jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#9176 Re: Zeničani
ViK zavrn'o vodu na stadionu bilino polje
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#9177 Re: Zeničani
Bolje da su pare bacili u Bermudski trougaokamen spoticanja wrote:ViK zavrn'o vodu na stadionu bilino polje![]()
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#9178 Re: Zeničani
Kako busem doći do jezera na Moščanici?
Jel komplikovano?
Jel komplikovano?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#9179 Re: Zeničani
Ima autobuska linija do Moscanice (aut. stanica-Moscanica, ide bulevarom), sad koliko je krajnja stanica udaljena od jezera, to vec ne bih znao da ti kazem, kao ni satnicu polaska 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#9180 Re: Zeničani
Jezero bi trebalo biti prije Moscanice, tako da mozes slobodno na bus pa reci vozacu da ti stane kod jezera. Valjda te nece sjeb...
pa ostaviti u nekoj vukojebini.
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#9181 Re: Zeničani
Pa i da ga ostavi mora se vratiti istim putem, sa istim autobusomchannel10 wrote:Jezero bi trebalo biti prije Moscanice, tako da mozes slobodno na bus pa reci vozacu da ti stane kod jezera. Valjda te nece sjeb...pa ostaviti u nekoj vukojebini.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#9182 Re: Zeničani
Al' Huso i SDA opet po svom, samo stavi svog čovjeka iz interesne ekipe.kamen spoticanja wrote:ViK zavrn'o vodu na stadionu bilino polje![]()
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#9183 Re: Zeničani
LogicnoEborg wrote:Al' Huso i SDA opet po svom, samo stavi svog čovjeka iz interesne ekipe.kamen spoticanja wrote:ViK zavrn'o vodu na stadionu bilino polje![]()
jos kazu zakupci prostora redovno placali Celiku vodu ali lova nikad do ViK nije stigla
ko moze bolje voditi Celik od hamkinih jarana
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#9184 Re: Zeničani
Cekaj zar nije voda iskljucena zbog kvara? To je trebalo samo da traje jedan dan dok ne poprave.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#9185 Re: Zeničani
kod nas popravci ne traju samo jedan dan
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#9186 Re: Zeničani
Ma nije kvar...ViK ih zavrn'o
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#9187 Re: Zeničani
Trpi stoko, trpi.
Šta će nam završiti u predizbornoj? Jedan od 2-3 islamska centra u izgradnji, fontanu kod BNP-a ili neki sličan kozmetičko-politički potez?
A stvaranje uslova za pokretanje biznisa da osvježe umornu zeničku privredu, omogućavanje disanja sportskim kolektivima bez politike, pravljenje realnog plana za rješavanje problema grijanja - to ništa, a?
A stvaranje uslova za pokretanje biznisa da osvježe umornu zeničku privredu, omogućavanje disanja sportskim kolektivima bez politike, pravljenje realnog plana za rješavanje problema grijanja - to ništa, a?
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#9188 Re: Zeničani
Dobijali su oni izbore i sa manjeEborg wrote:Trpi stoko, trpi.Šta će nam završiti u predizbornoj? Jedan od 2-3 islamska centra u izgradnji, fontanu kod BNP-a ili neki sličan kozmetičko-politički potez?
A stvaranje uslova za pokretanje biznisa da osvježe umornu zeničku privredu, omogućavanje disanja sportskim kolektivima bez politike, pravljenje realnog plana za rješavanje problema grijanja - to ništa, a?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#9189 Re: Zeničani
Fakat...Warashii wrote:Dobijali su oni izbore i sa manjeEborg wrote:Trpi stoko, trpi.Šta će nam završiti u predizbornoj? Jedan od 2-3 islamska centra u izgradnji, fontanu kod BNP-a ili neki sličan kozmetičko-politički potez?
A stvaranje uslova za pokretanje biznisa da osvježe umornu zeničku privredu, omogućavanje disanja sportskim kolektivima bez politike, pravljenje realnog plana za rješavanje problema grijanja - to ništa, a?
jos kad znas da tzv opozicija nije bila u stanju skelpati ni fontanu onda je manje-vise jasno kako ce to izgledati u oktobru
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#9190 Re: Zeničani
Necemo biti sitnicavi. Napravili su fontanu!kamen spoticanja wrote: Fakat...
jos kad znas da tzv opozicija nije bila u stanju skelpati ni fontanu onda je manje-vise jasno kako ce to izgledati u oktobru
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#9191 Re: Zeničani
Hajde ba sta se bunite. Otvara se Wakititki. Hoce li Huso otvoriti i hvaliti se ili? 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#9192 Re: Zeničani
Dobar je waikikiMustang1 wrote:Hajde ba sta se bunite. Otvara se Wakititki. Hoce li Huso otvoriti i hvaliti se ili?
30 ljudi zaposlili...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83416
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9193 Re: Zeničani
Kamen forsira Turke

- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#9194 Re: Zeničani
I ti toplu vodu otkrio_BataZiv_0809 wrote:Kamen forsira Turke![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83416
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9195 Re: Zeničani
Neka, dobro je to. Zna se da onaj koji posluje sa Turcima, prosperira 
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#9196 Re: Zeničani

Skupila se ekipa da spasi Čelik provjerenim metodama kriminala i lopovluka, od polusezone do polusezone.
"Nemamo mi ništa s klubom, sve je po zakonu i statutu."
- Pisistratus
- Posts: 861
- Joined: 07/09/2012 12:10
- Location: Bistue Nova
#9197 Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:Ne kontam kako možete tako geralizirati stvari i vezati narkomaniju, alkoholizam i sve ružno uz Lunar fest??? Isto bih ja onda mogao reći da sav šljam, neukus, lopovluk leži u kvazi pjevaljkama koji "obogaćuju" kulturnu scenu ovdašnjih kafića... Svi ste svjedoci da uz sav turbo folk koji se dešavao u gradu popraćen narko-mafijaškim obračunom!!
Lično sam bio drugu noć sa suprugom na festu i bilo je genijalno! Uz to što i sam nisam narkoman uživao sam u zvukovima BH Dj scene! I niti jednig incidenta nije bilo, a bila je masa ljudi i dosta njih je došlo iz drugih gradova BiH.Genijalna organizacija i da, bili je murije ali u civilu!
Ne možete reći da je više bilo izgreda na lunaru nego što je to bilo na prijašnjim koncertima koji su se dešavali u areni. Pijanih je bilo i na koncertu D.Merlina, D. Mirković i bit će ih na svakom kocertu, a tako i narkotika. Pa niko nije povezivao te stvari sa vrstom muzike. Loše vam je to što imate takve predrasude i što generalizujete stvari.
Kako kaže jedna narodna:"Hrđavom k**cu svaka dlaka smeta!"
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#9198 Re: Zeničani
Wakito

- jasko_ba
- Posts: 8474
- Joined: 13/11/2006 17:47
#9199 Re: Zeničani
Ma dobar vam je Lunar fest. Ima droge itekako, da se ne lazemo, pogotovo kako su sad dobri sa onim pajdasima iz Trona u Travniku. Medjutim, mirniji su nego inace. Uzmu sta je vec aktuelno, cvike na oci i cupkaju u mjestu.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#9200 Re: Zeničani
Ja baš nisam lik kojem smetaju dlake
I moje iskustvo je bilo zasnovano na prošlogodišnjem odlasku na taj događaj kada mi je 10 minuta trebalo da skapiram gdje sam došao, narkomana i droge ko u priči bilo. Izašo nakon 15 min koliko samse syebo, možda je ove godine bilo malo bolje, ne znam, ne mogu tvrdit.
Nego upozorio bih žene da se čuvaju jednog manijaka koji operiše po parkinku kod Šopinga, posebno onaj dio kod turskog terena. Obično zaustavi neku ženu, prospe socijalnu priču kako školuje djecu a RVI i nema za hljeba i ako ga odbijete zna postuti grub i verbalno i fizički. Moja komšinku je izvrijeđao jer mu nije htjela dat pare nego se ponudila da mu kupi hrane još debil slagao da živi na istom mjestu kao i ona. Neku noć sam ga isto tako zatekao tamo da isto radi...
Nego upozorio bih žene da se čuvaju jednog manijaka koji operiše po parkinku kod Šopinga, posebno onaj dio kod turskog terena. Obično zaustavi neku ženu, prospe socijalnu priču kako školuje djecu a RVI i nema za hljeba i ako ga odbijete zna postuti grub i verbalno i fizički. Moja komšinku je izvrijeđao jer mu nije htjela dat pare nego se ponudila da mu kupi hrane još debil slagao da živi na istom mjestu kao i ona. Neku noć sam ga isto tako zatekao tamo da isto radi...
