De ne rise.GeeTnT wrote:Zvona je mogao da bira ulaz a Hasan nema izbor...Hasan raste i svaki dan vise razumije ko je kriv zbog ponizavanja koje trpi..Nevolja je u tome sto se belaj ne zavrsava Hasanovom zavrsenom skolom nego sto ti, a ni ja necemo nikad saznati kolika je tanka linija do Hasanove "huje"... Onda ce ovde mnogi pisati kako su poznavali lika i ne mogu da vjeruju sta bi od onako mirnog i postenog covjeka...Hafis wrote:Dobar je i mali Zvonimir dok se izjašnjava k'o bosanski katolik, a svejedno mu zove li se jezik na kojem uči bosanski ili bosanskohercegovački.GeeTnT wrote:Dobar je Hasan, sve dok u skoli koristi sporedni ulaz...
Postoje i obrnuti slučajevi, gdje je mali Tomislav u Hasanovoj koži.
Ove škole postoje i u sredinama gdje su Bošnjaci većina, a i gdje su Hrvati većina.


