Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ova Sindi stvarno nije normalna. Sad prisluskuje dok je Aneta u ispovjedaonici i onda je napada bez razloga, unosi joj se u lice i govori da joj se skine s vrata a zena joj nista nije uradila
Last edited by Ambrozija on 03/04/2013 23:46, edited 1 time in total.
ma meni je ono kada ona hoda za onom makedonkom i ne popusta zenu, cak joj i u tus kabinu ulazi i govori "popusti me, popusti me" i hoce da od zene napravi ludjakinju a ona nije normalna
ma meni je ono kada ona hoda za onom makedonkom i ne popusta zenu, cak joj i u tus kabinu ulazi i govori "popusti me, popusti me" i hoce da od zene napravi ludjakinju a ona nije normalna
pa evo sad gledam. Sama smokri malo kosu, i govori svima da je ova makedonka poprskala...
Stvarno ludjakinnja treba ... Boze sacuvaj ... fuj fuj
Ambrozija wrote:Ova Sindi stvarno nije normalna. Sad prisluskuje dok je Aneta u ispovjedaonici i onda je napada bez razloga, unosi joj se u lice i govori da joj se skine s vrata a zena joj nista nije uradila
Pazi kad joj peskir navlaci, pa kad pocne da joj mase rukama pred ocima. Jos otisla dok se ova tusirala i tamo joj govori da joj se skine s vrata. Samo to ponavlja, jbt.
Bitno je da je ona iz grada, a to sto vrijedja, je nebitno. Ja da sam na Anetinom mjestu, tacno bih joj odvalila samarcinu da joj zvoni tri dana u usima.
Ambrozija wrote:Ova Sindi stvarno nije normalna. Sad prisluskuje dok je Aneta u ispovjedaonici i onda je napada bez razloga, unosi joj se u lice i govori da joj se skine s vrata a zena joj nista nije uradila
Pazi kad joj peskir navlaci, pa kad pocne da joj mase rukama pred ocima. Jos otisla dok se ova tusirala i tamo joj govori da joj se skine s vrata. Samo to ponavlja, jbt.
Bitno je da je ona iz grada, a to sto vrijedja, je nebitno. Ja da sam na Anetinom mjestu, tacno bih joj odvalila samarcinu da joj zvoni tri dana u usima.
Da se meni ovako neko unosi u facu i to jos bez rzloga, svasta bi bilo
A Aneta joj je dobro rekla, sta ona ima lezati u njenom krevetu i jos na njenom jastuku sa full sminkom. Fuj!
Last edited by Ambrozija on 03/04/2013 23:55, edited 1 time in total.