Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9226 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nocna je u mejtefu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9227 Re: Pitamo Mehanicare ?
slusaj 7 dana vajtsnejk i okupaj se kabasem i brisaci ce se sami ugasitiHerr Flick wrote:Dje bitagna da mi skine sihre
-
Nefs-i Mulhima
- Posts: 608
- Joined: 07/01/2013 23:18
#9228 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ah taj fiat <3
Odjednom prestalo raditi daljinsko otkljucavanje.
Centralna brava radi, kljuc blinka.
Potrebno ponovo upariti kljuc sa boardom...
Nemam key karticu, tj. nisam dobio pri kupovini.
Auto fiat stilo 1.9 jtd.
Preporuka za majstora / dijagnostiku kanton sarajevo.
Ps... za ono sto se treslo, ako se iko sjeca prijasnjih postova... oba unutrasnja krsta otisla... nisu gume ni balans....
Odjednom prestalo raditi daljinsko otkljucavanje.
Centralna brava radi, kljuc blinka.
Potrebno ponovo upariti kljuc sa boardom...
Nemam key karticu, tj. nisam dobio pri kupovini.
Auto fiat stilo 1.9 jtd.
Preporuka za majstora / dijagnostiku kanton sarajevo.
Ps... za ono sto se treslo, ako se iko sjeca prijasnjih postova... oba unutrasnja krsta otisla... nisu gume ni balans....
-
Armin2013
- Posts: 912
- Joined: 19/08/2013 15:37
#9229 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala svima na odgovorima.Armin2013 wrote:Pozdrav,
Volzilo neće da upali, kad dam kontakt sve ok na tabli ali neće ni da zavergla, još jednom mi se to desilo i nakon 10tak minuta pokušavanja auto upali i radi normalno, jutros opet tako, al nisam uspio upalit. Napomena: Auto ima zaštitu od krađe alarm sa blokadom motora tj. sa prekidom dotoka goriva, ali kad se alarm upali auto vergla, pa kontam da nije to (pokušavo sam uključit i isključit alarm). Neam pojma ima li veze s tim, juče sam palio auto dva puta da bi ga pomakeo jedno 50m i odmah ugasio.
Auto je Opel Astra 2000 1.6 16V.
lp,
Alnaser je, juče kad sam ga malo kučio prilikom okretanja ključa upali. Majstor reče mora rasklopit pa da vidi šta mu fali.
lp
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9230 Re: Pitamo Mehanicare ?
aj u kuracbitanga_sa_otesa wrote:slusaj 7 dana vajtsnejk i okupaj se kabasem i brisaci ce se sami ugasitiHerr Flick wrote:Dje bitagna da mi skine sihre
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#9231 Re: Pitamo Mehanicare ?
Proguglaj kako se moze vratiti kod, za dosta auta to lagano ide. Ja sam za par auta vratio kod bez problema.Nefs-i Mulhima wrote:Ah taj fiat <3
Odjednom prestalo raditi daljinsko otkljucavanje.
Centralna brava radi, kljuc blinka.
Potrebno ponovo upariti kljuc sa boardom...
Nemam key karticu, tj. nisam dobio pri kupovini.
Auto fiat stilo 1.9 jtd.
Preporuka za majstora / dijagnostiku kanton sarajevo.
Ps... za ono sto se treslo, ako se iko sjeca prijasnjih postova... oba unutrasnja krsta otisla... nisu gume ni balans....
- Herr Flick
- Posts: 9075
- Joined: 02/04/2012 13:00
#9232 Re: Pitamo Mehanicare ?
Danas mi se oko auta motalo mace malo,i upalim auto,predajem 2 km i čujem nesto mjauce,vratim se,odem na dizalicu kod vulkanizera i ništa nismo našli,sad je pitanje ili je krepalo ili je negdje ispalo u voznji

-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#9233 Re: Pitamo Mehanicare ?
Roštilj 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9234 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znaces ako je krepalo , po mirisu
, ako ne bude smrdilo nista kroz par dana , zivo je 
- Herr Flick
- Posts: 9075
- Joined: 02/04/2012 13:00
#9235 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo naso sam ga,kod gume bilo,rip 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#9237 Re: Pitamo Mehanicare ?
zlocinac.
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9238 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sramota brate.....
-
Nefs-i Mulhima
- Posts: 608
- Joined: 07/01/2013 23:18
#9239 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na zalost ne moze, guglao par dana... fiat ko fiat... dijagnostika samoLikeLike wrote:Proguglaj kako se moze vratiti kod, za dosta auta to lagano ide. Ja sam za par auta vratio kod bez problema.Nefs-i Mulhima wrote:Ah taj fiat <3
Odjednom prestalo raditi daljinsko otkljucavanje.
Centralna brava radi, kljuc blinka.
Potrebno ponovo upariti kljuc sa boardom...
Nemam key karticu, tj. nisam dobio pri kupovini.
Auto fiat stilo 1.9 jtd.
Preporuka za majstora / dijagnostiku kanton sarajevo.
Ps... za ono sto se treslo, ako se iko sjeca prijasnjih postova... oba unutrasnja krsta otisla... nisu gume ni balans....
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#9240 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#9241 Re: Pitamo Mehanicare ?
U Sarajevu imas kupiti u autopraonici Maja na Socijalnom. To ti je ona ulica kod ŽIŠ-aMuuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
http://www.majagume.ba/
https://autoshop_maja.olx.ba/
http://www.majagume.ba/Home/contact
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#9242 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bio sam već , Renault Sport nemaju imaju sve druge običneLikeLike wrote:U Sarajevu imas kupiti u autopraonici Maja na Socijalnom. To ti je ona ulica kod ŽIŠ-aMuuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?Imaju i platnene i gumene
http://www.majagume.ba/
https://autoshop_maja.olx.ba/
http://www.majagume.ba/Home/contact
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9243 Re: Pitamo Mehanicare ?
Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
Originalne imas u ovlastenom, maja gune, xenon.ba, unitrade i jos mnogo trgovaca autodijelovina to prodaje, platnene, gumene, a ovo za natpis, znam da je neka firma iz Kreseva radila takve podmetac e, bili su bingu na stupu izlozeni, pa provjeri..
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#9244 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima xenon i maja , platnene obične za clio .. ali meni trebaju fabričke za renault sportkonektovan wrote:Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
Originalne imas u ovlastenom, maja gune, xenon.ba, unitrade i jos mnogo trgovaca autodijelovina to prodaje, platnene, gumene, a ovo za natpis, znam da je neka firma iz Kreseva radila takve podmetac e, bili su bingu na stupu izlozeni, pa provjeri..
hvala probaću naći ove iz Kreševa
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#9245 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesi li gledao u Reno shop u Hrasnom?Muuky wrote:Ima xenon i maja , platnene obične za clio .. ali meni trebaju fabričke za renault sportkonektovan wrote:Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
Originalne imas u ovlastenom, maja gune, xenon.ba, unitrade i jos mnogo trgovaca autodijelovina to prodaje, platnene, gumene, a ovo za natpis, znam da je neka firma iz Kreseva radila takve podmetac e, bili su bingu na stupu izlozeni, pa provjeri..
hvala probaću naći ove iz Kreševa
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#9246 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemaju ali sam našao firma iz Kreševa Jurin Design i Gratex Gradačac ( oni rade po narudžbi i dogovoru )
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#9247 Re: Pitamo Mehanicare ?
Maja gume prodaje odlicne gumene bez natpisa. Tipske tekstile za odredjeni sam vidjao po FIS-u i Bingu (doduse ovome sto je planuo kod Mostara), bilo ih je cak nekad u OBI-u.Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9248 Re: Pitamo Mehanicare ?
Te sa natpisom je radio jurin design iz Kreseva, i prodavali se u bingu, obi i jos nrkim trznim centrima.tempuser wrote:Maja gume prodaje odlicne gumene bez natpisa. Tipske tekstile za odredjeni sam vidjao po FIS-u i Bingu (doduse ovome sto je planuo kod Mostara), bilo ih je cak nekad u OBI-u.Muuky wrote:Gde mogu kupiti podmetace za auto ali mi trebaju po mogucnosti orginalni ili ako bi neko mogao da napravi natpis urezan Renault Sport ?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
Muuky
- Posts: 646
- Joined: 04/11/2011 10:53
#9250 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zar je moguće da niko nema da uradit urezan ili ugraviran natpis na podmetače ??
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd
Kontaktirao sam i firmu iz kreševa , maja gume , reno shop itd

