SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#9176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
policajci u 'civilnoj' petici maloprije nasred ceste u srednjoj traci pale četiri žmigavca i zaustavljaju nekakvo random auto, u isto vrijeme umalo da se slupaju s likom iz desne trake... kakva je to politika
ni rotacije ni ništa 
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#9177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To ti je Stealth...Incognito...Velkoski wrote:policajci u 'civilnoj' petici maloprije nasred ceste u srednjoj traci pale četiri žmigavca i zaustavljaju nekakvo random auto, u isto vrijeme umalo da se slupaju s likom iz desne trake... kakva je to politika![]()
ni rotacije ni ništa
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta ovo roknu
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#9180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bata se javlja iz buducnosti, kod mene ce roknuti tek 37 minuta_BataZiv_0809 wrote:Sta ovo roknu
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#9181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja im ne bih stao nikada tako, sta znam jel neko hoce auto da mi otme ili staVelkoski wrote:policajci u 'civilnoj' petici maloprije nasred ceste u srednjoj traci pale četiri žmigavca i zaustavljaju nekakvo random auto, u isto vrijeme umalo da se slupaju s likom iz desne trake... kakva je to politika![]()
ni rotacije ni ništa
- pepeljara
- Posts: 7354
- Joined: 22/08/2003 00:00
#9182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ako je to petica od jutros, sto ulijece ispred, bez zmigavca, ne staje na pjesackom dok pjesaci prelaze, itd, onda ih treba zatvoriti sa ostalim zlocincima.
Jutros ka putu do posla jedno 20 prekrsaja sam vidio, sto mogu uzrokovat saobracajku, smrtni ishod, a stovrilo je guzvu srecom samo to.
Fakat, koja govna narod, treba samo po dzepu udarat. Na svakom semaforu 2-3 auta kroz crveno prodju (ona zadnja), ne staje se na pjesake, prestrojava se bez zmigavca (bez obzira sto ulijece u trake ostalim iz krajnje lijeve u krajnju desnu u 15 metara, da bi se stalo nekom jer je ceka.. itd itd
Podrzavam kaznjavanje maximalno kod prekrsaja, haman je to jedini nacin da se ovaj narod nauci kulturi.
Jutros ka putu do posla jedno 20 prekrsaja sam vidio, sto mogu uzrokovat saobracajku, smrtni ishod, a stovrilo je guzvu srecom samo to.
Fakat, koja govna narod, treba samo po dzepu udarat. Na svakom semaforu 2-3 auta kroz crveno prodju (ona zadnja), ne staje se na pjesake, prestrojava se bez zmigavca (bez obzira sto ulijece u trake ostalim iz krajnje lijeve u krajnju desnu u 15 metara, da bi se stalo nekom jer je ceka.. itd itd
Podrzavam kaznjavanje maximalno kod prekrsaja, haman je to jedini nacin da se ovaj narod nauci kulturi.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#9184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
čuj urban 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
samo urbano 
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#9186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vješalica wrote:http://m.avaz.ba/clanak/264587/akcija-u ... sedam-lica
Cak i vlasnik kompanije LAKE ,brat od nekadasnjeg ministra saobracaja Jusufa Bubice...
Nije ni cudo sto gradjevinska mafija zarko zeli stecaj GRAS-a...pod parolom unistenja neradnika i olosi kako to voli urbana postena svita sa foruma da docara.
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#9187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jebem ti ETF i refernce na sta spade eminentna univerzitetska institucijavješalica wrote:http://m.avaz.ba/clanak/264587/akcija-u ... sedam-lica
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ne znam kako bi se to odrazilo na cijene kvadrata zgrada koje su na cijeni upravo zbog blizine prugeMAN-lion's coach wrote:vješalica wrote:http://m.avaz.ba/clanak/264587/akcija-u ... sedam-lica
Cak i vlasnik kompanije LAKE ,brat od nekadasnjeg ministra saobracaja Jusufa Bubice...
Nije ni cudo sto gradjevinska mafija zarko zeli stecaj GRAS-a...pod parolom unistenja neradnika i olosi kako to voli urbana postena svita sa foruma da docara.
mislim da je to rezanje grane na kojoj se sjedi
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#9189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa ista klika je navukla 1700 ljudi u gras da oni i njihove porodice glasaju za njih, koja bi sutra stajala i iza krčmljenja imovine i izgradnje poslovno-hotelsko-stambenog centra na mjestu remize. vi mislite to su dvije različite mafije
good cop - bad cop.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#9190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Cuju se rafali, najvjerovatnije kalas, iz pravca Hrasnog brda.Neko je vjerovatno na nekog pucao.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
mozda se neko zeni...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nekome ispao seminarski rad pa se čulo
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#9193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja jos vjerujem da je vatromet 
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#9194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ljakan wrote:Cuju se rafali, najvjerovatnije kalas, iz pravca Hrasnog brda.Neko je vjerovatno na nekog pucao.
Novogodisnje slavlje.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#9195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
to je dugoročan plan kao i za zdravstvoJThomas wrote:pa ista klika je navukla 1700 ljudi u gras da oni i njihove porodice glasaju za njih, koja bi sutra stajala i iza krčmljenja imovine i izgradnje poslovno-hotelsko-stambenog centra na mjestu remize. vi mislite to su dvije različite mafijegood cop - bad cop.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#9197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
garant Dozerova žena ovaj put nije bila uz njega.Ljakan wrote:Cuju se rafali, najvjerovatnije kalas, iz pravca Hrasnog brda.Neko je vjerovatno na nekog pucao.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dozer nije ljubitelj duge cijevi molit ću lijepoChmoljo wrote:garant Dozerova žena ovaj put nije bila uz njega.Ljakan wrote:Cuju se rafali, najvjerovatnije kalas, iz pravca Hrasnog brda.Neko je vjerovatno na nekog pucao.
Njegov potpis je jednostavan, jedan u glavu drugi u srce sve za 1,7 sekundi sa potezanjem i vraćanjem u futrolu.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovi u SBK barem po papiru rade pravo dobar posao
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161130016
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161130016
