Još da vam fiskalne kase tamo ferceraju ko što vam dobro fercera ovaj englemski...đe bi vam kraj bioHafis wrote:Sad će to tebi @cluster objasniti. Najbolje je emgleskim vlad'o u mejtefu još kad je maksumče bioKejn wrote:Šta je netačno? Misli se na Rites kao obred ili ritual a ne na Rights kao prava... Ako ste na to mislili...
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- Kejn
- Posts: 2630
- Joined: 24/09/2016 12:24
- Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu
#9176 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#9177 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
bingov buraz wrote:Rites
![]()
prvo engleski usavrsite

Last edited by House on 20/06/2017 18:35, edited 1 time in total.
- pici
- Posts: 46392
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9178 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
BHCluster wrote:Allah ih nagradio.Sve više hrvatskih hotela u ponudu uvodi halal i košer hranu...
“Za potrebe daleko i bliskoistočnih gostiju minibarove praznimo od alkohola, u sobe postavljamo Kur’an, serdžade, odnosno molitvene prostirke, tepihe, raspored molitvi kao i strelicu okrenutu prema Kibli. Prepoznali smo specifične preferencije, prije svega gostiju iz Južne Koreje i Japana, koji preferiraju odvojene ležajeve i kadu u svakoj kupaonici. Stoga smo i prilikom preuređenja projektirali adekvatan udjel takvih jedinica u našoj smještajnoj inventuri”, pojašnjavaju iz HUP-a, u čijim se hotelima, kažu, posebna pažnja posvećuje gastronomiji prilagođenoj istočnim gostima.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#9179 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
.
Last edited by Maraschino on 20/06/2017 18:55, edited 1 time in total.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9180 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ode ofo polako na Mile Dodik All About


-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9181 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
[*]
Takvi smo ti mi plemići. Prijatelji u nevolji se ne izdavaju. Da su tako SKOJ-evci izdavali jedni druge u ono mračna doba Obznane i progona komunista, govno bi danas SDP imao onolike nekretnine.pici wrote:tako je barune nedaj sePredsjedavajući Zakonodavno-pravne komisije Zastupničkog doma Parlamenta FBiH Boris Barun (HDZBiH) odbio je reći ime i prezime člana komisije kojem je tokom cijele 2016. godine isplaćivana naknada u ukupnom neto iznosu od 3.465 KM, iako on nije prisustvovao sjednicama.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9182 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
.Maraschino wrote:.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#9183 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
E fala ti Bože da si skont'o da lobektomija i lobotomija nisu isto.Hafis wrote:
Krajišnik, oporavište li onu bolnicu poslije požara?
A rokovi su, beli. Vrijeme je da se ovakve stvari nauče.
Puse.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9184 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Sad mi je teško vraćati film oko čega je počelo... zašto lobotomija, zašto lobektomija.It_is_a_Leclerc wrote:E fala ti Bože da si skont'o da lobektomija i lobotomija nisu isto.Hafis wrote:
Krajišnik, oporavište li onu bolnicu poslije požara?
A rokovi su, beli. Vrijeme je da se ovakve stvari nauče.
Puse.
Nego, kada si mi pri ruci, reci onda koja je razlika između ova dva termina?
Dobro prokontaj.
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#9185 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Odkud Čerkezi među Hrvatima?It_is_a_Leclerc wrote:Ministrica HDZ-earstva, nekakva Čerkez poručila djeci da idu disko.
Možda su tamo i naučili da se ljudi lobeKtomiraju
- pici
- Posts: 46392
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9186 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
zato ste uzeli fabrike...postHenoHafis wrote:[*]Takvi smo ti mi plemići. Prijatelji u nevolji se ne izdavaju. Da su tako SKOJ-evci izdavali jedni druge u ono mračna doba Obznane i progona komunista, govno bi danas SDP imao onolike nekretnine.pici wrote:tako je barune nedaj sePredsjedavajući Zakonodavno-pravne komisije Zastupničkog doma Parlamenta FBiH Boris Barun (HDZBiH) odbio je reći ime i prezime člana komisije kojem je tokom cijele 2016. godine isplaćivana naknada u ukupnom neto iznosu od 3.465 KM, iako on nije prisustvovao sjednicama.
- pici
- Posts: 46392
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9187 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jopet krivi turKi dovukli ih su kavkaza i raselili po balkanu, jebemli ihŠkobo Habu wrote:Odkud Čerkezi među Hrvatima?It_is_a_Leclerc wrote:Ministrica HDZ-earstva, nekakva Čerkez poručila djeci da idu disko.
Možda su tamo i naučili da se ljudi lobeKtomiraju
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#9188 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
a doktora i govana
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9189 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9190 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
A i to mogu samo oni malo uredniji...da nam se dicu ne pripanu.Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#9191 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nema za "Muje" ni toliko... Kolinda je blokirala cestu, negdje oko Bradine u dvaestri i pet...Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#9192 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Fakat... mogli bi, ne daj boze, unijeti malo drugacije krvi u vijekovima incestom uzgajanu cistu pasminu.Hafis wrote:A i to mogu samo oni malo uredniji...da nam se dicu ne pripanu.Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9193 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
Display this post.
seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9194 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Naravno, da se ne pripadnu dica, ne smiju ni u istu skolu s nama tamnoputim.Hafis wrote:A i to mogu samo oni malo uredniji...da nam se dicu ne pripanu.Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
A ako vam se ne bude dalo orati taj korov i sanirati stetu... Ima Arapa koji placaju velike pare za posjede po vukojebinama...
Dole u vas jos dobiju gratis cvijecnjak. Mogu biti cvieće ercegovaćkog naroda.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#9195 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pisam ja na to vidis li ili ne... vide drugi, to je vazno...Hafis wrote:seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9196 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma mogu i harapi, svejedno. Ionako se u nas škutori baš ne kuže puno u tu problematiku. Bitno je da se pošteno radi i pošteno naplati.Alfons Kauders wrote:Naravno, da se ne pripadnu dica, ne smiju ni u istu skolu s nama tamnoputim.Hafis wrote:A i to mogu samo oni malo uredniji...da nam se dicu ne pripanu.Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
A ako vam se ne bude dalo orati taj korov i sanirati stetu... Ima Arapa koji placaju velike pare za posjede po vukojebinama...
Dole u vas jos dobiju gratis cvijecnjak. Mogu biti cvieće ercegovaćkog naroda.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9197 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
seln wrote:Pisam ja na to vidis li ili ne... vide drugi, to je vazno...Hafis wrote:seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
Pusti ba cojka, dosta mu je njegove muke oko revizije. A onih nekoliko duluma sto je mislio koristit za smilje se sada svakako nalazi na trasi autoputa, kako su je pomjerili sa bratijom iz SDA i SBB.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9198 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Nešto mi je dobro zavro.
Men' se čini da se ipak nešto nazijetio.
Display this post.
Nešto mi je dobro zavro.
Men' se čini da se ipak nešto nazijetio.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#9199 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nije valjda da mu nece priznati cin bojnika?Alfons Kauders wrote:seln wrote:Pisam ja na to vidis li ili ne... vide drugi, to je vazno...Hafis wrote:seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.![]()
Pusti ba cojka, dosta mu je njegove muke oko revizije. A onih nekoliko duluma sto je mislio koristit za smilje se sada svakako nalazi na trasi autoputa, kako su je pomjerili sa bratijom iz SDA i SBB.
Pa to je dole dobio svatko ko moze podastrti preslik sa strojnicom.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9200 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Doktor je admiral, ne bojnik!seln wrote: Nije valjda da mu nece priznati cin bojnika?![]()
Pa to je dole dobio svatko ko moze podastrti preslik sa strojnicom.

