Prirodno matematicki fakultet
-
shuft
- Posts: 5
- Joined: 31/05/2011 15:48
#926 Re: Prirodno matematicki fakultet
da li mi neko moze reci nest za prijemni ispit iz hemije.. bilo bi jos bolje kad bi imao/la pitanja od prosle godine.. unaprijed hvala.. 
- ČiČke
- Posts: 709
- Joined: 08/05/2011 21:44
- Location: Daleko
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#928 Re: Prirodno matematicki fakultet
Ja o kako je samo grdno uradjena ova stranica PMF-a , sram ih bilo, samo se brukaju 
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#929 Re: Prirodno matematicki fakultet
Sjo stranice, šta je ovo.
Mislio sam da ne može gore od one stare, ali k'o što vidim...
Mislio sam da ne može gore od one stare, ali k'o što vidim...
- ČiČke
- Posts: 709
- Joined: 08/05/2011 21:44
- Location: Daleko
#930 Re: Prirodno matematicki fakultet
chengaba wrote:Sjo stranice, šta je ovo.![]()
Mislio sam da ne može gore od one stare, ali k'o što vidim...
ma ja da podijelim dobru vijest, pošto je izašlo obavještenje za pripremnu nastavu, nije naglasak na tome kako je urađena, al što jest-jest, loša je ...BIONA wrote:Ja o kako je samo grdno uradjena ova stranica PMF-a , sram ih bilo, samo se brukaju
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#931 Re: Prirodno matematicki fakultet
Ma ok je to sto si ti dao obavijest
, ali ljepota ove stranice je zasjenila ono sto si ti podijelio sa ostalima
Ali fakat GROOOOOZNA je
Ali fakat GROOOOOZNA je
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#932 Re: Prirodno matematicki fakultet
sta ovo, ne mogu se vidjeti vise oni spiskovi predmeta, silabusi, profesori... ili ja ne vidim?
- ČiČke
- Posts: 709
- Joined: 08/05/2011 21:44
- Location: Daleko
#933 Re: Prirodno matematicki fakultet
ah što mi spol promijeni laganoBIONA wrote:Ma ok je to sto si ti dao obavijest, ali ljepota ove stranice je zasjenila ono sto si ti podijelio sa ostalima
![]()
Ali fakat GROOOOOZNA je
prijašnja je bila grozna, al ova ništa bolje
a nema toga, ja sam tražilaminjonja wrote:sta ovo, ne mogu se vidjeti vise oni spiskovi predmeta, silabusi, profesori... ili ja ne vidim?
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#934 Re: Prirodno matematicki fakultet
Sorry, pa ti si zeMsko 
- ČiČke
- Posts: 709
- Joined: 08/05/2011 21:44
- Location: Daleko
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#936 Re: Prirodno matematicki fakultet
mene ne zanima pozadina i nadjidjanost ni globus koji se obrce
, samo nek je informativna, al nesto mi nije ova bas. ma morace ovo malo unaprijediti. nadam se takodjer da ce biti malo cesce updateovana, jer je na staroj stranici bilo neko nastavno osoblje koje vise nije bilo aktuelno.
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#937 Re: Prirodno matematicki fakultet
zasto su mijenjali uopste onu staru? ja se nisam zalila 
-
shuft
- Posts: 5
- Joined: 31/05/2011 15:48
#938 Re: Prirodno matematicki fakultet
ima li iko da studira hemiju... trebaju mi informacije za prijemni...jel bude tezak i da li ima jedan primjerak od prosle godine...
-
dina_arajevo
- Posts: 3711
- Joined: 09/04/2007 18:15
#939 Re: Prirodno matematicki fakultet
Kolegice i kolege
zna li se ista da li ce i ove godine biti ljetna skola
Nisam bila odavno na fakultetu
pa nemam pojma 
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#940 Re: Prirodno matematicki fakultet
na biologiji nema, a ne bi trebalo biti ni na drugim odsjecima jer je na svim fakultetima to ukinuto posto je septembar regularno uveden.dina_arajevo wrote:Kolegice i kolegezna li se ista da li ce i ove godine biti ljetna skola
Nisam bila odavno na fakultetu
pa nemam pojma
-
Elokventni
- Posts: 141
- Joined: 30/07/2010 00:32
#941 Re: Prirodno matematicki fakultet
nama je receno ukoliko ne bude ljetne skole da ce biti 2roka u septembru, a sada na ISSS-u mogu prijaviti predmete za ljetnu skolu... pa me bas zanima koliko je to tacna informacija 
-
graceless
- Posts: 1
- Joined: 10/04/2011 16:00
#942 Re: Prirodno matematicki fakultet
Voljela bih da mi se javi neko ko studira biohemiju na Prirodno-matematičkom fakultetu. Zanima me kakav bude prijemni ispit, koliko studenata prima itd. Unaprijed zahvalna. 
Last edited by graceless on 04/06/2011 21:05, edited 2 times in total.
-
dina_arajevo
- Posts: 3711
- Joined: 09/04/2007 18:15
#943 Re: Prirodno matematicki fakultet
graceless wrote:Voljela bih da mi se javi neko ko studira biohemiju na prirodno-matematičkom fakultetu. Zanima me kakv bude prijemni ispit, koliko studenata prima itd. Unaprijed zahvalna.
Ne budi lijena i procitaj par prethodnih stranica
-
dina_arajevo
- Posts: 3711
- Joined: 09/04/2007 18:15
#944 Re: Prirodno matematicki fakultet
I mene zivo zanima, mada kod nas se tacnost informacije skoro uvijek potvrdi 5 do 12Elokventni wrote:nama je receno ukoliko ne bude ljetne skole da ce biti 2roka u septembru, a sada na ISSS-u mogu prijaviti predmete za ljetnu skolu... pa me bas zanima koliko je to tacna informacija
-
Sunshine_
- Posts: 2
- Joined: 06/06/2011 13:32
#945 UPIS NA PMF
Raja zanima me koliko je perspektivna biohemija i fiziologija na pmf-u ? Kakva je mogucnost pronalaska posla ? I jel tezak prijemni ?
Ja sam kontala upisati farmaciju, ali sam se predomislila, jer me strah prijemnog, tako da sam sada za biohemiju, al treba mi malo vishe informacija vezano za sam fax ?
Unaprije hvala
Ja sam kontala upisati farmaciju, ali sam se predomislila, jer me strah prijemnog, tako da sam sada za biohemiju, al treba mi malo vishe informacija vezano za sam fax ?
Unaprije hvala
-
Sunshine_
- Posts: 2
- Joined: 06/06/2011 13:32
#946 Re: Prirodno matematicki fakultet
A sta je sa biohemijom ? Da li je perspektivan fakultet ? I jel tezak prijemni ?
Ja sam kontala farmaciju ali me strah prijemnog pa sam odustala...
Ja sam kontala farmaciju ali me strah prijemnog pa sam odustala...
-
taba_
- Posts: 2
- Joined: 09/06/2011 10:07
#947 Re: Prirodno matematicki fakultet
Dajte vise informacija za geografiju smjer turizam, sta je bilo na proslom prijemnom, kolko ih se prijavi ,kakve su sanse da cu upast,zavrsit,perspektiva,pos'o i to 
- Jed1217
- Posts: 236
- Joined: 10/02/2008 21:28
#948 Re: Prirodno matematicki fakultet
I ja dočekala da nekom objašnjavam
Na prijemnom je bilo sve i svašta, imam negdje prijemne od zadnje 3 godine, ako nađem postavit ću ovdje. Upast i nije previše teško, a opet ne znam kakav si učenik i naravno puno od prijemnog zavisi. Od svih smjerova najteže je upast na turizam. Što se tiče zaposlenja i perspektive, ne znam, ja sam na prvoj tek.
Ako imaš kakvih konkretnijih pitanja, slobodno
Na prijemnom je bilo sve i svašta, imam negdje prijemne od zadnje 3 godine, ako nađem postavit ću ovdje. Upast i nije previše teško, a opet ne znam kakav si učenik i naravno puno od prijemnog zavisi. Od svih smjerova najteže je upast na turizam. Što se tiče zaposlenja i perspektive, ne znam, ja sam na prvoj tek.
Ako imaš kakvih konkretnijih pitanja, slobodno
-
shuft
- Posts: 5
- Joined: 31/05/2011 15:48
#949 Re: Prirodno matematicki fakultet
jel ima neko skripte od prosle godine za biologiju.... plzz ako ima da se javi..
-
radmila4
- Posts: 1
- Joined: 09/06/2011 12:59
#950 Re: Prirodno matematicki fakultet
....hejjj....ima nas dosta koji hocemo na biologiju....zanima me samo sta bi nam moglo biti za prijemni...:PPP
