Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#9226 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

Nocna je u mejtefu
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9227 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Herr Flick wrote:Dje bitagna da mi skine sihre :D
slusaj 7 dana vajtsnejk i okupaj se kabasem i brisaci ce se sami ugasiti
:thumbup:
Nefs-i Mulhima
Posts: 608
Joined: 07/01/2013 23:18

#9228 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Nefs-i Mulhima »

Ah taj fiat <3

Odjednom prestalo raditi daljinsko otkljucavanje.

Centralna brava radi, kljuc blinka.

Potrebno ponovo upariti kljuc sa boardom...

Nemam key karticu, tj. nisam dobio pri kupovini.

Auto fiat stilo 1.9 jtd.

Preporuka za majstora / dijagnostiku kanton sarajevo.

Ps... za ono sto se treslo, ako se iko sjeca prijasnjih postova... oba unutrasnja krsta otisla... nisu gume ni balans....
Armin2013
Posts: 912
Joined: 19/08/2013 15:37

#9229 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Armin2013 »

Armin2013 wrote:Pozdrav,

Volzilo neće da upali, kad dam kontakt sve ok na tabli ali neće ni da zavergla, još jednom mi se to desilo i nakon 10tak minuta pokušavanja auto upali i radi normalno, jutros opet tako, al nisam uspio upalit. Napomena: Auto ima zaštitu od krađe alarm sa blokadom motora tj. sa prekidom dotoka goriva, ali kad se alarm upali auto vergla, pa kontam da nije to (pokušavo sam uključit i isključit alarm). Neam pojma ima li veze s tim, juče sam palio auto dva puta da bi ga pomakeo jedno 50m i odmah ugasio.

Auto je Opel Astra 2000 1.6 16V.

lp,
Hvala svima na odgovorima.

Alnaser je, juče kad sam ga malo kučio prilikom okretanja ključa upali. Majstor reče mora rasklopit pa da vidi šta mu fali.

lp
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#9230 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

bitanga_sa_otesa wrote:
Herr Flick wrote:Dje bitagna da mi skine sihre :D
slusaj 7 dana vajtsnejk i okupaj se kabasem i brisaci ce se sami ugasiti
:thumbup:
aj u kurac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#9231 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by LikeLike »

Nefs-i Mulhima wrote:Ah taj fiat <3

Odjednom prestalo raditi daljinsko otkljucavanje.

Centralna brava radi, kljuc blinka.

Potrebno ponovo upariti kljuc sa boardom...

Nemam key karticu, tj. nisam dobio pri kupovini.

Auto fiat stilo 1.9 jtd.

Preporuka za majstora / dijagnostiku kanton sarajevo.

Ps... za ono sto se treslo, ako se iko sjeca prijasnjih postova... oba unutrasnja krsta otisla... nisu gume ni balans....
Proguglaj kako se moze vratiti kod, za dosta auta to lagano ide. Ja sam za par auta vratio kod bez problema. :)
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#9232 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Herr Flick »

Danas mi se oko auta motalo mace malo,i upalim auto,predajem 2 km i čujem nesto mjauce,vratim se,odem na dizalicu kod vulkanizera i ništa nismo našli,sad je pitanje ili je krepalo ili je negdje ispalo u voznji :( :(
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#9233 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Leon16v »

Roštilj :sad:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9234 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

Znaces ako je krepalo , po mirisu :-) , ako ne bude smrdilo nista kroz par dana , zivo je :)
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#9235 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Herr Flick »

Evo naso sam ga,kod gume bilo,rip :(
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#9236 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Leon16v »

Ubica
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9237 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Maraschino »

zlocinac.
User avatar
konektovan
Posts: 51417
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9238 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Sramota brate.....
Nefs-i Mulhima
Posts: 608
Joined: 07/01/2013 23:18

#9239 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Nefs-i Mulhima »

LikeLike wrote:
Nefs-i Mulhima wrote:Ah taj fiat <3

Odjednom prestalo raditi daljinsko otkljucavanje.

Centralna brava radi, kljuc blinka.

Potrebno ponovo upariti kljuc sa boardom...

Nemam key karticu, tj. nisam dobio pri kupovini.

Auto fiat stilo 1.9 jtd.

Preporuka za majstora / dijagnostiku kanton sarajevo.

Ps... za ono sto se treslo, ako se iko sjeca prijasnjih postova... oba unutrasnja krsta otisla... nisu gume ni balans....
Proguglaj kako se moze vratiti kod, za dosta auta to lagano ide. Ja sam za par auta vratio kod bez problema. :)
Na zalost ne moze, guglao par dana... fiat ko fiat... dijagnostika samo
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#9240 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Muuky »

Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#9241 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by LikeLike »

Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
U Sarajevu imas kupiti u autopraonici Maja na Socijalnom. To ti je ona ulica kod ŽIŠ-a :) Imaju i platnene i gumene :)

http://www.majagume.ba/

https://autoshop_maja.olx.ba/

http://www.majagume.ba/Home/contact
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#9242 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Muuky »

LikeLike wrote:
Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
U Sarajevu imas kupiti u autopraonici Maja na Socijalnom. To ti je ona ulica kod ŽIŠ-a :) Imaju i platnene i gumene :)

http://www.majagume.ba/

https://autoshop_maja.olx.ba/

http://www.majagume.ba/Home/contact
Bio sam već , Renault Sport nemaju imaju sve druge obične
User avatar
konektovan
Posts: 51417
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9243 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?

Originalne imas u ovlastenom, maja gune, xenon.ba, unitrade i jos mnogo trgovaca autodijelovina to prodaje, platnene, gumene, a ovo za natpis, znam da je neka firma iz Kreseva radila takve podmetac e, bili su bingu na stupu izlozeni, pa provjeri..
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#9244 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Muuky »

konektovan wrote:
Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?

Originalne imas u ovlastenom, maja gune, xenon.ba, unitrade i jos mnogo trgovaca autodijelovina to prodaje, platnene, gumene, a ovo za natpis, znam da je neka firma iz Kreseva radila takve podmetac e, bili su bingu na stupu izlozeni, pa provjeri..
Ima xenon i maja , platnene obične za clio .. ali meni trebaju fabričke za renault sport
hvala probaću naći ove iz Kreševa
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#9245 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Dzontra_Volta »

Muuky wrote:
konektovan wrote:
Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?

Originalne imas u ovlastenom, maja gune, xenon.ba, unitrade i jos mnogo trgovaca autodijelovina to prodaje, platnene, gumene, a ovo za natpis, znam da je neka firma iz Kreseva radila takve podmetac e, bili su bingu na stupu izlozeni, pa provjeri..
Ima xenon i maja , platnene obične za clio .. ali meni trebaju fabričke za renault sport
hvala probaću naći ove iz Kreševa
Jesi li gledao u Reno shop u Hrasnom?
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#9246 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Muuky »

Nemaju ali sam našao firma iz Kreševa Jurin Design i Gratex Gradačac ( oni rade po narudžbi i dogovoru )
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#9247 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
Maja gume prodaje odlicne gumene bez natpisa. Tipske tekstile za odredjeni sam vidjao po FIS-u i Bingu (doduse ovome sto je planuo kod Mostara), bilo ih je cak nekad u OBI-u.
User avatar
konektovan
Posts: 51417
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9248 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

tempuser wrote:
Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
Maja gume prodaje odlicne gumene bez natpisa. Tipske tekstile za odredjeni sam vidjao po FIS-u i Bingu (doduse ovome sto je planuo kod Mostara), bilo ih je cak nekad u OBI-u.
Te sa natpisom je radio jurin design iz Kreseva, i prodavali se u bingu, obi i jos nrkim trznim centrima.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9249 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Tomahawk11 »

Image
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#9250 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Muuky »

Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
Post Reply