Hafis wrote:Nešto baš ne vidim to ''kmečanje'',a iskreno niti baš tu pretjeranu ljubav za povratkom u Sarajevo.
Veliš, pate za takvim komšijama I dobricama poput tebe
Hajte molim vas.
U mene od 6 prvih komsija, troje Hrvati, a dvoje Srbi. Nisam cuo neke prituzbe na svoj racun, osim kad sam bio mladji pa znao biti glasniji kad se zapijemo. Zapravo, cini mi se da se sasvim ok slazemo, "pazimo se" sto bi se reklo.
Tako da vam ih ne damo. Uostalom, i nije fer trgovina, jer jedan tuzlanski Hrvat mi je 10 puta drazi i vrijedniji od prosjecnog Mostarca ili Sarajlije. To sto je vama zafalilo radne snage za branje smilja je vas problem. Uvozite Afrikance i Arape kao ostali Europljani, ha ja.
Uglavnom napredujemo i drago mi je da to vidim. Jucer si kmechao kako smo ti Ćirila izvlacili iz konteksta, a jutros covjek potvrdi sto je ranije rekao.
Vego, jesam li ja prije 2-3 dana napisao da ce HDZ sada traziti neku ekspresnu krizu za prebacivanje paznje? Poselami Čavaru i Ćirila, vidim, poslusali su savjet iz Glavnog Stana NVZ.
