SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9276 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Znaci, cirkus sa Seficem se nastavlja.
Sad se on zali na izrucenje, a prije toga rekao da nema nista protiv.
Hebo ga njegov advokat, a on njega :twisted:
Toliko o pokajanju zbunjenog Sefica koji je u neznani stigao do Novog Sada :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9277 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

oldtajmer wrote:http://www.kurir.rs/stars/hanka-paldum- ... ak-2573597

e dusa draga jes mi ga zao,da nije hankin sin mogo je makar za ove dvije godine sto je osudjen nekoga i ubiti pa ni po muke,a on jadan malo nadrogiran pogazio par osoba i odma dvije godine,tuga fakat
Ma ja, osudili ga jer je Hankin sin :-)
Hanko, da ti je triput sin, debil je.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9278 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Tomahawk11 wrote:Znaci, cirkus sa Seficem se nastavlja.
Sad se on zali na izrucenje, a prije toga rekao da nema nista protiv.
Hebo ga njegov advokat, a on njega :twisted:
Toliko o pokajanju zbunjenog Sefica koji je u neznani stigao do Novog Sada :roll:

ma šta ste se upalili oko sefića
tamo je u zatvoru
trebamo biti zahvalni
ovdje da je došao
odma bi našli neku odredbu da ga izvuku
trebali bi insistirati da mu tamo sude i da izdržava kaznu :mrgreen:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#9279 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jazzer »

oldtajmer wrote:http://www.kurir.rs/stars/hanka-paldum- ... ak-2573597

e dusa draga jes mi ga zao,da nije hankin sin mogo je makar za ove dvije godine sto je osudjen nekoga i ubiti pa ni po muke,a on jadan malo nadrogiran pogazio par osoba i odma dvije godine,tuga fakat
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9280 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

vješalica wrote:
Tomahawk11 wrote:Znaci, cirkus sa Seficem se nastavlja.
Sad se on zali na izrucenje, a prije toga rekao da nema nista protiv.
Hebo ga njegov advokat, a on njega :twisted:
Toliko o pokajanju zbunjenog Sefica koji je u neznani stigao do Novog Sada :roll:

ma šta ste se upalili oko sefića
tamo je u zatvoru
trebamo biti zahvalni
ovdje da je došao
odma bi našli neku odredbu da ga izvuku
trebali bi insistirati da mu tamo sude i da izdržava kaznu :mrgreen:
Ma nisam se upalio sto je u zatvoru, sto se mene tice, neg ga bace tamo u buksu, zakljucaju i bace kljuc....al sta bi sa onom pricom da se kaje, da se slaze sa izrucenjem, a sad druga prica?!
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#9281 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Tomahawk11 wrote:
oldtajmer wrote:http://www.kurir.rs/stars/hanka-paldum- ... ak-2573597

e dusa draga jes mi ga zao,da nije hankin sin mogo je makar za ove dvije godine sto je osudjen nekoga i ubiti pa ni po muke,a on jadan malo nadrogiran pogazio par osoba i odma dvije godine,tuga fakat
Ma ja, osudili ga jer je Hankin sin :-)
Hanko, da ti je triput sin, debil je.
[youtube] http://youtu.be/9luNp6S68-s [/youtube]
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9282 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Tomahawk11 wrote:
Ma nisam se upalio sto je u zatvoru, sto se mene tice, neg ga bace tamo u buksu, zakljucaju i bace kljuc....al sta bi sa onom pricom da se kaje, da se slaze sa izrucenjem, a sad druga prica?!
Ma kakvo kajanje i gluposti...neće tip nazad jer zna da će morati odležati dvocifren broj godina...Do sada po svemu sudeći: prebrza vožnja, prolazak, kroz crveno svjetlo, dvostruko ubistvo, bježanje sa lica mjesta, bježanje iz države, višestruki povratnik u činjenju krivičnih djela,....po svemu ovome red bi bio cvaja da mu se odredi....a vidjet ćemo akko će proći kad dođe do suđenja.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9283 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

O'zone wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ma nisam se upalio sto je u zatvoru, sto se mene tice, neg ga bace tamo u buksu, zakljucaju i bace kljuc....al sta bi sa onom pricom da se kaje, da se slaze sa izrucenjem, a sad druga prica?!
Ma kakvo kajanje i gluposti...neće tip nazad jer zna da će morati odležati dvocifren broj godina...Do sada po svemu sudeći: prebrza vožnja, prolazak, kroz crveno svjetlo, dvostruko ubistvo, bježanje sa lica mjesta, bježanje iz države, višestruki povratnik u činjenju krivičnih djela,....po svemu ovome red bi bio cvaja da mu se odredi....a vidjet ćemo akko će proći kad dođe do suđenja.
Pa ja i nisam od pocetka vjerovao u to neko ''pokajanje'', samo kazem gdje nesta ta prica.
Tu onda dodje ono kad skontas koliko je Sefica oko tebe.
Koliko beskrupuloznih, hladnih ljudi koji bi te iz hira pregazili autom i nastavili dalje ko da se nista nije desilo.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9284 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

pa šta ste očekivali od nepopravljivog ološa
da je on taki,ne bi kamarao i navlačio kriminal na sebe
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#9285 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by VjecitiStudent »

Ovo treba biti i ovdje, kolegicama ubijenih djevojaka svaka čast!
Aktivistice prekinule sjednicu Skupštine KS: Dozvolili ste da Sanjin Sefić pobjegne!

Prije 2 mjeseca smo tražile obraćanje na sjednici Skupštine u skladu s vašim pravilima – niste nam dozvolili. Sad ćete nas čuti na naš način.

Prihvatili ste inicijativu za smjenu komesara Vahida Ćosića – koji jeste odgovoran ali nije jedini. Ovo se ne smije završiti na jednom žrtvenom jarcu. Jer o radu istog tog Vahida Ćosića pišu se izvještaji preko šest godina. Čak šest godina Nezavisni odbor ocjenjuje njegov rad odlučnim. A vi ili neki drugi iz istih stranka već 6 godina uredno dižete ruke i prihvatate ove izvještaje. Niste se čak ni sjetili postaviti barem jedno jedino pitanje o uličnim trkačima, a onda tvrdite da ste nenadležni.
...

Dosta nam je vašeg takozvanog rada samo kad se ljudi uzbune! Platu primate svakako, zar ne? Mijenjate stranačke ljude u ovim stolicama iz mandata u mandat, dogovarate se i pregovarate, a nama je sve gore. Počnite raditi, počnite stvarati okruženje u kojem ćemo mi, mladi ljudi, poželjeti ostati. Kako sad radite, na kraju ćete samo vi ovdje ostati da živite – ili je baš to ono što želite?

Na svojoj smo koži osjetile, sve ste kanale prema sebi zatvorili. Sami sa sobom pričate. Mi vam to više nećemo dopustiti. Ne radite, nemarni ste i bezobzirni – i mi više ne mislimo o tome šutiti. Kao što vidite, mi nećemo mirno stajati i trpiti da nam vi uništavate živote

http://www.klix.ba/vijesti/bih/aktivist ... 1205033#10
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9286 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:Ovo treba biti i ovdje, kolegicama ubijenih djevojaka svaka čast!
Aktivistice prekinule sjednicu Skupštine KS: Dozvolili ste da Sanjin Sefić pobjegne!

Prije 2 mjeseca smo tražile obraćanje na sjednici Skupštine u skladu s vašim pravilima – niste nam dozvolili. Sad ćete nas čuti na naš način.

Prihvatili ste inicijativu za smjenu komesara Vahida Ćosića – koji jeste odgovoran ali nije jedini. Ovo se ne smije završiti na jednom žrtvenom jarcu. Jer o radu istog tog Vahida Ćosića pišu se izvještaji preko šest godina. Čak šest godina Nezavisni odbor ocjenjuje njegov rad odlučnim. A vi ili neki drugi iz istih stranka već 6 godina uredno dižete ruke i prihvatate ove izvještaje. Niste se čak ni sjetili postaviti barem jedno jedino pitanje o uličnim trkačima, a onda tvrdite da ste nenadležni.
...

Dosta nam je vašeg takozvanog rada samo kad se ljudi uzbune! Platu primate svakako, zar ne? Mijenjate stranačke ljude u ovim stolicama iz mandata u mandat, dogovarate se i pregovarate, a nama je sve gore. Počnite raditi, počnite stvarati okruženje u kojem ćemo mi, mladi ljudi, poželjeti ostati. Kako sad radite, na kraju ćete samo vi ovdje ostati da živite – ili je baš to ono što želite?

Na svojoj smo koži osjetile, sve ste kanale prema sebi zatvorili. Sami sa sobom pričate. Mi vam to više nećemo dopustiti. Ne radite, nemarni ste i bezobzirni – i mi više ne mislimo o tome šutiti. Kao što vidite, mi nećemo mirno stajati i trpiti da nam vi uništavate živote

http://www.klix.ba/vijesti/bih/aktivist ... 1205033#10
:thumbup:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9287 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

O'zone wrote:Ni u džamiji se ne treba odvajati od vrijednih stvari

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161204102

Dva puta ih malac odrađuje. Nije baš da ga murija ne može pronaći.
eno u komentarima fb profil
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#9288 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Tomahawk11 wrote:Znaci, cirkus sa Seficem se nastavlja.
Sad se on zali na izrucenje, a prije toga rekao da nema nista protiv.
Hebo ga njegov advokat, a on njega :twisted:
Toliko o pokajanju zbunjenog Sefica koji je u neznani stigao do Novog Sada :roll:
Neka ga tamo. Da je ostao ovdje ili da je izručen odmah, Novu godinu bi sa rajom slavio, a ne u buksi.
Tamo je mozda upoznao ljubav svog zivota i ne zeli se rastati.
User avatar
Truba
Posts: 93781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9289 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

svaka cast aktivisticama
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#9290 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Black swan wrote:svaka cast aktivisticama
Cure imaju veca muda od mnogih. Ugledati se na njih.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9291 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Prebacili ljudi posao iz Sarajeva u SBK i pali

http://www.atvbl.com/na-vozila-bacali-s ... cili-pare/
User avatar
Truba
Posts: 93781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9292 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

drugi profil wrote:
Black swan wrote:svaka cast aktivisticama
Cure imaju veca muda od mnogih. Ugledati se na njih.
zene generalno imaju veca muda u stvarima za koja im je stalo
i kad se prifate necega
ambicioznije su i ne odustaju
naklon za ovu akciju
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#9293 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

MickeyPierce wrote:Kaznene prijave za narusavanje javnog reda i mira .. Garant u metropolisu nije bilo mjesta pa dosle da ometaju one koji rade. Zastitari :thumbup:
Izvini, pricas o skupstini ili sam pogresno shvatio? Jesi li gledao prenos na TVSA? Veci dio vremena vise od pola politicara je bilo na telefonima, pricalo medjusobno, pojma nisu imali sta se desava

"Oni koji rade"


Ako si nesto drugo komentarisao, izvinjavam se
zigson
Posts: 4816
Joined: 04/04/2015 22:17

#9294 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

MickeyPierce wrote:Kaznene prijave za narusavanje javnog reda i mira .. Garant u metropolisu nije bilo mjesta pa dosle da ometaju one koji rade. Zastitari :thumbup:
Ako pricas o skupstini jedno pitanje za tebe: jesi li ozbiljan ?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9295 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by salik79 »

MickeyPierce wrote:Da . o skupstini pricam i ozbiljan sam. Zna se protokol red bonton i kultura. One su sve samo ne to
Slomise se radeci. A sto se reda, bontona i kulture tice slobodno posalji upit u tuzilastvo, a mozes i izgooglati svasta po tom pitanju...
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9296 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by salik79 »

MickeyPierce wrote:Demokratija je kad narod bira. Narod izabrao i sad one kao nezadovoljne. A sutra da su izbori narod bibopet iste izabrao. Shvatite vec jednom da narod 20 godina iste bira jer je narod zadovoljan.
Kakve to veze ima sa "radom", "bontonom", "ponasanjem",...u Skupstini?! Nesto sto ne postoji, odnosno postoji mozda na papiru, ne mozes narusiti...
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#9297 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

MickeyPierce wrote:Da . o skupstini pricam i ozbiljan sam. Zna se protokol red bonton i kultura. One su sve samo ne to
pa po protokolu je njihovo obracanje odbijeno, pronađen je žrtveni jarac (komesar) i nastavljeno je po starom. A ovi ljudi koji tamo sjede su najodgovorniji za to
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9299 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

stripy87 wrote:http://--- NO LINKS ---/mobile/clanak/Merima/424161


:run: :zoka: :zoka:
[/quote]

http://--- NO LINKS ---/mobile/clanak/Merima/424161
Post Reply