pici wrote:
pocelo je u zagrebu...

Ne valja Hasan kad je Ustasa,
Ne valja Hasan kad je komunjara,
Ne valja Hasan kad je Bosnjak,
Ne valja Hasan kad je Hrvat,
Ne valja Hasan kad je u Bosni,
Ne valja Hasan kad je u Hrvatskoj.
Uglavnom, konstanta je da ne valja Hasan, kao i svi drugi Hasani, a razlog se uvijek nadje.
Ne valjamo po defaultu, cas smo komunajre, cas nacionalsocijalisti. Onda smo malo jugonostalgicari, pa sutradan neo-osmanlije. Jutrom islamisti, a navece rakijasi i cakijasi. Ne valjamo kad dodjemo u Dalmaciju, a jos manje valjamo kada letimo za Tursku ili Grcku.
Jebiga, trebali bi se HNS i crkva konacno usaglasiti i reci sta je to "uljudjeni" Bosnjak koji im je po volji, jer sve smo probali i opet nas sve mrze

- cak i kad smo Ustase, opet nam seru da smo protiv Hrvata i prijete nasiljem.
