Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
channel10 wrote:
Pa ako lice, onda je moguce da sam ga zamijenio, ali ovaj sto je sa mnom bio, isti je ovaj sto je bio danas na tv-u, ko da su ga klonirali. Koliko ima godina ovaj danas sa tv-a?
45-50, ne znam u bobu.
Znam da je sa mojim komšijom i rođakom bio u jedinici, a isto su godište.
Komšto tad imao 20 ja msm.
Pa ima li buraza koji je isti on, a da ima cca 40 godina?
Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Zahtjevi su toliko realni i izvedivi da su mogli tražiti i bh. svemirski program i instaliranje lansirne rampe u Vandruku.
Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Niko nije protiv njihovih zahtjeva, ali je problem sto to gradjani ispastaju.
channel10 wrote:
Pa ima li buraza koji je isti on, a da ima cca 40 godina?
Ima 4 buraza još, ja znam 3 najmlađa i njega. E tog jednog što godinama odgovara tebi ne znam... a ovi svi liče baš... tako da je moguće. I ne bih rekao da si vidio tog mlađeg jer čovjek radi, od svih njih jedino ovaj najstariji ima vremena za ove zaebancije jer ima problema nekih sa nogom pa ne može kopat ugalj više.
Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Zahtjevi su toliko realni i izvedivi da su mogli tražiti i bh. svemirski program i instaliranje lansirne rampe u Vandruku.
Zahtjevi su veoma realni i striktno odredjeni
E je li odmah izvodivo pitanje je al neka rade da rijese to nekako
sandra01 wrote:Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
ŽIVJELA BIH
VOLIM TE BIH
DAKAKO VRATITI NA TVORNIČKE I UNIŠTITI VIRUSE KOJI NAGRIZAJU TKIVO BIH.
VIRUSI ČESTO DOĐU U FORMI POTURANJA RAZNIH NORMALNIH LEGALNIH KORISNIH STVARI, KAO ŠTO SU PRAVA BORACA. USTVARI SU TO VIRUSI KOJI POREMETE, USPORE SISTEM. ALI FABRIČKE POSTAVKE RIJEŠE PROBLEM. JEST DA KAO KOLETERALNA ŠTETA NEKADA BUDE GUBLJENJE I KORISNIH STVARI, ALI U KONAČNICI VIRUS SE OSTRANI A SISTEM IDE DALJE.
channel10 wrote:
Pa ima li buraza koji je isti on, a da ima cca 40 godina?
Ima 4 buraza još, ja znam 3 najmlađa i njega. E tog jednog što godinama odgovara tebi ne znam... a ovi svi liče baš... tako da je moguće. I ne bih rekao da si vidio tog mlađeg jer čovjek radi, od svih njih jedino ovaj najstariji ima vremena za ove zaebancije jer ima problema nekih sa nogom pa ne može kopat ugalj više.
Ne znam majke mi, ali je potpuno isti kao i ovaj sto je sluzio sa mnom. Jbg, da se bar sjecam imena.
sandra01 wrote:Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
Jesam li im ja to obećao ?
Ne
Da li ja i ostali građani ispaštamo ?
Da
Šta nije sporno u blokadi ?
Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Zahtjevi su toliko realni i izvedivi da su mogli tražiti i bh. svemirski program i instaliranje lansirne rampe u Vandruku.
Kani se šupljaka. Skontao sam da si protiv boraca, ne moraš dokazivati više
sandra01 wrote:Da li je borcima u Federaciji obećano da ne moraju ništa da rade, samo da glasaju za partiju i da ce im biti ispunjeni svi zahtjevi ?
Da
Da li je obećanje ispunjeno?
Ne
Šta je onda sporno u blokadi ?
Jesam li im ja to obećao ?
Ne
Da li ja i ostali građani ispaštamo ?
Da
Šta nije sporno u blokadi ?
Pa ako je cilj bilo kakvo poboljsanje sutra i za njrga i za tebr onda nema nista sporno u blokadi
Fazon je sto mnogi nece da ni u kuci prevale neke probleme kao sada da bi nam sutra svima bilo bolje
Benjo34 wrote:Ali ovi likovi imaju legitimne zahtjeve, bar ovaj lik što je na ftv govorio.
Registar, ukidanje finansiranja borackih organizacija i dodatak za 60%+ invalide. Nije fer nazivati ih teroristima.
Zahtjevi su toliko realni i izvedivi da su mogli tražiti i bh. svemirski program i instaliranje lansirne rampe u Vandruku.
Kani se šupljaka. Skontao sam da si protiv boraca, ne moraš dokazivati više
Ja kao demobilisani borac kazem da nije ...treba samo razumjeti sta je ustvari problem.
...Malo da podsjetim i nacrtam...isto je kao sto vlada nekoc smanjila budjetlijama za 10% plate, oni tuzili jer nije po zakonu i raja dobila i pare i odstetu...ali haj ti to objasni...nego najlakse eto protiv boraca.