SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#9326 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Vitezanin »

Mafia cafe

:D

Ne treba zaboraviti da je prije tri mjeseca u Cheersu bilo nešto gdje je dotični bio uključen. Ili će ga neko doći glave, ili će on nekoga doći glave. Ili je došao.
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#9327 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by artime »

Imaju valjda kamere.
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#9328 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ranger »

vec ga vidim kako kuka na nacelnika... smajlikojipovraca
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#9329 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by corsa »

http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/424364/ ... u-Srpkinju

Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad? :-)

Ne može link, source.ba
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9330 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by salik79 »

corsa wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/424364/Samira-i-Mirsada-osumnjicene-da-su-u-Sarajevu-za-vrijeme-rata-silovale-maloljetnu-Srpkinju

Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad? :-)

Ne može link, source.ba
MoRe bit i jen'o i drugo. Probali Sakibov fol, al' im nije upalilo :mrgreen:

User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9331 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

corsa wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/424364/Samira-i-Mirsada-osumnjicene-da-su-u-Sarajevu-za-vrijeme-rata-silovale-maloljetnu-Srpkinju

Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad? :-)

Ne može link, source.ba
šta ti nije jasno ?

debili u naslovu pogriješili u pitanju su samir i mirsad
jer su glupi ko noć
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#9332 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by corsa »

vješalica wrote:
corsa wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/424364/Samira-i-Mirsada-osumnjicene-da-su-u-Sarajevu-za-vrijeme-rata-silovale-maloljetnu-Srpkinju

Da li su Samir i Mirsad ili Samira i Mirsada...pitanje je sad? :-)

Ne može link, source.ba
šta ti nije jasno ?

debili u naslovu pogriješili u pitanju su samir i mirsad
jer su glupi ko noć
Ma znam ja da su Samir i Mirsad, ali mi je smiješno šta su napisali.
Znači Ok da su samo napisali "Samira iMirsada", ali napisali su i "silovale".... :-) :skoljka:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9333 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

zato što su novinarske nepismene budaletine
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#9334 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Karabaja »

Kome smeta jak Denis?
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9335 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

ne znate vi pola od toga. ko razumije shavtiće
laku noć
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9336 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Black swan wrote:ne znate vi pola od toga. ko razumije shavtiće
laku noć
Dapače, dobro jutro...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9337 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/anto-dom ... /161207040


Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#9338 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by archi_a »

Bolje priznati nego sačekati da drugi otkriju. Odličan potez. Ovako je bar malo ublažio ljagu na prezime. :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9339 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

vješalica wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/anto-dom ... /161207040


Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
Gdje to?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9340 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

vješalica wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/anto-dom ... /161207040


Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
Jbga kleptomanija je prisutna i kod poznatijih od Antine kćerke. Za razliku od ostalih koji bi vjerujem (mada nisam siguran) ovo pokušali da zataškaju izašao je u javnost. Reklo bi se pošteno...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9341 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Kad je izaso clanak sa animkom kradje da se javi ako je neko pozna
napisala je neka da je do adriana novinarka fene
I dole je neko replicirao kao ona ima dugu kosu
I zenska objasni da se osisala i da je vidjela nekoliko puta i da je sigurna da je ona
Potrazi clanak
A to je neko napiso prije nego je ova 'pokajnicka' izjava babe izasla
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9342 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

O'zone wrote:
vješalica wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/anto-dom ... /161207040


Neko je u komemtarima i napisao da je to njegova kcerka
Jbga kleptomanija je prisutna i kod poznatijih od Antine kćerke. Za razliku od ostalih koji bi vjerujem (mada nisam siguran) ovo pokušali da zataškaju izašao je u javnost. Reklo bi se pošteno...
Ma znamo ko je anto necemo o njegovom 'postenju'
A da kradu je istina mnoge ustogljene dame ono reko bi da su najppstenije al trpaju u tasne
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9343 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

vješalica wrote:Kad je izaso clanak sa animkom kradje da se javi ako je neko pozna
napisala je neka da je do adriana novinarka fene
I dole je neko replicirao kao ona ima dugu kosu
I zenska objasni da se osisala i da je vidjela nekoliko puta i da je sigurna da je ona
Potrazi clanak
A to je neko napiso prije nego je ova 'pokajnicka' izjava babe izasla


De mi link da ne trazim,pls :)
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9344 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

ova Adriana je sa mnom studirala

nevjerojatno

uvijek mi je bila antipatična i smatrao sam je šupkom

to je bolest... stari joj je desetljećima u ovoj visokoj politici... nema što drugo biti
bolest ili krik za pozornošću
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9345 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

I onda kazu daj vlast bogatom covjeku, on ima, pa nece krast :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#9346 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JanuaryJones »

Članak je izbrisan a pretpostavljam i video
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9347 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

_BataZiv_0809 wrote:
vješalica wrote:Kad je izaso clanak sa animkom kradje da se javi ako je neko pozna
napisala je neka da je do adriana novinarka fene
I dole je neko replicirao kao ona ima dugu kosu
I zenska objasni da se osisala i da je vidjela nekoliko puta i da je sigurna da je ona
Potrazi clanak
A to je neko napiso prije nego je ova 'pokajnicka' izjava babe izasla


De mi link da ne trazim,pls :)
Ipak utjecaj ima svoju snagu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/zena-koj ... /161205136

Članak izbrisan
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9348 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

ženska je novinarka 15 godina mislim
ako nema prijatelje u novinarstvu...

kakav je uticaj domazeta u politici?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9349 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Kao sto vidi 'nikakav'
Stace nasljedila gene
A vidim da su dobro platili stetu da zastite lopurdu
Koje licemjerje jebote
Pa nismo glupi da nismo vidjeli

Koje sranje jebote
Ppstenjacina a istraga se vodila za privatizaciju Žice...
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9350 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

čini mi se da je imala mobitel među prvima na faxu

još za alijanse ako se dobro sjećam

često me je vrijeđala na nacionalnoj osnovi
Post Reply