Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#926 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Zovem se Zelena wrote:

Aj Vendi. :lol: :lol: :lol:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#927 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

skafiskafsnjak wrote:dje online pratite ?D:
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#928 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

vedra nebesa wrote:
_nevermind_ wrote:Evo Vendi zavodi Velikog brata u ispovjedaonici, kaze ne zeli da caska s VB, to je glupost, hoce da osjeti VB :shock: :D
I meni je privlačan VB :lol:
I ti, kao i Vendi, volis sve sto je 'misteriozno' :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#929 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

jadni misevi
ono govno od maje je dva ubilo :roll:
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#930 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

_nevermind_ wrote:
vedra nebesa wrote:
_nevermind_ wrote:Evo Vendi zavodi Velikog brata u ispovjedaonici, kaze ne zeli da caska s VB, to je glupost, hoce da osjeti VB :shock: :D
I meni je privlačan VB :lol:
I ti, kao i Vendi, volis sve sto je 'misteriozno' :D
Pa nije da ima nekih muškaraca u kući. VB bar mogu zamišljati da je dobar :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#931 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

vedra nebesa wrote:
Pa nije da ima nekih muškaraca u kući. VB bar mogu zamišljati da je dobar :D
Evo da ga više ne moraš zamišljat :D

Image
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#932 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sta je vjestice, smeta vam sindi? :D
mozete samo da joj zavidite. :zzzz:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#933 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Hoce l' to uci Natasa B.? :mrgreen:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#934 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

_nevermind_ wrote: odgovoriLA :wink:
Ups, ispricavam se :)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#935 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:Hoce l' to uci Natasa B.? :mrgreen:
A Maja je bas nedavno izjavila da je Ava ljepsa od Natase, sad ce opet misliti da se kuju neki palnovi protiv nje :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#936 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ambrozija wrote:
_nevermind_ wrote: odgovoriLA :wink:
Ups, ispricavam se :)
apology accepted :wink:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#937 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

kad im nekad u po frke i Karleuša osvane ko gost
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#938 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Ova Sindi stvarno nije normalna. Sad prisluskuje dok je Aneta u ispovjedaonici :-) i onda je napada bez razloga, unosi joj se u lice i govori da joj se skine s vrata a zena joj nista nije uradila :-)
Last edited by Ambrozija on 03/04/2013 23:46, edited 1 time in total.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#939 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

Ma drolja odvratna licemjerna...
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#940 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

skafiskafsnjak wrote:Ma drolja odvratna licemjerna...
ma meni je ono kada ona hoda za onom makedonkom i ne popusta zenu, cak joj i u tus kabinu ulazi i govori "popusti me, popusti me" :-) i hoce da od zene napravi ludjakinju a ona nije normalna
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#941 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

MedenoSrce wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ma drolja odvratna licemjerna...
ma meni je ono kada ona hoda za onom makedonkom i ne popusta zenu, cak joj i u tus kabinu ulazi i govori "popusti me, popusti me" :-) i hoce da od zene napravi ludjakinju a ona nije normalna
pa evo sad gledam. Sama smokri malo kosu, i govori svima da je ova makedonka poprskala...
Stvarno ludjakinnja treba ... Boze sacuvaj ... fuj fuj
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#942 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Ambrozija wrote:Ova Sindi stvarno nije normalna. Sad prisluskuje dok je Aneta u ispovjedaonici :-) i onda je napada bez razloga, unosi joj se u lice i govori da joj se skine s vrata a zena joj nista nije uradila :-)

Pazi kad joj peskir navlaci, pa kad pocne da joj mase rukama pred ocima. Jos otisla dok se ova tusirala i tamo joj govori da joj se skine s vrata. Samo to ponavlja, jbt. :-)

Bitno je da je ona iz grada, a to sto vrijedja, je nebitno. :-) Ja da sam na Anetinom mjestu, tacno bih joj odvalila samarcinu da joj zvoni tri dana u usima. :-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#943 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

mucenica nije se utopila kako je planirala pa joj sada svi krivi
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#944 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

ja bih volio da joj ga jedan od ovih Francuza "pristavi", da se usuti malo :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#945 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:
Ambrozija wrote:Ova Sindi stvarno nije normalna. Sad prisluskuje dok je Aneta u ispovjedaonici :-) i onda je napada bez razloga, unosi joj se u lice i govori da joj se skine s vrata a zena joj nista nije uradila :-)

Pazi kad joj peskir navlaci, pa kad pocne da joj mase rukama pred ocima. Jos otisla dok se ova tusirala i tamo joj govori da joj se skine s vrata. Samo to ponavlja, jbt. :-)

Bitno je da je ona iz grada, a to sto vrijedja, je nebitno. :-) Ja da sam na Anetinom mjestu, tacno bih joj odvalila samarcinu da joj zvoni tri dana u usima. :-)
Da se meni ovako neko unosi u facu i to jos bez rzloga, svasta bi bilo :D
A Aneta joj je dobro rekla, sta ona ima lezati u njenom krevetu i jos na njenom jastuku sa full sminkom. Fuj!
Last edited by Ambrozija on 03/04/2013 23:55, edited 1 time in total.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#947 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

njenoj dusi napacenoj samo pare fale

nista francuz folovi :mrgreen:

ma zenska nije skinula sminku 9 dana

ako su svi gayevi ko bobiska ja bih im odmah odobrila brakove i djecu i saso mange
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#948 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

joj oštrokonđi… :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#949 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

klavirdžija wrote:joj oštrokonđi… :D
Ko? Forumasice ili ukucanke :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#950 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Ambrozija wrote:
klavirdžija wrote:joj oštrokonđi… :D
Ko? Forumasice ili ukucanke :D
Ne zna se koje su veće. :D

Evo Aneta se izgubila, nema je više ni u kadru nikako...
Locked