u novoj epizodi serijala vjerujmo institucijama...
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#9201 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9202 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znaci, u slucaju situacije, prvo pitas kako se zove drot....ako je Josip Baric, znaci da si najebo.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#9204 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
i da će random cigani priznati tvoje ubistvoTomahawk11 wrote:Znaci, u slucaju situacije, prvo pitas kako se zove drot....ako je Josip Baric, znaci da si najebo.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#9205 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Duša draga, šta je on skrivio!?Pitar sa Kariba wrote:http://ba.n1info.com/a125006/Vijesti/Vi ... adzic.html
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9206 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pitar sa Kariba wrote:http://ba.n1info.com/a125006/Vijesti/Vi ... adzic.html
Gdje ces to na crnu hroniku?
To treba na kakvu vedriju temu.
Mada sumnjam da ce biti sta od tih hapsenja.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9208 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I kasim zulum
Mafija mafijaska koliko je 'procijenio'nekretnina po sarajevu ffff
Kad jos nesto kazes onda se pojedinci polirke guzne cude i sa zgrazavanjem dozivljavaju da im se bossovi prozivaju
Mafija mafijaska koliko je 'procijenio'nekretnina po sarajevu ffff
Kad jos nesto kazes onda se pojedinci polirke guzne cude i sa zgrazavanjem dozivljavaju da im se bossovi prozivaju
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#9209 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jaro ja ne gazim ljudeTomahawk11 wrote:Znaci, u slucaju situacije, prvo pitas kako se zove drot....ako je Josip Baric, znaci da si najebo.
mislim znam nagaziti tu i tamo po autobahnu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9210 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dzabe ti sto ne gazis (ne gazim ni ja), ako te Josip zakaci, nije dobro.jao_situacije wrote:jaro ja ne gazim ljudeTomahawk11 wrote:Znaci, u slucaju situacije, prvo pitas kako se zove drot....ako je Josip Baric, znaci da si najebo.![]()
![]()
mislim znam nagaziti tu i tamo po autobahnu
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9211 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sudjenje ... /161130053
Vaspitac iz zenice biznisuje sa cigama....zanimljivo
Vaspitac iz zenice biznisuje sa cigama....zanimljivo
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9212 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
niko ništa
smrdim/vijest/stravino-na ... ece-225045
smrdim/vijest/stravino-na ... ece-225045
Incident se dogodio usred dana na Alipašinom Polju, u B-fazi, čemu je svjedočio veći broj ljudi, ali niko im nije pritekao u pomoć, osim jednog muškarca koji je na kraju i sam napadnut.
Dvije sestre (identitet poznat redakciji Faktora) s troje djece na kraju su sa teškim povredama završile u Klinici urgentne medicine (KUM) Univerzitetskog kliničkog centra u Sarajevu, gdje im je ukazana ljekarska pomoć. Slučaj je prijavljen i Policijskoj stanici Novi Grad.
- Sestra i ja smo sa djecom šetale ulicom. Pored nas je prošla žena, za koju smo nešto kasnije saznale da stanuje u zgradi blizu mene, i na povodcu je vodila tri psa. U blizini je bio i pas lutalica. Razgovarajući sa sestrom ja sam prokomentirala: Da ih hoće napokon skloniti sa ulice. Naravno, to se odnosilo na psa lutalicu. Nastavile smo hodati, da bi se potom ta žena obrušila na nas. Naprosto je 'podivljala'. Počela je udarati sestru i vući je za kosu. U tom momentu nismo znale šta nas je snašlo i šta se uopće dešava. Kako sam odreagovala da pomognem sestri, tako je žena počela udarati i mene, vući me za kosu, a potom me je svom snagom udarala po licu. Počela mi je teći krv iz nosa i kroz usta - priča naša sagovornica.
Ovoj nemiloj sceni su svjedočila njihova djeca od kojih je jedno drugi razred osnovne škole, a dvoje su od po dvije i po godine.
- Svemu je svjedočila i veća grupa ljudi. Samo su stajali sa strane i posmatrali šta se događa. Niko nam nije htio priteći u pomoć. Tu se našao i muškarac koji je u jednom momentu pridržavao moje dijete od dvije i po godine. Bile smo potpuno izgubljene. Kako sam se okrenula da uzmem dijete od tog čovjeka, žena me ponovo počela udarati i vući za kosu, da bi me i oborila na zemlju. Pokušavala sam je odgurnuti nogama, ali u šoku više nisam imala snage da se borim. Vikala sam da neko pozove policiju, ali niko nije ništa uradio. Samo su mirno stajali i gledali - nastavlja nam priču.
U međuvremenu tu se pojavio poznanik dvije sestre i pozvao policiju, da bi ga potom napala grupa muškaraca i izudarala ga. Dok se sve ovo dešavalo na ulici, suprug žene koja ih je napala je to posmatrao s prozora i urlao.
- Na kraju smo završile u Hitnoj pomoći, a potom i na KUM-u, pa na Klinici za bolesti uha, grla i nosa. U KUM je došla i ta žena sa suprugom. Gore se nastavila svađati s nama i pokušala nas ponovo udarati. Imala sam osjećaj da ove osobe svi već poznaju, kako u KUM-u, tako i u policiji. Suprug od žene koja nas je napala je razgovarao u KUM-u s mojim suprugom i govorio mu nešto u smislu da smo mi nju napale prve, što apsolutno nema veze s istinom. Po povratku iz Kliničkog centra mi smo još jednom bili u Policijskoj stanici Novi Grad. Što se tiče policije, oni su zaista korektno postupili. Pobrinuli su se za djecu, zagrijali su automobil i smjestili djecu unutra, kako ne bi proživljavali dodatnu traumu. Djeca su i sada u šoku, sestra i ja smo u šoku. Rođena sam na Alipašinom Polju, odrasla sam tu, ovakvo nešto mi se u životu nije dogodilo. Prosto ne znam kako ću sutra izaći na ulicu, a da ne doživim ponovo istu scenu. Ne znam ko je žena koja nas je napala, niti znam njenog supruga. Ne znam hoće li sutra možda potegnuti nož ili oružje na nas. To sam rekla i policiji. Objasnila sam da sam u strahu - kaže naša sagovornica.
Redakcija Faktora je imala uvid u fotografije pretučenih sestara, prilikom čega smo se uvjerili da imaju ozbiljne povrede.
- Glava me užasno boli. Djeca ne mogu da se smire nakon svega. Ovo što smo doživjele takoreći ispred kućnog praga je zaista prestrašno - dodaje naša sagovornica.
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#9213 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jesmo li ovce ili sta, samo blejimo...
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#9214 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovo ti je sportski ribolov. Upecas, slikas, izmjeris i pustis.
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#9215 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije istina i nije kako ove dvije komentarisu i prve su napalevješalica wrote:niko ništa
smrdim/vijest/stravino-na ... ece-225045
Incident se dogodio usred dana na Alipašinom Polju, u B-fazi, čemu je svjedočio veći broj ljudi, ali niko im nije pritekao u pomoć, osim jednog muškarca koji je na kraju i sam napadnut.
Dvije sestre (identitet poznat redakciji Faktora) s troje djece na kraju su sa teškim povredama završile u Klinici urgentne medicine (KUM) Univerzitetskog kliničkog centra u Sarajevu, gdje im je ukazana ljekarska pomoć. Slučaj je prijavljen i Policijskoj stanici Novi Grad.
- Sestra i ja smo sa djecom šetale ulicom. Pored nas je prošla žena, za koju smo nešto kasnije saznale da stanuje u zgradi blizu mene, i na povodcu je vodila tri psa. U blizini je bio i pas lutalica. Razgovarajući sa sestrom ja sam prokomentirala: Da ih hoće napokon skloniti sa ulice. Naravno, to se odnosilo na psa lutalicu. Nastavile smo hodati, da bi se potom ta žena obrušila na nas. Naprosto je 'podivljala'. Počela je udarati sestru i vući je za kosu. U tom momentu nismo znale šta nas je snašlo i šta se uopće dešava. Kako sam odreagovala da pomognem sestri, tako je žena počela udarati i mene, vući me za kosu, a potom me je svom snagom udarala po licu. Počela mi je teći krv iz nosa i kroz usta - priča naša sagovornica.
Ovoj nemiloj sceni su svjedočila njihova djeca od kojih je jedno drugi razred osnovne škole, a dvoje su od po dvije i po godine.
- Svemu je svjedočila i veća grupa ljudi. Samo su stajali sa strane i posmatrali šta se događa. Niko nam nije htio priteći u pomoć. Tu se našao i muškarac koji je u jednom momentu pridržavao moje dijete od dvije i po godine. Bile smo potpuno izgubljene. Kako sam se okrenula da uzmem dijete od tog čovjeka, žena me ponovo počela udarati i vući za kosu, da bi me i oborila na zemlju. Pokušavala sam je odgurnuti nogama, ali u šoku više nisam imala snage da se borim. Vikala sam da neko pozove policiju, ali niko nije ništa uradio. Samo su mirno stajali i gledali - nastavlja nam priču.
U međuvremenu tu se pojavio poznanik dvije sestre i pozvao policiju, da bi ga potom napala grupa muškaraca i izudarala ga. Dok se sve ovo dešavalo na ulici, suprug žene koja ih je napala je to posmatrao s prozora i urlao.
- Na kraju smo završile u Hitnoj pomoći, a potom i na KUM-u, pa na Klinici za bolesti uha, grla i nosa. U KUM je došla i ta žena sa suprugom. Gore se nastavila svađati s nama i pokušala nas ponovo udarati. Imala sam osjećaj da ove osobe svi već poznaju, kako u KUM-u, tako i u policiji. Suprug od žene koja nas je napala je razgovarao u KUM-u s mojim suprugom i govorio mu nešto u smislu da smo mi nju napale prve, što apsolutno nema veze s istinom. Po povratku iz Kliničkog centra mi smo još jednom bili u Policijskoj stanici Novi Grad. Što se tiče policije, oni su zaista korektno postupili. Pobrinuli su se za djecu, zagrijali su automobil i smjestili djecu unutra, kako ne bi proživljavali dodatnu traumu. Djeca su i sada u šoku, sestra i ja smo u šoku. Rođena sam na Alipašinom Polju, odrasla sam tu, ovakvo nešto mi se u životu nije dogodilo. Prosto ne znam kako ću sutra izaći na ulicu, a da ne doživim ponovo istu scenu. Ne znam ko je žena koja nas je napala, niti znam njenog supruga. Ne znam hoće li sutra možda potegnuti nož ili oružje na nas. To sam rekla i policiji. Objasnila sam da sam u strahu - kaže naša sagovornica.
Redakcija Faktora je imala uvid u fotografije pretučenih sestara, prilikom čega smo se uvjerili da imaju ozbiljne povrede.
- Glava me užasno boli. Djeca ne mogu da se smire nakon svega. Ovo što smo doživjele takoreći ispred kućnog praga je zaista prestrašno - dodaje naša sagovornica.
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#9216 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa koga su napale, MMA borca?!
A sta je fakat bilo? Znaci njih dvije napale zenu sa kerovima, koja ih je naknadno izmarisala obje?
A sta je fakat bilo? Znaci njih dvije napale zenu sa kerovima, koja ih je naknadno izmarisala obje?
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#9217 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
drugi profil wrote:Ovo ti je sportski ribolov. Upecas, slikas, izmjeris i pustis.
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#9218 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
s obzirom da se to desilo na a.p. pretpostavljam da je u jednom uglu ringa bila zena odrasla na a.p., koja se mlavila sa muskom rajom i sutala lopte dok su u drugom uglu ringa bile one sto su u isto vrijeme cesljale kosu barbikama...Alkos wrote:Pa koga su napale, MMA borca?!![]()
A sta je fakat bilo? Znaci njih dvije napale zenu sa kerovima, koja ih je naknadno izmarisala obje?
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9219 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/bih/kerim-mu ... /161201028
Subjektivno je malo, objektivno to je to teško da može više doduše mogli su mu staviti doživotnu zabranu upravljanja motornim vozilima.
Subjektivno je malo, objektivno to je to teško da može više doduše mogli su mu staviti doživotnu zabranu upravljanja motornim vozilima.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#9220 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pošto ima para puno više od očekivanog...
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#9221 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Krađe auta se nastavljaju. Prijatelj reče da je sinoć ukradeno auto na Dobrinji...
- biske
- Posts: 1925
- Joined: 25/06/2009 03:35
- Location: teren
#9222 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a to što je nastradao bošva? i to ima veze.JThomas wrote:pošto ima para puno više od očekivanog...
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9224 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Klix nista o tome....klasikaPitar sa Kariba wrote:E jest` sila udarila u glavu jbt....![]()
http://ba.n1info.com/a125172/Vijesti/Vi ... vojku.html
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9225 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Klix radi samo pojedine slucajeve i one koji se desavaju njima pred nosom i od 08:00-17:00.vješalica wrote:Klix nista o tome....klasikaPitar sa Kariba wrote:E jest` sila udarila u glavu jbt....![]()
http://ba.n1info.com/a125172/Vijesti/Vi ... vojku.html
