Ne treba zaboraviti da je prije tri mjeseca u Cheersu bilo nešto gdje je dotični bio uključen. Ili će ga neko doći glave, ili će on nekoga doći glave. Ili je došao.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#9326 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mafia cafe

Ne treba zaboraviti da je prije tri mjeseca u Cheersu bilo nešto gdje je dotični bio uključen. Ili će ga neko doći glave, ili će on nekoga doći glave. Ili je došao.
Ne treba zaboraviti da je prije tri mjeseca u Cheersu bilo nešto gdje je dotični bio uključen. Ili će ga neko doći glave, ili će on nekoga doći glave. Ili je došao.
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#9327 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Imaju valjda kamere.
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#9328 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vec ga vidim kako kuka na nacelnika... smajlikojipovraca
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#9329 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/424364/ ... u-Srpkinju
Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad?
Ne može link, source.ba
Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad?
Ne može link, source.ba
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9330 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
MoRe bit i jen'o i drugo. Probali Sakibov fol, al' im nije upalilocorsa wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/424364/Samira-i-Mirsada-osumnjicene-da-su-u-Sarajevu-za-vrijeme-rata-silovale-maloljetnu-Srpkinju
Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad?
Ne može link, source.ba
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9331 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
šta ti nije jasno ?corsa wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/424364/Samira-i-Mirsada-osumnjicene-da-su-u-Sarajevu-za-vrijeme-rata-silovale-maloljetnu-Srpkinju
Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad?
Ne može link, source.ba
debili u naslovu pogriješili u pitanju su samir i mirsad
jer su glupi ko noć
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#9332 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma znam ja da su Samir i Mirsad, ali mi je smiješno šta su napisali.vješalica wrote:šta ti nije jasno ?corsa wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/424364/Samira-i-Mirsada-osumnjicene-da-su-u-Sarajevu-za-vrijeme-rata-silovale-maloljetnu-Srpkinju
Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad?
Ne može link, source.ba
debili u naslovu pogriješili u pitanju su samir i mirsad
jer su glupi ko noć
Znači Ok da su samo napisali "Samira iMirsada", ali napisali su i "silovale"....
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9333 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zato što su novinarske nepismene budaletine
- Karabaja
- Posts: 2157
- Joined: 18/04/2004 16:12
- Location: Njemačka
#9334 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kome smeta jak Denis?
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9335 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ne znate vi pola od toga. ko razumije shavtiće
laku noć
laku noć
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9336 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dapače, dobro jutro...Black swan wrote:ne znate vi pola od toga. ko razumije shavtiće
laku noć
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9337 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/bih/anto-dom ... /161207040
Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
-
archi_a
- Posts: 11871
- Joined: 11/12/2011 18:11
#9338 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bolje priznati nego sačekati da drugi otkriju. Odličan potez. Ovako je bar malo ublažio ljagu na prezime. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9339 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Gdje to?vješalica wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/anto-dom ... /161207040
Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9340 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jbga kleptomanija je prisutna i kod poznatijih od Antine kćerke. Za razliku od ostalih koji bi vjerujem (mada nisam siguran) ovo pokušali da zataškaju izašao je u javnost. Reklo bi se pošteno...vješalica wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/anto-dom ... /161207040
Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9341 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kad je izaso clanak sa animkom kradje da se javi ako je neko pozna
napisala je neka da je do adriana novinarka fene
I dole je neko replicirao kao ona ima dugu kosu
I zenska objasni da se osisala i da je vidjela nekoliko puta i da je sigurna da je ona
Potrazi clanak
A to je neko napiso prije nego je ova 'pokajnicka' izjava babe izasla
napisala je neka da je do adriana novinarka fene
I dole je neko replicirao kao ona ima dugu kosu
I zenska objasni da se osisala i da je vidjela nekoliko puta i da je sigurna da je ona
Potrazi clanak
A to je neko napiso prije nego je ova 'pokajnicka' izjava babe izasla
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9342 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma znamo ko je anto necemo o njegovom 'postenju'O'zone wrote:Jbga kleptomanija je prisutna i kod poznatijih od Antine kćerke. Za razliku od ostalih koji bi vjerujem (mada nisam siguran) ovo pokušali da zataškaju izašao je u javnost. Reklo bi se pošteno...vješalica wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/anto-dom ... /161207040
Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
A da kradu je istina mnoge ustogljene dame ono reko bi da su najppstenije al trpaju u tasne
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9343 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vješalica wrote:Kad je izaso clanak sa animkom kradje da se javi ako je neko pozna
napisala je neka da je do adriana novinarka fene
I dole je neko replicirao kao ona ima dugu kosu
I zenska objasni da se osisala i da je vidjela nekoliko puta i da je sigurna da je ona
Potrazi clanak
A to je neko napiso prije nego je ova 'pokajnicka' izjava babe izasla
De mi link da ne trazim,pls
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9344 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ova Adriana je sa mnom studirala
nevjerojatno
uvijek mi je bila antipatična i smatrao sam je šupkom
to je bolest... stari joj je desetljećima u ovoj visokoj politici... nema što drugo biti
bolest ili krik za pozornošću
nevjerojatno
uvijek mi je bila antipatična i smatrao sam je šupkom
to je bolest... stari joj je desetljećima u ovoj visokoj politici... nema što drugo biti
bolest ili krik za pozornošću
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9345 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I onda kazu daj vlast bogatom covjeku, on ima, pa nece krast 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#9346 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Članak je izbrisan a pretpostavljam i video
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9347 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ipak utjecaj ima svoju snagu_BataZiv_0809 wrote:vješalica wrote:Kad je izaso clanak sa animkom kradje da se javi ako je neko pozna
napisala je neka da je do adriana novinarka fene
I dole je neko replicirao kao ona ima dugu kosu
I zenska objasni da se osisala i da je vidjela nekoliko puta i da je sigurna da je ona
Potrazi clanak
A to je neko napiso prije nego je ova 'pokajnicka' izjava babe izasla
De mi link da ne trazim,pls
http://www.klix.ba/vijesti/bih/zena-koj ... /161205136
Članak izbrisan
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9348 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ženska je novinarka 15 godina mislim
ako nema prijatelje u novinarstvu...
kakav je uticaj domazeta u politici?
ako nema prijatelje u novinarstvu...
kakav je uticaj domazeta u politici?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9349 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kao sto vidi 'nikakav'
Stace nasljedila gene
A vidim da su dobro platili stetu da zastite lopurdu
Koje licemjerje jebote
Pa nismo glupi da nismo vidjeli
Koje sranje jebote
Ppstenjacina a istraga se vodila za privatizaciju Žice...
Stace nasljedila gene
A vidim da su dobro platili stetu da zastite lopurdu
Koje licemjerje jebote
Pa nismo glupi da nismo vidjeli
Koje sranje jebote
Ppstenjacina a istraga se vodila za privatizaciju Žice...
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9350 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
čini mi se da je imala mobitel među prvima na faxu
još za alijanse ako se dobro sjećam
često me je vrijeđala na nacionalnoj osnovi
još za alijanse ako se dobro sjećam
često me je vrijeđala na nacionalnoj osnovi
