SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9126 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

JThomas wrote:nažalost mi zanimamo međunarodnu zajednicu mnogo manje nego što se to popularno misli. tačno je da oni u ovakvoj državi mogu šta hoće...ali uglavnom neće.

i možeš misliti dokle je to, i kakvo je duhovno i moralno stanje naroda, kad mi prizivamo strance da nas spašavaju od nas samih, tako što će našim institucijama zaprijetiti da moraju uhapsiti naše lopove...
s pravom je prozivamo i pozivamo. da se ne vracamo na referendum i embargo i tariguz rezolucije dok su cekali da nas zbrišu sa lica zemlje.

natakarili nam ludjacku košulju u Dejtonu i evo se batrgamo u njoj 20 godina i batrgat cemo se dok god njima odgovara

sve naštimali u korist ovih lopova i njihovih taldjija što rade sve po zakonu
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#9127 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ludačka košulja smeta u međuetničkim odnosima. ali vala ne smeta da se procesuiraju tipovi poput zukića i sarajlića. to je samo izgovor, jer oni koji bi to trebali uraditi ne žele da to urade.
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9128 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

JThomas wrote:ludačka košulja smeta u međuetničkim odnosima. ali vala ne smeta da se procesuiraju tipovi poput zukića i sarajlića. to je samo izgovor, jer oni koji bi to trebali uraditi ne žele da to urade.
mene bi više obradovalo da ovim što ih zatvaraju i dižu optužnice konfiskuju imovinu i puste ih da slobodno hodaju ulicama kokuzi ko što su i bili kokuzi prije neg su u politiku ušli

još da im oduzmu akademska zvanja koja su teškom mukom stekli na prestižnim fakultetima :lol:

al ce prije na rinika nokat narast neg cemo to docekat
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#9129 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ni za šta od toga im ne smeta dejton. sve imaju što treba. samo neće.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#9130 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by __Phoenix__ »


Sarajlić: Tražit ću da se istraže rad Tužilaštva KS i navodi da je protiv mene pokrenuta istraga
Dokle ide taj bezobrazluk Bakirovih potrčka...
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9131 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

__Phoenix__ wrote:

Sarajlić: Tražit ću da se istraže rad Tužilaštva KS i navodi da je protiv mene pokrenuta istraga
Dokle ide taj bezobrazluk Bakirovih potrčka...
Ma nema kraju bezobrazluku. :oops: Može im se.
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#9132 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nookey »

Ovdje je USA u igri i onaj njihov dolazak nedavno (FBI) nije slučajan...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9133 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9134 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

znači zbogom prolasci kroz crveno :| :| :|
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9135 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

Black swan wrote:znači zbogom prolasci kroz crveno :| :| :|
buraz, da ti pođahkad prođeš kroz crveno bio bi manje ogorčen.
User avatar
petunija
Posts: 4107
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#9136 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by petunija »

muha_sa wrote:
JThomas wrote:ludačka košulja smeta u međuetničkim odnosima. ali vala ne smeta da se procesuiraju tipovi poput zukića i sarajlića. to je samo izgovor, jer oni koji bi to trebali uraditi ne žele da to urade.
mene bi više obradovalo da ovim što ih zatvaraju i dižu optužnice konfiskuju imovinu i puste ih da slobodno hodaju ulicama kokuzi ko što su i bili kokuzi prije neg su u politiku ušli

još da im oduzmu akademska zvanja koja su teškom mukom stekli na prestižnim fakultetima :lol:

al ce prije na rinika nokat narast neg cemo to docekat
:thumbup: muha
meni, zbog 20ak maraka duga neke sudske takse poslali pismo da će mi plijeniti imovinu :shock: pa što ne plijene njima, bar tu bi država itekako napunila budžet
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9137 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Chmoljo wrote:
Black swan wrote:znači zbogom prolasci kroz crveno :| :| :|
buraz, da ti pođahkad prođeš kroz crveno bio bi manje ogorčen.
ne razumijem repliku

nekoliko puta sam napomenuo na forumu da sporo vozim
ali da prođem kroz žuto koje je uvelike postalo crveno kako kažu forumaši

i to samo tamo gdje nema kamere

svakom nešto fali :thumbup:

jbg
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9138 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

petunija wrote: meni, zbog 20ak maraka duga neke sudske takse poslali pismo da će mi plijeniti imovinu :shock: pa što ne plijene njima, bar tu bi država itekako napunila budžet
nemaju gdje i nemaju šta
shvati ti koji rade sranja nemaju ništa na sebi
ama baš nista
većina njih
ni za guzicu ni za rep ni za vrat ih ne možeš uhvatiti
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9139 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

:facepalm:
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#9140 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dozer »

Zukic, koji je oduvijek bio slina i harlovina, vjerovatno ce se opet pokusati sakriti u dimijama i pod samijom, samo ovaj put ne u necijoj kuci, nego na svom imaju od 40 duluma, a onda ce se, kao i svi takvi do sada, iskobeljati na razne "proceduralne greske" ;)
Sarajlic, koji je nekada u ratu i malo nakon rata bio normalan lik, pa onda flipno i osilio se kako hrabro zakoraci u/sa SDA, vjerovatno ce se iskobeljati na raznorazne "proceduralne greske", a nece se ni pokusavati sakriti.
itd.
Elem, nista od svega toga.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#9141 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ultima_palabra »

Oslobodit će ih kako bi imali papir da nisu krivi... ako bi se nekad neko za 10-15 godina sjetio toga, da udari glavom u zid.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#9142 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

petunija wrote: meni, zbog 20ak maraka duga neke sudske takse poslali pismo da će mi plijeniti imovinu :shock: pa što ne plijene njima, bar tu bi država itekako napunila budžet
Za sada uglavnom prijete sudskim pozivima, policijom i slicno. Mozda negdje i plijene, ali koliko ja znam manje vise je to sistem pritiska da platis dugovanje, ono kao babaroga, ako ne platis eto nas da plijenimo.

Kod mene u zgradi ima dvije godine, dosli kao sa policajcem, njih troje meni se cini, da naplate dugovanja vodovoda. Neka stara ratna dugovanja, koju je raja platila ali onaj sto je skupljao pare od vrata do vrata mahnuo sve sebi :D e sad, neki su platili po drugi put, neki ne zele iz principa. Dosli oni sa cajkanom, pregovaraju sa ljudima, policajcu neugodno maltene, ide prica kao "eto ako mozete na rate platiti", vise se ljudi na njih izderalo nego sto su oni nekoga prepali sa tim policajcem :D
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9143 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

ništa mi draže nego plaćat račune
osim ako nisu 400 za grijanje jedan mjesec :cry: :cry: :cry: to je baš previše

fakat ne kontam ljude... ova "sirotinja" do nas ništa ne plaća sem struje, auto neregistrano čami u garaži i imaju još 2 nekretnine (pofalići i briješće) a niko ne radi...jedna penzija i jedan doplatak
imaju 1/4 milijuna u nekretninama ali to je u duši sirotinja da rade za telekom isto bi
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#9144 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

Dozer wrote:Zukic, koji je oduvijek bio slina i harlovina, vjerovatno ce se opet pokusati sakriti u dimijama i pod samijom, samo ovaj put ne u necijoj kuci, nego na svom imaju od 40 duluma, a onda ce se, kao i svi takvi do sada, iskobeljati na razne "proceduralne greske" ;)
Sarajlic, koji je nekada u ratu i malo nakon rata bio normalan lik, pa onda flipno i osilio se kako hrabro zakoraci u/sa SDA, vjerovatno ce se iskobeljati na raznorazne "proceduralne greske", a nece se ni pokusavati sakriti.
itd.
Elem, nista od svega toga.
Asim stari vodonosa :D
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#9146 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MAN-lion's coach »

....
Last edited by MAN-lion's coach on 18/01/2017 22:50, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9147 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

kako ono
otac kolac :D
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#9148 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

s obzirom na kucni odgoj danasnje djecice vaspitacice su odlicne, dobro ikako imaju zivce :roll:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9149 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

I dok Hanki puče sahan iz buregdžinice

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledaj ... /161124136

Dotlen korupcijsko društvo izađe na slobodu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapseni ... /161124141
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9150 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

O'zone wrote:I dok Hanki puče sahan iz buregdžinice

http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledaj ... /161124136

Dotlen korupcijsko društvo izađe na slobodu

http://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapseni ... /161124141
pa zar im nisu produžili pritvor već
Post Reply