Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9201 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:
seln wrote: Nije valjda da mu nece priznati cin bojnika? :shock:
Pa to je dole dobio svatko ko moze podastrti preslik sa strojnicom.
Doktor je admiral, ne bojnik!
Biva, spustio se na slaufu od Bunura do Starog?
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9202 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Čović predvodio ekipu HDZ-a u nogometnoj pobjedi protiv uposlenika grupacije Stanić i Agram Grupe

Image
Image
ima neki donosio lopte, hafizaga jestoti :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9203 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Neka te tu, trenutno sam zauzet s onom temom o smilju.
Naletim kasnije...i nemoj me zajebat da ne budeš tu :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9204 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

seln wrote:
Hafis wrote:seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
Pisam ja na to vidis li ili ne... vide drugi, to je vazno... :wink:
Ma vidi on to sa drugim browserom , pusti prašinara .... da se mi ne družimo sa njim ne bi niko :mrgreen:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9205 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

mO k3 wrote:
seln wrote:
Hafis wrote:seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
Pisam ja na to vidis li ili ne... vide drugi, to je vazno... :wink:
Ma vidi on to sa drugim browserom , pusti prašinara .... da se mi ne družimo sa njim ne bi niko :mrgreen:
A moramo malo uhvatit sevapa, veceras je Lejletul Kadr.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#9206 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
:lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9207 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9208 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Čović je ovdje malo pretjerao. Ne radi se baš o 100% jednonacionalnom gradu.
Ipak u Sarajevu živi i 6,3% Srba i Hrvata s laganom tendencijom rasta na 5% a možda i više, budući se radi o veoma mladoj populaciji.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9209 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

Ne kontam cemu vrijedjanje ljudi koji zive u Sarajevu.
Zapravo kontam, nije njegovo glasacko tijelo i treba ih pustiti niz vodu.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9210 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Tomahawk11 wrote:Ne kontam cemu vrijedjanje ljudi koji zive u Sarajevu.
Zapravo kontam, nije njegovo glasacko tijelo i treba ih pustiti niz vodu.
O kakvom je vrijeđanju riječ?
Ćović je izjavio da je Sarajevo jednonacionalni grad. U jednu ruku i jeste, koliko god se netko trudio to osporiti.
A ono u nastavku je ovaj dosadni prašinar @Luster dodao i nema veze s gornjom izjavom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9211 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

Hafis wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne kontam cemu vrijedjanje ljudi koji zive u Sarajevu.
Zapravo kontam, nije njegovo glasacko tijelo i treba ih pustiti niz vodu.
O kakvom je vrijeđanju riječ?
Ćović je izjavio da je Sarajevo jednonacionalni grad. U jednu ruku i jeste, koliko god se netko trudio to osporiti.
A ono u nastavku je ovaj dosadni prašinar @Luster dodao i nema veze s gornjom izjavom.
Je li tebi vrijedjanje ako ti kazem da ne razmisljas? Ono, zivis u Sarajevu, jer ne razmisljas? Sta si, dalabu?
Ili mozda manji Hrvat od onog u Kiseljaku, Mostaru, Posusju...?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9212 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Tomahawk11 wrote:
Hafis wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne kontam cemu vrijedjanje ljudi koji zive u Sarajevu.
Zapravo kontam, nije njegovo glasacko tijelo i treba ih pustiti niz vodu.
O kakvom je vrijeđanju riječ?
Ćović je izjavio da je Sarajevo jednonacionalni grad. U jednu ruku i jeste, koliko god se netko trudio to osporiti.
A ono u nastavku je ovaj dosadni prašinar @Luster dodao i nema veze s gornjom izjavom.
Je li tebi vrijedjanje ako ti kazem da ne razmisljas? Ono, zivis u Sarajevu, jer ne razmisljas? Sta si, dalabu?
Ili mozda manji Hrvat od onog u Kiseljaku, Mostaru, Posusju...?
Imaš li ti tu njegovu izjavu u cjelosti?? Ja bih je volio pročitati.
Btw. U ovoj izjavi nije stavljen akcent na broj preostalih Hrvata, odnosno nebošnjaka u Sarajevu, već na činjenicu da se ne može vječno pozivati na neku ekskluzivnu multikulturalnost i višenacionalnu sredinu, kada brojevi na terenu govore drugačije i kada je realnost sasvim drugačija. Ali ako se uvaži realnost ona ne mora pretstavljati teret za ovo društvo.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9213 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Chmoljo »

popis je lako provjerljiv.

realnost je da se implicira etničko čišćenje za koje su prevashodno odgovorni Momčilo Krajišnik i domovnice.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9214 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Dragan covic za one koji ne pamte je 2011 izjavio "U Sarajevu su ostali samo oni Hrvati koji nemaju gdje i koji ništa ne razmišljaju". a danas "Sarajevo je jednonacionalni grad". Juzno srpska demagogija.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9215 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Chmoljo wrote:popis je lako provjerljiv.

realnost je da se implicira etničko čišćenje za koje su prevashodno odgovorni Momčilo Krajišnik i domovnice.
Ne pričam o uzrocima, već govorim o današnjim posljedicama i realnom stanju na terenu.
Ovdje ne implicaram ničiju krivnju. Bilo je svega pomalo, a najmanje dobre volje.

Uglavnom, to je demografski proces koji će slijedom bioloških zakona biti završen za nekih desetak godina, i ne vjerujem da ga išta može zaustaviti.
Opet ponavljam, to neće pretstavljati teret za ovo društvo ako se svjesno prihvati taj realitet.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9216 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

Hafis wrote: Imaš li ti tu njegovu izjavu u cjelosti?? Ja bih je volio pročitati.
Btw. U ovoj izjavi nije stavljen akcent na broj preostalih Hrvata, odnosno nebošnjaka u Sarajevu, već na činjenicu da se ne može vječno pozivati na neku ekskluzivnu multikulturalnost i višenacionalnu sredinu, kada brojevi na terenu govore drugačije i kada je realnost sasvim drugačija. Ali ako se uvaži realnost ona ne mora pretstavljati teret za ovo društvo.
Nemam.
Procitao sam ovdje. Hoces reci da je ovo laz?
Tu pricu o multikulturalnosti ne bih.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9217 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Tomahawk11 wrote:
Hafis wrote: Imaš li ti tu njegovu izjavu u cjelosti?? Ja bih je volio pročitati.
Btw. U ovoj izjavi nije stavljen akcent na broj preostalih Hrvata, odnosno nebošnjaka u Sarajevu, već na činjenicu da se ne može vječno pozivati na neku ekskluzivnu multikulturalnost i višenacionalnu sredinu, kada brojevi na terenu govore drugačije i kada je realnost sasvim drugačija. Ali ako se uvaži realnost ona ne mora pretstavljati teret za ovo društvo.
Nemam.
Procitao sam ovdje. Hoces reci da je ovo laz?
Izjava je izvučena iz konteksta, i ne postoji u onom obliku koji je postavio prašinar @luster...uostalom, valjda ga ne uzimaš ozbiljno.
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#9218 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

Ako je Sarajevo jednonacionalni grad šta je onda Mostar?

U Sarajevu živi 60.896 nebošnjaka a u Mostaru živi 30.720 nehrvata. :oops:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#9219 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Better Man »

Čović laže i da izvinete s..e. Svi koji nisu za njega i njegovu mafijaško zločinačku stranku po njemu nisu hrvati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9220 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

Hafis wrote:
Tomahawk11 wrote:
Hafis wrote: Imaš li ti tu njegovu izjavu u cjelosti?? Ja bih je volio pročitati.
Btw. U ovoj izjavi nije stavljen akcent na broj preostalih Hrvata, odnosno nebošnjaka u Sarajevu, već na činjenicu da se ne može vječno pozivati na neku ekskluzivnu multikulturalnost i višenacionalnu sredinu, kada brojevi na terenu govore drugačije i kada je realnost sasvim drugačija. Ali ako se uvaži realnost ona ne mora pretstavljati teret za ovo društvo.
Nemam.
Procitao sam ovdje. Hoces reci da je ovo laz?
Izjava je izvučena iz konteksta, i ne postoji u onom obliku koji je postavio prašinar @luster...uostalom, valjda ga ne uzimaš ozbiljno.
Ok, imas li mozda onu koja nije izvucena iz konkteksta?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9221 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Chmoljo »

Hafis wrote:
Chmoljo wrote:popis je lako provjerljiv.

realnost je da se implicira etničko čišćenje za koje su prevashodno odgovorni Momčilo Krajišnik i domovnice.
Ne pričam o uzrocima, već govorim o današnjim posljedicama i realnom stanju na terenu.
Ovdje ne implicaram ničiju krivnju. Bilo je svega pomalo, a najmanje dobre volje.

Uglavnom, to je demografski proces koji će slijedom bioloških zakona biti završen za nekih desetak godina, i ne vjerujem da ga išta može zaustaviti.
Opet ponavljam, to neće pretstavljati teret za ovo društvo ako se svjesno prihvati taj realitet.
haj fino, reci i to i Čovketu, jer mi se čini da on nešto implicira. realnost je lako prihvatiti, međutim uzroke najmanje prihvataju oni koji najviše o tome pričaju.

da ne spominjem vrhunsko licemjerje gdje je najinteresantnije iseljavanje iz Sarajeva, ali onih "drugih". to što "etnički čistači" odlaze u još većim brojevima i pored većih administrativnih zapreka, to je nebitan dio realnosti. za Ćovića, naravno.

isto toliko mu je nebitno i iseljavanje iz Livna.
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9222 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Ibretel se SDAovci opet na Covketove izjave? :) Al fino da konacno i odgovorni, u ovom slucaju Dragan Covic, javno progovore o etnickom ciscenju (sprovedenom od srpske vojske) i udruzenom zlocinackom poduhvatu (sprovedenom od strane hercegovackih Hrvata i HDZa).

A Covke il je rijetko glup politicar il jednostavno nece ni kanal ni treci :D
Last edited by 512MB on 22/06/2017 12:41, edited 1 time in total.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9223 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Obi Wan Bosnian wrote:Ako je Sarajevo jednonacionalni grad šta je onda Mostar?

U Sarajevu živi 60.896 nebošnjaka a u Mostaru živi 30.720 nehrvata. :oops:
Jebu vas postotci.
Plus toga među tim nebošnjacima u Sarajevu je 12835 Bosanaca, 5989 BiH-ovaca, 1709 Muslimana, 887 Turaka...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9224 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Chmoljo wrote:
haj fino, reci i to i Čovketu, jer mi se čini da on nešto implicira. realnost je lako prihvatiti, međutim uzroke najmanje prihvataju oni koji najviše o tome pričaju.

da ne spominjem vrhunsko licemjerje gdje je najinteresantnije iseljavanje iz Sarajeva, ali onih "drugih". to što "etnički čistači" odlaze u još većim brojevima i pored većih administrativnih zapreka, to je nebitan dio realnosti. za Ćovića, naravno.

isto toliko mu je nebitno i iseljavanje iz Livna.
Postoji jedna otežavajuća okolnost: naime Sarajevo je glavni grad ove države i trebao bi biti i njen reprezent, kako prema unutra tako i prema vani.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9225 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Tomahawk11 wrote:
Hafis wrote:
Tomahawk11 wrote: Nemam.
Procitao sam ovdje. Hoces reci da je ovo laz?
Izjava je izvučena iz konteksta, i ne postoji u onom obliku koji je postavio prašinar @luster...uostalom, valjda ga ne uzimaš ozbiljno.
Ok, imas li mozda onu koja nije izvucena iz konkteksta?
Da ti olakšam posao: nema ti te izjave u originalu jarane. Jedino potražiti po ovim portalima kakvu bombastičniju verziju kao što je i prašinar @luster negdje skinuo.
Post Reply