s pravom je prozivamo i pozivamo. da se ne vracamo na referendum i embargo i tariguz rezolucije dok su cekali da nas zbrišu sa lica zemlje.JThomas wrote:nažalost mi zanimamo međunarodnu zajednicu mnogo manje nego što se to popularno misli. tačno je da oni u ovakvoj državi mogu šta hoće...ali uglavnom neće.
i možeš misliti dokle je to, i kakvo je duhovno i moralno stanje naroda, kad mi prizivamo strance da nas spašavaju od nas samih, tako što će našim institucijama zaprijetiti da moraju uhapsiti naše lopove...
natakarili nam ludjacku košulju u Dejtonu i evo se batrgamo u njoj 20 godina i batrgat cemo se dok god njima odgovara
sve naštimali u korist ovih lopova i njihovih taldjija što rade sve po zakonu
