SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#9176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Velkoski »

policajci u 'civilnoj' petici maloprije nasred ceste u srednjoj traci pale četiri žmigavca i zaustavljaju nekakvo random auto, u isto vrijeme umalo da se slupaju s likom iz desne trake... kakva je to politika :? :mrgreen: ni rotacije ni ništa :oops:
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#9177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Droog »

Velkoski wrote:policajci u 'civilnoj' petici maloprije nasred ceste u srednjoj traci pale četiri žmigavca i zaustavljaju nekakvo random auto, u isto vrijeme umalo da se slupaju s likom iz desne trake... kakva je to politika :? :mrgreen: ni rotacije ni ništa :oops:
To ti je Stealth...Incognito...

:)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Sta ovo roknu
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#9179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ljakan »

Gdje?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#9180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

_BataZiv_0809 wrote:Sta ovo roknu
bata se javlja iz buducnosti, kod mene ce roknuti tek 37 minuta :lol:
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#9181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

Velkoski wrote:policajci u 'civilnoj' petici maloprije nasred ceste u srednjoj traci pale četiri žmigavca i zaustavljaju nekakvo random auto, u isto vrijeme umalo da se slupaju s likom iz desne trake... kakva je to politika :? :mrgreen: ni rotacije ni ništa :oops:
ja im ne bih stao nikada tako, sta znam jel neko hoce auto da mi otme ili sta
User avatar
pepeljara
Posts: 7354
Joined: 22/08/2003 00:00

#9182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by pepeljara »

Ako je to petica od jutros, sto ulijece ispred, bez zmigavca, ne staje na pjesackom dok pjesaci prelaze, itd, onda ih treba zatvoriti sa ostalim zlocincima.

Jutros ka putu do posla jedno 20 prekrsaja sam vidio, sto mogu uzrokovat saobracajku, smrtni ishod, a stovrilo je guzvu srecom samo to.

Fakat, koja govna narod, treba samo po dzepu udarat. Na svakom semaforu 2-3 auta kroz crveno prodju (ona zadnja), ne staje se na pjesake, prestrojava se bez zmigavca (bez obzira sto ulijece u trake ostalim iz krajnje lijeve u krajnju desnu u 15 metara, da bi se stalo nekom jer je ceka.. itd itd :D

Podrzavam kaznjavanje maximalno kod prekrsaja, haman je to jedini nacin da se ovaj narod nauci kulturi.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

čuj urban :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

samo urbano :)
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#9186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MAN-lion's coach »


Cak i vlasnik kompanije LAKE ,brat od nekadasnjeg ministra saobracaja Jusufa Bubice...
Nije ni cudo sto gradjevinska mafija zarko zeli stecaj GRAS-a...pod parolom unistenja neradnika i olosi kako to voli urbana postena svita sa foruma da docara.
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#9187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ing-ecc »

jebem ti ETF i refernce na sta spade eminentna univerzitetska institucija :( ojjjjjj tugo moja :roll:
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

MAN-lion's coach wrote:

Cak i vlasnik kompanije LAKE ,brat od nekadasnjeg ministra saobracaja Jusufa Bubice...
Nije ni cudo sto gradjevinska mafija zarko zeli stecaj GRAS-a...pod parolom unistenja neradnika i olosi kako to voli urbana postena svita sa foruma da docara.
ne znam kako bi se to odrazilo na cijene kvadrata zgrada koje su na cijeni upravo zbog blizine pruge
mislim da je to rezanje grane na kojoj se sjedi
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#9189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

pa ista klika je navukla 1700 ljudi u gras da oni i njihove porodice glasaju za njih, koja bi sutra stajala i iza krčmljenja imovine i izgradnje poslovno-hotelsko-stambenog centra na mjestu remize. vi mislite to su dvije različite mafije :mrgreen: good cop - bad cop.
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#9190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ljakan »

Cuju se rafali, najvjerovatnije kalas, iz pravca Hrasnog brda.Neko je vjerovatno na nekog pucao.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

mozda se neko zeni...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

nekome ispao seminarski rad pa se čulo
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#9193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

ja jos vjerujem da je vatromet :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

Ljakan wrote:Cuju se rafali, najvjerovatnije kalas, iz pravca Hrasnog brda.Neko je vjerovatno na nekog pucao.

Novogodisnje slavlje. :izet:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

JThomas wrote:pa ista klika je navukla 1700 ljudi u gras da oni i njihove porodice glasaju za njih, koja bi sutra stajala i iza krčmljenja imovine i izgradnje poslovno-hotelsko-stambenog centra na mjestu remize. vi mislite to su dvije različite mafije :mrgreen: good cop - bad cop.
to je dugoročan plan kao i za zdravstvo :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

Ljakan wrote:Cuju se rafali, najvjerovatnije kalas, iz pravca Hrasnog brda.Neko je vjerovatno na nekog pucao.
garant Dozerova žena ovaj put nije bila uz njega.

:D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Chmoljo wrote:
Ljakan wrote:Cuju se rafali, najvjerovatnije kalas, iz pravca Hrasnog brda.Neko je vjerovatno na nekog pucao.
garant Dozerova žena ovaj put nije bila uz njega.

:D
Dozer nije ljubitelj duge cijevi molit ću lijepo :oops:

Njegov potpis je jednostavan, jedan u glavu drugi u srce sve za 1,7 sekundi sa potezanjem i vraćanjem u futrolu.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Ovi u SBK barem po papiru rade pravo dobar posao

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161130016
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

:lol: :lol:
Post Reply