Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#9176 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kejn »

Hafis wrote:
Kejn wrote:Šta je netačno? Misli se na Rites kao obred ili ritual a ne na Rights kao prava... Ako ste na to mislili...
Sad će to tebi @cluster objasniti. Najbolje je emgleskim vlad'o u mejtefu još kad je maksumče bio :)
Još da vam fiskalne kase tamo ferceraju ko što vam dobro fercera ovaj englemski...đe bi vam kraj bio :)
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#9177 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

bingov buraz wrote:Rites

:lol:

prvo engleski usavrsite
:lol:
Image
Last edited by House on 20/06/2017 18:35, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9178 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

BHCluster wrote:
Sve više hrvatskih hotela u ponudu uvodi halal i košer hranu...
“Za potrebe daleko i bliskoistočnih gostiju minibarove praznimo od alkohola, u sobe postavljamo Kur’an, serdžade, odnosno molitvene prostirke, tepihe, raspored molitvi kao i strelicu okrenutu prema Kibli. Prepoznali smo specifične preferencije, prije svega gostiju iz Južne Koreje i Japana, koji preferiraju odvojene ležajeve i kadu u svakoj kupaonici. Stoga smo i prilikom preuređenja projektirali adekvatan udjel takvih jedinica u našoj smještajnoj inventuri”, pojašnjavaju iz HUP-a, u čijim se hotelima, kažu, posebna pažnja posvećuje gastronomiji prilagođenoj istočnim gostima.
Allah ih nagradio.
:thumbup: :bih:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9179 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

.
Last edited by Maraschino on 20/06/2017 18:55, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9180 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Ode ofo polako na Mile Dodik All About

Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9181 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

[*]
pici wrote:
Predsjedavajući Zakonodavno-pravne komisije Zastupničkog doma Parlamenta FBiH Boris Barun (HDZBiH) odbio je reći ime i prezime člana komisije kojem je tokom cijele 2016. godine isplaćivana naknada u ukupnom neto iznosu od 3.465 KM, iako on nije prisustvovao sjednicama.
tako je barune nedaj se :bih:
Takvi smo ti mi plemići. Prijatelji u nevolji se ne izdavaju. Da su tako SKOJ-evci izdavali jedni druge u ono mračna doba Obznane i progona komunista, govno bi danas SDP imao onolike nekretnine.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9182 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Maraschino wrote:.
.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#9183 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by It_is_a_Leclerc »

Hafis wrote:Image


Krajišnik, oporavište li onu bolnicu poslije požara?
E fala ti Bože da si skont'o da lobektomija i lobotomija nisu isto.
A rokovi su, beli. Vrijeme je da se ovakve stvari nauče.

Puse.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9184 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

It_is_a_Leclerc wrote:
Hafis wrote:Image


Krajišnik, oporavište li onu bolnicu poslije požara?
E fala ti Bože da si skont'o da lobektomija i lobotomija nisu isto.
A rokovi su, beli. Vrijeme je da se ovakve stvari nauče.

Puse.
Sad mi je teško vraćati film oko čega je počelo... zašto lobotomija, zašto lobektomija.
Nego, kada si mi pri ruci, reci onda koja je razlika između ova dva termina?
Dobro prokontaj.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#9185 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

It_is_a_Leclerc wrote:Ministrica HDZ-earstva, nekakva Čerkez poručila djeci da idu disko.

Možda su tamo i naučili da se ljudi lobeKtomiraju :lol:
Odkud Čerkezi među Hrvatima? :evil:
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9186 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:[*]
pici wrote:
Predsjedavajući Zakonodavno-pravne komisije Zastupničkog doma Parlamenta FBiH Boris Barun (HDZBiH) odbio je reći ime i prezime člana komisije kojem je tokom cijele 2016. godine isplaćivana naknada u ukupnom neto iznosu od 3.465 KM, iako on nije prisustvovao sjednicama.
tako je barune nedaj se :bih:
Takvi smo ti mi plemići. Prijatelji u nevolji se ne izdavaju. Da su tako SKOJ-evci izdavali jedni druge u ono mračna doba Obznane i progona komunista, govno bi danas SDP imao onolike nekretnine.
zato ste uzeli fabrike...postHeno :bih:
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9187 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Škobo Habu wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ministrica HDZ-earstva, nekakva Čerkez poručila djeci da idu disko.

Možda su tamo i naučili da se ljudi lobeKtomiraju :lol:
Odkud Čerkezi među Hrvatima? :evil:
Jopet krivi turKi dovukli ih su kavkaza i raselili po balkanu, jebemli ih :mrgreen: :bih:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#9188 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

a doktora i govana
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9189 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9190 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
A i to mogu samo oni malo uredniji...da nam se dicu ne pripanu.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9191 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
Nema za "Muje" ni toliko... Kolinda je blokirala cestu, negdje oko Bradine u dvaestri i pet...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9192 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
A i to mogu samo oni malo uredniji...da nam se dicu ne pripanu.
Fakat... mogli bi, ne daj boze, unijeti malo drugacije krvi u vijekovima incestom uzgajanu cistu pasminu.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9193 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9194 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
A i to mogu samo oni malo uredniji...da nam se dicu ne pripanu.
Naravno, da se ne pripadnu dica, ne smiju ni u istu skolu s nama tamnoputim.

A ako vam se ne bude dalo orati taj korov i sanirati stetu... Ima Arapa koji placaju velike pare za posjede po vukojebinama...

Dole u vas jos dobiju gratis cvijecnjak. Mogu biti cvieće ercegovaćkog naroda. :)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9195 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
Pisam ja na to vidis li ili ne... vide drugi, to je vazno... :wink:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9196 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:Samo vi prcajte doktora, a valja vam za vikend dole brati njegovo smilje za cenera dnevno.
A i to mogu samo oni malo uredniji...da nam se dicu ne pripanu.
Naravno, da se ne pripadnu dica, ne smiju ni u istu skolu s nama tamnoputim.

A ako vam se ne bude dalo orati taj korov i sanirati stetu... Ima Arapa koji placaju velike pare za posjede po vukojebinama...

Dole u vas jos dobiju gratis cvijecnjak. Mogu biti cvieće ercegovaćkog naroda. :)
Ma mogu i harapi, svejedno. Ionako se u nas škutori baš ne kuže puno u tu problematiku. Bitno je da se pošteno radi i pošteno naplati.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9197 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

seln wrote:
Hafis wrote:seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
Pisam ja na to vidis li ili ne... vide drugi, to je vazno... :wink:
:D

Pusti ba cojka, dosta mu je njegove muke oko revizije. A onih nekoliko duluma sto je mislio koristit za smilje se sada svakako nalazi na trasi autoputa, kako su je pomjerili sa bratijom iz SDA i SBB.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9198 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Nešto mi je dobro zavro.
Men' se čini da se ipak nešto nazijetio.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9199 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:
seln wrote:
Hafis wrote:seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

seln, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Jel' nam ovo brato dijasporac po običaju ljut? Lijep je dan, a i nešto mi se zorom ne čitaju gluposti.
Pisam ja na to vidis li ili ne... vide drugi, to je vazno... :wink:
:D

Pusti ba cojka, dosta mu je njegove muke oko revizije. A onih nekoliko duluma sto je mislio koristit za smilje se sada svakako nalazi na trasi autoputa, kako su je pomjerili sa bratijom iz SDA i SBB.
Nije valjda da mu nece priznati cin bojnika? :shock:
Pa to je dole dobio svatko ko moze podastrti preslik sa strojnicom.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9200 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

seln wrote: Nije valjda da mu nece priznati cin bojnika? :shock:
Pa to je dole dobio svatko ko moze podastrti preslik sa strojnicom.
Doktor je admiral, ne bojnik!
Post Reply