ja zaboravio da si ti sufija ... meni su sufije isto sunije dragi su mi i ne dam ih u šiitesalik79 wrote:De mi malo pricaj o naksibendijamajapin_mutapi wrote:skroz fula2604570 wrote:sarajevoxxxx otkud Naksibendije? "Prirodno" je da su oni uz iranske/siitske struje.
nakšibendije su sunije i hanefije prave ... nikad šiitomHanefije da, a najbitniji sejh Ebu Hanife r.a. bio Imam Dzafer Sadik a.s., sesti sijski Imam. Napomenuo bih te da se vehabiti deklariraju kao hanbelije, tako da ni po tom osnovu naksibendije nemaju sta traziti s isilovcima. Vehabije mrze sufije tamam koliko i sije.
malo off a možda i nije
ova mi je scena bila ekstra pa ako ti nije mrsko
ko su šta su i je li autentično ovo ...


