Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
tarikBA
Posts: 1117
Joined: 29/05/2012 13:35

#9101 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tarikBA »

kako skinut spremnik vode za brisace,.. puklo mi crijevo pa trebam zamjenit a prije mjesec dana majstor mijenjao ali opet puklo :izet: :izet:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9102 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

taj auto ima problem sa el. klapnom gasa,nerijetko i s pedalom.prije ce biti da je to.pumpa uvijek radi istim intenzitetom ,neovisno gasas li ili vozis normalno po gradu...
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#9103 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

bitanga_sa_otesa wrote:taj auto ima problem sa el. klapnom gasa,nerijetko i s pedalom.prije ce biti da je to.pumpa uvijek radi istim intenzitetom ,neovisno gasas li ili vozis normalno po gradu...
Ljudi misle jebi ga da kad das gas pumpa salje gorivo iz rezerVAra :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9104 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

commendatore wrote: Ljudi misle jebi ga da kad das gas pumpa salje gorivo iz rezerVAra :mrgreen:
da, pocne se brze okretat :lol: :lol: :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#9105 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by supercali »

Prijateljica sinoc negdje zaglavila i nekako se iscupala i sinoc kaze nije izgleda bista osim karambolke sto je zakacila pa se pomjerila
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4

Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#9106 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

supercali wrote:Prijateljica sinoc negdje zaglavila i nekako se iscupala i sinoc kaze nije izgleda bista osim karambolke sto je zakacila pa se pomjerila
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4

Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
Jebi me ako sam te skonto......
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#9107 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by supercali »

commendatore wrote:
supercali wrote:Prijateljica sinoc negdje zaglavila i nekako se iscupala i sinoc kaze nije izgleda bista osim karambolke sto je zakacila pa se pomjerila
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4

Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
Jebi me ako sam te skonto......
Mozemo i naizmjenicno jer je ona meni tako opisala

Valjda se negdje sinoc zaglavila i jedva izasla odatle
Dole valjda nesto zakacila i kontala samo karambolku da je odvojila a jutros mi govori izgleda da sam zajebala nesto interkuler

E jel moguce da ako dole to nesto zakaci da osteti i interkuler ili je neato drugo a majstor hoce da je po usima opali
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#9108 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

supercali wrote:
commendatore wrote:
supercali wrote:Prijateljica sinoc negdje zaglavila i nekako se iscupala i sinoc kaze nije izgleda bista osim karambolke sto je zakacila pa se pomjerila
Maloprije govori da joj je otisao interkuler valjda od toga
A u pitanju je golf 4

Je li moguce to ili je ona nesto to zamjenila jer ne znam oko golfa nista
Jebi me ako sam te skonto......
Mozemo i naizmjenicno jer je ona meni tako opisala

Valjda se negdje sinoc zaglavila i jedva izasla odatle
Dole valjda nesto zakacila i kontala samo karambolku da je odvojila a jutros mi govori izgleda da sam zajebala nesto interkuler

E jel moguce da ako dole to nesto zakaci da osteti i interkuler ili je neato drugo a majstor hoce da je po usima opali
https://youtu.be/1rUXYkO79Kg
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#9109 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by supercali »

Znaci vrlo moguceda da je mogla to zeznuti
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9110 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by muha_sa »

ne radi mi zvucnik u vratima :-) šta bi to moglo bit :?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9111 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

ako je u desnim ,mozda i nemas zvucnika,skini onu mrezicu pa pogledaj :bih:
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9112 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by muha_sa »

bitanga_sa_otesa wrote:ako je u desnim ,mozda i nemas zvucnika,skini onu mrezicu pa pogledaj :bih:
kako je skinut :?

moram li komplet tapacirung skinut :?
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9113 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by muha_sa »

pih :-)

dobro si bitango :thumbup: ima rupa al nigdje zvucnika :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9114 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

drago mi je da sam bio od pomoci :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9115 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by _BataZiv_0809 »

bitanga_sa_otesa wrote:ako je u desnim ,mozda i nemas zvucnika,skini onu mrezicu pa pogledaj :bih:
:lol: :lol:

A u lijevim je mozda neki od tranzistora :lol:

p.s. muha je li ti to bitanga pricao pa se zajebavas ili fakat ti ne radi zvucnik za kojeg ne znas da ga nemas :lol: :run:
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9116 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by muha_sa »

_BataZiv_0809 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:ako je u desnim ,mozda i nemas zvucnika,skini onu mrezicu pa pogledaj :bih:
:lol: :lol:

A u lijevim je mozda neki od tranzistora :lol:

p.s. muha je li ti to bitanga pricao pa se zajebavas ili fakat ti ne radi zvucnik za kojeg ne znas da ga nemas :lol: :run:
:lol: :lol: :lol:


odvrno do daCke --u desnim vratima tišina :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9117 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by muha_sa »

mora bit tišina kad nigdje zvucNJAka
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9118 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9119 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by _BataZiv_0809 »

Glaj sta smo nasli u vratima

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9120 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

neko iz ovoga izvadio zvucnik?

Image
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9121 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9122 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by muha_sa »

bitanga_sa_otesa wrote:neko iz ovoga izvadio zvucnik?

Image
:lol:
Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9123 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

muha_sa wrote: :lol:
Image
vidis da taj lampas ima ovalni zvucnik :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9124 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by muha_sa »

bitanga_sa_otesa wrote:
muha_sa wrote: :lol:
Image
zar taj lampas ima zvucnik :lol:
pa vidiš fleku--taman ko onaj u batinoj ruKi :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9125 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by _BataZiv_0809 »

Joj bitango al mi sad žaga muzika u autu :josipalisac:
Post Reply