Ma mi imali oko 290 Dretelja, tako rece onaj juznosrpski delegat neki dan.seln wrote:Sta, i mi imali Dretelj?Hafis wrote:To znači da smo egal,
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- Point.
- Posts: 33497
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9276 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
Obi Wan Bosnian
- Posts: 946
- Joined: 02/02/2017 16:37
#9277 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Stipu šuplje. Mostar defakto podjeljen na dva dijela bivšom linijom razdvajanja. Sa jedne strane Hrvati 80% stanovništva a sa druge Bošnjaci 90% stanovništva. Takvu multietničnost imamo i mi u Sarajevu kada se uzme u obzir i istočno SarajevoHafis wrote: To je dobro. To znači da smo egal, da imamo multietničnost i tako bi trebalo biti u cijeloj BiH.
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#9278 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
To onaj isti sto ste dio ulice koja je njegovo ime nosila promjenili? Kako se ono sadazove? A da novo ime je Mile Budaka, toliko o tzv "mostarcima"...Hafis wrote: Tako je. Još se naš mostarac Aca drao k'o bodenik: Ostajte ovde, Ostajte ovde, Ostajte ovde...ali džaba safin insanu govoriti. Navrlo ići u Tursku, k'o da tamo rahat lokumi rastu po granama.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9279 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa onda i sam znaš kako je to.Obi Wan Bosnian wrote:Stipu šuplje. Mostar defakto podjeljen na dva dijela bivšom linijom razdvajanja. Sa jedne strane Hrvati 80% stanovništva a sa druge Bošnjaci 90% stanovništva. Takvu multietničnost imamo i mi u Sarajevu kada se uzme u obzir i istočno SarajevoHafis wrote: To je dobro. To znači da smo egal, da imamo multietničnost i tako bi trebalo biti u cijeloj BiH.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#9280 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
@obi wan
polako poklopicemo mi njih
polako poklopicemo mi njih
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9281 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nešto sam stvarno interesantno primjetio: Tko god u svijetu drži istočnu stranu nekog podijeljenog grada, taj je donji u odnosu na one sa zapadne strane.Obi Wan Bosnian wrote:Stipu šuplje. Mostar defakto podjeljen na dva dijela bivšom linijom razdvajanja. Sa jedne strane Hrvati 80% stanovništva a sa druge Bošnjaci 90% stanovništva. Takvu multietničnost imamo i mi u Sarajevu kada se uzme u obzir i istočno SarajevoHafis wrote: To je dobro. To znači da smo egal, da imamo multietničnost i tako bi trebalo biti u cijeloj BiH.
-
Uljudbeni_Nositelj
- Posts: 49
- Joined: 21/06/2017 20:10
#9282 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Bošnjaci drže i dio zapadnog dijela. Od jugozapadnog prilaza gradu (Mahala), Bulevarom pa sve do mosta koji vodi Sjevernom logoru (koji je jedini prostor za širenje grada, u bošnjačkom je posjedu. Tu je još i prostor na jugoistoku. Bošnjački prostor također 1/1).
70% opštine Mostar je u bošnjačkom posjedu. Neka uljudbenika u onoj kotlu čimiličkom iza bulevara koji se sastoji od socijalističkih betonjara i staklenih kula. Matica hrvatska toliko upumpala a Hrvata opet samo marginalno više od Bošnjaka. I što se tiče broja sveukupnog stanovništva i što se tiçe rođenih. Džaba sve, džaba sav silan novac i podrška od RH.
70% opštine Mostar je u bošnjačkom posjedu. Neka uljudbenika u onoj kotlu čimiličkom iza bulevara koji se sastoji od socijalističkih betonjara i staklenih kula. Matica hrvatska toliko upumpala a Hrvata opet samo marginalno više od Bošnjaka. I što se tiče broja sveukupnog stanovništva i što se tiçe rođenih. Džaba sve, džaba sav silan novac i podrška od RH.
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9283 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hocemo se sad mi izvinjavat sto vas ima 10% pa vas nemore coek navuc ni za basketaLincoln-Burrows wrote:A sestra Aida se udala za Bišćanina i izjašnjava se kao Hrvat islamske vjeroispovjesti.Hafis wrote: Ma, znam ja što govorim
Recimo, Meho se izjasni kao Bošnjak jer je nacionalno ''osvješćen'', a njegov rođeni brat Rasim kao Bosanac i Hercegovac, jer je zakleti GS-ovac.
I valjda sad govorimo o multietničkoj obitelji?
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9284 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nisu ni Židovi baš brojčano puno bolje stali u odnosu na Arape u okruženju, pa opet nekako sastavljaju kraj s krajem i još dišu.512MB wrote:Hocemo se sad mi izvinjavat sto vas ima 10% pa vas nemore coek navuc ni za basketaLincoln-Burrows wrote:A sestra Aida se udala za Bišćanina i izjašnjava se kao Hrvat islamske vjeroispovjesti.Hafis wrote: Ma, znam ja što govorim
Recimo, Meho se izjasni kao Bošnjak jer je nacionalno ''osvješćen'', a njegov rođeni brat Rasim kao Bosanac i Hercegovac, jer je zakleti GS-ovac.
I valjda sad govorimo o multietničkoj obitelji?
- pici
- Posts: 46389
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9285 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ma djaba sad kad nejma zida istok, zapad ...Hafis wrote:Nešto sam stvarno interesantno primjetio: Tko god u svijetu drži istočnu stranu nekog podijeljenog grada, taj je donji u odnosu na one sa zapadne strane.Obi Wan Bosnian wrote:Stipu šuplje. Mostar defakto podjeljen na dva dijela bivšom linijom razdvajanja. Sa jedne strane Hrvati 80% stanovništva a sa druge Bošnjaci 90% stanovništva. Takvu multietničnost imamo i mi u Sarajevu kada se uzme u obzir i istočno SarajevoHafis wrote: To je dobro. To znači da smo egal, da imamo multietničnost i tako bi trebalo biti u cijeloj BiH.

-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9286 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma teško. Trvde su ovo glave.pici wrote:ma djaba sad kad nejma zida istok, zapad ...Hafis wrote:Nešto sam stvarno interesantno primjetio: Tko god u svijetu drži istočnu stranu nekog podijeljenog grada, taj je donji u odnosu na one sa zapadne strane.Obi Wan Bosnian wrote:
Stipu šuplje. Mostar defakto podjeljen na dva dijela bivšom linijom razdvajanja. Sa jedne strane Hrvati 80% stanovništva a sa druge Bošnjaci 90% stanovništva. Takvu multietničnost imamo i mi u Sarajevu kada se uzme u obzir i istočno Sarajevo
Kad nas nisu mogli u onaj vakat Mehaga Fatih i Sule Velečasni utjerati u suru, neće ga ni ovi garant.
- pici
- Posts: 46389
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9287 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ma drugi vakat tad se osvajalo doklen si na konju mogo jahat, sad Hamo iz stokHolma dovuce kruna i posto ova kuca a abu dabi davnijeh dana s kamile presHao na lambodzini...Hafis wrote: Ma teško. Trvde su ovo glave.
Kad nas nisu mogli u onaj vakat Mehaga Fatih i Sule Velečasni utjerati u suru, neće ga ni ovi garant.

taMam da podvelezje dobije jedan moderad rashid stadiJon... naravno i nogometasHe
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9288 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma nešto mi nema tog Hame iz stokHolma i tih njegovih gengela.
Ne bi ga u sindžirima vezanog mogao dovesti ovamo, a tek još da uloži u nekretninu...raskinuo bi ih zubalom
Ne bi ga u sindžirima vezanog mogao dovesti ovamo, a tek još da uloži u nekretninu...raskinuo bi ih zubalom
- pici
- Posts: 46389
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9289 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
reci dragicKa...Hafis wrote:Ma nešto mi nema tog Hame iz stokHolma i tih njegovih gengela.
Ne bi ga u sindžirima vezanog mogao dovesti ovamo, a tek još da uloži u nekretninu...raskinuo bi ih zubalom
jos kad araBi uljete.. IIHHHHHHHHDijaspora traži kompanije partnere u BiH
Naša dijaspora ima veliki broj poduzetnika koji su razvili uspješne kompanije u velikom broju europskih država. Većina njih bi željela ulagati u BiH ili naći partnere kako bi uspostavili suradnju i uvozili neke proizvode iz naše zemlje. No, glavna prepreka je indiferentnost institucija koje bi trebale biti spona između naše zemlje i inozemstva.
Dijaspora u BiH šalje više od dvije milijarde maraka
Građane u BiH jedino ne zaboravljaju prijatelji i rodbina iz dijaspore. Na njihove račune već desetljećima godišnje stiže u prosjeku i više od dvije milijarde maraka, javlja portal Večernjeg lista BiH Vecernji.ba.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9290 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jesul' ovo neke pikanterije iz promidžbenog materijala Stranke za dijasporu za naredne izbore 2018?pici wrote:
Naša dijaspora ima veliki broj poduzetnika koji su razvili uspješne kompanije u velikom broju europskih država. Većina njih bi željela ulagati u BiH ili naći partnere kako bi uspostavili suradnju i uvozili neke proizvode iz naše zemlje. No, glavna prepreka je indiferentnost institucija koje bi trebale biti spona između naše zemlje i inozemstva.
inače, nemam zamjerki, izvješće je stvarno isrpno i kao što se gore vidi obiluje preciznim i provjerenim podatcima
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9291 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:I onda im neki pametnjaković kaže da nisu multietnična sredinaLincoln-Burrows wrote: A sestra Aida se udala za Bišćanina i izjašnjava se kao Hrvat islamske vjeroispovjesti.
Ima da se kandidiram za clana Predsjednistva BiH iz reda svog naroda. Dosta su ga predstavljali kojekakvi cirilicni juznjaci i multivitaminci iz Sarajeva.O narodnostnoj pripadnosti bosansko-hercegovačkih muslimana danas smo i s poviestnog i s antropološkog stanovišta na čistu.
Samo tuđinska promičba i sitno koristoljublje pojedinaca mogu zakopati pred istinom glavu u pjesak i tvrditi nešto protivno činjenicama. Zdrav instinkt naših muslimana i sve razvijenija narodna sviest osjeća i znade dobro, kojeg su stabla granje, koje su gore lišće. Liepo to iznosi Hrvoje Bošnjak u svojoj brošuri »Hrvati i Herceg-Bosna« i dr. Ćiro Truhelka u knjizi "Studije o podrijetlu". Osvrnut ćemo se na posljedke njihova rada.
Odmah nakon pada Bosne pod tursku vlast, susrećemo u Bosni velik broj muslimana, što nije bio slučaj u drugim zemljama otomanskog carstva. Islamizaciji Bosne mnogo je pridonielo patarenstvo, ali je i jedan dio katolika prešao na islam, dakle izključivo hrvatski elemenat Bosne. Ima o tome starodrevnih svjedočanstava, koja govore, kako su Hrvati-Bošnjaci mienjali svoja kršćanska imena u islamska.
Patareni sve do sredine XIX. stoljeća prelaze na islam, dok ih sasvim ne nestane, česte su bile pojave, da od jedne porodice rieki su članovi muslimani, neki kršćani, katolici, kao n. pr. kod bosanskog franjevačkog provincijala Martina Brguljanina i biskupa fra Jeronima Lučića. Zbog toga kod jednog starog pisca nalazimo, da su se »pomiešale mitre i turbani«. Od davnine su bosanski muslimani Hrvati, pa ih takovim smatraju mnogi poviestni izvori napisani turskim pismenima i jezikom, kao i hrvatskim.
Jedan ugledan turski povjestničar imenom Aali, koji je 30 godina živio u Bosni i dobro upoznao bosanske muslimane, piše o njima sliedeće: »Što se tiče plemena Hrvata, koji se pripisuju rieci Bosni, njihov se značaj odrazuje u veseloj naravi.. . Duša im je čista, a lice svietlo ... Bez sumnje Bošnjaci, koji se pribrajaju hrvatskom narodu, odlikuju se kao prosti vojnici dobrotom i pobožnošću, kao age i zapovjednici obrazovanošću i vrlinom«. — Pred 350 god., godine 1589. jedan čauš (dočastnik) paše Sofi Mehmeda, imenom Hodavendija, pisao je bosanskom ćirilicom, za koju veli, da ju je pisao »horvatskom rukom«. — Banjalučki muderiz (profesor) Muslihudin bin Ali-ja g. 1609. kaže za svoju domovinu Bosnu, da je ona »pokrajina Hrvata«. Oko g.1660. turski putopisac Evlija čelebija putovao je Bosnom, te bosanske muslimane naziva Hrvatima pričajući, kako je na Gatčkom polju i u Foči na Drini dobio za pratnju muslimanske vojnike »hrvatske junake«; njemu su Livno i Bihać hrvatski gradovi.
Mnogo je bilo Hrvata muslimana, u prvom redu, Bošnjaka, s koji su zbog svojih velikih sposobnosti došli do najviših službi u otomanskom carstvu, i u vojsci i u upravi, kao i na polju nauke i književnosti. Mnogi od njih uz svoje ime stavi oznaku svoje narodnosti: Hrvat, kao Memipaša Hrvat, koji je potjecao iz Gradačca. Rustempaša Hrvat iz Sarajeva, pa Mahmudpaša i drugi.
Za mnoge se druge muslimanske velikaše dobro znade, da su hrvatskog podrietla, kao bezi i age Kulemovići, Kapetanovići, Filipovići, Gradaščevići,. Starčevići, Evlijići, Mutevelići i drugi, s hrvatskim prezimenima i turskim, ali pohrvaćenim. To su sve potomci domaćih, bosanskih kršćana, kao i Hrvata iz rugih hrvatskih krajeva (n. pr. Mutevelići iz Šibenika). S druge se strane znade, da muslimani drugih narodnosti, u prvom redu turske, nijesu se naseljavali u većem broju ni u druge krajeva,a pogotovo ne u Bosnu, te tako unosili drugi etnički elemenat u osvojene krajeve. Unutarnja kolonizacija muslimana nije uobće ni postojala.
U širim slojevima muslimana naše Herceg-Bosne nalazimo također snažne dokaze njihova hrvatstva. O tome svjedoče naredne pjesme o »Hrvat-barjaktaru, hrvatskoj djevojci, sinu Hrvatinu« itd, zatim narodne priče, a i sama hrvatska trobojka, koju su poštovali i njome se služili mnogi naši muslimani, kao Alipaša Rizvan begović Stoćević, obitelj Kulenovića i drugi.
Muslimani Herceg-Bosne govorili su od davnine isto kao Hrvati, katolici ikavicom, tim specifično hrvatskim dijalektom, služili se bosančicom za razliku od srbske ekavice i crkveno-slavenske ćirilice. Prema tome i govor, jezik svjedoči o njihovoj narodnosti.
Prezimena mnogih naših muslimana izvedena su iz rieči "Hrvat", kao i sela i brda, gdje stanuju muslimani, i to najviše i iztočnoj Bosni, i na samoj Drini.
Rasno, po krvi, muslimani su Hrvati. Antropolozi su došli do zaključka, da su po svojim tjelesnim osebinama muslimani Herceg-Bosne najuže vezani s Hrvatima katolicima, te predstavljaju štoviše još čišći hrvatski tip od katolika, dok se jedni i drugi razlikuju od ostalog stanovničtva Herceg-Bosne.Rasnu čistoću muslimana sačuvao je njihov brak, jer su naši muslimani strogo pazili na to, da u svoj harem dovede samo kćerke sunarodnjaka — muslimana. Uza svu vjersku povezanost postojao je jak antagonizam, jake protivnosti izmedju domaćih muslimana i drugih, u prvom redu Osmanlija.
Po vjeri i običajima, kao i po nekim drugim uljudbenim vrednotama naši su muslimani vezani o islamski sviet, ali po podrietlu — krvi (a krv nije voda!), jeziku, sviesti i drugim snažnim čimbenicima oni su samo — Hrvati.
U vrieme, kada su Hrvati katolici i patareni prihvatili islam, u medjunarodnoj politici vjersko je opredjeljenje imalo odlučnu rieč, te su se i s državnog stanovišta jače osjećali privezani o zajednicu pripadnici jedne vjere, nego pripadnici jednog naroda. Naročito je to došlo do izražaja u otomanskom carstvu, u kome su Hrvati muslimani mogli bez potežkoća sačuvati svoju narodnost, iako su kao sljedbenici islama ratovali protiv Hrvata katolika. To je prema tadanjem shvaćanju bilo nešta posve razumljiva, a pogotovo zato, jer nije bilo u današnjem sna razvijene narodne sviesti. Ona se u prošlom stoljeću snažno razvila medju evropskim narodima povezujući u cjelinu članove jednog naroda bez obzira na njihovu vjersku pripadnost.
Danas, kada osobito kod katolika — kako je to sasvim izpravno — vjera nije više politički, već najjači moralni čimbenik, ne vežu se politički, a pogotovo ne državni probitci jednog diela naroda iste vjerske zajednice o pripadnike drugog naroda iste vjere. S tog stanovišta i naši muslimani, sasvim prirodno vežu svoj narodni program i politički rad o obće-narodne probitke i ciljeve cielog hrvatskog naroda bez obzira na političko stanovište i narodno, kao i državno opredjeljenje drugih islamskih naroda. Svaki narod mora ići svojim putem, koji mu najviše odgovara. To jasno pokazuju Hrvati katolici, koji su bez obzira na političko stanovište ostalih katoličkih naroda zauzeli odlučan stav u svom radu: samostalnost Hrvatske pod svaku cienu, sačuvanje vlastite države i uz najveće žrtve. To je ujedno i najbolji, zapravo jedini izpravni stav i Hrvata-muslimana, kojima je jedino pravo mjesto zajedno s Hrvatima katolicima složno raditi za dobrobit zajedničke majke — domovine Hrvatske.
A. Humski
"Ustaša",1943.
Vrijeme je za cistog Hrvata u Predsjednistvu!
NVZ
Vjerodostojno!
- pici
- Posts: 46389
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9292 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
http://www.komora-mostar.ba/dijasporaHafis wrote:Jesul' ovo neke pikanterije iz promidžbenog materijala Stranke za dijasporu za naredne izbore 2018?pici wrote:
Naša dijaspora ima veliki broj poduzetnika koji su razvili uspješne kompanije u velikom broju europskih država. Većina njih bi željela ulagati u BiH ili naći partnere kako bi uspostavili suradnju i uvozili neke proizvode iz naše zemlje. No, glavna prepreka je indiferentnost institucija koje bi trebale biti spona između naše zemlje i inozemstva.
inače, nemam zamjerki, izvješće je stvarno isrpno i kao što se gore vidi obiluje preciznim i provjerenim podatcima
imaju ljudi para samo treba nacerat ercegovce da rade
-
Uljudbeni_Nositelj
- Posts: 49
- Joined: 21/06/2017 20:10
#9293 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hrvati su u konfliktu sami sobom. Ne možeš biti majoriziran k'o crnac u južnoafričkoj republici birvaktile i istovremeno vrhunski yebaç dominator poklapatelj.
Last edited by Uljudbeni_Nositelj on 22/06/2017 18:07, edited 1 time in total.
-
Uljudbeni_Nositelj
- Posts: 49
- Joined: 21/06/2017 20:10
#9294 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Meš'çini smješi se Hrvatima nova platforma/alijansa za promjene. HDZ 90 i ovi novi zubakovi iz Viteza nove sejde bajramovići.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9295 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Dijaspora u BiH šalje više od dvije milijarde marakapici wrote:http://www.komora-mostar.ba/dijasporaHafis wrote:Jesul' ovo neke pikanterije iz promidžbenog materijala Stranke za dijasporu za naredne izbore 2018?pici wrote:
Naša dijaspora ima veliki broj poduzetnika koji su razvili uspješne kompanije u velikom broju europskih država. Većina njih bi željela ulagati u BiH ili naći partnere kako bi uspostavili suradnju i uvozili neke proizvode iz naše zemlje. No, glavna prepreka je indiferentnost institucija koje bi trebale biti spona između naše zemlje i inozemstva.
inače, nemam zamjerki, izvješće je stvarno isrpno i kao što se gore vidi obiluje preciznim i provjerenim podatcima
imaju ljudi para samo treba nacerat ercegovce da rade
E jesu se pretrgli
To ti ga dođe manje od milje maraka per capita godišnje kako bi rekao kolega Tuzlak.
A ovdje kvadrat stana u većini slučajeva preko 2000 km.
I onda ti Muzafere asimiliraj s miljom maraka godišnje dok drugi jebu po gRetenburgu
Last edited by Hafis on 22/06/2017 18:12, edited 1 time in total.
-
Uljudbeni_Nositelj
- Posts: 49
- Joined: 21/06/2017 20:10
#9296 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ovaj Hafis doktur me podsjeća na družinu s ha-be foruma. Svi vrhunski poklapatelji, superiorni dominatori zapadnouljudbenici a vamo nijedan nema djecu.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9297 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nek' netko kaže prašinaru da prvo mora iskupiti 200 postova na raznoraznim temama, pa se tek onda ulazi u razmatranje njegovog slučaja.
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#9298 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
On ti inace ode svaki put masnih guzova, ovom prigodom je ulje od smilja koristeno. #KoristimoDomace!Uljudbeni_Nositelj wrote:Ovaj Hafis doktur me podsjeća na družinu s ha-be foruma. Svi vrhunski poklapatelji, superiorni dominatori zapadnouljudbenici a vamo nijedan nema djecu.
-
Uljudbeni_Nositelj
- Posts: 49
- Joined: 21/06/2017 20:10
#9299 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
A i smilje počelo izdati, isukrsta ti. No ne brinite braćo srbokatolici, daçe gospa.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#9300 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
pa mi smo uvijek bili mehka srca a tvrda kuUljudbeni_Nositelj wrote:Ovaj Hafis doktur me podsjeća na družinu s ha-be foruma. Svi vrhunski poklapatelji, superiorni dominatori zapadnouljudbenici a vamo nijedan nema djecu.
