?
corsa wrote:Sirena je rijec stranog porijekla i dolazi od rijeci horn, sto na engleskom znaci sVirena!![]()
Yessss a Felge se prevodi ko Das Felugen u njemackon plaziku
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9344 Re: Pitamo Mehanicare ?
A kruzni tok ???
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#9345 Re: Pitamo Mehanicare ?
I aLnaser molit cu lijepocommendatore wrote:corsa wrote:Sirena je rijec stranog porijekla i dolazi od rijeci horn, sto na engleskom znaci sVirena!![]()
Yessss a Felge se prevodi ko Das Felugen u njemackon plaziku
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9346 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cuj Felge zar nisu Felnezforumas wrote:I aLnaser molit cu lijepocommendatore wrote:corsa wrote:Sirena je rijec stranog porijekla i dolazi od rijeci horn, sto na engleskom znaci sVirena!![]()
Yessss a Felge se prevodi ko Das Felugen u njemackon plaziku
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#9347 Re: Pitamo Mehanicare ?
nije ni jedno ni drugo već felUgebeni-bu-man wrote:Cuj Felge zar nisu Felnezforumas wrote:
I aLnaser molit cu lijepo
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9348 Re: Pitamo Mehanicare ?
i to 19-ke 
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#9349 Re: Pitamo Mehanicare ?
E i ovo mi nikako nije jasno. Cijela Srbija govori felne. Ne znam kakva im je to logika, kad je njemacka rijec i svabe kazu felgen!? Jos im sega kad ja na tamo nekim forumima napisem felge....mad_max_ba wrote:nije ni jedno ni drugo već felUgebeni-bu-man wrote:Cuj Felge zar nisu Felnezforumas wrote:
I aLnaser molit cu lijepo
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#9350 Re: Pitamo Mehanicare ?
Napisi naplatcicorsa wrote:]
E i ovo mi nikako nije jasno. Cijela Srbija govori felne. Ne znam kakva im je to logika, kad je njemacka rijec i svabe kazu felgen!? Jos im sega kad ja na tamo nekim forumima napisem felge....
