Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9126 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

GeeTnT wrote:
Hafis wrote:
GeeTnT wrote:Dobar je Hasan, sve dok u skoli koristi sporedni ulaz...
Dobar je i mali Zvonimir dok se izjašnjava k'o bosanski katolik, a svejedno mu zove li se jezik na kojem uči bosanski ili bosanskohercegovački.
Zvona je mogao da bira ulaz a Hasan nema izbor...Hasan raste i svaki dan vise razumije ko je kriv zbog ponizavanja koje trpi..Nevolja je u tome sto se belaj ne zavrsava Hasanovom zavrsenom skolom nego sto ti, a ni ja necemo nikad saznati kolika je tanka linija do Hasanove "huje"... Onda ce ovde mnogi pisati kako su poznavali lika i ne mogu da vjeruju sta bi od onako mirnog i postenog covjeka...
De ne rise.
Postoje i obrnuti slučajevi, gdje je mali Tomislav u Hasanovoj koži.
Ove škole postoje i u sredinama gdje su Bošnjaci većina, a i gdje su Hrvati većina.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9127 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Da da, radikalizma. S tim da je taj već u peMziji, kakav je islamski radikalizam.
A priznaj, nije baš ni da je taj dotični Hasan ljubitelj Srba i Hrvata.
Ne vidim radi cega bi trebao biti.
I obratno. Što znači da su osjećaji obostrani.
Jok eto, vi cete nas jebavati, a mi cemo vas voljeti :D Kao sto sam rekao pocetkom godine, odabrali ste stranu, krenuli kuhati i prijetiti, pa se nemojte cuditi kada uslijedi reakcija. :D

Problem je bio sto vecinu naroda boli kurac za politikom, i ne prate ta sranja kao mi ludaci na forumu. Taj problem ste proteklih mjeseci djelimicno otklonili, pa sad sve vise ljudi prica o "hrvatskom pitanju" - ali ne na nacin koji bi ti se dopao.

Rekao sam prije mjesec i kusur da niste trebali kuhati sa SDA. I za to valja platiti cijenu. Pitaj kolege iz SBiH, SDP, DF i SBB.
Doktor za RnR
Posts: 16
Joined: 17/06/2017 17:35

#9128 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Doktor za RnR »

Hafis wrote:
Doktor za RnR wrote:
Hafis wrote: Ćuj dže sam navalijo. Pa vidiš da nas ne može niti jedan zapast od onih delegata gore.
Zato su raja ovdje ljuta, nema biznisa s njima. Pa onda ako se i probiju jedan-dva dovde, samo degenek dobiju ni krivi ni dužni.
Ti i Vaha(Brijun) ste dušu dali da organizujete jedan kružok(domjenak) sa HVO RVI i da im pojasnite kako ih svaki dan skidaju i izbacuju iz prava, doduše sve zdravi ko dren ali da malo tog patriotizma osjete iz HDZ pećina.
Čuj?
Prošli petak katastrofa i masakr vam uradiše, miličević, ćavar, pehar, soldo, čerkez itd nosio ja nakva dokumenta u institut nema lupaju vratima jebu mater uz ispraćaj zaštitara, popuši i nakav boras i nakav čorić, reko šta je ovo pitam onog zaštitara kaže sve lažnjaci i zdravi primali invalidnine, veselo kaže svaki dan ovde :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9129 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote:
pici wrote:
Ima ledine i likovitih trava kakvih im duša hoće. A još kažu da su koze lude za smiljem.
Samo bi nam trebala pomoć općinskog kadra s Ilidže da obuči ove naše delegata na to kentranje s papirima i zemljišnim knjigama.
Mi bi im zauzvat poslali stručni kadar za obuku iz prekucavanja šasija svih popularnih marki vozila.
treba ce i vozaca i kosaca, valjd ima dolje u ercegovini strucna kadra nisu svi bizMismeni i eLITA svekolikog pucanstva, saljemo vam i pilota za obuku da more obljetjet do dubrovacke zavale i natrag kazu ima dobrijeH zena pa more koja i u rijad da ode :bih:
Za te kosce i vozače Bosna nam je nepresušno vrelo. Pa jebote 90% vozača u Globtouru su tvoji zemljaci.
Lahko ćemo mi sve to, ako treba i mevlude organizirati....samo da nam oni dođu.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#9130 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

Hafis wrote:
GeeTnT wrote:
Hafis wrote: Dobar je i mali Zvonimir dok se izjašnjava k'o bosanski katolik, a svejedno mu zove li se jezik na kojem uči bosanski ili bosanskohercegovački.
Zvona je mogao da bira ulaz a Hasan nema izbor...Hasan raste i svaki dan vise razumije ko je kriv zbog ponizavanja koje trpi..Nevolja je u tome sto se belaj ne zavrsava Hasanovom zavrsenom skolom nego sto ti, a ni ja necemo nikad saznati kolika je tanka linija do Hasanove "huje"... Onda ce ovde mnogi pisati kako su poznavali lika i ne mogu da vjeruju sta bi od onako mirnog i postenog covjeka...
De ne rise.
Postoje i obrnuti slučajevi, gdje je mali Tomislav u Hasanovoj koži.
Ove škole postoje i u sredinama gdje su Bošnjaci većina, a i gdje su Hrvati većina.
Ma ja ... jabuke i kruske ne treba mijesat, rece lik i ode ljuljat Kosnikov bmw...

Pljuccc
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9131 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Da da, radikalizma. S tim da je taj već u peMziji, kakav je islamski radikalizam.
A priznaj, nije baš ni da je taj dotični Hasan ljubitelj Srba i Hrvata.
Ne vidim radi cega bi trebao biti.
I obratno. Što znači da su osjećaji obostrani.
Doktora samo treba malo dodirnuti U pravu zicu, namah napusta U ljudbu u pada U huju.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9132 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Doktor za RnR wrote:
Hafis wrote:
Doktor za RnR wrote:
Ti i Vaha(Brijun) ste dušu dali da organizujete jedan kružok(domjenak) sa HVO RVI i da im pojasnite kako ih svaki dan skidaju i izbacuju iz prava, doduše sve zdravi ko dren ali da malo tog patriotizma osjete iz HDZ pećina.
Čuj?
Prošli petak katastrofa i masakr vam uradiše, miličević, ćavar, pehar, soldo, čerkez itd nosio ja nakva dokumenta u institut nema lupaju vratima jebu mater uz ispraćaj zaštitara, popuši i nakav boras i nakav čorić, reko šta je ovo pitam onog zaštitara kaže sve lažnjaci i zdravi primali invalidnine, veselo kaže svaki dan ovde :lol:
Je li bila tu jedna crnka...nekih 30 godina...ono baš upadljive nadignute sise, bijela put, zelene i pomalo tužne oči...to ti je tata redovno trošio jedno godinu dana :)
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9133 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote: Za te kosce i vozače Bosna nam je nepresušno vrelo. Pa jebote 90% vozača u Globtouru su tvoji zemljaci.
Lahko ćemo mi sve to, ako treba i mevlude organizirati....samo da nam oni dođu.
super mi cmo vozace a vi baustelce natrag iz frankfurta i dizeldorfa povucete hem iskusni hem im ne trena radna dozvola samo bracki kamen i malter i kaknja... ima da procvjeta ercegovina od villa i dzamija... napravit ce se i neka kapelica samo da se domacini ne uvrjede... mogu i zajednicke mise i mevludi na otvorenom livanjsko polje se ubilo za tog taman mogu svi turisti stat... :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9134 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

GeeTnT wrote:
Hafis wrote:
GeeTnT wrote: De ne rise.
Postoje i obrnuti slučajevi, gdje je mali Tomislav u Hasanovoj koži.
Ove škole postoje i u sredinama gdje su Bošnjaci većina, a i gdje su Hrvati većina.
Ma ja ... jabuke i kruske ne treba mijesat, rece lik i ode ljuljat Kosnikov bmw...

Pljuccc
Eh, nisam ja izmislio tu vrstu škola, već OHR.
Ti se natakario malog Hasana i njegovih frustracija, pa se i ja sjetio malog Zvonimira i njegovih frustracija.
Nek naprave zajednički školski program, pomješaju djecu i bila stvar.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9135 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:
Doktor za RnR wrote:
Hafis wrote: Čuj?
Prošli petak katastrofa i masakr vam uradiše, miličević, ćavar, pehar, soldo, čerkez itd nosio ja nakva dokumenta u institut nema lupaju vratima jebu mater uz ispraćaj zaštitara, popuši i nakav boras i nakav čorić, reko šta je ovo pitam onog zaštitara kaže sve lažnjaci i zdravi primali invalidnine, veselo kaže svaki dan ovde :lol:
Je li bila tu jedna crnka...nekih 30 godina...ono baš upadljive nadignute sise, bijela put, zelene i pomalo tužne oči...to ti je tata redovno trošio jedno godinu dana :)
jebentikru... covjek prica o mukama branitelja, a ovaj se poziva na neku nikad spomenutu zenu, samo da bi mogao reci "al' sam jeboooooo".
Koji pubertetlija, stotinu mu tisuca.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9136 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

pici wrote:
Hafis wrote: Za te kosce i vozače Bosna nam je nepresušno vrelo. Pa jebote 90% vozača u Globtouru su tvoji zemljaci.
Lahko ćemo mi sve to, ako treba i mevlude organizirati....samo da nam oni dođu.
super mi cmo vozace a vi baustelce natrag iz frankfurta i dizeldorfa povucete hem iskusni hem im ne trena radna dozvola samo bracki kamen i malter i kaknja... ima da procvjeta ercegovina od villa i dzamija... napravit ce se i neka kapelica samo da se domacini ne uvrjede... mogu i zajednicke mise i mevludi na otvorenom livanjsko polje se ubilo za tog taman mogu svi turisti stat... :bih:
Mala moja, brzo gace svuciiiii,
od Stutgarta drzim ga u ruciiii,
joooooooj....
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9137 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote: Za te kosce i vozače Bosna nam je nepresušno vrelo. Pa jebote 90% vozača u Globtouru su tvoji zemljaci.
Lahko ćemo mi sve to, ako treba i mevlude organizirati....samo da nam oni dođu.
super mi cmo vozace a vi baustelce natrag iz frankfurta i dizeldorfa povucete hem iskusni hem im ne trena radna dozvola samo bracki kamen i malter i kaknja... ima da procvjeta ercegovina od villa i dzamija... napravit ce se i neka kapelica samo da se domacini ne uvrjede... mogu i zajednicke mise i mevludi na otvorenom livanjsko polje se ubilo za tog taman mogu svi turisti stat... :bih:
Ma postoje odlične ideje, samo ja opet ponavljam: ne može nas zapasti niti jedan jedini, od onih delegata iz Ilidže, a tek onih iz Trnova.
Doktor za RnR
Posts: 16
Joined: 17/06/2017 17:35

#9138 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Doktor za RnR »

Hafis wrote: Je li bila tu jedna crnka...nekih 30 godina...ono baš upadljive nadignute sise, bijela put, zelene i pomalo tužne oči...to ti je tata redovno trošio jedno godinu dana :)
bježi tata bola, ja tu uletio slučajno, nit znam koga nit me briga, vidi na šta ONO okreće jebač godine, nego izjeba vas HDZ do jaja kroz reviziju!
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9139 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

kako je krenulo ni tregeri nece pomoc smo uckur i to onaj brodski kanaf, nece spasti gace garant... :bih:
Doktor za RnR
Posts: 16
Joined: 17/06/2017 17:35

#9140 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Doktor za RnR »

samo da znate i hafis prima invalidninu 50% RVI :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9141 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Imao sam jedan stvarno solidan input jutros, pa ste mi svi nekako draži...barem danas, a ne znam već za sutra :D
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9142 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:
Hafis wrote: Za te kosce i vozače Bosna nam je nepresušno vrelo. Pa jebote 90% vozača u Globtouru su tvoji zemljaci.
Lahko ćemo mi sve to, ako treba i mevlude organizirati....samo da nam oni dođu.
super mi cmo vozace a vi baustelce natrag iz frankfurta i dizeldorfa povucete hem iskusni hem im ne trena radna dozvola samo bracki kamen i malter i kaknja... ima da procvjeta ercegovina od villa i dzamija... napravit ce se i neka kapelica samo da se domacini ne uvrjede... mogu i zajednicke mise i mevludi na otvorenom livanjsko polje se ubilo za tog taman mogu svi turisti stat... :bih:
Ma postoje odlične ideje, samo ja opet ponavljam: ne može nas zapasti niti jedan jedini, od onih delegata iz Ilidže, a tek onih iz Trnova.
ima su poljina dobra ekipa samo treba mnogo maslinjaka i vinograda su visnjama i ponekom smokvom... :bih:
Doktor za RnR
Posts: 16
Joined: 17/06/2017 17:35

#9143 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Doktor za RnR »

Hafis wrote:Imao sam jedan stvarno solidan input jutros, pa ste mi svi nekako draži...barem danas, a ne znam već za sutra :D
pusti šuplje i padavce nego kad izlaziš na reviziju :lol:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9144 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Doktor za RnR wrote:samo da znate i hafis prima invalidninu 50% RVI :D

mora da je na studiju u zagrebu slomijo vilicu pa nije mogo usmene nego pismene davat inace bi jos studij zavrsaval u stolnom gradu :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9145 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Na žalost, morao sam opet posegnuti za sankcijama, poslije toliko vremena.
Ovim putom obavješćujem javnost da je @hećim za rokenrol otišao na izdržavanje disciplinske mjere u moj (za sada) potpuno prazni filter.
Njegov slučaj ću osobno razmotriti nakon mjesec dana, i odlučiti o mogućoj reviziji procesa.

Obzirom da je iskupio tek nekih desetak postova, za olakotnu okolnost može mu se uzeti neiskustvo i želja za dokazivanjem (što ću svakako imati na umu tijekom drugostupanjske presude)

Dotad, Mića izdrži. Uz tebe smo :thumbup:
Ako treba i Thompson će pjevati na stadionu :)

Image

Top
Doktor za RnR, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Last edited by Hafis on 20/06/2017 13:10, edited 3 times in total.
Doktor za RnR
Posts: 16
Joined: 17/06/2017 17:35

#9146 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Doktor za RnR »

pici wrote:
Doktor za RnR wrote:samo da znate i hafis prima invalidninu 50% RVI :D

mora da je na studiju u zagrebu slomijo vilicu pa nije mogo usmene nego pismene davat inace bi jos studij zavrsaval u stolnom gradu :mrgreen:
kažu da je bio dobar borac, ono kad se sve završi uleti on sa košpicama i kikirikijem :D
Doktor za RnR
Posts: 16
Joined: 17/06/2017 17:35

#9147 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Doktor za RnR »

Hafis wrote:Na žalost, morao sam opet posegnuti za sankcijama, poslije toliko vremena.
Ovim putom obavješćujem javnost da je @hećim za rokenrol otišao na izdržavanje discilinske mjere u moj za csada potpuno prazni filter.
Njegov slučaj ću osobno razmotriti nakon mjesec dana, i odlučiti o mogućoj reviziji procesa.
Dotad, Mića izdrži. Uz tebe smo :thumbup:

Image
Jesi jazavac hafise :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9148 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Ma nije nego se okliznuo na saFun.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9149 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote: Za te kosce i vozače Bosna nam je nepresušno vrelo. Pa jebote 90% vozača u Globtouru su tvoji zemljaci.
Lahko ćemo mi sve to, ako treba i mevlude organizirati....samo da nam oni dođu.
super mi cmo vozace a vi baustelce natrag iz frankfurta i dizeldorfa povucete hem iskusni hem im ne trena radna dozvola samo bracki kamen i malter i kaknja... ima da procvjeta ercegovina od villa i dzamija... napravit ce se i neka kapelica samo da se domacini ne uvrjede... mogu i zajednicke mise i mevludi na otvorenom livanjsko polje se ubilo za tog taman mogu svi turisti stat... :bih:
Evo, mi smo se još zimus spremili za dobrodošlicu.

Image

P.S. jebe nas što nemamo katedru arapskog jezika niti na jednom fakultetu.
Tako da nismo znali sastaviti dobrodošlicu na harapskom. I tu bi nam za početak dobro došla stručna pomoć s Ilidže dok se ne snađemo :)
A da...i da nam posude nekoliko harapskih zastava za prvu ruku. Ovih naših imamo za izvoza :thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9150 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Sta je ovo? Neko otego papcima sve sami grobovi.
Post Reply