commendatore wrote:Bitanga zvana azira 4 kasikeamar1994 wrote:Bitanga legenda![]()
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9151 Re: Pitamo Mehanicare ?
- Paulaner
- Posts: 271
- Joined: 04/01/2014 21:23
#9152 Re: Pitamo Mehanicare ?
E hvala ti punoamar1994 wrote:https://catalog.mann-filter.com/EU/eng/ ... 20(T85294)Paulaner wrote:Gdje mogu provjeriti dali ovo auto ima filter goriva?
U pitanju je Bmw e90 2006 god. 320i oznaka motora N46 B20B
eto , ne mijenja se, osim na kineskom trzistu
Iskreno prvi put cujem da se filter goriva ne mijenja..bas me interesuje razlog
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#9153 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pomogao si mu, kao i drugima ovdje na forumu. Najvise pomognes i to je za veliki respektbitanga_sa_otesa wrote:ne palim se tako lako...daleko sam ja od legendi,samo podijelio neko iskustvo iz proslosti...dgL_ wrote:Malo ters al dobar co'ek...amar1994 wrote:Bitanga legenda![]()
sace se upalit...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9154 Re: Pitamo Mehanicare ?
hvala ticondy wrote: Pomogao si mu, kao i drugima ovdje na forumu. Najvise pomognes i to je za veliki respekt
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9155 Re: Pitamo Mehanicare ?
osupnut sambitanga_sa_otesa wrote:samo ne govori da se druzis s muhomcommendatore wrote:trebo si stisnit puljku za reset killometraze onda proradi mozdamuha_sa wrote:mora bit tišina kad nigdje zvucNJAka
btw pita me stara s kim se druzim - reko sa jednom bitangom.... kae stara alahsalamet...
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#9156 Re: Pitamo Mehanicare ?
Trebam ofarbati haubu na autu i još par tačkica tu i tamo (ogrebotine i dvije hrđave fleke dimenzija kao 5KM kovanice)
Kome da odvezem?
(nemojte tersati ako je bilo već na temi, star sam ja čo'ek)
Kome da odvezem?
(nemojte tersati ako je bilo već na temi, star sam ja čo'ek)
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#9157 Re: Pitamo Mehanicare ?
061/530-200 AmelAverus wrote:Trebam ofarbati haubu na autu i još par tačkica tu i tamo (ogrebotine i dvije hrđave fleke dimenzija kao 5KM kovanice)
Kome da odvezem?
(nemojte tersati ako je bilo već na temi, star sam ja čo'ek)
Sve preporuke!
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9158 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni nece da pomogne, vidis?!bitanga_sa_otesa wrote:hvala ticondy wrote: Pomogao si mu, kao i drugima ovdje na forumu. Najvise pomognes i to je za veliki respekt
Salim se, spasi coheka zivaca, a valjda se nece morati istrositii za klapne.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#9159 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vjerovatno je integrisan u pumpu ili slično pa se mijenja onda kad i pumpa goriva crkne. Nije jedini auto sa takvim sistemom.Paulaner wrote:
E hvala ti puno![]()
Iskreno prvi put cujem da se filter goriva ne mijenja..bas me interesuje razlog
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9160 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam imao alfu 1.4 TS, i kod nje je bila ta varijanta,.530i wrote:Vjerovatno je integrisan u pumpu ili slično pa se mijenja onda kad i pumpa goriva crkne. Nije jedini auto sa takvim sistemom.Paulaner wrote:
E hvala ti puno![]()
Iskreno prvi put cujem da se filter goriva ne mijenja..bas me interesuje razlog
- Paulaner
- Posts: 271
- Joined: 04/01/2014 21:23
#9161 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cuo sam da neka auta nemaju nikako taj filter,pa sam mislio da i ovaj nema.Uglavnom hvala na odgovorima,necu nista dirati i traziti hljeba preko pogacekonektovan wrote:Ja sam imao alfu 1.4 TS, i kod nje je bila ta varijanta,.530i wrote:Vjerovatno je integrisan u pumpu ili slično pa se mijenja onda kad i pumpa goriva crkne. Nije jedini auto sa takvim sistemom.Paulaner wrote:
E hvala ti puno![]()
Iskreno prvi put cujem da se filter goriva ne mijenja..bas me interesuje razlog
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#9162 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na Peugeot 207 mi izbacilo kvar "INDICATOR FAULTY", zanima me zna li neko sta je kvar? Ili sta sve moze biti? Hvala unaprijed 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9163 Re: Pitamo Mehanicare ?
nesto sa zmigavcem
, mozda sijalica 
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#9164 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jutros ne pokazuje nikakvu greskuamar1994 wrote:nesto sa zmigavcem, mozda sijalica
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#9165 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije imalo kontakta vjerovatno pa nije radio jedan zmigavacLikeLike wrote:Na Peugeot 207 mi izbacilo kvar "INDICATOR FAULTY", zanima me zna li neko sta je kvar? Ili sta sve moze biti? Hvala unaprijed
Ja imam problem s tim al meni je od starine pa je kontakt zahrdjao i tu je problem mada ne vjerujem da je isti taj problem kod tebe jer je auto mladje
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#9166 Re: Pitamo Mehanicare ?
Desava mi se u zadnje vrijeme da mi u voznji izbacuje da mi ne radi sijalica, pa ukine, pa opet upali. Zna nervirati kad se ponavlja par puta u pola minutesupercali wrote:Nije imalo kontakta vjerovatno pa nije radio jedan zmigavacLikeLike wrote:Na Peugeot 207 mi izbacilo kvar "INDICATOR FAULTY", zanima me zna li neko sta je kvar? Ili sta sve moze biti? Hvala unaprijed
Ja imam problem s tim al meni je od starine pa je kontakt zahrdjao i tu je problem mada ne vjerujem da je isti taj problem kod tebe jer je auto mladje
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#9168 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze biti ona "ploca" sto se sijalica stavlja na nju... meni je to problem pravilo. Malo ismiglaj spojeve gdje se kopca...LikeLike wrote:Desava mi se u zadnje vrijeme da mi u voznji izbacuje da mi ne radi sijalica, pa ukine, pa opet upali. Zna nervirati kad se ponavlja par puta u pola minutesupercali wrote:Nije imalo kontakta vjerovatno pa nije radio jedan zmigavacLikeLike wrote:Na Peugeot 207 mi izbacilo kvar "INDICATOR FAULTY", zanima me zna li neko sta je kvar? Ili sta sve moze biti? Hvala unaprijed
Ja imam problem s tim al meni je od starine pa je kontakt zahrdjao i tu je problem mada ne vjerujem da je isti taj problem kod tebe jer je auto mladjeBitno je da nije neki skup kvar. Lako cu za sijalice
- permanentan
- Posts: 493
- Joined: 30/01/2008 14:11
#9169 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze li preporuka za majstora za zamjenu seta kvacila na astri h 1.7 cdti? Kao i savjet kojeg proizvodjaca seta kvacila odabrati.
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9170 Re: Pitamo Mehanicare ?
fakat ne kontam kad pitate za majstora
nikom više sem bitangi ne idem nit mi pada na pamet da nekog drugog tražim.
evo vam covjek sa puno strpljenja odgovara na pitanja a da i ne vidi auto i vi opet pitate imal neki mehanicar da mjenja set kvacila
ima Meho pored željinog stadiona----ona drvena garaža s desne strane, ima cojk i kanal u garaži pa bujrum-ko voli nek izvoli--a nije vala ni skup
nikom više sem bitangi ne idem nit mi pada na pamet da nekog drugog tražim.
evo vam covjek sa puno strpljenja odgovara na pitanja a da i ne vidi auto i vi opet pitate imal neki mehanicar da mjenja set kvacila
ima Meho pored željinog stadiona----ona drvena garaža s desne strane, ima cojk i kanal u garaži pa bujrum-ko voli nek izvoli--a nije vala ni skup
- permanentan
- Posts: 493
- Joined: 30/01/2008 14:11
#9171 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovo ja da ispipam teren, da vidim smijem li mu se javitimuha_sa wrote:fakat ne kontam kad pitate za majstora![]()
nikom više sem bitangi ne idem nit mi pada na pamet da nekog drugog tražim.
evo vam covjek sa puno strpljenja odgovara na pitanja a da i ne vidi auto i vi opet pitate imal neki mehanicar da mjenja set kvacila![]()
ima Meho pored željinog stadiona----ona drvena garaža s desne strane, ima cojk i kanal u garaži pa bujrum-ko voli nek izvoli--a nije vala ni skup
Ne znam da li bi radio ovo?
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9172 Re: Pitamo Mehanicare ?
zašto ne bi radiopermanentan wrote:Ovo ja da ispipam teren, da vidim smijem li mu se javitimuha_sa wrote:fakat ne kontam kad pitate za majstora![]()
nikom više sem bitangi ne idem nit mi pada na pamet da nekog drugog tražim.
evo vam covjek sa puno strpljenja odgovara na pitanja a da i ne vidi auto i vi opet pitate imal neki mehanicar da mjenja set kvacila![]()
ima Meho pored željinog stadiona----ona drvena garaža s desne strane, ima cojk i kanal u garaži pa bujrum-ko voli nek izvoli--a nije vala ni skup
Ne znam da li bi radio ovo?
nisu ti prljave pare
samo furaj--ide ti auto u sigurne ruke
-
LeKo
- Posts: 1494
- Joined: 07/05/2004 12:52
- Location: AP
#9173 Re: Pitamo Mehanicare ?
'ta će bitanga, nije društven, iz prve ti auto popravi, ni sprijateljit' se s njim ne možeš. 
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9174 Re: Pitamo Mehanicare ?
budalaLeKo wrote:'ta će bitanga, nije društven, iz prve ti auto popravi, ni sprijateljit' se s njim ne možeš.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9175 Re: Pitamo Mehanicare ?
jbte nema me par sati odmah pocnu neke provokacije

