Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#926 Re: Blokada puteva

Post by Maraschino »

zoomba wrote:Drzavu vratiti na fabricke postavke :bih:
:thumbup: :thumbup:

od kada ja to zastupam. sve treba porusiti pa ko je voljan da se izgradi funkcionalna drzava neka se pridruzi.

sto neko ranije rece, tesko bi to proslo jer je jaka armija budzetlija koji bi pruzili otpor do zadnje kapi krvi. :D
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#927 Re: Blokada puteva

Post by Norm »

zenit dozic wrote:
Norm wrote:
...je li svako ko ima neki posao, neko auto, ili svaki ucenik i student u autobusu, svi oni vozaci u kamionu uhljebi?
Ko god je protiv njih ja uz ove botove.
...tu je razlika...nije niko protiv njih nego nacina na koji djeluju, dok su bas suprotno, oni protiv svih...
Benjo34
Posts: 2208
Joined: 21/01/2018 00:49

#928 Re: Blokada puteva

Post by Benjo34 »

Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#929 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

Jimmy McNulty wrote:
channel10 wrote: Pa ako lice, onda je moguce da sam ga zamijenio, ali ovaj sto je sa mnom bio, isti je ovaj sto je bio danas na tv-u, ko da su ga klonirali. Koliko ima godina ovaj danas sa tv-a?
45-50, ne znam u bobu.
Znam da je sa mojim komšijom i rođakom bio u jedinici, a isto su godište.
Komšto tad imao 20 ja msm.
Pa ima li buraza koji je isti on, a da ima cca 40 godina?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#930 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

supercali wrote:Ovaj za koordinaciju sere bas
Njima uvijek za 20-30 dana i tako već desetljećima
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#931 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Zahtjevi su toliko realni i izvedivi da su mogli tražiti i bh. svemirski program i instaliranje lansirne rampe u Vandruku.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#932 Re: Blokada puteva

Post by skafiskafsnjak »

zenit dozic wrote:
skafiskafsnjak wrote:
zenit dozic wrote: Odleprsaj :zzzz:
Tash na klixu, idi na ulicu protestuj s njima.nemaju nista od online podrske
Idi pa ih rastjeraj
Nema nista od jadikovanja na klixu :thumbup:
Smijesan si.
Nek policija radi svoj posao.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#933 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Maraschino wrote:
zoomba wrote:Drzavu vratiti na fabricke postavke :bih:
:thumbup: :thumbup:

od kada ja to zastupam. sve treba porusiti pa ko je voljan da se izgradi funkcionalna drzava neka se pridruzi.

sto neko ranije rece, tesko bi to proslo jer je jaka armija budzetlija koji bi pruzili otpor do zadnje kapi krvi. :D
Pa to sam rekao ima budzetlija oko 100000 jbt mislis da bi tako lako se odrekli cesanja jaja i trljanja picki po kancelarijama?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#934 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Niko nije protiv njihovih zahtjeva, ali je problem sto to gradjani ispastaju.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#935 Re: Blokada puteva

Post by Jimmy McNulty »

channel10 wrote: Pa ima li buraza koji je isti on, a da ima cca 40 godina?
Ima 4 buraza još, ja znam 3 najmlađa i njega. E tog jednog što godinama odgovara tebi ne znam... a ovi svi liče baš... tako da je moguće. I ne bih rekao da si vidio tog mlađeg jer čovjek radi, od svih njih jedino ovaj najstariji ima vremena za ove zaebancije jer ima problema nekih sa nogom pa ne može kopat ugalj više.
sandra01
Posts: 1447
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#936 Re: Blokada puteva

Post by sandra01 »

Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#937 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

insomnia78 wrote:
channel10 wrote: Haman da jesmo. Znas Peltu Midhata?
Znam jednog Peltu, ali on je sifra ziva. Kleca na jednu nogu.
Mogli ste malo na PP
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#938 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

It_is_a_Leclerc wrote:
Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Zahtjevi su toliko realni i izvedivi da su mogli tražiti i bh. svemirski program i instaliranje lansirne rampe u Vandruku.
Zahtjevi su veoma realni i striktno odredjeni
E je li odmah izvodivo pitanje je al neka rade da rijese to nekako
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#939 Re: Blokada puteva

Post by General War »

sandra01 wrote:Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
...mozda zato sto nisu blokirali partiju :roll:
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#940 Re: Blokada puteva

Post by bogoljub »

zoomba wrote:Drzavu vratiti na fabricke postavke :bih:
ŽIVJELA BIH :bih:
VOLIM TE BIH :bih:
DAKAKO VRATITI NA TVORNIČKE I UNIŠTITI VIRUSE KOJI NAGRIZAJU TKIVO BIH.
VIRUSI ČESTO DOĐU U FORMI POTURANJA RAZNIH NORMALNIH LEGALNIH KORISNIH STVARI, KAO ŠTO SU PRAVA BORACA. USTVARI SU TO VIRUSI KOJI POREMETE, USPORE SISTEM. ALI FABRIČKE POSTAVKE RIJEŠE PROBLEM. JEST DA KAO KOLETERALNA ŠTETA NEKADA BUDE GUBLJENJE I KORISNIH STVARI, ALI U KONAČNICI VIRUS SE OSTRANI A SISTEM IDE DALJE.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#941 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

Jimmy McNulty wrote:
channel10 wrote: Pa ima li buraza koji je isti on, a da ima cca 40 godina?
Ima 4 buraza još, ja znam 3 najmlađa i njega. E tog jednog što godinama odgovara tebi ne znam... a ovi svi liče baš... tako da je moguće. I ne bih rekao da si vidio tog mlađeg jer čovjek radi, od svih njih jedino ovaj najstariji ima vremena za ove zaebancije jer ima problema nekih sa nogom pa ne može kopat ugalj više.
Ne znam majke mi, ali je potpuno isti kao i ovaj sto je sluzio sa mnom. Jbg, da se bar sjecam imena.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#942 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

sandra01 wrote:Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
Jesam li im ja to obećao ?
Ne
Da li ja i ostali građani ispaštamo ?
Da
Šta nije sporno u blokadi ?
Benjo34
Posts: 2208
Joined: 21/01/2018 00:49

#943 Re: Blokada puteva

Post by Benjo34 »

It_is_a_Leclerc wrote:
Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Zahtjevi su toliko realni i izvedivi da su mogli tražiti i bh. svemirski program i instaliranje lansirne rampe u Vandruku.
Kani se šupljaka. Skontao sam da si protiv boraca, ne moraš dokazivati više
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#944 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

Joj Šerifa.....zaboravio kad je on rušio zgradu Vlade Federacije po Fahrinom nalogu
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#945 Re: Blokada puteva

Post by House »

nezakoniti protesti. izvesti policiju na ulice i sve rastjerati pendrecima
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#946 Re: Blokada puteva

Post by bogoljub »

O'zone wrote:Joj Šerifa.....zaboravio kad je on rušio zgradu Vlade Federacije po Fahrinom nalogu
POSTOJI TEVBA!
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#947 Re: Blokada puteva

Post by Jimmy McNulty »

channel10 wrote: Ne znam majke mi, ali je potpuno isti kao i ovaj sto je sluzio sa mnom. Jbg, da se bar sjecam imena.
Samir?
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#948 Re: Blokada puteva

Post by kiligonzales »

Oni su ovu BiH i stvarali svojom krvlju, neka je i razore ponovo ako treba, samo da ovi zulumcari odu s vlasti.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#949 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

liaar wrote:
sandra01 wrote:Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
Jesam li im ja to obećao ?
Ne
Da li ja i ostali građani ispaštamo ?
Da
Šta nije sporno u blokadi ?
Pa ako je cilj bilo kakvo poboljsanje sutra i za njrga i za tebr onda nema nista sporno u blokadi

Fazon je sto mnogi nece da ni u kuci prevale neke probleme kao sada da bi nam sutra svima bilo bolje
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#950 Re: Blokada puteva

Post by General War »

Benjo34 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Zahtjevi su toliko realni i izvedivi da su mogli tražiti i bh. svemirski program i instaliranje lansirne rampe u Vandruku.
Kani se šupljaka. Skontao sam da si protiv boraca, ne moraš dokazivati više
Ja kao demobilisani borac kazem da nije :D ...treba samo razumjeti sta je ustvari problem.

...Malo da podsjetim i nacrtam...isto je kao sto vlada nekoc smanjila budjetlijama za 10% plate, oni tuzili jer nije po zakonu i raja dobila i pare i odstetu...ali haj ti to objasni...nego najlakse eto protiv boraca.
Locked