ja sinoc dosao po hanumu kad dva vatrogasna kamiona i mrkva se ne vidi od crnog i dima, unutra,gore na spratu sve crno tako da sumnjam da je dimnjak samoO'zone wrote:
Zar se nije samo dimnjak zapalio (maščoba od čevapa buknula)
mozda je od dimnjaka krenuli i sve u helac otislo
