Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#9251 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovlasteni servis i bit ce podmetaci kakve zelis. 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#9252 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vala bas! Na svakoj temi podmetaci, nemoj vise ziv bio.Optimist wrote:Ovlasteni servis i bit ce podmetaci kakve zelis.
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#9253 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo valja se izuti za podmetace u ovlastenom. Plati pa se kurci.basicm wrote:Vala bas! Na svakoj temi podmetaci, nemoj vise ziv bio.Optimist wrote:Ovlasteni servis i bit ce podmetaci kakve zelis.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9254 Re: Pitamo Mehanicare ?
jebo te , sta covjek trazi , pa gazit ces po njima , prljat ih , nes gledat sta pise , bas je nekom interesantno clio sport /rs na patosnicama
ili kupi orginal i nemoj smetljarit , svakako vozis taj sport/rs , 16v sta vec , onda se protegni 120-150KM za te patosnice i kraj price
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#9255 Re: Pitamo Mehanicare ?
Patosnice sa tim natpisom dokazano doprinose boljem lezanju u krivinama
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#9256 Re: Pitamo Mehanicare ?
I produzuju kitu za cijela 2,3 cm.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#9258 Re: Pitamo Mehanicare ?
O tome ti ne bih znao nista, nisam ispitivaoOptimist wrote:I produzuju kitu za cijela 2,3 cm.
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#9259 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pameni nema šta , ni ovlašteni nemaju ove
Ne pravite se pametni kad ne znate
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#9260 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kupio bi ja orginal da imaju , i ne kupujem neke beze sa znakom renault .. Samo hoću orginalneamar1994 wrote:![]()
![]()
![]()
jebo te , sta covjek trazi , pa gazit ces po njima , prljat ih , nes gledat sta pise , bas je nekom interesantno clio sport /rs na patosnicama![]()
, clio ko clio
, meni su recimo svi isti
![]()
ili kupi orginal i nemoj smetljarit , svakako vozis taj sport/rs , 16v sta vec , onda se protegni 120-150KM za te patosnice i kraj price
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9261 Re: Pitamo Mehanicare ?
vidi na ebay ondaMuuky wrote:Kupio bi ja orginal da imaju , i ne kupujem neke beze sa znakom renault .. Samo hoću orginalneamar1994 wrote:![]()
![]()
![]()
jebo te , sta covjek trazi , pa gazit ces po njima , prljat ih , nes gledat sta pise , bas je nekom interesantno clio sport /rs na patosnicama![]()
, clio ko clio
, meni su recimo svi isti
![]()
ili kupi orginal i nemoj smetljarit , svakako vozis taj sport/rs , 16v sta vec , onda se protegni 120-150KM za te patosnice i kraj price
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#9262 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemoj nas vrijeđat, ni mi Mazdu ne diramoamar1994 wrote:![]()
![]()
![]()
jebo te , sta covjek trazi , pa gazit ces po njima , prljat ih , nes gledat sta pise , bas je nekom interesantno clio sport /rs na patosnicama![]()
, clio ko clio
, meni su recimo svi isti
![]()
ili kupi orginal i nemoj smetljarit , svakako vozis taj sport/rs , 16v sta vec , onda se protegni 120-150KM za te patosnice i kraj price
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9263 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa ne vrijedjam , kazem meni su svi isti pa mi ih tesko razaznatLeon16v wrote:Nemoj nas vrijeđat, ni mi Mazdu ne diramoamar1994 wrote:![]()
![]()
![]()
jebo te , sta covjek trazi , pa gazit ces po njima , prljat ih , nes gledat sta pise , bas je nekom interesantno clio sport /rs na patosnicama![]()
, clio ko clio
, meni su recimo svi isti
![]()
ili kupi orginal i nemoj smetljarit , svakako vozis taj sport/rs , 16v sta vec , onda se protegni 120-150KM za te patosnice i kraj price![]()
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9264 Re: Pitamo Mehanicare ?
Muuky wrote:Kupio bi ja orginal da imaju , i ne kupujem neke beze sa znakom renault .. Samo hoću orginalneamar1994 wrote:![]()
![]()
![]()
jebo te , sta covjek trazi , pa gazit ces po njima , prljat ih , nes gledat sta pise , bas je nekom interesantno clio sport /rs na patosnicama![]()
, clio ko clio
, meni su recimo svi isti
![]()
ili kupi orginal i nemoj smetljarit , svakako vozis taj sport/rs , 16v sta vec , onda se protegni 120-150KM za te patosnice i kraj price
Pokudaj kod kakvog snajdera, moze li se sta uraditi?! Cudi me da ti Jurin design nije izsasao u dusret?! Jesi li kontaktirao autotex pazaric???
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9265 Re: Pitamo Mehanicare ?
Skoda octavia tour 1.9 90ps , nesto melje u desnom tocku izmedju 1000 i 1200 obrtaja , sve iznad toga ne , auto je preslo 557 hiljada
Sta bi moglo biti , pitam za druga , da ne mislite da imam skodu

Sta bi moglo biti , pitam za druga , da ne mislite da imam skodu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9266 Re: Pitamo Mehanicare ?
moglo bi bit da se mora malo podic na dizalicu...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9267 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma nece , reko mu majstor da nije nistabitanga_sa_otesa wrote:moglo bi bit da se mora malo podic na dizalicu...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#9268 Re: Pitamo Mehanicare ?
557 000amar1994 wrote:Skoda octavia tour 1.9 90ps , nesto melje u desnom tocku izmedju 1000 i 1200 obrtaja , sve iznad toga ne , auto je preslo 557 hiljada![]()
Sta bi moglo biti , pitam za druga , da ne mislite da imam skodu![]()
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9269 Re: Pitamo Mehanicare ?
ABS diskovi i SAMCO disk plocice, je li imao neko iskustva??????
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9270 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma mene izgleda vise zanima nego njega , bas ga sameljeskafiskafsnjak wrote:557 000amar1994 wrote:Skoda octavia tour 1.9 90ps , nesto melje u desnom tocku izmedju 1000 i 1200 obrtaja , sve iznad toga ne , auto je preslo 557 hiljada![]()
Sta bi moglo biti , pitam za druga , da ne mislite da imam skodu![]()
to mu je
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#9271 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jurin ima samo obične logo , al ne može napraviti renault sport ... Autotex može napraviti evo dogovorio sam cijena 60km za prednjekonektovan wrote:Muuky wrote:Kupio bi ja orginal da imaju , i ne kupujem neke beze sa znakom renault .. Samo hoću orginalneamar1994 wrote:![]()
![]()
![]()
jebo te , sta covjek trazi , pa gazit ces po njima , prljat ih , nes gledat sta pise , bas je nekom interesantno clio sport /rs na patosnicama![]()
, clio ko clio
, meni su recimo svi isti
![]()
ili kupi orginal i nemoj smetljarit , svakako vozis taj sport/rs , 16v sta vec , onda se protegni 120-150KM za te patosnice i kraj price
Pokudaj kod kakvog snajdera, moze li se sta uraditi?! Cudi me da ti Jurin design nije izsasao u dusret?! Jesi li kontaktirao autotex pazaric???
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9272 Re: Pitamo Mehanicare ?
jak taj majstor pravo, cuj melje a nije mu nistaamar1994 wrote:ma nece , reko mu majstor da nije nistabitanga_sa_otesa wrote:moglo bi bit da se mora malo podic na dizalicu..., njega bas briga , a meni onaj zvuk jos u glOOvi
![]()
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9273 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nadoce kad odvrti 600 hiljada.
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#9274 Re: Pitamo Mehanicare ?
Velis jos se razradjujeNediM17 wrote:Nadoce kad odvrti 600 hiljada.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9275 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nadolazizforumas wrote:Velis jos se razradjujeNediM17 wrote:Nadoce kad odvrti 600 hiljada.
