https://faktor.ba/sport/fudbal/pale-se- ... uba/257743Pale se alarmi na Grbavici: Prozivka pomjerena, kakva je budućnost kluba?
Prozivka fudbalera Željezničara planirana za sutra, 26. juna, ipak se neće desiti.
Na Grbavici je mnogo upitnika, ali činilo se da će mnoge stvari biti riješene do same prozivke. Uprava kluba dogovorila je sve sa trenerom Ivanom Prelecom, te nekoliko pojačanja, ali svi su sada na čekanju.
Kako Faktor saznaje, fudbaleri su dobili informaciju da će prozivka ipak biti pomjerena za ponedjeljak.
Zvanične informacije o terminu prozivke nema niko u klubu, što dovoljno govori o neozbiljnosti onih koji su odlučili uzeti klub u svoje ruke. Plavi su veoma teškoj situaciji, javna je tajna su da su dugovanja prema fudbalerima sve veća, ali i prema trenerima u Omladinskoj školi.
Plan je bio da se dio dugovanja isplata do prozivke, ali to se nije desilo. U SAD-u se nalazi prvi čovjek kluba Sanin Mirvić.
Kada je dobio povjerenje delegata Skupštine, Mirvić je najavio velike stvari, ali za sada je sve itekako skromno. Nije tajna da je od pojedinih delegata u međuvremenu i izgubio povjerenje, pa neće biti iznenađenje ukoliko u narednom periodu na Grbavici uslijede nove promjene.
FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
jagugu
- Posts: 1226
- Joined: 28/07/2018 16:02
#92351 Re: FK Željezničar
- sime_cipol
- Posts: 23413
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#92352 Re: FK Željezničar
Treba odjebati ovog levata i spasiti sta se može spasiti. Ugasice klub levat, a odgovornost snosi Skupstina i ljudi koji su pregovarali sa njim. Mislili izglasace da on dodje i mi vise nista ne moramo raditi. Bez plana B, bez plana sta ako ovo ne prodje.
- insaneinthebrain
- Posts: 25529
- Joined: 12/08/2013 12:51
#92353 Re: FK Željezničar
fakat je sramota i zalosno na sta smo se doveli. klub se vodi ko vasarski sajam. ne zna se ni ko pije ni ko placa 
