Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
zigson wrote:Naljutice se Dozer na O'Zone-a, ipak on nije čikica
Dozer wrote:A, da neko ne pomisli da sam ja nekakav kabadahija, siledzija ili problematican na bilo koji nacin - fakat nisam. Iskreno. A, i prestar sam za to.
U zivotu nikoga prvi nikad nisam takao, a i ono sto sam se pobio je vazda bilo radi nekoga drugog, ili radi kojekakvih nadobudnih majmuna sto ne znaju procijeniti kad je dosta gluposti, pa kad skontaju da verbalno ne mogu, a zavara ih moj pomirljivi ton, onda bi nesto fizickom silom
Inace sam za na ranu privit'
Ako me se ne dira. Ili u nesto ili nekoga mog. Tad ne valjam, ali bas nikako, jbg....
Nikad se nije izjasnio o godinama a nije ni @novosib napisao kakve su bile čikice. Možda su kockoglavi bili po 20-30 a čikice recimo po 40-50 godina
A jos u treningu, svakakvom
Mada, za ove danasnje kockaste glave je vjerovatno nainteresantiji podatak o onome na sta se nafuravaju, a glasi - potezem, repetiram i na 10-15m sprasim 2 kom. u razmaku od 3-5cm, sve za: 1,7sec
Dozer wrote:A jos u treningu, svakakvom
Mada, za ove danasnje kockaste glave je vjerovatno nainteresantiji podatak o onome na sta se nafuravaju, a glasi - potezem, repetiram i na 10-15m sprasim 2 kom. u razmaku od 3-5cm, sve za: 1,7sec
Ja. Što? Jesi to prešao 40-tu meni fale još 4 godine
Fakat...cikica.... nisam se "promatrao" sa te tacke gledista....ima prizvuk prevertita koji dahce za mladasnim dvatesetogodisnjakinjama......kad bolje razmislim pa i dodje tako nesto.....fakat sam cikica....