Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
moon_light
Posts: 1
Joined: 16/08/2012 11:51

#9126 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by moon_light »

@ Peđa Kojović

Baš zbog podržavanja takve manifestacije, koja je namjerno bila zakazana za lejletul kadr a onda, kako je i planirano jel, otkazana (da se mi u sarajevu prikažemo namjerno kao divljaci zapadu) vama ni ovi koji glasaju ne trebaju nikad dati glas. Gdje je tu ta religijska tolerancija sa kojom mašete okolo kao i svaka stranka koja se trudi da i ovo malo što imamo resursa stavimo na raspolaganje zapadu :evil: . TO OVOM GRADU NE TREBA.
Objasni mi kako može biti uspjeh promicanje homoseksualizma? Vi to očito vidite kao veliki uspjeh.
A ja nikad ne bih dao glas niti bilo kojem drugom srbinu, hrvatu pa ni bošnjaku koji se zalaže za "evropske vrijednosti ( :lol: " .
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#9127 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by zavrzlama »

Pedja@

Kakvo vi iz NS i ti licno imate misljenje npr. o ovome:

SRNA - 31.08.2012 20:34
BIJELJINA - BiH svakodnevno pokazuje hroničnu nesposobnost da egzistira i da preživi kao zemlja, izjavio je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.
"Ovdje se više ne radi o tome da li postoji BiH. Pitanje je samo kako obezbijediti da se na miran način raziđemo. To je jedino i suštinsko pitanje ako neko hoće to da posmatra racionalno, u suprotnom, možemo se ovako mrcvariti godinama i decenijama", istakao je Dodik.
On je rekao novinarima u Bijeljini da je OHR davno trebalo da ode iz BiH o čemu, kako je naglasio, govore i stavovi evropskih zemalja koje smatraju da je potrebno završiti s tim.
"Ovo je mučenje. Činjenica je da smo mi ovdje žrtve nekih centara moći koji pokušavaju da dokažu nedokazivo - da se BiH može održati, što je nemoguće. Savjet ministara BiH teško funkcioniše, parlament je nesposoban da odlučuje, ne poštuje se Dejtonski sporazum, nema volje da se prihvati njegova realnost i ovaj međunarodni ugovor krši se posljednjih 15 godina na principu navodnog jačanja BiH", naveo je Dodik.
On je zaključio da BiH nije funkcionalna, niti to može da bude.
Pogotovo ako znamo da istog fasistu podrzava vise od 60% glasaca u rs-u,da istog ne demantuju niti mu se ista zamjera od svih stranaka sa srpskim predznakom..s kim vi iz NS mislite da sprovodite reforme ustava ,kad vodjstvo jednog cjelokupnog naroda ne zeli nikakvu BIH i najavljuje njen raspad....molim otvoren ,jasan i konkretan odgovor..
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#9128 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

zavrzlama

Prije svega,ne mislim da se radi o kako vi kazete "rukovodstvu jednog cijelokupnog naroda", a o tome na koje se nacine
stvara volja tog dijela koji Predsjednik Dodik politicki predstavlja mogu se napisati cijeli psiholoski politicki elaborati.
Medjutim, pitanjekoje ste vi postavili postaje esencijalno pitanje za BiH, a ono glasi, koliko je ljudi koji imaju zelju i interes da gradje BiH kao drzavu, a pogotovo kao drzavu ravnopravnih gradjana.
Upravo samo par stranica ranije pisao o jedinom zajednickom projektu stranaka na vlastikoji traje, pa vec skoro 20 godina, i ciji je cilj da o sudbini zemlje odlucuje nekoliko politicara i njihove porodice. Taj cilj se postize sirenjem drustvene politicke apatije.

Takodje sam, na Domu naroda, govorio o tome da BiH danas, bas kao i u ratu ima dva neprijatelja. Jedan je otvoreni separatizam, koji je ocigledan u RS-u i kojim se pokusava izbjeci suocavanje sa zlocinackim temeljima tog entiteta, a drugi je takodje separatizam ali koji ima sasvim drugu strategiju. Strategija ovog drugog separatizma se nada da ce iscrpljivanjem - koje se postize zadrzavanjem status quoa, neefikasnosti i nekaznjene drzavne korupcije sprovodi u FBiH - doci do promjene u raspolozenju i da ce gradjani pristati na podjelu BiH.
Strateski cilj Bosnjackog nacionalizma je da za neuspjeh ocuvanje BiH budu optuzeni Srbi i Hrvati.

Siguran sam, posto vidim da pratite politiku, da vam je sve ovo manje vise poznato.

Dakle, kratak i jasan odgovor.
Danasnju drzavu BiH lakse napadati nego braniti, ali ja licno, kao i stranka ciji sam clan upravo to radimo i smatramo da bi vecina nasih gradjana kada bi razumno i informisano mogla formirati svoje misljenje o ovome mislila isto kao mi.
Nasa stranacko insistiranje na ubrzanim euroatlanskim integracijama je jednim velikim dijelom motivisano upravo idejom da je BiH kao medjunarodni drzavni subjekt daleko sigurnija ukoliko jedinstvena udje u ove saveze drzave.


p.k.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9129 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Challenger__ »

zavrzlama

Nisam fan NS, ali čitam šta čovjek piše. Evo, malo iznad IZNAD, (scroll up) čovjek (P.K.) je jasan i decidan:

"Ali ono sto je vazno i ono na sta sam mislio se tice nas, dakle BiH.Ovdje su to oni ljudi koji vjeruju da BiH moze opstati i to kao drzava ravnopravnih gradjana i u skoroj buducnosti uci u EU. Cak bih rekao da su to oni koji vjeruju da su pozitivne promjene ovdje moguce demokratskim sredstvima, dakle izborima, koji vjeruju da nisu svi isti i da nije tacno da mi nista ne mozemo, nego su ubjedjeni da mi kad nesto hocemo to i mozemo".

Šta ima da se izjašnjava na svaku moguću izjavu onih sa kojima ne dijeli istu viziju i isti san? Nema nikakve potrebe.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9130 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »


DINO MUSTAFIĆ, ČLAN PREDSJEDNIŠTVA NAŠE STRANKE:

u intervjuu za "Dnevni avaz"

SDA uvodi zemlju u pravni i ekonomski haos

http://www.avaz.ba/vijesti/intervju/sda ... omski-haos
Pošteno.
Dobro je ovo i korisno što se potencijalnim glasačima, uoči početka predizborne kampanje, a u najtiražnijem subotnjem izdanju, šalje jasna i nedvosmislena poruka da ste Fahrini (glasnogovornici). Onim malobrojnim koji su imali dileme ...
Harry Tuttle
Posts: 439
Joined: 06/08/2012 21:39
Location: Altona

#9131 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Harry Tuttle »

Banksy wrote:

DINO MUSTAFIĆ, ČLAN PREDSJEDNIŠTVA NAŠE STRANKE:

u intervjuu za "Dnevni avaz"

SDA uvodi zemlju u pravni i ekonomski haos

http://www.avaz.ba/vijesti/intervju/sda ... omski-haos
Pošteno.
Dobro je ovo i korisno što se potencijalnim glasačima, uoči početka predizborne kampanje, a u najtiražnijem subotnjem izdanju, šalje jasna i nedvosmislena poruka da ste Fahrini (glasnogovornici). Onim malobrojnim koji su imali dileme ...
:?

Cemu je NS Fahrin glasnogovornik? Da li je to onda za tebe svako ko nesto rekne protiv SDA automatski Fahrin glasnogovornik? I na kraju krajeva, sta je to covjek konkretno rekao sto nije istina...
Guido_Špišić
Posts: 185
Joined: 17/07/2012 16:28

#9132 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Guido_Špišić »

Hoće li Naša stranka pokrenuti proces legalizacije prostitucije u Kantonu Sarajevo kao i legalizacije lakih droga, tj. marihuane?
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#9133 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

guido spisic

Prostituciju smatramo i krivicnim djelom (posebno "organizatora" i "musterije") i socijalnim problemom.
Mi cemo se kao stranka zalagati za dekriminalizaciju marihuane.

p.k.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#9134 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by plain vanilla »

Pedja Kojovic wrote:guido spisic

Prostituciju smatramo i krivicnim djelom (posebno "organizatora" i "musterije") i socijalnim problemom.
Mi cemo se kao stranka zalagati za dekriminalizaciju marihuane.

p.k.
makar nesto :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#9135 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by plain vanilla »

zagazaga wrote: oho vam se kad dođe munlajt :D sve su to ''evropske vrijednosti'' i TO OVOM GRADU NE TREBA
moon_light wrote:@ Peđa Kojović

Baš zbog podržavanja takve manifestacije, koja je namjerno bila zakazana za lejletul kadr a onda, kako je i planirano jel, otkazana (da se mi u sarajevu prikažemo namjerno kao divljaci zapadu) vama ni ovi koji glasaju ne trebaju nikad dati glas. Gdje je tu ta religijska tolerancija sa kojom mašete okolo kao i svaka stranka koja se trudi da i ovo malo što imamo resursa stavimo na raspolaganje zapadu :evil: . TO OVOM GRADU NE TREBA.
Objasni mi kako može biti uspjeh promicanje homoseksualizma? Vi to očito vidite kao veliki uspjeh.
A ja nikad ne bih dao glas niti bilo kojem drugom srbinu, hrvatu pa ni bošnjaku koji se zalaže za "evropske vrijednosti ( :lol: " .
Image

stanje u drzavi se ne moze popraviti ni za 10 godina, ali uz marihuanu bi bilo zabavnije i lakse :D
ja ionako vise ne vjerujem nikakvim obecanjima, ako na opstim izborima NS bude obecala borbu za legalizaciju, glasam za njih

i da, ja to ne konzumiram, cekam da bude legalno :mrgreen:
Guido_Špišić
Posts: 185
Joined: 17/07/2012 16:28

#9136 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Guido_Špišić »

Ne kontam šta vi šatro imate protiv prostitucije kao da se to može zabranit? Plašite se hodža biće da je to....

Al, haj da vidim da dekriminalizirate travu da bih vam glas iz principa.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9137 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

Harry Tuttle wrote:
Banksy wrote:

DINO MUSTAFIĆ, ČLAN PREDSJEDNIŠTVA NAŠE STRANKE:

u intervjuu za "Dnevni avaz"

SDA uvodi zemlju u pravni i ekonomski haos

http://www.avaz.ba/vijesti/intervju/sda ... omski-haos
Pošteno.
Dobro je ovo i korisno što se potencijalnim glasačima, uoči početka predizborne kampanje, a u najtiražnijem subotnjem izdanju, šalje jasna i nedvosmislena poruka da ste Fahrini (glasnogovornici). Onim malobrojnim koji su imali dileme ...
:?
Cemu je NS Fahrin glasnogovornik? Da li je to onda za tebe svako ko nesto rekne protiv SDA automatski Fahrin glasnogovornik? ..

O vjerodostojnosti s kojom BiH mediji, a pogotovo Dnevni Avaz, prenose izjave, o nedostatku elementarne profesionalnosti i znanja urednika i novinara, zaista ne mislim trosit rijeci.)

Kada bih bio u poziciji da jednim potezom i to prstom nekome pokazem na primjer koji simbolizira moralni i zakonski ambis u koji je BiH gurnuta zavezanih ociju i vezanih ruku ja bih pokazao prstom na zgradu/e Dnevnog Avaza.

p.k.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#9138 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

banksy

I dalje tako mislim i upravo zbog toga uvijek kada dajem izjavu za njih to radim pod uslovom da krajnji tekst dobijem na autorizaciju. To sam sugerisao svima u stranci i znam da je Dino ovom prilikom upravo to zahtijevao.
Nazalost, niti jedan medij se, a u tome posebno prednjace dnevne novine Oslobodjenje i D.Avaz, ne drzi elementarnog pravila zurnalizma koja garantuje priliku svim stranama o kojima se govori da dobiju prostor da se objasne ili odbrane.

p.k.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#9139 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by zavrzlama »

Takodje sam, na Domu naroda, govorio o tome da BiH danas, bas kao i u ratu ima dva neprijatelja. Jedan je otvoreni separatizam, koji je ocigledan u RS-u i kojim se pokusava izbjeci suocavanje sa zlocinackim temeljima tog entiteta, a drugi je takodje separatizam ali koji ima sasvim drugu strategiju. Strategija ovog drugog separatizma se nada da ce iscrpljivanjem - koje se postize zadrzavanjem status quoa, neefikasnosti i nekaznjene drzavne korupcije sprovodi u FBiH - doci do promjene u raspolozenju i da ce gradjani pristati na podjelu BiH.
Strateski cilj Bosnjackog nacionalizma je da za neuspjeh ocuvanje BiH budu optuzeni Srbi i Hrvati.
Zbog ovakvih izjava "koje nisu tacne" i koje na mala vrata izjednacavaju sacicu neorganizovanih bosnjackih intelektualca sa ideologijom zlocina,genocida,urbicida,vi kao stranka i imate tako malu podrsku glasaca(pogotovo iz bosnjackog naroda,jer nekakav bosnjacki nacionalizam stavljate kao neprijatelje BIH"

U bosnjackom narodu ne postoji niz stranka koje propagiraju separatizam ,negiraju BIH,suzivot,dok sve stranke u rs-u su ideoloski,strateski i politicki p[rotiv BIH i svi bi je dijelili, samo jedni ratom,drugi mirnim putem ,treci pomocu MZ-a....ako postoji neki bosnjacki nacionalizam koji tezi podjeli BIH,isti provodi sacica ljudi,bez ikakve znacajne podrske u bosnjackom narodu,da ne govorim da nije javan institucionalan i transparentan...

Po tebi nesposobnost bosnjaka da odbrane BIH,je ravna zelji nebosnjaka da istu podijeli...aferim @pedja i sretno na izborima....
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#9140 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Petit_Beurre »

zavrzlama wrote:
Takodje sam, na Domu naroda, govorio o tome da BiH danas, bas kao i u ratu ima dva neprijatelja. Jedan je otvoreni separatizam, koji je ocigledan u RS-u i kojim se pokusava izbjeci suocavanje sa zlocinackim temeljima tog entiteta, a drugi je takodje separatizam ali koji ima sasvim drugu strategiju. Strategija ovog drugog separatizma se nada da ce iscrpljivanjem - koje se postize zadrzavanjem status quoa, neefikasnosti i nekaznjene drzavne korupcije sprovodi u FBiH - doci do promjene u raspolozenju i da ce gradjani pristati na podjelu BiH.
Strateski cilj Bosnjackog nacionalizma je da za neuspjeh ocuvanje BiH budu optuzeni Srbi i Hrvati.
Zbog ovakvih izjava "koje nisu tacne" i koje na mala vrata izjednacavaju sacicu neorganizovanih bosnjackih intelektualca sa ideologijom zlocina,genocida,urbicida,vi kao stranka i imate tako malu podrsku glasaca(pogotovo iz bosnjackog naroda,jer nekakav bosnjacki nacionalizam stavljate kao neprijatelje BIH"

U bosnjackom narodu ne postoji niz stranka koje propagiraju separatizam ,negiraju BIH,suzivot,dok sve stranke u rs-u su ideoloski,strateski i politicki p[rotiv BIH i svi bi je dijelili, samo jedni ratom,drugi mirnim putem ,treci pomocu MZ-a....ako postoji neki bosnjacki nacionalizam koji tezi podjeli BIH,isti provodi sacica ljudi,bez ikakve znacajne podrske u bosnjackom narodu,da ne govorim da nije javan institucionalan i transparentan...

Po tebi nesposobnost bosnjaka da odbrane BIH,je ravna zelji nebosnjaka da istu podijeli...aferim @pedja i sretno na izborima....
U bočnjačkom narodu postoji niz stranaka čija su usta puna domoljublja, jedna čak tvrdi da bez nje ne bi ni bilo BiH, a domoljublje im se ogleda u ljubavi prema državnoj sisi. Šta misliš koji je krajnji cilj upornog slabljenja ekonomske situacije i dovođenja građana u stanju opšte apatije, i to sad govoreći isključivo o FBiH ?
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#9141 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by zavrzlama »

Petit_Beurre wrote:
zavrzlama wrote:
Takodje sam, na Domu naroda, govorio o tome da BiH danas, bas kao i u ratu ima dva neprijatelja. Jedan je otvoreni separatizam, koji je ocigledan u RS-u i kojim se pokusava izbjeci suocavanje sa zlocinackim temeljima tog entiteta, a drugi je takodje separatizam ali koji ima sasvim drugu strategiju. Strategija ovog drugog separatizma se nada da ce iscrpljivanjem - koje se postize zadrzavanjem status quoa, neefikasnosti i nekaznjene drzavne korupcije sprovodi u FBiH - doci do promjene u raspolozenju i da ce gradjani pristati na podjelu BiH.
Strateski cilj Bosnjackog nacionalizma je da za neuspjeh ocuvanje BiH budu optuzeni Srbi i Hrvati.
Zbog ovakvih izjava "koje nisu tacne" i koje na mala vrata izjednacavaju sacicu neorganizovanih bosnjackih intelektualca sa ideologijom zlocina,genocida,urbicida,vi kao stranka i imate tako malu podrsku glasaca(pogotovo iz bosnjackog naroda,jer nekakav bosnjacki nacionalizam stavljate kao neprijatelje BIH"

U bosnjackom narodu ne postoji niz stranka koje propagiraju separatizam ,negiraju BIH,suzivot,dok sve stranke u rs-u su ideoloski,strateski i politicki p[rotiv BIH i svi bi je dijelili, samo jedni ratom,drugi mirnim putem ,treci pomocu MZ-a....ako postoji neki bosnjacki nacionalizam koji tezi podjeli BIH,isti provodi sacica ljudi,bez ikakve znacajne podrske u bosnjackom narodu,da ne govorim da nije javan institucionalan i transparentan...

Po tebi nesposobnost bosnjaka da odbrane BIH,je ravna zelji nebosnjaka da istu podijeli...aferim @pedja i sretno na izborima....
U bočnjačkom narodu postoji niz stranaka čija su usta puna domoljublja, jedna čak tvrdi da bez nje ne bi ni bilo BiH, a domoljublje im se ogleda u ljubavi prema državnoj sisi. Šta misliš koji je krajnji cilj upornog slabljenja ekonomske situacije i dovođenja građana u stanju opšte apatije, i to sad govoreći isključivo o FBiH ?
ista stvar i u hrvatskoj,srbiji....oni na vlasti kradu ALI ih niko ne optuzuje za separatizam i rusenje drzave,ALI cim bosnjaci kradu odma ih se prestavlja da ruse drzavu i teze njenoj podjeli :-)
akibhf
Posts: 117
Joined: 06/01/2012 23:00

#9142 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by akibhf »

Gospodine Kojović, kakvi su vaši i stavovi Naše stranke po pitanju napretka visokog obrazovanja, te posebno očiglednih problema u kriterijima ocjenjivanja na većini privatnih visokoškolskih ustanova ?

S poštovanjem
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#9143 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by MUNAFIK »

Kad samo kazem, svojim prijateljima gradjanima (a vjernicima), razocaranim u SDP, SDA i sve ostale koji neku nadu vide u NS, da im se stranka bori za legalizaciju droga i gejovluka bit ce mi bas veselo :lol:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#9144 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by sabina1 »

MUNAFIK wrote:Kad samo kazem, svojim prijateljima gradjanima (a vjernicima), razocaranim u SDP, SDA i sve ostale koji neku nadu vide u NS, da im se stranka bori za legalizaciju droga i gejovluka bit ce mi bas veselo :lol:

Kad kažem strancima da su nas vjernici koji su protiv legalizacije droga i gej brakova preglasali, i nametnuli horor koji se samo zbog Ustava naziva sistem vlasti a koji je prepun pljačke , ratnog profiterstva , korupcije, nepotizma , mita , netransparentne uništavajuće privatizacije , privrednog , naučnog,obrazovnog,kulturnog i sportskog srozavanja - na momente dna , prekivanja zlatnih kašika u nevidljive , oni samo izbeče oči u mene :shock: pa meni bude veselo kada ih gledam.
A duša mi plače zbog načina kako je moja zemlja prevarena.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#9145 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by madner »

Cuj protiv prostitucije a za pedeluk :roll:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9146 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Challenger__ »

MUNAFIK wrote:Kad samo kazem, svojim prijateljima gradjanima (a vjernicima), razocaranim u SDP, SDA i sve ostale koji neku nadu vide u NS, da im se stranka bori za legalizaciju droga i gejovluka bit ce mi bas veselo :lol:
Pa šta su oni mislili? NS je (socijalno) liberalna stranka.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#9147 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Innovation »

zavrzlama wrote: Zbog ovakvih izjava "koje nisu tacne" i koje na mala vrata izjednacavaju sacicu neorganizovanih bosnjackih intelektualca sa ideologijom zlocina,genocida,urbicida,vi kao stranka i imate tako malu podrsku glasaca(pogotovo iz bosnjackog naroda,jer nekakav bosnjacki nacionalizam stavljate kao neprijatelje BIH"

U bosnjackom narodu ne postoji niz stranka koje propagiraju separatizam ,negiraju BIH,suzivot,dok sve stranke u rs-u su ideoloski,strateski i politicki p[rotiv BIH i svi bi je dijelili, samo jedni ratom,drugi mirnim putem ,treci pomocu MZ-a....ako postoji neki bosnjacki nacionalizam koji tezi podjeli BIH,isti provodi sacica ljudi,bez ikakve znacajne podrske u b
Petit_Beurre wrote: U bočnjačkom narodu postoji niz stranaka čija su usta puna domoljublja, jedna čak tvrdi da bez nje ne bi ni bilo BiH, a domoljublje im se ogleda u ljubavi prema državnoj sisi.
osnjackom narodu,da ne govorim da nije javan institucionalan i transparentan...
Zavrzlama, svaka cast na komentaru. :thumbup:
Bez SDA ne bi bilo BiH. Ona je pomrsila racune F.T. i S.M.i mi smo dobili svoju drzavu. :bih:
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#9148 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by convict »

Eno i Oslobodjenje je danas fino propratilo prijedlog ustava prof. Sarcevica. Samo su "slucajno" propustili pomenuti i Nasu stranku u stom kontekstu. Sramotno na kako je niske grane novinarstvo palo.
User avatar
_Saša_
Posts: 149
Joined: 09/07/2012 09:49

#9149 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by _Saša_ »

Pa dobro, ispade svi pljackaju ovu drzavu, ali bosnjackim strankama (koje to rade) treba progledati kroz prste jer vole ovu zemlju vise od ostalih? :-) Mislim da se ova zemlja urusava nepotizmom i korupcijom i ne razumijem u cemu je problem? Izjednacavanje?
Normalno je da se izjednacava kad je krajni rezultat rezanja grane na kojoj sjedis, isti.
U RS-u pljackaju ovu zemlju i pri tom sve rade da se odvoje, u Federaciji se pljacka i upire se prstom prema RS-u. :?
Guido_Špišić
Posts: 185
Joined: 17/07/2012 16:28

#9150 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Guido_Špišić »

svi identiteti su izmisljeni radi pljačke.
Locked