Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#9176 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ViK zavrn'o vodu na stadionu bilino polje :mrgreen:
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#9177 Re: Zeničani

Post by phillie »

kamen spoticanja wrote:ViK zavrn'o vodu na stadionu bilino polje :mrgreen:
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla :lol:
Bolje da su pare bacili u Bermudski trougao :D :D
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#9178 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Kako busem doći do jezera na Moščanici?
Jel komplikovano?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#9179 Re: Zeničani

Post by phillie »

Ima autobuska linija do Moscanice (aut. stanica-Moscanica, ide bulevarom), sad koliko je krajnja stanica udaljena od jezera, to vec ne bih znao da ti kazem, kao ni satnicu polaska :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9180 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Jezero bi trebalo biti prije Moscanice, tako da mozes slobodno na bus pa reci vozacu da ti stane kod jezera. Valjda te nece sjeb... :D pa ostaviti u nekoj vukojebini.
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#9181 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

channel10 wrote:Jezero bi trebalo biti prije Moscanice, tako da mozes slobodno na bus pa reci vozacu da ti stane kod jezera. Valjda te nece sjeb... :D pa ostaviti u nekoj vukojebini.
Pa i da ga ostavi mora se vratiti istim putem, sa istim autobusom :D :D Nema tu bas mnogo opcija. :)
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#9182 Re: Zeničani

Post by Eborg »

kamen spoticanja wrote:ViK zavrn'o vodu na stadionu bilino polje :mrgreen:
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla :lol:
Al' Huso i SDA opet po svom, samo stavi svog čovjeka iz interesne ekipe.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#9183 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Eborg wrote:
kamen spoticanja wrote:ViK zavrn'o vodu na stadionu bilino polje :mrgreen:
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla :lol:
Al' Huso i SDA opet po svom, samo stavi svog čovjeka iz interesne ekipe.
Logicno
ko moze bolje voditi Celik od hamkinih jarana
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#9184 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Cekaj zar nije voda iskljucena zbog kvara? To je trebalo samo da traje jedan dan dok ne poprave.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#9185 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kod nas popravci ne traju samo jedan dan
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#9186 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Ma nije kvar...ViK ih zavrn'o
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#9187 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Trpi stoko, trpi. :) Šta će nam završiti u predizbornoj? Jedan od 2-3 islamska centra u izgradnji, fontanu kod BNP-a ili neki sličan kozmetičko-politički potez?

A stvaranje uslova za pokretanje biznisa da osvježe umornu zeničku privredu, omogućavanje disanja sportskim kolektivima bez politike, pravljenje realnog plana za rješavanje problema grijanja - to ništa, a? :)
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#9188 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Eborg wrote:Trpi stoko, trpi. :) Šta će nam završiti u predizbornoj? Jedan od 2-3 islamska centra u izgradnji, fontanu kod BNP-a ili neki sličan kozmetičko-politički potez?

A stvaranje uslova za pokretanje biznisa da osvježe umornu zeničku privredu, omogućavanje disanja sportskim kolektivima bez politike, pravljenje realnog plana za rješavanje problema grijanja - to ništa, a? :)
Dobijali su oni izbore i sa manje :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#9189 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Warashii wrote:
Eborg wrote:Trpi stoko, trpi. :) Šta će nam završiti u predizbornoj? Jedan od 2-3 islamska centra u izgradnji, fontanu kod BNP-a ili neki sličan kozmetičko-politički potez?

A stvaranje uslova za pokretanje biznisa da osvježe umornu zeničku privredu, omogućavanje disanja sportskim kolektivima bez politike, pravljenje realnog plana za rješavanje problema grijanja - to ništa, a? :)
Dobijali su oni izbore i sa manje :D
Fakat...
jos kad znas da tzv opozicija nije bila u stanju skelpati ni fontanu onda je manje-vise jasno kako ce to izgledati u oktobru
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#9190 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

kamen spoticanja wrote: Fakat...
jos kad znas da tzv opozicija nije bila u stanju skelpati ni fontanu onda je manje-vise jasno kako ce to izgledati u oktobru
Necemo biti sitnicavi. Napravili su fontanu! :D
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#9191 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Hajde ba sta se bunite. Otvara se Wakititki. Hoce li Huso otvoriti i hvaliti se ili? :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#9192 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Mustang1 wrote:Hajde ba sta se bunite. Otvara se Wakititki. Hoce li Huso otvoriti i hvaliti se ili? :D
Dobar je waikiki :thumbup:
30 ljudi zaposlili...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83416
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9193 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kamen forsira Turke :P :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#9194 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Kamen forsira Turke :P :lol:
I ti toplu vodu otkrio :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83416
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9195 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Neka, dobro je to. Zna se da onaj koji posluje sa Turcima, prosperira :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#9196 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Image

Skupila se ekipa da spasi Čelik provjerenim metodama kriminala i lopovluka, od polusezone do polusezone. :lol: Husejin Smajlović, Muhamed Begagić i ovaj novi kandidat Bruno Bojić. :lol:

"Nemamo mi ništa s klubom, sve je po zakonu i statutu." :lol: Jeb'li majku, k'o da ih je Alija od svog rebra klonirao sve k'o Bakija. :mrgreen:
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#9197 Re: Zeničani

Post by Pisistratus »

Kralj Tvrtko I. wrote:Ne kontam kako možete tako geralizirati stvari i vezati narkomaniju, alkoholizam i sve ružno uz Lunar fest??? Isto bih ja onda mogao reći da sav šljam, neukus, lopovluk leži u kvazi pjevaljkama koji "obogaćuju" kulturnu scenu ovdašnjih kafića... Svi ste svjedoci da uz sav turbo folk koji se dešavao u gradu popraćen narko-mafijaškim obračunom!!

Lično sam bio drugu noć sa suprugom na festu i bilo je genijalno! Uz to što i sam nisam narkoman uživao sam u zvukovima BH Dj scene! I niti jednig incidenta nije bilo, a bila je masa ljudi i dosta njih je došlo iz drugih gradova BiH.Genijalna organizacija i da, bili je murije ali u civilu!

Ne možete reći da je više bilo izgreda na lunaru nego što je to bilo na prijašnjim koncertima koji su se dešavali u areni. Pijanih je bilo i na koncertu D.Merlina, D. Mirković i bit će ih na svakom kocertu, a tako i narkotika. Pa niko nije povezivao te stvari sa vrstom muzike. Loše vam je to što imate takve predrasude i što generalizujete stvari.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Kako kaže jedna narodna:"Hrđavom k**cu svaka dlaka smeta!" :run:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#9198 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Wakito :thumbup: :thumbup:
User avatar
jasko_ba
Posts: 8474
Joined: 13/11/2006 17:47

#9199 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Ma dobar vam je Lunar fest. Ima droge itekako, da se ne lazemo, pogotovo kako su sad dobri sa onim pajdasima iz Trona u Travniku. Medjutim, mirniji su nego inace. Uzmu sta je vec aktuelno, cvike na oci i cupkaju u mjestu.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#9200 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Ja baš nisam lik kojem smetaju dlake :mrgreen: I moje iskustvo je bilo zasnovano na prošlogodišnjem odlasku na taj događaj kada mi je 10 minuta trebalo da skapiram gdje sam došao, narkomana i droge ko u priči bilo. Izašo nakon 15 min koliko samse syebo, možda je ove godine bilo malo bolje, ne znam, ne mogu tvrdit.

Nego upozorio bih žene da se čuvaju jednog manijaka koji operiše po parkinku kod Šopinga, posebno onaj dio kod turskog terena. Obično zaustavi neku ženu, prospe socijalnu priču kako školuje djecu a RVI i nema za hljeba i ako ga odbijete zna postuti grub i verbalno i fizički. Moja komšinku je izvrijeđao jer mu nije htjela dat pare nego se ponudila da mu kupi hrane još debil slagao da živi na istom mjestu kao i ona. Neku noć sam ga isto tako zatekao tamo da isto radi...
Post Reply