Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#9076 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
e čuj fašizam nema nacionalni predznak 
-
Obi Wan Bosnian
- Posts: 946
- Joined: 02/02/2017 16:37
#9077 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa ti reče da postoji "bošnjački fašizam". Jesi li ti ovo napisao:Hafis wrote:Tako je. Nije bio ni hrvaCki, jer su u njemu samo učestvovali i neki preci današnjih Hrvata.Obi Wan Bosnian wrote:Onda to nije bio bošnjački fašizam već hrvatski fašizam u kojem su učestvovali i neki preci današnjih Bošnjaka?Hafis wrote: Duga priča.
Bošnjaci tada nisu imali nacionalni identitet, a političko vodstvo nakon Spahine smrti je bilo okrenuto Zagrebu. Daljni slijed događaja je bio logičan
I da ti kažem staru multietnićku i antifašističku: fašizam nema nacionalni predznak. On je jednostavno pojam za sebe i svojstven je samom sebi.
Zamisli kada bi postojali hrvatski karcinom ili bošnjački aneurizam abdominalne aorte.
Hrvatski fašizam je za cilj imao NDH i ubijao je one koji nisu Hrvati. Bošnjački fašizam nije postojao jer nisu postojali ni Bošnjaci kao zaseban identitet već su se smatrali Hrvatima islamske vjeroispovjesti. Sve si ti to fino objasnio a onda se zbuniš.Hafis wrote:Znam gdje ovo vodi: svi ostali fašizmi u drugom svjetskom ratu su bili iskreni, iz srži i iz oduševljenja, samo je bošnjački bio iz neznanja, neobavještenosti, neodgovornih pojedinaca i naivnog merhametluka...
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9078 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa dobro, obojica su ideološki fašistiAlfons Kauders wrote:Sta ja znam, meni je primjera radi E. Suljagic ili N. Niksic malcice manji fasista od Pavelica.Hafis wrote:Imat će mala kada dođe dosta gradiva za spremiti.
Nema joj upisa na jesenji semestar ako ne ispolaže sve o našim regionalnim autohtonim fašizmima, njihovoj etiologiji, epidemiologiji, patogenezi, patofiziološkim značajkama, dijagnosticiranju, liječenju, prognostici i prevenciji.
Da skratimo: niti jedan nije bio benigniji ili ''bezazleniji'' od ostalih, i uzalud vam trud svirači - što bi rekao Joe Cocker
Predstavnicima Hrvata u BiH nije.
E sad koji je veći ili manji fašist, ipak ne pričamo o spolovilima, njihova svrha je ista, bilo ono malo i veliko.
S velikom razlikom što je prvi imao sredstva i priliku te pokušao sprovesti svoj naum, a drugi srećom ipak nema, i ostaje mu tviter.
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#9079 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nazovi kako hoces, ali ako ne radi "X-zrak aparat", mozes se jbt....Hafis wrote:.
Zamisli kada bi postojali hrvatski karcinom ili bošnjački aneurizam abdominalne aorte.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9080 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ok.Obi Wan Bosnian wrote: Hrvatski fašizam je za cilj imao NDH i ubijao je one koji nisu Hrvati. Bošnjački fašizam nije postojao jer nisu postojali ni Bošnjaci kao zaseban identitet već su se smatrali Hrvatima islamske vjeroispovjesti. Sve si ti to fino objasnio a onda se zbuniš.
Da pokušamo novu verziju: narod koji u to vrijeme nije imao dostatnu razinu nacionalnog osjećaja i samosvjeti nije ni mogao razviti svoj autohtohi nacionalizam i dovesti ga u stadij fašizma. Tako da mu je ostalo da benevolentno popunjava kojekakve SS-ovske, ustaške, četničke, partizanske i druge vojne formacije.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9081 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Dobro, da utvrdimo standarde - Niksic i SDP, Suljagic i GS, su "ideoloski fasisti" u ravni s Pavelicem? Ok. Njihova "svrha" je ista, ali eto Suljagicevo baljezganje je dokaz da bi on bio isti kao Pavelic, samo kad bi mu se pruzila prilika.Hafis wrote:Pa dobro, obojica su ideološki fašistiAlfons Kauders wrote:Sta ja znam, meni je primjera radi E. Suljagic ili N. Niksic malcice manji fasista od Pavelica.Hafis wrote:Imat će mala kada dođe dosta gradiva za spremiti.
Nema joj upisa na jesenji semestar ako ne ispolaže sve o našim regionalnim autohtonim fašizmima, njihovoj etiologiji, epidemiologiji, patogenezi, patofiziološkim značajkama, dijagnosticiranju, liječenju, prognostici i prevenciji.
Da skratimo: niti jedan nije bio benigniji ili ''bezazleniji'' od ostalih, i uzalud vam trud svirači - što bi rekao Joe Cocker
Predstavnicima Hrvata u BiH nije.
E sad koji je veći ili manji fašist, ipak ne pričamo o spolovilima, njihova svrha je ista, bilo ono malo i veliko.
S velikom razlikom što je prvi imao sredstva i priliku te pokušao sprovesti svoj naum, a drugi srećom ipak nema, i ostaje mu tviter.
Odnosno, kada bi imao siroku podrsku naroda, jer bez nje je nemoguce napraviti ono sto je napravio Pavelic... Ali eto, Emir srecom ne uziva tu podrsku, pa nema sredstva i priliku, za razliku od Pavelica koji je uzivao podrsku i shodno tome priliku i sredstva... Bojim se da ti logika opet ne stima.
A nije bitno ko je veci i manji fasist, pa tako lik s minornom strankom koji sere po tviteru postaje isti kao genocidni degenerik koji je Hrvate zamalo kostao drzave. Necu ni da te pitam da li smatras da je doticni zlocinac, da ne bi morao tu nesto petljati oko odgovora i pricati kako su ga to zapravo nagonile hodze u mesdzidu na Bradini.
Jesi se danas kreno ukopavat, moj ti...
-
Obi Wan Bosnian
- Posts: 946
- Joined: 02/02/2017 16:37
#9082 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Dakle, mobiliše ga onaj ko je na tom određenom području vlast. Treba uzeti u obzir i kontekst tog vremena i činjenicu da su tada bili uglavnom neobrazovani seljaci. Dođe vojska i mobiliše. Jebiga.Hafis wrote:Ok.Obi Wan Bosnian wrote: Hrvatski fašizam je za cilj imao NDH i ubijao je one koji nisu Hrvati. Bošnjački fašizam nije postojao jer nisu postojali ni Bošnjaci kao zaseban identitet već su se smatrali Hrvatima islamske vjeroispovjesti. Sve si ti to fino objasnio a onda se zbuniš.
Da pokušamo novu verziju: narod koji u to vrijeme nije imao dostatnu razinu nacionalnog osjećaja i samosvjeti nije ni mogao razviti svoj autohtohi nacionalizam i dovesti ga u stadij fašizma. Tako da mu je ostalo da benevolentno popunjava kojekakve SS-ovske, ustaške, četničke, partizanske i druge vojne formacije.
Sad to fakturisati bošnjačkom narodu nema smisla jer tada i nije bio organizovan kao narod. Jel tako?
Hrvatski narod pak....
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9083 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
A jebo ga ti. Govoriš o današnjem vremenu i današnjim fašistima (počinje mi ići na neku stvar ova riječ) u kontekstu događaja u drugom svjetskom ratu i posljedica raspada jedne države i anarhije koja je nastala.Alfons Kauders wrote: Dobro, da utvrdimo standarde - Niksic i SDP, Suljagic i GS, su "ideoloski fasisti" u ravni s Pavelicem? Ok. Njihova "svrha" je ista, ali eto Suljagicevo baljezganje je dokaz da bi on bio isti kao Pavelic, samo kad bi mu se pruzila prilika.
Odnosno, kada bi imao siroku podrsku naroda, jer bez nje je nemoguce napraviti ono sto je napravio Pavelic... Ali eto, Emir srecom ne uziva tu podrsku, pa nema sredstva i priliku, za razliku od Pavelica koji je uzivao podrsku i shodno tome priliku i sredstva... Bojim se da ti logika opet ne stima.
A nije bitno ko je veci i manji fasist, pa tako lik s minornom strankom koji sere po tviteru postaje isti kao genocidni degenerik koji je Hrvate zamalo kostao drzave. Necu ni da te pitam da li smatras da je doticni zlocinac, da ne bi morao tu nesto petljati oko odgovora i pricati kako su ga to zapravo nagonile hodze u mesdzidu na Bradini.
Jesi se danas kreno ukopavat, moj ti...
Da nije bilo II svjetskog rata i raspada stare kraljevine, Pavelić bi imao zubarsku ordinaciju na Zelenom vjencu, Draža bi bio ataše u nekom konzulatu u Parizu, Kalabić bi bio geometar u GP Han pjesak, a Tito mašinbravar u mostarskom Sokolu.
Da nije bilo ovog rata, Juka bi bio tapkaroš karata u kinu Partizan, Tuta bi muljao bauštelce po Minhenu, Praljak bi snimao U gori raste zelen bor N2, Alija bi pisao Islamsku deklaraciju N2, Kljujić bi vodio sportsku redakciju Avaza, Boban bi bio upravnik duhanske stanice u Grudama, Dodik trener KK Šekovići, a meni bi neki članovi obitelji i mnogi prijatelji bili među živima.
I onda tko ti jamči kako bi se u onakvim vremenima ponašali i na šta bi izašli ovi današnji tviteraši?
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9084 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa ti si maloprije rekao da su Niskic i Suljagic u pet deka s Pavelicem.Hafis wrote:A jebo ga ti. Govoriš o današnjem vremenu i današnjim fašistima (počinje mi ići na neku stvar ova riječ) u kontekstu događaja u drugom svjetskom ratu i posljedica raspada jedne države i anarhije koja je nastala.Alfons Kauders wrote: Dobro, da utvrdimo standarde - Niksic i SDP, Suljagic i GS, su "ideoloski fasisti" u ravni s Pavelicem? Ok. Njihova "svrha" je ista, ali eto Suljagicevo baljezganje je dokaz da bi on bio isti kao Pavelic, samo kad bi mu se pruzila prilika.
Odnosno, kada bi imao siroku podrsku naroda, jer bez nje je nemoguce napraviti ono sto je napravio Pavelic... Ali eto, Emir srecom ne uziva tu podrsku, pa nema sredstva i priliku, za razliku od Pavelica koji je uzivao podrsku i shodno tome priliku i sredstva... Bojim se da ti logika opet ne stima.
A nije bitno ko je veci i manji fasist, pa tako lik s minornom strankom koji sere po tviteru postaje isti kao genocidni degenerik koji je Hrvate zamalo kostao drzave. Necu ni da te pitam da li smatras da je doticni zlocinac, da ne bi morao tu nesto petljati oko odgovora i pricati kako su ga to zapravo nagonile hodze u mesdzidu na Bradini.
Jesi se danas kreno ukopavat, moj ti...
Ne jamci mi niko, ali mi nista i ne dokazuje da bi bili takvi. No, kada su Bosnjaci u pitanju, ne vazi preuzmpcija nevinosti, vec svakom nesto fali dok se ne dokaze suprotno - islamista, nacionalista, unitarista, terorista, a odnedavno i fasista. Tom logikom brzo dodjemo do toga da su Nerko i Emir fasisti, a Zlatko Hasanbegovic uljudjeni nositelj europskih vrijednosti.Da nije bilo II svjetskog rata i raspada stare kraljevine, Pavelić bi imao zubarsku ordinaciju na Zelenom vjencu, Draža bi bio ataše u nekom konzulatu u Parizu, Kalabić bi bio geometar u GP Han pjesak, a Tito mašinbravar u mostarskom Sokolu.
Da nije bilo ovog rata, Juka bi bio tapkaroš karata u kinu Partizan, Tuta bi muljao bauštelce po Minhenu, Praljak bi snimao U gori raste zelen bor N2, Alija bi pisao Islamsku deklaraciju N2, Kljujić bi vodio sportsku redakciju Avaza, Boban bi bio upravnik duhanske stanice u Grudama, Dodik trener KK Šekovići, a meni bi neki članovi obitelji i mnogi prijatelji bili među živima.
I onda tko ti jamči kako bi se u onakvim vremenima ponašali i na šta bi izašli ovi današnji tviteraši?
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9085 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Prvo: izbaci Nikšića iz ove kombinatorike. Ne radi se o fašisti već o klasičnoj seoskoj namazanoj lopini koja je operirana od bilo kakvog oblika nacionalizma, a pogotovo fašizma.Alfons Kauders"
Pa ti si maloprije rekao da su Niskic i Suljagic u pet deka s Pavelicem
Ovaj drugi jeste izraziti nacionalist (ili po novopatriJotskom rječniku: fašist). Nisam rekao da je u pet deka s Pavelićem, ali da ipak imaju istu ideološku matricu.
S tim da je ovaj mnogo mlađi od one dobi u kojoj je bio Pavelić na vrhuncu svog ludila
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9086 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
de hafizaga stavidera se na listu da te izaberemo u prdCenistvo, nece jopet smucar komsic da nelegitimno zauzima ercegovacku fotelju...
-
Obi Wan Bosnian
- Posts: 946
- Joined: 02/02/2017 16:37
#9087 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Tačno ću glasati za Suljagića kako je krenulo. Iako mi je lik odvratan. 
- SaraFina
- Posts: 24422
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#9088 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Raspojasao se čika Hafiz, tužiću ga stožerniku zbog ovoga. Sila nebeska! Sijevni munjo a udri grome
Izbaciće ga iz HDZ-A a i s posla 
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9089 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
aMan rarumijem ja afizagu, frustrira to da neki atamo kvazi multikultularni, naCisocijalni, crveno kmerski, ateisticki kauri/nevjernici na legitimnim izborima nelegitimno izaberu Rvata nelegitimnog... to je uzas i majorizacija... matico pomagaj, brislu salji pravdu...
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#9090 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ovo je optimalno rjesenje da se pocne placati rtv taksa s'tim sto treba dodati da glavni i odgovorni urednik u Mostaru mora biti Bosnjak a u Sarajevu Hrvat(da bi se izbjegao politicki uticaj na uredjivacku politiku emitera)...
Na današnjoj sjednici Glavnog vijeća Hrvatskog narodnog sabora (HNS) verificiran je Prijedlog zakona o RTV sustavu BiH, koji u svom sadržaju reflektira karakter BiH kao države tri ravnopravna konstitutivna naroda i kao države sastavljene od dva entiteta, izjavio je u petak u Mostaru predsjednik Glavnog vijeća HNS-a BiH Božo Ljubić.
Naveo je kako Prijedlog zakona predviđa sadržaje RTV sustava od 5 organizacijskih jedinica i to BHRT-a kao krovnog servisa, RTV Federacije BiH sa sjedištem u Sarajevu, RTV Federacije BiH sa sjedištem u Mostaru i RTV Republike Srpske, te da je peta jedinica javno poduzeće, odnosno javni mrežni operater koji u tehničkom smislu treba servisirati informativne servise...
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9091 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Prijedlog je dobar i iveoma pravičan iz hrvatskog političkog diskursa. Međutim, neće to proći. To planirano sjedište u Mostaru će nacinalsocijalisti, tzv ''ljevica'' dočekati na nož kao zametak trećeg entiteta, udar na ljudska prava, fašizam i ostale standardne splačine. Normalno, glavna stranka će se prepasti harange i odustati.Maraschino wrote:Ovo je optimalno rjesenje da se pocne placati rtv taksa s'tim sto treba dodati da glavni i odgovorni urednik u Mostaru mora biti Bosnjak a u Sarajevu Hrvat(da bi se izbjegao politicki uticaj na uredjivacku politiku emitera)...
Na današnjoj sjednici Glavnog vijeća Hrvatskog narodnog sabora (HNS) verificiran je Prijedlog zakona o RTV sustavu BiH, koji u svom sadržaju reflektira karakter BiH kao države tri ravnopravna konstitutivna naroda i kao države sastavljene od dva entiteta, izjavio je u petak u Mostaru predsjednik Glavnog vijeća HNS-a BiH Božo Ljubić.
Naveo je kako Prijedlog zakona predviđa sadržaje RTV sustava od 5 organizacijskih jedinica i to BHRT-a kao krovnog servisa, RTV Federacije BiH sa sjedištem u Sarajevu, RTV Federacije BiH sa sjedištem u Mostaru i RTV Republike Srpske, te da je peta jedinica javno poduzeće, odnosno javni mrežni operater koji u tehničkom smislu treba servisirati informativne servise...
A mislim i da je već prekasno. Meni ovo spašavanja javnog servisa liči više na socijalnu problematiku nekoliko tisuća uposlenih, već stvarnu potrebu.
Nek' to stranci financiraju ako im je toliko stalo do pravilnog informiranja javnosti u BiH i europskih standarda.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9092 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
eto stranaca...
Desetine hiljada turista iz S. Arabije želi u BiH
Desetine hiljada turista iz S. Arabije želi u BiH
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9093 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ta maloprije si rekao obojica! Dobro, eto samo Suljagic.Hafis wrote:Prvo: izbaci Nikšića iz ove kombinatorike. Ne radi se o fašisti već o klasičnoj seoskoj namazanoj lopini koja je operirana od bilo kakvog oblika nacionalizma, a pogotovo fašizma.Alfons Kauders"
Pa ti si maloprije rekao da su Niskic i Suljagic u pet deka s Pavelicem
Molim te pojasni kako Pavelic i Suljagic imaju istu ideolosku matricu.Ovaj drugi jeste izraziti nacionalist (ili po novopatriJotskom rječniku: fašist). Nisam rekao da je u pet deka s Pavelićem, ali da ipak imaju istu ideološku matricu.
I s tim da ovaj ne moze dobaciti prag, a Pavelic poklopio cijelu Hrvatsku, Bosnu, i frtalj Srbije... I uveo jednoumlje koje je i danas zivo i zdravo u nekim, hajmo reci nazadnim krajevima.S tim da je ovaj mnogo mlađi od one dobi u kojoj je bio Pavelić na vrhuncu svog ludila
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9094 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Frajer na to i igra, a ovi iz HDZ-a se primaju ko saucesce. Ima na kraju da fakat uleti u vlast, cisto radi ovog preseravanja.Obi Wan Bosnian wrote:Tačno ću glasati za Suljagića kako je krenulo. Iako mi je lik odvratan.
Fasista ovo ono.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9095 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa šta ako uđe?Alfons Kauders wrote:Frajer na to i igra, a ovi iz HDZ-a se primaju ko saucesce. Ima na kraju da fakat uleti u vlast, cisto radi ovog preseravanja.Obi Wan Bosnian wrote:Tačno ću glasati za Suljagića kako je krenulo. Iako mi je lik odvratan.
Fasista ovo ono.![]()
Kad je mogla ona hablečina hajte molim vas sjediti 8 godina u predsjedništvu i nije ništa uspjela zajebati, može i ovaj delegat u federalnu vladu.
Normalno, ako se provuče. Ako ništa, eto ga u KS, pa nek se oni s njim nabilavaju.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9096 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
I moj susjed Ramiz želi u Ameriku, al' ga jebe viza.pici wrote:eto stranaca...![]()
Desetine hiljada turista iz S. Arabije želi u BiH
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9097 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Potpuno istu. Kao što penis u plavog kita od 2,5 metra i rovčice od pola cm imaju istu matricu. Oba prave potomstvo.Alfons Kauders wrote: Molim te pojasni kako Pavelic i Suljagic imaju istu ideolosku matricu.
Pa nije mu se pružla prilika, minodopsko je vrijeme i drži se tvitera. A možda je i ovaj drugi bio malo ambiciozniji i imao veća muda.I s tim da ovaj ne moze dobaciti prag, a Pavelic poklopio cijelu Hrvatsku, Bosnu, i frtalj Srbije... I uveo jednoumlje koje je i danas zivo i zdravo u nekim, hajmo reci nazadnim krajevima.
Jebat ga, ne jebe zgodan, već uporan.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9098 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:I moj susjed Ramiz želi u Ameriku, al' ga jebe viza.pici wrote:eto stranaca...![]()
Desetine hiljada turista iz S. Arabije želi u BiH
brao zvizdicu brao bevandoODLUKA VM
Državljani Saudijske Arabije od danas u BiH mogu ući i boraviti bez vize
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9099 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Dobar potez.pici wrote:Hafis wrote:I moj susjed Ramiz želi u Ameriku, al' ga jebe viza.pici wrote:eto stranaca...![]()
Desetine hiljada turista iz S. Arabije želi u BiHbrao zvizdicu brao bevandoODLUKA VM
Državljani Saudijske Arabije od danas u BiH mogu ući i boraviti bez vize
Ako se stvarno radi o 30 000 interesanata, onda je više nego mudro odreći se zarade od prodaje viza. Zašto bi ih prodavali ako se može ljudima ponuditi besplatan dolazak.
Nadam se da je odluka reciprotetna, to jest i oni su ukinuli vize za BiH graDŽane?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#9100 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Usmjeriti ih prema Mostaru
Neka počnu dole kuće kupovati
Neka počnu dole kuće kupovati
