Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
#9101 Re: Pitamo Mehanicare ?
kako skinut spremnik vode za brisace,.. puklo mi crijevo pa trebam zamjenit a prije mjesec dana majstor mijenjao ali opet puklo

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9102 Re: Pitamo Mehanicare ?
taj auto ima problem sa el. klapnom gasa,nerijetko i s pedalom.prije ce biti da je to.pumpa uvijek radi istim intenzitetom ,neovisno gasas li ili vozis normalno po gradu...
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9103 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ljudi misle jebi ga da kad das gas pumpa salje gorivo iz rezerVArabitanga_sa_otesa wrote:taj auto ima problem sa el. klapnom gasa,nerijetko i s pedalom.prije ce biti da je to.pumpa uvijek radi istim intenzitetom ,neovisno gasas li ili vozis normalno po gradu...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9104 Re: Pitamo Mehanicare ?
da, pocne se brze okretatcommendatore wrote: Ljudi misle jebi ga da kad das gas pumpa salje gorivo iz rezerVAra
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#9105 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prijateljica sinoc negdje zaglavila i nekako se iscupala i sinoc kaze nije izgleda bista osim karambolke sto je zakacila pa se pomjerila
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4
Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4
Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9106 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jebi me ako sam te skonto......supercali wrote:Prijateljica sinoc negdje zaglavila i nekako se iscupala i sinoc kaze nije izgleda bista osim karambolke sto je zakacila pa se pomjerila
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4
Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#9107 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozemo i naizmjenicno jer je ona meni tako opisalacommendatore wrote:Jebi me ako sam te skonto......supercali wrote:Prijateljica sinoc negdje zaglavila i nekako se iscupala i sinoc kaze nije izgleda bista osim karambolke sto je zakacila pa se pomjerila
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4
Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
Valjda se negdje sinoc zaglavila i jedva izasla odatle
Dole valjda nesto zakacila i kontala samo karambolku da je odvojila a jutros mi govori izgleda da sam zajebala nesto interkuler
E jel moguce da ako dole to nesto zakaci da osteti i interkuler ili je neato drugo a majstor hoce da je po usima opali
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#9108 Re: Pitamo Mehanicare ?
https://youtu.be/1rUXYkO79Kgsupercali wrote:Mozemo i naizmjenicno jer je ona meni tako opisalacommendatore wrote:Jebi me ako sam te skonto......supercali wrote:Prijateljica sinoc negdje zaglavila i nekako se iscupala i sinoc kaze nije izgleda bista osim karambolke sto je zakacila pa se pomjerila
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4
Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
Valjda se negdje sinoc zaglavila i jedva izasla odatle
Dole valjda nesto zakacila i kontala samo karambolku da je odvojila a jutros mi govori izgleda da sam zajebala nesto interkuler
E jel moguce da ako dole to nesto zakaci da osteti i interkuler ili je neato drugo a majstor hoce da je po usima opali
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#9109 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znaci vrlo moguceda da je mogla to zeznuti
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9110 Re: Pitamo Mehanicare ?
ne radi mi zvucnik u vratima
šta bi to moglo bit 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9111 Re: Pitamo Mehanicare ?
ako je u desnim ,mozda i nemas zvucnika,skini onu mrezicu pa pogledaj 
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9112 Re: Pitamo Mehanicare ?
kako je skinutbitanga_sa_otesa wrote:ako je u desnim ,mozda i nemas zvucnika,skini onu mrezicu pa pogledaj
moram li komplet tapacirung skinut
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9113 Re: Pitamo Mehanicare ?
pih
dobro si bitango
ima rupa al nigdje zvucnika 
dobro si bitango
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9114 Re: Pitamo Mehanicare ?
drago mi je da sam bio od pomoci 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9115 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:ako je u desnim ,mozda i nemas zvucnika,skini onu mrezicu pa pogledaj
A u lijevim je mozda neki od tranzistora
p.s. muha je li ti to bitanga pricao pa se zajebavas ili fakat ti ne radi zvucnik za kojeg ne znas da ga nemas
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9116 Re: Pitamo Mehanicare ?
_BataZiv_0809 wrote:bitanga_sa_otesa wrote:ako je u desnim ,mozda i nemas zvucnika,skini onu mrezicu pa pogledaj![]()
![]()
A u lijevim je mozda neki od tranzistora
p.s. muha je li ti to bitanga pricao pa se zajebavas ili fakat ti ne radi zvucnik za kojeg ne znas da ga nemas![]()
odvrno do daCke --u desnim vratima tišina
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9117 Re: Pitamo Mehanicare ?
mora bit tišina kad nigdje zvucNJAka
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9119 Re: Pitamo Mehanicare ?
Glaj sta smo nasli u vratima


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9120 Re: Pitamo Mehanicare ?
neko iz ovoga izvadio zvucnik?


- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9122 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:neko iz ovoga izvadio zvucnik?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9123 Re: Pitamo Mehanicare ?
vidis da taj lampas ima ovalni zvucnikmuha_sa wrote:![]()
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9124 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa vidiš fleku--taman ko onaj u batinoj ruKibitanga_sa_otesa wrote:zar taj lampas ima zvucnikmuha_sa wrote:![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9125 Re: Pitamo Mehanicare ?
Joj bitango al mi sad žaga muzika u autu 
