Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9101 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

mO k3 wrote:Usmjeriti ih prema Mostaru :mrgreen:
Neka počnu dole kuće kupovati
Nikako započeti.
Evo stalno prijete na ovom forumu tim Harapima, te eto hin svaki ćas...te kupt će, te doći će...A osim ovih light vrste malezijskih turista, nešto hin nema baš u velikom broju. Bit će da nemamo dovoljno halal restorana
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9102 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
mO k3 wrote:Usmjeriti ih prema Mostaru :mrgreen:
Neka počnu dole kuće kupovati
Nikako započeti.
Evo stalno prijete na ovom forumu tim Harapima, te eto hin svaki ćas...te kupt će, te doći će...A osim ovih light vrste malezijskih turista, nešto hin nema baš u velikom broju. Bit će da nemamo dovoljno halal restorana
Koji ce kurac dolaziti iz vruce, nazadne pustinje da vide vrucu, nazadnu pustinju?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9103 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Ah polako poklopčićem vas :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9104 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

mO k3 wrote:Ah polako poklopčićem vas :mrgreen:
Teško. I gore se polako osipa vojska, nema se kapitala, kulturološki kapacitet nedovoljan, a o nekim novim inventivnim liderima koji bi sve to osmislili i realizirali da i ne govorimo. Još se ti mućkaju u nečijim jajima.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9105 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Image

pocelo je u zagrebu... :bih:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9106 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

pici wrote:Image

pocelo je u zagrebu... :bih:
Ne valja Hasan kad je Ustasa,
Ne valja Hasan kad je komunjara,
Ne valja Hasan kad je Bosnjak,
Ne valja Hasan kad je Hrvat,
Ne valja Hasan kad je u Bosni,
Ne valja Hasan kad je u Hrvatskoj.

Uglavnom, konstanta je da ne valja Hasan, kao i svi drugi Hasani, a razlog se uvijek nadje.

Ne valjamo po defaultu, cas smo komunajre, cas nacionalsocijalisti. Onda smo malo jugonostalgicari, pa sutradan neo-osmanlije. Jutrom islamisti, a navece rakijasi i cakijasi. Ne valjamo kad dodjemo u Dalmaciju, a jos manje valjamo kada letimo za Tursku ili Grcku.

Jebiga, trebali bi se HNS i crkva konacno usaglasiti i reci sta je to "uljudjeni" Bosnjak koji im je po volji, jer sve smo probali i opet nas sve mrze :) - cak i kad smo Ustase, opet nam seru da smo protiv Hrvata i prijete nasiljem. :)
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#9107 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

Dobar je Hasan, sve dok u skoli koristi sporedni ulaz...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9108 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
pici wrote:Image

pocelo je u zagrebu... :bih:
Ne valja Hasan kad je Ustasa,
Ne valja Hasan kad je komunjara,
Ne valja Hasan kad je Bosnjak,
Ne valja Hasan kad je Hrvat,
Ne valja Hasan kad je u Bosni,
Ne valja Hasan kad je u Hrvatskoj.

Uglavnom, konstanta je da ne valja Hasan, kao i svi drugi Hasani, a razlog se uvijek nadje.

Ne valjamo po defaultu, cas smo komunajre, cas nacionalsocijalisti. Onda smo malo jugonostalgicari, pa sutradan neo-osmanlije. Jutrom islamisti, a navece rakijasi i cakijasi. Ne valjamo kad dodjemo u Dalmaciju, a jos manje valjamo kada letimo za Tursku ili Grcku.

Jebiga, trebali bi se HNS i crkva konacno usaglasiti i reci sta je to "uljudjeni" Bosnjak koji im je po volji, jer sve smo probali i opet nas sve mrze :) - cak i kad smo Ustase, opet nam seru da smo protiv Hrvata i prijete nasiljem. :)
Nije vam lahko. Što kažeš, da se na glavu nasadiš, opet ne valjaš.
Mislim da unutar svega stoji vjerska nesnošljivost.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9109 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

GeeTnT wrote:Dobar je Hasan, sve dok u skoli koristi sporedni ulaz...
Dobar je i mali Zvonimir dok se izjašnjava k'o bosanski katolik, a svejedno mu zove li se jezik na kojem uči bosanski ili bosanskohercegovački.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9110 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Ne valja Hasan kad je Ustasa,
Ne valja Hasan kad je komunjara,
Ne valja Hasan kad je Bosnjak,
Ne valja Hasan kad je Hrvat,
Ne valja Hasan kad je u Bosni,
Ne valja Hasan kad je u Hrvatskoj.

Uglavnom, konstanta je da ne valja Hasan, kao i svi drugi Hasani, a razlog se uvijek nadje.

Ne valjamo po defaultu, cas smo komunajre, cas nacionalsocijalisti. Onda smo malo jugonostalgicari, pa sutradan neo-osmanlije. Jutrom islamisti, a navece rakijasi i cakijasi. Ne valjamo kad dodjemo u Dalmaciju, a jos manje valjamo kada letimo za Tursku ili Grcku.

Jebiga, trebali bi se HNS i crkva konacno usaglasiti i reci sta je to "uljudjeni" Bosnjak koji im je po volji, jer sve smo probali i opet nas sve mrze :) - cak i kad smo Ustase, opet nam seru da smo protiv Hrvata i prijete nasiljem. :)
Nije vam lahko. Što kažeš, da se na glavu nasadiš, opet ne valjaš.
Mislim da unutar svega stoji vjerska nesnošljivost.
Da, moguce je da je to posljedica katolickog radikalizma i netrpeljivosti.

Kako bilo, za tu politiku valja platiti cijenu.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9111 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Da, moguce je da je to posljedica katolickog radikalizma i netrpeljivosti.
Da da, radikalizma. S tim da je taj već u peMziji, kakav je islamski radikalizam.
A priznaj, nije baš ni da je taj dotični Hasan ljubitelj Srba i Hrvata.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9112 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

ma skidaj tu taBlu od bravara i meci od poglavnika... kako ercegovci brez promisljanja... :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9113 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:ma skidaj tu taBlu od bravara i meci od poglavnika... kako ercegovci brez promisljanja... :bih:
A i nije neki fazon.
Ima li išta novije jebo ga ti :)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9114 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Ima li tih 30 000 Harapa što će kupovati krš?
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9115 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:ma skidaj tu taBlu od bravara i meci od poglavnika... kako ercegovci brez promisljanja... :bih:
A i nije neki fazon.
Ima li išta novije jebo ga ti :)
nema sve ste bonuse i novitete ispucali jos jedino da preimenujete mostar u zagrebcanik i et :bih:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9116 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:Ima li tih 30 000 Harapa što će kupovati krš?

polaHko djes navaliJo nece krsH nikuda :bih:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9117 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Da, moguce je da je to posljedica katolickog radikalizma i netrpeljivosti.
Da da, radikalizma. S tim da je taj već u peMziji, kakav je islamski radikalizam.
A priznaj, nije baš ni da je taj dotični Hasan ljubitelj Srba i Hrvata.
Ne vidim radi cega bi trebao biti.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9118 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Da, moguce je da je to posljedica katolickog radikalizma i netrpeljivosti.
Da da, radikalizma. S tim da je taj već u peMziji, kakav je islamski radikalizam.
A priznaj, nije baš ni da je taj dotični Hasan ljubitelj Srba i Hrvata.
Ne vidim radi cega bi trebao biti.
I obratno. Što znači da su osjećaji obostrani.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9119 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote:Ima li tih 30 000 Harapa što će kupovati krš?

polaHko djes navaliJo nece krsH nikuda :bih:
Ćuj dže sam navalijo. Pa vidiš da nas ne može niti jedan zapast od onih delegata gore.
Zato su raja ovdje ljuta, nema biznisa s njima. Pa onda ako se i probiju jedan-dva dovde, samo degenek dobiju ni krivi ni dužni.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9120 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:
Hafis wrote:Ima li tih 30 000 Harapa što će kupovati krš?

polaHko djes navaliJo nece krsH nikuda :bih:
Ćuj dže sam navalijo. Pa vidiš da nas ne može niti jedan zapast od onih delegata gore.
Zato su raja ovdje ljuta, nema biznisa s njima. Pa onda ako se i probiju jedan-dva dovde, samo degenek dobiju ni krivi ni dužni.

ostaje vam medjugorje za turizam ovima samo da je kakve poljane i da ima dobre trave za koze... bice novaca ne brini :bih:
Doktor za RnR
Posts: 16
Joined: 17/06/2017 17:35

#9121 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Doktor za RnR »

Hafis wrote: Ćuj dže sam navalijo. Pa vidiš da nas ne može niti jedan zapast od onih delegata gore.
Zato su raja ovdje ljuta, nema biznisa s njima. Pa onda ako se i probiju jedan-dva dovde, samo degenek dobiju ni krivi ni dužni.
Ti i Vaha(Brijun) ste dušu dali da organizujete jedan kružok(domjenak) sa HVO RVI i da im pojasnite kako ih svaki dan skidaju i izbacuju iz prava, doduše sve zdravi ko dren ali da malo tog patriotizma osjete iz HDZ pećina.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9122 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote:
pici wrote:

polaHko djes navaliJo nece krsH nikuda :bih:
Ćuj dže sam navalijo. Pa vidiš da nas ne može niti jedan zapast od onih delegata gore.
Zato su raja ovdje ljuta, nema biznisa s njima. Pa onda ako se i probiju jedan-dva dovde, samo degenek dobiju ni krivi ni dužni.

ostaje vam medjugorje za turizam ovima samo da je kakve poljane i da ima dobre trave za koze... bice novaca ne brini :bih:
Ima ledine i likovitih trava kakvih im duša hoće. A još kažu da su koze lude za smiljem.
Samo bi nam trebala pomoć općinskog kadra s Ilidže da obuči ove naše delegata na to kentranje s papirima i zemljišnim knjigama.
Mi bi im zauzvat poslali stručni kadar za obuku iz prekucavanja šasija svih popularnih marki vozila.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9123 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Doktor za RnR wrote:
Hafis wrote: Ćuj dže sam navalijo. Pa vidiš da nas ne može niti jedan zapast od onih delegata gore.
Zato su raja ovdje ljuta, nema biznisa s njima. Pa onda ako se i probiju jedan-dva dovde, samo degenek dobiju ni krivi ni dužni.
Ti i Vaha(Brijun) ste dušu dali da organizujete jedan kružok(domjenak) sa HVO RVI i da im pojasnite kako ih svaki dan skidaju i izbacuju iz prava, doduše sve zdravi ko dren ali da malo tog patriotizma osjete iz HDZ pećina.
Čuj?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#9124 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

Hafis wrote:
GeeTnT wrote:Dobar je Hasan, sve dok u skoli koristi sporedni ulaz...
Dobar je i mali Zvonimir dok se izjašnjava k'o bosanski katolik, a svejedno mu zove li se jezik na kojem uči bosanski ili bosanskohercegovački.
Zvona je mogao da bira ulaz a Hasan nema izbor...Hasan raste i svaki dan vise razumije ko je kriv zbog ponizavanja koje trpi..Nevolja je u tome sto se belaj ne zavrsava Hasanovom zavrsenom skolom nego sto ti, a ni ja necemo nikad saznati kolika je tanka linija do Hasanove "huje"... Onda ce ovde mnogi pisati kako su poznavali lika i ne mogu da vjeruju sta bi od onako mirnog i postenog covjeka...
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9125 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:
Ima ledine i likovitih trava kakvih im duša hoće. A još kažu da su koze lude za smiljem.
Samo bi nam trebala pomoć općinskog kadra s Ilidže da obuči ove naše delegata na to kentranje s papirima i zemljišnim knjigama.
Mi bi im zauzvat poslali stručni kadar za obuku iz prekucavanja šasija svih popularnih marki vozila.
treba ce i vozaca i kosaca, valjd ima dolje u ercegovini strucna kadra nisu svi bizMismeni i eLITA svekolikog pucanstva, saljemo vam i pilota za obuku da more obljetjet do dubrovacke zavale i natrag kazu ima dobrijeH zena pa more koja i u rijad da ode :bih:
Post Reply