SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9151 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

jao_situacije wrote:
O'zone wrote:I dok Hanki puče sahan iz buregdžinice

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledaj ... /161124136

Dotlen korupcijsko društvo izađe na slobodu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapseni ... /161124141
pa zar im nisu produžili pritvor već

Ispucali :wink:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9152 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Jesu. Isteklo i ovo drugo produženje
splinter
Posts: 8704
Joined: 08/10/2011 12:28

#9153 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

jao_situacije wrote:
O'zone wrote:I dok Hanki puče sahan iz buregdžinice

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledaj ... /161124136

Dotlen korupcijsko društvo izađe na slobodu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapseni ... /161124141
pa zar im nisu produžili pritvor već
A i jesu udarili po ovim Esedima te Radeljaš te Džananović
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9154 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

pa onda nema problema, već je produžen jednom
nije keljmendijeva grupa da će nešto značajno uraditi :roll:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9155 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

O'zone wrote:I dok Hanki puče sahan iz buregdžinice

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledaj ... /161124136

Dotlen korupcijsko društvo izađe na slobodu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapseni ... /161124141
da sahan nije ukrala ona poznata sjenička kleptomanka dzindo ili kako vec se preziva?
Sociolog
Posts: 5763
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#9157 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

Nazalost, teski momenti. Ne mora se sloziti niko sa mnom, ali otudenje, previse koristenja pametnih mobitela , gledas kako se tatina djeca provode, g.... trebe. , a ti podstanar, s malo para , samo kontraefekat, jbg.depresija..znam kakav je osjecaj kad poznanici s faxa putuju Europom a Tebe zezaju, kako nemas slike iz Npr.Rima, Beca...nazalost jos jednom pametni telefoni nabijaju komplekse ljudima
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#9158 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Juliuscezar »

Sociolog wrote:Nazalost, teski momenti. Ne mora se sloziti niko sa mnom, ali otudenje, previse koristenja pametnih mobitela , gledas kako se tatina djeca provode, g.... trebe. , a ti podstanar, s malo para , samo kontraefekat, jbg.depresija..znam kakav je osjecaj kad poznanici s faxa putuju Europom a Tebe zezaju, kako nemas slike iz Npr.Rima, Beca...nazalost jos jednom pametni telefoni nabijaju komplekse ljudima
Ispitni su rokovi mozda je i to dovelo do pucanja, pogtovo ako ti je stalo do studiranja a gledas i cujes razne nepravde.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#9159 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Znate svi nase fakultete i da na svakom ima neki profesor koji obara bez nekog jasnog kriterija. Ucio ne ucio, ako nemas srece, neces proci.
Znam pouzdano da neki odrede limit koliko ce poloziti.
Suocen sa tim zidom, a plus podstanar i kokuz... ako potraje duze i ako je labilna osoba, njemu to izgleda kao jedini izlaz...
Porodici saucesce, njemu nek je laka zemlja, jadna napacena dusa...
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#9160 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zli_hordas »

Neka mu je rahmet i laka zemlja.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#9162 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Jbt pa samo da su racune pogledali nasli bi sporno a kamoli sta vise
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#9163 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Cisto zamazivanje ociju javnosti, ko radi se nesto, pocele racije.. a opet ga pusi sitna buranija, dok bossovi i dalje uzivaju u statusu..
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9164 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

jadna sitna buranijica...za oplakati...pomalo kraducka pomalo puši ponekad koji prekršaj...mehlem na ranu je otrov kad se uzmu razmjere dobrote sitne buranijice
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9165 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

supercali wrote:Jbt pa samo da su racune pogledali nasli bi sporno a kamoli sta vise
ova policija ne gleda u račune
ima ona druga koja nikad nigdje i ne zalazi
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#9166 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Juliuscezar »

fkt su nesposobni ako nisu nasli ni gram trave ili barem neregistrovan pistolj
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#9167 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

vješalica wrote:
supercali wrote:Jbt pa samo da su racune pogledali nasli bi sporno a kamoli sta vise
ova policija ne gleda u račune
ima ona druga koja nikad nigdje i ne zalazi
Pa mogli su povesti tog jednog pa bi nasli
Sasvim je nebitno jel gleda ili ne gleda bit je da su mogli naci ako su htjeli
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9168 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

svakako se racijama ne cilja na bosove nego na buraniju
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9169 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

jao_situacije wrote:svakako se racijama ne cilja na bosove nego na buraniju
kad buraniju sjebeš neće biti bossova :wink:
poserem se na "buraniju"...
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9170 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

vješalica wrote:
jao_situacije wrote:svakako se racijama ne cilja na bosove nego na buraniju
kad buraniju sjebeš neće biti bossova :wink:
poserem se na "buraniju"...
ima i toga
ukineš logistiku, i bosovi više nisu bosovi
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9171 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

buranija je najmnogobrojnija i najviše pravi problema
utokice,trava,bobe,klošarenje,terorisanje,kurčenje...kad im ubaciš spoznaju u život da to nije to
smanjiće se broj finansijera bosova i njihovog megalomanskog života
al dok buranija puni džepove bossovima...
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#9172 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Ovo je Hadzibajric poslao poruku Stojnicu, a posto ovaj opet u policiji ima svoje garant je i znao da ide racija...
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#9173 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by __Phoenix__ »

Ovdje uvijek ispada da je Stojnić nekakav mafijoza, vođa sarajevskog podzemlja, šta li već, prosječni vlasnik kafane na extra lokaciji ništa više...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#9174 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ma kakvi bossovi. jedini krupni kriminalci u današnjem sarajevu su načelnici opština.
Post Reply